Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9031 24 listopada 2013, 11:18

babeluniek Gotowa na wszystko
Kincia, co do mojej teściowej, to myślę, że trzeba poczekać do środy, bo wtedy muszę do nich wpaść :P

Zgłoś nadużycie #9032 24 listopada 2013, 11:38

lorelei_l Fajna mama

Anett napisał(a)

Lorelei ja mam coś takiego m. in. http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i3706618557.ht... tylko inny kolor, wybierałam ciemne :) hej Ty tez naprzywoziłaś tyle różnych próbek z tych warsztatów ?? :) jak wczoraj to przejrzałam to w tych upominkach i próbka mleka i proszków do prania i balsamów, kremów na rozstępy i smoczki, nawet glina do odbicia rączki lub nóżki boba :D płyta Zawitkowskiego jeszcze

:) też miałam takie gratisy, dlatego mówiłam, że mimo wielkiej ilości reklam to całkiem fajne były- u nas była bardzo fajna babka, która mówiła o laktacji, więc naprawdę się dużo dowiedziałam. Ten balsam Palmers używałam chyba z 2 miesiące i teraz się zastanawiam czy go sobie nie kupić. Muszę zobaczyć ile kosztuje, bo mam jeszcze biooil nie do końca wykorzystany

Zgłoś nadużycie #9033 24 listopada 2013, 11:42

lorelei_l Fajna mama
aaa już 11 40 i muszę na chrzciny wychodzić a nawet nie przeczytałam wszystkich postów :/ miłego dnia, wpadnę do Was wieczorem

Zgłoś nadużycie #9034 24 listopada 2013, 12:19

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie kochane mamuśki to be ;)
Wróciłam, jaka strata czasu masakra! Wiem przynajmniej teraz że w tym szpitalu rodzić nie będe. Konsultacja z internistą była śmieszna, przyszedł, pośmiał się, zapytał o bóle i jak dzidzia rośnie. Ordynator oddziału też się popisał, dali mi ranigast....hm. Nie biore tego cholerstwa. Ale ale, zdjeli mnie z Luteiny i czuje się lepiej. Czyżby chormony niszczyły mój żołądek? Sama nie wiem. EKG zrobili mi od razu jak przyszłam na oddział i mieliśmy pierwszy raz w życiu nasze KTG, z radości jak słyszałam jak maleństwu bije serduszko zadzwoniłam do swojego i dałam mu posłuchać. Mega wzruszające :) . Jednym słowem wróciliśmy. W poniedziałek mam odebrać wypis, ciekawa jestem co napiszą.
Oj ale będe miała do nadrabiania czytania fiu fiu :)

Zgłoś nadużycie #9035 24 listopada 2013, 15:55

diaglab Gotowa na wszystko
Witaj Kirsti:-*! Super że już wrocilas do domku, najgorsze jest to że nadal nie wiesz co było przyczyną problemów z żołądkiem i serduchem :-( ale lepiej już się czujesz? A opiekę w szpitalu pozostawie bez komentarza... Szukaj napewno innego. A wrażenia po ktg napewno niezapomniane :-)
Kincia, biorę magne b6 o ile dobrze pamietam to jest tam chyba 56 mg magnezu plus to co jest w witaminach matruelle ( choć tan jest niewiele) ale do tej pory wystarczały mi te dawki. Dzisiaj też mam ten problem ale tylko jak chodzę i siedzę-brzuch jest bardzo twardy ale przechodzi jak się położę więc jest jakas poprawa. Może mój maluszek za bardzo już urósł i jest mu ciasno, bo tak jak część z Was też zauważyłam że kopniaki są mniej intensywne.

