Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9131 25 listopada 2013, 11:16

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

narazie jeszcze sie poobserwuje, pewnie moj kochany klocek jest juz duzy i ciezki :-)

no klocuszki tez swoje robia ;)

Zgłoś nadużycie #9132 25 listopada 2013, 11:21

Dorota93 Supermama
tyle mialo byc osob z ranca a cisza jakaś :P

Zgłoś nadużycie #9133 25 listopada 2013, 11:33

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
aż nie wierzę własnym oczom ile tu stron przez niedzielę naprodukowałyście :)
Ja miałam dość intensywny dzień dlatego zaginęłam w akcji a dziś długo pospałam i w efekcie dopiero teraz jestem...
Kincia myślę, że nie masz co się martwić Kevinem, na pewno w święta powtórzą :) kawały dobre, sama się pośmiałam :) a z tym murzynem to czyżbyś się gdzieś na jakiegoś zapatrzyła? hihi
Lorelei no właśnie ja też mam małe opakowanie kremu na rozstępy Palmers, jeszcze nie próbowałam bo ten kakaowy zapach jakoś mnie razi ale jak mówisz że fajny, to spróbuję :) wczoraj chciałam włączyć płytę Zawitkowskiego to nie mogę bo zawirusowana yhh.... dobrze, że na YT go pełno :)
Diaglab no już prawie na pamięć znam Kevina, powiem Ci że nic mnie nie zaskoczyło hihi ale rechotałam jak zawsze :) nie martw się śniegiem Kochana, u mnie też nie ma, wręcz przciwnie jest bardzo słonecznie ale tak ziiimno  :) a jeśli chodzi o ból przy leżeniu na wznak to ja nic takiego nie mam, może warto to skonsultować co?
Ece myślę, że możesz dopisać Nikodema do tabelki :)
Kiniaa zdjęcia córci przesłodkie :) napatrzyć się nie można :) ale w ogóle nie wygląda na takiego klocunia, też z niecierpliwością czekam na teraźniejszą sesję :) ach z tego co piszesz to wesoło z nią macie, wspaniałe, zwłaszcza to przytulanie do siostrzyczki  :D
Dorota Twoja sesja tak samo rewelacyjna, nie rozumiem co Ty chcesz :p no zazdroszczę tych kopniaków w żebra, ja myślę że my jesteśmy jeszcze pośladkowo... Wczoraj mały tak mi drażnił pęcherz że auć
Ewka90 to ja mam dobry pomysł, może wcale nie stawaj na wagę po tym objadaniu weekendowym :) żartuje :) hej przecież nam teraz wszystko można :) no fajnie z tymi ubrankami, myślę że znajdziesz dużo wartościowych rzeczy :)
Kirsti30 dobrze, że już jesteś! :* 
Qasha pracusiu miłego dnia! :)
Niutka26 a co u Ciebie po weekendzie? :)
Miłego popołudnia!

Zgłoś nadużycie #9134 25 listopada 2013, 11:48

diaglab Gotowa na wszystko
U mnie też słoneczko wyszło przed chwilą :-) ale wieje okropnie. Mi może też uda się załapać na Kevina w tym roku bo nie oglądałam :-P tradycji trzeba dotrzymać :-D no faktycznie miało być tyle osób na forum :-)
A jak Basza i Ninka dziś się mają?
Ewka jak tam wertowanie ubranek idzie? :-)
Kurcze wzięłam żelazo i jest mi niedobrze :-( a tu za obiad trzeba się brać :-( muszę lekarza poprosić o zmianę tego preparatu bo coraz częściej źle się po nim czuję

Zgłoś nadużycie #9135 25 listopada 2013, 11:48

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dzień dobry :)
aż nie wierzę własnym oczom ile tu stron przez niedzielę naprodukowałyście :)
Ja miałam dość intensywny dzień dlatego zaginęłam w akcji a dziś długo pospałam i w efekcie dopiero teraz jestem...
Kincia myślę, że nie masz co się martwić Kevinem, na pewno w święta powtórzą :) kawały dobre, sama się pośmiałam :) a z tym murzynem to czyżbyś się gdzieś na jakiegoś zapatrzyła? hihi
Lorelei no właśnie ja też mam małe opakowanie kremu na rozstępy Palmers, jeszcze nie próbowałam bo ten kakaowy zapach jakoś mnie razi ale jak mówisz że fajny, to spróbuję :) wczoraj chciałam włączyć płytę Zawitkowskiego to nie mogę bo zawirusowana yhh.... dobrze, że na YT go pełno :)
Diaglab no już prawie na pamięć znam Kevina, powiem Ci że nic mnie nie zaskoczyło hihi ale rechotałam jak zawsze :) nie martw się śniegiem Kochana, u mnie też nie ma, wręcz przciwnie jest bardzo słonecznie ale tak ziiimno  :) a jeśli chodzi o ból przy leżeniu na wznak to ja nic takiego nie mam, może warto to skonsultować co?
Ece myślę, że możesz dopisać Nikodema do tabelki :)
Kiniaa zdjęcia córci przesłodkie :) napatrzyć się nie można :) ale w ogóle nie wygląda na takiego klocunia, też z niecierpliwością czekam na teraźniejszą sesję :) ach z tego co piszesz to wesoło z nią macie, wspaniałe, zwłaszcza to przytulanie do siostrzyczki  :D
Dorota Twoja sesja tak samo rewelacyjna, nie rozumiem co Ty chcesz :p no zazdroszczę tych kopniaków w żebra, ja myślę że my jesteśmy jeszcze pośladkowo... Wczoraj mały tak mi drażnił pęcherz że auć
Ewka90 to ja mam dobry pomysł, może wcale nie stawaj na wagę po tym objadaniu weekendowym :) żartuje :) hej przecież nam teraz wszystko można :) no fajnie z tymi ubrankami, myślę że znajdziesz dużo wartościowych rzeczy :)
Kirsti30 dobrze, że już jesteś! :* 
Qasha pracusiu miłego dnia! :)
Niutka26 a co u Ciebie po weekendzie? :)
Miłego popołudnia!

