Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #9011 23 listopada 2013, 14:57

ewka90 Gotowa na wszystko
Zjadłam obiadek i teraz chwila odpoczynku i muszę zacząć się ogarniać, żeby jakoś wyglądać na tej imprezce urodzinowej :) Pewnie znowu usłyszę, że "puchnę w oczach co mi jest" i myślą, że to śmieszne a mnie tylko denerwuje ale dam radę! :) Ważne, że będą ciacha i jakieś pyszności :) )

A co do koszuli do szpitala to też się zastanawiam :) Ale widziałam u mnie w sklepie takie po 19 zł i z guzikami więc chyba taką zwykłą sobie kupię.

Zgłoś nadużycie #9012 23 listopada 2013, 17:17

Niutka26 Gotowa na wszystko
ja kupiłam przed szpitalem taką koszulę jak qasha i powiem Wam,że bardzo fajna-czekałam na wieści od Niej jak gatunkowo,ale musiałam coś szybko kupić do szpitala,więc poszłam do sklepu a tak... 45 zł.Tylko nie sugerujcie się rozmiarem z przed ciąży,bo ja wzięłam S i tak ledwo co ledwo opina brzuszek.Wiadomo-po porodzie nieco się zmniejszy,ale nie tak znów szybko,więc żeby Wam było wygodnie proponuje zmierzyć się w pasie ,nieco odjąć i taki rozmiar kupić.
są miłe w dotyku i lekkie,w szpitalu tak grzeją,że idzie się spocić,więc materiał w sam raz,No i rozpinają się po obu stronach,więc do karmienia jak znalazł. Zamówię sobie jeszcze z jedną na allegro,bo warto za tą cenę.

Zgłoś nadużycie #9013 23 listopada 2013, 17:51

Anett Gotowa na wszystko
Ewka, Dorota udanych imprez! :)

U mnie nudnawo, ale udało mi się chociaż posprzątać :) a teraz najwyższy czas posprzątać siebie hihi ale nie ce mi się :) M. jeszcze zawzięcie pracuje z moim tatą i wujem na podwórku a ja mam chillout :)

Niutka26 ja noszę M a koszule mam jedną w rozmiarze M a drugą L, ale spore są obie :) właśnie kupiłam wg wymiaru bo podane były :)

Zgłoś nadużycie #9014 23 listopada 2013, 18:02

diaglab Gotowa na wszystko
Czesc Mamusie :-) odrazu przepraszam za brak polskich znakow ale znowu pisze z nieszczesnego tableta :(
baaardzo ciezko bylo Was nadrobic-az 10 stron :-) jestem pelna podziwu. Pewnie nie uda mi sie napisac cos kazdej z Was bo tyle tematow bylo poruszonych a ja niestety nie mam tak dobrej pamieci jak Ece za co Ja podziwiam poraz kolejny :-)
Ece dziekuje za zyczenia urodzinowe dla meza;* uwazaj na twardniejacy brzuszek, staraj sie wiecej odpoczywac :-)
Niutka witaj z powrotem :-) ciesze sie ze lepiej sie juz czujesz :-)
Basza ja tez chetnie dotrzymam Ci towarzystwa :-) okropne jest to przykucie do lozka ale Ninka napewno wynagrodzi Ci to jak sie urodzi i co najwazniejsze -w terminie. Nawet nie mysl mi inaczej :-)
Babeluniek no to niezla masz tesciowa.....az szkoda komentowac Jej zachowanie. Ktoras z Was fajnie napisala ze pewnie chciala sama w prezencie dawac Ci te ubranka :-) nie zwracaj na Nia uwagi. Lepiej przygotowac sobie ubranka szybciej bo pozniej nie bedzie na to czasu jak bedziemy oswajac sie z opieka nad naszymi maluszkami. No chyba ze zaproponujesz tesciowej zeby wszystkie te ubranka wyprala i wyprasowala i dopiero dala Tobie :-) napewno nie bedzie jej sie chcialo :P
Qasha i Kincia nie klocmy sie :( mysle ze kazda z Nas stara sie napisac jakis komentarz odnosnie postow jakie sie pojawiaja ale nieraz jest ich tak duzo ze nie sposob zapamietac kto i co napisal-wiem to po sobie.
Kincia gratulacje 30 tygodnia!!! :-) wow jak ten czas leci :-)
Kirsti jak u Ciebie? jak sie czujecie?
jesli chodzi o szpital to ja tez mam ok. 60 km do tego w ktorym chce rodzic ale nie wiem czy zdaze tam dojechac i jest czesto przepelniony :( w razie czego mam jeszcze 2 szpitale po drodze :-)
Ewka i Dorota-bawcie sie dobrze na imprezkach :-)