Basza i Ece jak się dziś czujecie?
Babeluniek oj czekam z niecierpliwością na relację z wizyty u teściowej :-D
Kincia i Kiniaa życzę Wam dziś spokojnej i przede wszystkim przespanej nocki :-)
Lorelei i Qasha udanych spotkań rodzinnych :-)

Zgłoś nadużycie #9036 24 listopada 2013, 16:00

AA jeszcze Dorota! Mam nadzieję że spotkań intymnych z kibelkiem dziś nie mialas? Ostatnio dość często męczą Cię te wymioty :-( niedobrze
Anett znasz już na pamięć Kevina? :-D a może zauważyłaś jakiś nowy szczegół którego nie dostrzegłaś przez te wszystkie lata? :-D co poza tym słychać?

Zgłoś nadużycie #9037 24 listopada 2013, 16:11

Konto usunięte
Babeluniek no to czekamy do środy :D
Lorelei miłego dnia i udanej imprezki :)
Kristi no to faktycznie lepiej tam nie rodzić... Fajne jest to ktg ,nie :) mi robili codziennie jak leżałam na ginekologi :) życzę Ci dużo zdrówka !! :*
Diaglab to kup sobie lepiej magnezin ,to jest dla kobiet w ciąży 500mg magnezu w jednej tabletce. Dawali mi go na oddziale i zapisali też do domu. Jest bez recepty ,jak twardnieje , boli lub łapią mnie skórcze brzuszka to odrazu biorę magnez i przestaje po 15 minutach :) życzę Ci dużo zdrowia i oby Ci jak najszybciej te dolegliwości puściły :) ale tak jak mówię ten magnez jest naprawde dobry,mi wcześniej asmag nic nie pomagał,ale co się dziwić jak tam 20 mg magnezu na 1 tabletke :D

Zgłoś nadużycie #9038 24 listopada 2013, 16:33

kincia napisał(a)

Babeluniek no to czekamy do środy :D
Lorelei miłego dnia i udanej imprezki :)
Kristi no to faktycznie lepiej tam nie rodzić... Fajne jest to ktg ,nie :) mi robili codziennie jak leżałam na ginekologi :) życzę Ci dużo zdrówka !! :*
Diaglab to kup sobie lepiej magnezin ,to jest dla kobiet w ciąży 500mg magnezu w jednej tabletce. Dawali mi go na oddziale i zapisali też do domu. Jest bez recepty ,jak twardnieje , boli lub łapią mnie skórcze brzuszka to odrazu biorę magnez i przestaje po 15 minutach :) życzę Ci dużo zdrowia i oby Ci jak najszybciej te dolegliwości puściły :) ale tak jak mówię ten magnez jest naprawde dobry,mi wcześniej asmag nic nie pomagał,ale co się dziwić jak tam 20 mg magnezu na 1 tabletke :D

Dziękuję :-) zakupię ten magnezin bo widzę że faktycznie duża jest różnica w dawce. Może ten preparat w końcu zacznie działać ;-)

Zgłoś nadużycie #9039 24 listopada 2013, 16:38

Ece Gotowa na wszystko
Hej Kobietki!

Qasha-Ty ranny ptaszku,ja dziś o 7 wstawałam na 2 nocne siusianie,a potem myk pod kolderkę i dosypiam.Co do koszulek to faktycznie najlepsze SA luźne, bo po porodzie będziemy obolale,a ze w szpitalach zwykle jest bardzo gorąco to lepiej mieć kilka sztuk.Inna sprawa,ze wzmaga się intensywność pocenia,bo organizm chce się pozbyć nadmiaru zgromadzonej wody,ale to przejściowe :-) .Wiec może faktycznie lepiej zainwestować w kilka tańszych.Do samego porodu dostaje się szpitalną koszulę,bo wiadomo ...

Dorotka-oj biedulko,cos u Ciebie ciągle te więzi z kibelkiem za bardzo zacieśniasz ;-) .Mam nadzieję,ze dziś masz się juz lepiej.A o biegunce wiem,że jest niebezpieczna,bo może spowodować przedwczesny poród w tej fazie ciąży.Cale szczęście dziś jest juz dużo lepiej,mdłości ustały i ani razu w nocy ani w dzień nie wiedziałam na tronie w tej sprawie ;-) .To musiała być jakaś wirusówka ,organizm juz się oczyścił z toksyn i jest dużo lepiej :-) .