a o pęcherzu to ani nie wspominaj... jest obolały jak cała ja i ciągle siku chodzę, bo mu tak wygodnie chyba xD

Zgłoś nadużycie #9136 25 listopada 2013, 11:50

basza Fajna mama
Witam po weekendzie :-) . Ja dzisiaj wizytuję zobaczymy co tam się dzieje.
Diaglab na wznak nie powinno się leżeć tylko z podkurczonymi nogami - rada od położnej, na wznak jest straszny nacisk i może powodować skurcze.
Dorotka ślicznie wyglądacie, widać, że baaaardzo się kochacie. A jak Twoja przyjazn z kibelkiem ??
Kiniaa śliczne zdjęcia i przecudna córcia.
Kincia Twój kot to agent po prostu, napisz mi Kochana ile łykasz tego magnezinu pewnie gdzieś pisałaś, ale mi umknęło. A te kawały jak Ja mam nie mieć skurczy ??
Ece - Ty zdecydowanie musisz więcej odpoczywać!!! Cieszę się, że Twój M. dochodzi do siebie.
Anett Ty ciągle masz intensywne dni - podziwiam i zazdroszczę :-)
Qasha dzięki za wieści o koszulkach, w tym tygodniu będę zamawiać. :-)
Dla całej reszty ślicznych Mam - BUZIOLE.

Zgłoś nadużycie #9137 25 listopada 2013, 11:52

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

a o pęcherzu to ani nie wspominaj... jest obolały jak cała ja i ciągle siku chodzę, bo mu tak wygodnie chyba xD

a masz tak, że musisz iść siku, a potem idziesz i tylko troszkę sikasz ?? Bo Ja tak teraz mam czasem, ponoć jest ucisk

Zgłoś nadużycie #9138 25 listopada 2013, 11:53

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

U mnie też słoneczko wyszło przed chwilą :-) ale wieje okropnie. Mi może też uda się załapać na Kevina w tym roku bo nie oglądałam :-P tradycji trzeba dotrzymać :-D no faktycznie miało być tyle osób na forum :-)
Kurcze wzięłam żelazo i jest mi niedobrze :-( a tu za obiad trzeba się brać :-( muszę lekarza poprosić o zmianę tego preparatu bo coraz częściej źle się po nim czuję

no koniecznie powiedz, ja tak miałam po witaminach z DHA czy jakoś tak i odstawiłam.. no ale żelazo musisz brać, więc skontaktuj się z lekarzem lepiej :)

Zgłoś nadużycie #9139 25 listopada 2013, 11:53

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

a masz tak, że musisz iść siku, a potem idziesz i tylko troszkę sikasz ?? Bo Ja tak teraz mam czasem, ponoć jest ucisk

mam , mam najczesciej przed samym spaniem. Chce zasnac, ale czuje, ze chce siku. No i ide, a tam pare kropel. Poloze sie i od nowa.... tak samo masz?

Zgłoś nadużycie #9140 25 listopada 2013, 11:55

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Witam po weekendzie :-) . Ja dzisiaj wizytuję zobaczymy co tam się dzieje.
Diaglab na wznak nie powinno się leżeć tylko z podkurczonymi nogami - rada od położnej, na wznak jest straszny nacisk i może powodować skurcze.
Dorotka ślicznie wyglądacie, widać, że baaaardzo się kochacie. A jak Twoja przyjazn z kibelkiem ??
Kiniaa śliczne zdjęcia i przecudna córcia.
Kincia Twój kot to agent po prostu, napisz mi Kochana ile łykasz tego magnezinu pewnie gdzieś pisałaś, ale mi umknęło. A te kawały jak Ja mam nie mieć skurczy ??
Ece - Ty zdecydowanie musisz więcej odpoczywać!!! Cieszę się, że Twój M. dochodzi do siebie.
Anett Ty ciągle masz intensywne dni - podziwiam i zazdroszczę :-)
Qasha dzięki za wieści o koszulkach, w tym tygodniu będę zamawiać. :-)
Dla całej reszty ślicznych Mam - BUZIOLE.

przyjaźń z kibelkiem zakońćzyłam :) ale bardzo ograniczyłam jedzenie. Apetyt mi odszedł (oprócz na słodkie ;) )

Zgłoś nadużycie #9141 25 listopada 2013, 11:55

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

mam , mam najczesciej przed samym spaniem. Chce zasnac, ale czuje, ze chce siku. No i ide, a tam pare kropel. Poloze sie i od nowa.... tak samo masz?