Zgłoś nadużycie #9015 23 listopada 2013, 18:07

Czesc Mamusie :-) odrazu przepraszam za brak polskich znakow ale znowu pisze z nieszczesnego tableta :(
baaardzo ciezko bylo Was nadrobic-az 10 stron :-) jestem pelna podziwu. Pewnie nie uda mi sie napisac cos kazdej z Was bo tyle tematow bylo poruszonych a ja niestety nie mam tak dobrej pamieci jak Ece za co Ja podziwiam poraz kolejny :-)
Ece dziekuje za zyczenia urodzinowe dla meza;* uwazaj na twardniejacy brzuszek, staraj sie wiecej odpoczywac :-)
Niutka witaj z powrotem :-) ciesze sie ze lepiej sie juz czujesz :-)
Basza ja tez chetnie dotrzymam Ci towarzystwa :-) okropne jest to przykucie do lozka ale Ninka napewno wynagrodzi Ci to jak sie urodzi i co najwazniejsze -w terminie. Nawet nie mysl mi inaczej :-)
Babeluniek no to niezla masz tesciowa.....az szkoda komentowac Jej zachowanie. Ktoras z Was fajnie napisala ze pewnie chciala sama w prezencie dawac Ci te ubranka :-) nie zwracaj na Nia uwagi. Lepiej przygotowac sobie ubranka szybciej bo pozniej nie bedzie na to czasu jak bedziemy oswajac sie z opieka nad naszymi maluszkami. No chyba ze zaproponujesz tesciowej zeby wszystkie te ubranka wyprala i wyprasowala i dopiero dala Tobie :-) napewno nie bedzie jej sie chcialo :P
Qasha i Kincia nie klocmy sie :( mysle ze kazda z Nas stara sie napisac jakis komentarz odnosnie postow jakie sie pojawiaja ale nieraz jest ich tak duzo ze nie sposob zapamietac kto i co napisal-wiem to po sobie.
Kincia gratulacje 30 tygodnia!!! :-) wow jak ten czas leci :-)
Kirsti jak u Ciebie? jak sie czujecie?
jesli chodzi o szpital to ja tez mam ok. 60 km do tego w ktorym chce rodzic ale nie wiem czy zdaze tam dojechac i jest czesto przepelniony :( w razie czego mam jeszcze 2 szpitale po drodze :-)
Ewka i Dorota-bawcie sie dobrze na imprezkach :-)

Zgłoś nadużycie #9016 23 listopada 2013, 18:11

Anett napisał(a)

Ewka, Dorota udanych imprez! :)

U mnie nudnawo, ale udało mi się chociaż posprzątać :) a teraz najwyższy czas posprzątać siebie hihi ale nie ce mi się :) M. jeszcze zawzięcie pracuje z moim tatą i wujem na podwórku a ja mam chillout :)

Niutka26 ja noszę M a koszule mam jedną w rozmiarze M a drugą L, ale spore są obie :) właśnie kupiłam wg wymiaru bo podane były :)

Nieszczesna lazienke tez sie udalo? :-) ja tez musze rozgladnac sie za koszulami :( najgorsze jest to ze wlasne nie wiem jaki rozmiar kupic bo nie wiem jak bardzo brzuch mi jeszcze urosnie :-) chyba w styczniu pojde albo rozm. L kupie tak w razie czego :-)

Zgłoś nadużycie #9017 23 listopada 2013, 19:15

Anett Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Nieszczesna lazienke tez sie udalo? :-) ja tez musze rozgladnac sie za koszulami :( najgorsze jest to ze wlasne nie wiem jaki rozmiar kupic bo nie wiem jak bardzo brzuch mi jeszcze urosnie :-) chyba w styczniu pojde albo rozm. L kupie tak w razie czego :-)