Kincia i Kiniaa-ja tez od czasu do czasu zaliczamy takie bezsenne noce-niby człowiek zmęczony,a zmruzyc oka nie można. Wkurzajace.Mam nadzieję, ze dziś zaśnięcie jak male susły i przespicie cala nockę :-) .

Kirsti-witaj Kochana-szkoda,ze dalej niż nic wiesz,ale to uroki polskiej rzeczywistości.A progesteron tak jak mówisz ma wpływ na działanie przewodu pokarmowego,wiec możliwe ze po odstawieniu lutki jest poprawa.Cieszę się, ze jesteś już z nami :-) .

Babelunku-ja tez jestem ciekawa co tym razem Twoja tesciowa wymysli ;-) .

Diaglab-moja dzienna dawka magnezu to 2000mg(4x500mg) plus czekolada ;-) .Ale efektów nie ma,bo skurcze w dalszym ciągu się pojawiają :-) .Trochę pewnie sobie wyplukuję go ta nieszczesna kawą, ale nie mogę się opanować i jedną mała lurkowatą dziennie muszę sobie strzelić :-) .Później oszukuje się inką.

Lorelei-l-mam nadzieję,ze impreza udana-czekamy na relację :-) .

Wszystkim życzę miłego wieczoru i zmykam do kuchni zrobić na kolację parówki w szlafroczkach,bo starsza córcia sobie zażyczyła :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #9040 24 listopada 2013, 17:35

lorelei_l Fajna mama
Hej jestem z powrotem i na szczęście nie mam za dużo do nadrabiania :)

Dzięki wszystkim za życzenia miłego dnia.

Kristi fajnie, że już jesteś w domku, Może ta krótka wizyta wbrew pozorom pomoże, trzymam kciuki :)

Dialab ja też biorę magnez z b6 3 razy dziennie :) na szkole rodzenia mówili, że o ile przy twardnieniu brzucha nie ma skurczy, to nie ma się czym przejmować, bo to macica się szykuje do porodu :)

Chrzciny ok, jakoś nawet kazanie było znośne. Raz byłam na chrzcinach, gdzie ksiądz mówił jak dzień wcześniej parafiankę potrącił samochód i zmarła i jak krótkie jest życie- na chrzcinach 4 miesięcznego dziecka mógłby powiedzieć coś bardziej budującego.

Teraz się w końcu szykuję na spokojny wieczór, bo ten weekend to był zdecydowanie pełen wrażeń.

Zgłoś nadużycie #9041 24 listopada 2013, 19:24

Ece Gotowa na wszystko

lorelei_l napisał(a)

Raz byłam na chrzcinach, gdzie ksiądz mówił jak dzień wcześniej parafiankę potrącił samochód i zmarła i jak krótkie jest życie- na chrzcinach 4 miesięcznego dziecka mógłby powiedzieć coś bardziej budującego.

Hmm nie ma to jak wyczucie ;-) i dyplomacja.

A tak z innej beczki,czy macie lub zamierzacie kupić spiworki do wózka i fotelika.Cos mi się kojarzy,ze Qasha wspominala cos o tym,ale pewna nie jestem-ta skleroza ciażowa ;-) .Ja dla Martyski tego nie potrzebowalam,bo to sierpniowa panienka,ale teraz dla Ady by się przydalo .
http://allegro.pl/tyimy-cieply-spiwor-spiworek-do-wozka-atesty-pl-i3725442329.ht...

http://allegro.pl/spiwor-polar-do-wozka-i-fotelika-spiworek-nowy-i3706865179.htm...