Tak, nie znoszę tego, brakuje mi takiego "porządnego siknięcia" przepraszam za bezpośredniość

Zgłoś nadużycie #9142 25 listopada 2013, 11:57

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Tak, nie znoszę tego, brakuje mi takiego "porządnego siknięcia" przepraszam za bezpośredniość

o tak z porządnym ciśnieniem hahaha :D

Zgłoś nadużycie #9143 25 listopada 2013, 12:01

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

o tak z porządnym ciśnieniem hahaha :D

Jakie można mieć proste marzenia :-) hihihihih

Zgłoś nadużycie #9144 25 listopada 2013, 12:02

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Jakie można mieć proste marzenia :-) hihihihih

a innym marzą się miliony w totku :D

co robicie dziś na obiadek?

Zgłoś nadużycie #9145 25 listopada 2013, 12:05

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Diaglab Kochana - koniecznie poproś o zmianę preparatu, czasem tak jest, że nasz organizm czegoś nie lubi.
U Nas bez zmian skurcze na przemian z bez skurczami i liczenie dni. O mamo - jak mi się teraz dłuży. Wczoraj cały dzień miałam odwiedziny - jakoś zleciało. Teraz tylko byle do środy i do następnej i do następnej i tak oby do stycznia, co by Moje Dziecię jak najsilniejsze było.

Zgłoś nadużycie #9146 25 listopada 2013, 12:07

Dorota93 napisał(a)

no koniecznie powiedz, ja tak miałam po witaminach z DHA czy jakoś tak i odstawiłam.. no ale żelazo musisz brać, więc skontaktuj się z lekarzem lepiej :)

Mam za niską hemoglobinę więc wątpię by mi je odstawł :-( a w ulotce tego leku w skutkach ubocznych są wymienione nudności i wymioty :-( ale zobaczymy. Poleżę chwilkę.
Basza dla Ciebie i dla Ninki też buziak:-* ja nie śpię na wznak bo nawet bym nie usneła w tej pozycji :-P ale jak przekrecam się z boku na bok to mimo wszystko na sekundę jestem w pozycji na wznak siłą rzeczy i wtedy czuję okropny ucisk. Dobrze że jak śpię na boku to tego nie mam.
A z tym siusianiem to też tak mam- często i dosłownie kropelkami oddaje. Denerwujące to jest :-P

Zgłoś nadużycie #9147 25 listopada 2013, 12:07

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Diaglab Kochana - koniecznie poproś o zmianę preparatu, czasem tak jest, że nasz organizm czegoś nie lubi.
U Nas bez zmian skurcze na przemian z bez skurczami i liczenie dni. O mamo - jak mi się teraz dłuży. Wczoraj cały dzień miałam odwiedziny - jakoś zleciało. Teraz tylko byle do środy i do następnej i do następnej i tak oby do stycznia, co by Moje Dziecię jak najsilniejsze było.

kochana Malutka dotrwa, silna dziewczynka to jest tylko troszkę narwana, że jej się tak śpieszy :)

Zgłoś nadużycie #9148 25 listopada 2013, 12:07

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

a innym marzą się miliony w totku :D

co robicie dziś na obiadek?

Co mi podadzą to wciągniemy hihiih- kolejny problem z głowy, to nie Ja wymyślam teraz obiadki. Muszę sobie szukać plusów związaanych z plackowaniem na łóżku :-)

Zgłoś nadużycie #9149 25 listopada 2013, 12:08

Mi też hehe :-D lepiej bym tego nie ujęła :-D

Zgłoś nadużycie #9150 25 listopada 2013, 12:13

basza napisał(a)

Co mi podadzą to wciągniemy hihiih- kolejny problem z głowy, to nie Ja wymyślam teraz obiadki. Muszę sobie szukać plusów związaanych z plackowaniem na łóżku :-)

Nie za dobrze Ci tam? :-P żartuje.Aż zazdroszczę :-P Dorota tylko nam zostaje się głowić :-D ja chyba 3 rodzaje pierogow zrobię: ruskie, z kasza gryczaną i ze szpinakiem :-) m po trochę z każdego rodzaju. Choć zjadłabym jakieś mięcho ale nie dam rady się ruszyć do sklepu.