http://allegro.pl/spiworek-koldra-rozek-cieply-kokon-do-wozka-i3710518020.html

Póki co nie wiem na co się zdecydować,może macie jakieś typy :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #9042 24 listopada 2013, 19:50

ewka90 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny :) Wracam po sobotnio-niedzielnych imprezkach :) ) W sobotę byłam na urodzinach nawet było fajnie, a w dzisiaj u teściów... Dwa dni objadania się :) Nawet nie chcę stanąć na wagę :) )
Miłej niedzieli :) nadrobię to napiszę więcej :) )

Zgłoś nadużycie #9043 24 listopada 2013, 21:15

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Qasha, Ty byś chociaż w niedzielę pospala do 10 jak ja :-P
Miłej niedzieli Mamusie :-)

do 10 spać? zazdrościć :)

kincia napisał(a)

Hej :) i znów pół nocy nie przespane :( nie wiem co się dzieje...nigdy nie mialam problemu ze spaniem. Idę wpieprzyć żelazo ,zjeść śniadanie i wtedy do Was zajrzę :) buziaki :*

przyzwyczajaj się ;) bo teraz wyśpisz się dopiero na emeryturze :P

Kiniaa napisał(a)

Dzieńdoberek :)

qasha -poranny ptaszek z ciebie, ja w niedziele leże ile wlezie aż mi się znudzi dopiero wstaje a co....należy się ;)

Dorota-współczuje naprawdę......du.sko cię nie boli ;) czekamy na foty slubne :) :)

Miłej niedzieli i dla was dziewuchy :) :) :)

no na szczęście nie boli ;d dodam dodam :) ale nie sa ladne :(

Kiniaa napisał(a)

kincia-ja tej nocy tez miałam kiepskie spanie a poszłam o 1ej i jak się tłukłam po łóżku to tylko sam mężulek wie ;) masakra ale leże jeszcze i w miare kumam

a moze za pozno poszlas spac i minelas swoja normalna pore? wtedy tez ciezko zasnac....

kincia napisał(a)

Anett ja nie oglądałam kevina :( :D mam nadzieje że poleci jeszcze raz na święta :)
Diaglab to niedobrze :( a jaką masz dawkę magnezu ? Dużo zdrowia :*
Ece to dużo zdrówka życzę :* mnie wczoraj też jakieś niestrawności dopadły ,ale to chyba z nerwów :( mam nadzieję że szybko Ci minie !!
Dorota a tak za Ciebie jciuki trzymałam żeby przestało Cię mdlić :( dużo zdrówka :*
Babeluniek jak tam z teściową ? Są jakieś nowe sytuacje ? :D
Kinia to teraz mi raźniej !!! :) że sama po łóżku się nie tułałam... W nocy liczyłam ruchy żeby zasnąć ,ale itak nie zasnełam kilka godzin. Trzymam za Ciebie kciuki zebyś się wyspała ,może dziś prześpimy całą noc :) :*

jak mogłaś nie oglądać Kevina?! :/ i w ogóle to za słabo kciuki trzymałaś :( ale dziś chyba mocniej, bo jest poprawa :)

babeluniek napisał(a)

Kincia, co do mojej teściowej, to myślę, że trzeba poczekać do środy, bo wtedy muszę do nich wpaść :P

powodzenia :D

lorelei_l napisał(a)

:) też miałam takie gratisy, dlatego mówiłam, że mimo wielkiej ilości reklam to całkiem fajne były- u nas była bardzo fajna babka, która mówiła o laktacji, więc naprawdę się dużo dowiedziałam. Ten balsam Palmers używałam chyba z 2 miesiące i teraz się zastanawiam czy go sobie nie kupić. Muszę zobaczyć ile kosztuje, bo mam jeszcze biooil nie do końca wykorzystany

jak Ci sie sprawdza biooil? :) drogi jest co nie?

lorelei_l napisał(a)

aaa już 11 40 i muszę na chrzciny wychodzić a nawet nie przeczytałam wszystkich postów :/ miłego dnia, wpadnę do Was wieczorem

udanej imprezki :)

kirsti30 napisał(a)

Witajcie kochane mamuśki to be ;)
Wróciłam, jaka strata czasu masakra! Wiem przynajmniej teraz że w tym szpitalu rodzić nie będe. Konsultacja z internistą była śmieszna, przyszedł, pośmiał się, zapytał o bóle i jak dzidzia rośnie. Ordynator oddziału też się popisał, dali mi ranigast....hm. Nie biore tego cholerstwa. Ale ale, zdjeli mnie z Luteiny i czuje się lepiej. Czyżby chormony niszczyły mój żołądek? Sama nie wiem. EKG zrobili mi od razu jak przyszłam na oddział i mieliśmy pierwszy raz w życiu nasze KTG, z radości jak słyszałam jak maleństwu bije serduszko zadzwoniłam do swojego i dałam mu posłuchać. Mega wzruszające :) . Jednym słowem wróciliśmy. W poniedziałek mam odebrać wypis, ciekawa jestem co napiszą.
Oj ale będe miała do nadrabiania czytania fiu fiu :)

co za konowały, aż się w człowieku gotuje ;/ ale dobrze, że słyszałaś bicie serduszka :) aaaa super!

diaglab napisał(a)

Witaj Kirsti:-*! Super że już wrocilas do domku, najgorsze jest to że nadal nie wiesz co było przyczyną problemów z żołądkiem i serduchem :-( ale lepiej już się czujesz? A opiekę w szpitalu pozostawie bez komentarza... Szukaj napewno innego. A wrażenia po ktg napewno niezapomniane :-)
Kincia, biorę magne b6 o ile dobrze pamietam to jest tam chyba 56 mg magnezu plus to co jest w witaminach matruelle ( choć tan jest niewiele) ale do tej pory wystarczały mi te dawki. Dzisiaj też mam ten problem ale tylko jak chodzę i siedzę-brzuch jest bardzo twardy ale przechodzi jak się położę więc jest jakas poprawa. Może mój maluszek za bardzo już urósł i jest mu ciasno, bo tak jak część z Was też zauważyłam że kopniaki są mniej intensywne.

Basza i Ece jak się dziś czujecie?
Babeluniek oj czekam z niecierpliwością na relację z wizyty u teściowej :-D
Kincia i Kiniaa życzę Wam dziś spokojnej i przede wszystkim przespanej nocki :-)
Lorelei i Qasha udanych spotkań rodzinnych :-)

to odpoczywaj i dużo leż, co by Ci lepiej było :)

diaglab napisał(a)

AA jeszcze Dorota! Mam nadzieję że spotkań intymnych z kibelkiem dziś nie mialas? Ostatnio dość często męczą Cię te wymioty :-( niedobrze
Anett znasz już na pamięć Kevina? :-D a może zauważyłaś jakiś nowy szczegół którego nie dostrzegłaś przez te wszystkie lata? :-D co poza tym słychać?

dziś jeszcze w tej sprawie nie, ciekawe czy się stęsknił :)

Ece napisał(a)

Hej Kobietki!

Qasha-Ty ranny ptaszku,ja dziś o 7 wstawałam na 2 nocne siusianie,a potem myk pod kolderkę i dosypiam.Co do koszulek to faktycznie najlepsze SA luźne, bo po porodzie będziemy obolale,a ze w szpitalach zwykle jest bardzo gorąco to lepiej mieć kilka sztuk.Inna sprawa,ze wzmaga się intensywność pocenia,bo organizm chce się pozbyć nadmiaru zgromadzonej wody,ale to przejściowe :-) .Wiec może faktycznie lepiej zainwestować w kilka tańszych.Do samego porodu dostaje się szpitalną koszulę,bo wiadomo ...

Dorotka-oj biedulko,cos u Ciebie ciągle te więzi z kibelkiem za bardzo zacieśniasz ;-) .Mam nadzieję,ze dziś masz się juz lepiej.A o biegunce wiem,że jest niebezpieczna,bo może spowodować przedwczesny poród w tej fazie ciąży.Cale szczęście dziś jest juz dużo lepiej,mdłości ustały i ani razu w nocy ani w dzień nie wiedziałam na tronie w tej sprawie ;-) .To musiała być jakaś wirusówka ,organizm juz się oczyścił z toksyn i jest dużo lepiej :-) .

Kincia i Kiniaa-ja tez od czasu do czasu zaliczamy takie bezsenne noce-niby człowiek zmęczony,a zmruzyc oka nie można. Wkurzajace.Mam nadzieję, ze dziś zaśnięcie jak male susły i przespicie cala nockę :-) .

Kirsti-witaj Kochana-szkoda,ze dalej niż nic wiesz,ale to uroki polskiej rzeczywistości.A progesteron tak jak mówisz ma wpływ na działanie przewodu pokarmowego,wiec możliwe ze po odstawieniu lutki jest poprawa.Cieszę się, ze jesteś już z nami :-) .

Babelunku-ja tez jestem ciekawa co tym razem Twoja tesciowa wymysli ;-) .

Diaglab-moja dzienna dawka magnezu to 2000mg(4x500mg) plus czekolada ;-) .Ale efektów nie ma,bo skurcze w dalszym ciągu się pojawiają :-) .Trochę pewnie sobie wyplukuję go ta nieszczesna kawą, ale nie mogę się opanować i jedną mała lurkowatą dziennie muszę sobie strzelić :-) .Później oszukuje się inką.

Lorelei-l-mam nadzieję,ze impreza udana-czekamy na relację :-) .

Wszystkim życzę miłego wieczoru i zmykam do kuchni zrobić na kolację parówki w szlafroczkach,bo starsza córcia sobie zażyczyła :-) .

cieszę się, że Ci lepiej :)

lorelei_l napisał(a)

Hej jestem z powrotem i na szczęście nie mam za dużo do nadrabiania :)

Dzięki wszystkim za życzenia miłego dnia.

Kristi fajnie, że już jesteś w domku, Może ta krótka wizyta wbrew pozorom pomoże, trzymam kciuki :)

Dialab ja też biorę magnez z b6 3 razy dziennie :) na szkole rodzenia mówili, że o ile przy twardnieniu brzucha nie ma skurczy, to nie ma się czym przejmować, bo to macica się szykuje do porodu :)

Chrzciny ok, jakoś nawet kazanie było znośne. Raz byłam na chrzcinach, gdzie ksiądz mówił jak dzień wcześniej parafiankę potrącił samochód i zmarła i jak krótkie jest życie- na chrzcinach 4 miesięcznego dziecka mógłby powiedzieć coś bardziej budującego.

Teraz się w końcu szykuję na spokojny wieczór, bo ten weekend to był zdecydowanie pełen wrażeń.

dobre kazanie xd
grunt ze dzis bylo fajnie :) teraz se odpocznij :)

Ece napisał(a)

Hmm nie ma to jak wyczucie ;-) i dyplomacja.

A tak z innej beczki,czy macie lub zamierzacie kupić spiworki do wózka i fotelika.Cos mi się kojarzy,ze Qasha wspominala cos o tym,ale pewna nie jestem-ta skleroza ciażowa ;-) .Ja dla Martyski tego nie potrzebowalam,bo to sierpniowa panienka,ale teraz dla Ady by się przydalo .
http://allegro.pl/tyimy-cieply-spiwor-spiworek-do-wozka-atesty-pl-i3725442329.ht...

http://allegro.pl/spiwor-polar-do-wozka-i-fotelika-spiworek-nowy-i3706865179.htm...

http://allegro.pl/spiworek-koldra-rozek-cieply-kokon-do-wozka-i3710518020.html

Póki co nie wiem na co się zdecydować,może macie jakieś typy :-) .

ja mam dla Ogórka ;) kombinezon ciepły, śpiworka nie kupuję tylko gruby koc mam :)

ewka90 napisał(a)

Hej dziewczyny :) Wracam po sobotnio-niedzielnych imprezkach :) ) W sobotę byłam na urodzinach nawet było fajnie, a w dzisiaj u teściów... Dwa dni objadania się :) Nawet nie chcę stanąć na wagę :) )
Miłej niedzieli :) nadrobię to napiszę więcej :) )

to same pyszności jadłaś :) odpocznij sobie teraz :) a wagą się nie przejmuj ;)

Zgłoś nadużycie #9044 24 listopada 2013, 21:24

Dorota93 Supermama
a teraz witam się :) zdjęcia mam jeszcze w surowej formie, filmu nie dostaliśmy, bo się nie wyrobili z tym wszystkim :( i w ogóle jakos mi sie nie podobaja te zdjecia, nie chcą sie dodac wcale :/

Zgłoś nadużycie #9045 24 listopada 2013, 21:27

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

do 10 spać? zazdrościć :)

przyzwyczajaj się ;) bo teraz wyśpisz się dopiero na emeryturze :P

no na szczęście nie boli ;d dodam dodam :) ale nie sa ladne :(

a moze za pozno poszlas spac i minelas swoja normalna pore? wtedy tez ciezko zasnac....

jak mogłaś nie oglądać Kevina?! :/ i w ogóle to za słabo kciuki trzymałaś :( ale dziś chyba mocniej, bo jest poprawa :)

powodzenia :D

jak Ci sie sprawdza biooil? :) drogi jest co nie?

udanej imprezki :)
Dorooota szacun :D teraz nikt nie będzie czuł się pominiety :D

co za konowały, aż się w człowieku gotuje ;/ ale dobrze, że słyszałaś bicie serduszka :) aaaa super!

to odpoczywaj i dużo leż, co by Ci lepiej było :)

dziś jeszcze w tej sprawie nie, ciekawe czy się stęsknił :)

cieszę się, że Ci lepiej :)

dobre kazanie xd
grunt ze dzis bylo fajnie :) teraz se odpocznij :)

ja mam dla Ogórka ;) kombinezon ciepły, śpiworka nie kupuję tylko gruby koc mam :)

to same pyszności jadłaś :) odpocznij sobie teraz :) a wagą się nie przejmuj ;)

Zgłoś nadużycie #9046 24 listopada 2013, 21:30

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

a teraz witam się :) zdjęcia mam jeszcze w surowej formie, filmu nie dostaliśmy, bo się nie wyrobili z tym wszystkim :( i w ogóle jakos mi sie nie podobaja te zdjecia, nie chcą sie dodac wcale :/

Co Ty gadasz ,zdjecia na pewno są ładne ,jesteś przystojna to jak mogą być nieładne ? :D :*

Zgłoś nadużycie #9047 24 listopada 2013, 21:33

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

ale zjebałaś hah :D

Zgłoś nadużycie #9048 24 listopada 2013, 21:34

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Co Ty gadasz ,zdjecia na pewno są ładne ,jesteś przystojna to jak mogą być nieładne ? :D :*

jaaaa mhm xD

Zgłoś nadużycie #9049 24 listopada 2013, 21:42

lorelei_l Fajna mama
Łoł Dorota chyba żadnego postu nie ominęłaś :)

Zdjęcia pokaż- obiektywnie ocenimy, bo chyba zbyt surowa dla nich jesteś

Zgłoś nadużycie #9050 24 listopada 2013, 21:44

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Łoł Dorota chyba żadnego postu nie ominęłaś :)

Zdjęcia pokaż- obiektywnie ocenimy, bo chyba zbyt surowa dla nich jesteś

nie chcę, żeby ktoś poczuł się ominięty ;)

no właśnie coś się fm psuje, bo nie idzie dodać :/ próbuję ciągle