Udało, udało :D tylko siostrzyczka musiała umyć podłogę :)

Szczupaczku no nie wiem czy nie wystarczy Ci M :) kup tak jak ja, jedną M a drugą L (chociaż nie wiem czy to L nie będzie za duże) pomierz się i popatrz na wymiary :) wiadomo że większość koszul są elastyczne... :)

Zgłoś nadużycie #9018 23 listopada 2013, 20:19

lorelei_l Fajna mama
Hej :) a możecie dziewczęta wrzucić linka do koszul, które kupiłyście? Ja się nad takimi zastanawiam:
http://www.pierwsza-wyprawka.pl/pokaz/442/koszula_kopertowa_do_karmienia_ciazowa...
lub
http://www.pierwsza-wyprawka.pl/pokaz/290/koszula_radosc_do_kamienia_ciazowa_nie...
bo gdzieś czytałam, że kopertowe są najwygodniejsze, a szczególnie zależy mi na krótkim rękawku. Jak byłam u znajomej w szpitalu to było chyba z 40 stopni a ja jestem przyzwyczajona do spania w 18 stopniach.

Zgłoś nadużycie #9019 23 listopada 2013, 20:35

Konto usunięte
Anett spoko muzyczka :)
Ewka nie przejmuj się komentarzami ja słyszę często " czy to bliźniaki?" Albo pytają się kiedy termin mówię że luty, to siędziwią że jeszcze tyle bo przecież mam taki duży brzuch :D miłej imprezki :D
Niutka takie koszule mam zamiar też kupić :) gdzieś z 2 lub nawet 3 :) dobrze że wspomniałaś o tych rozpinanych bo one sa chyba naprawde praktyczne jeśli chodzi o karmienie :)
Diaglab dzięki za gratki :* a powiedz lepiej jak Ty się czujesz :) ?
Mój kot chyba oszalał bo włazi do wózka i miauczy w niebogłosy ,chyba chce żebym go powoziła :D

Zgłoś nadużycie #9020 23 listopada 2013, 21:27

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei ja mam coś takiego m. in. http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i3706618557.ht... tylko inny kolor, wybierałam ciemne :) hej Ty tez naprzywoziłaś tyle różnych próbek z tych warsztatów ?? :) jak wczoraj to przejrzałam to w tych upominkach i próbka mleka i proszków do prania i balsamów, kremów na rozstępy i smoczki, nawet glina do odbicia rączki lub nóżki boba :D płyta Zawitkowskiego jeszcze

Kincia no to słuchaj, taki relaksik czasem się przydaje :) he mocny kocurek :) na pewno chce żebyś go powoziła - a więc trenuj! hihi

Uciekam bo zaraz M wróci z prysznica, poza tym Kevin - nie mogę tego przegapić xD

W razie jakbym sie gdzieś jutro zapodziała to życzę wszystkim mamuśkom udanej niedzieli, takiej leniwej że ach :D

Zgłoś nadużycie #9021 23 listopada 2013, 22:49

Anett napisał(a)

Udało, udało :D tylko siostrzyczka musiała umyć podłogę :)

Szczupaczku no nie wiem czy nie wystarczy Ci M :) kup tak jak ja, jedną M a drugą L (chociaż nie wiem czy to L nie będzie za duże) pomierz się i popatrz na wymiary :) wiadomo że większość koszul są elastyczne... :)

Widzę że pomoc siostry jest niezawodna :-) chyba tak zrobię z tymi koszulami jak radzisz :-) ja Ci dam szczupaczka! :-P
Kincia cały dzień czułam się ok ale od 2 h boli mnie bardzo brzuch, jest strasznie twardy :-( magnez nic mi nie pomógł :-( podejrzewam że to pewnie od zaparcia i wzdęcia bo przesadzilam dziś z ilością i mixem jedzenia :-( pójdę za radą Ece i chyba jutro wybiorę się po miete do apteki.
Anett Kevin to już tradycja :-D kto by powiedział że i nasze dzieci się wychowają jeszcze na tym filmie :-P
Miłej nocy :-) :-* mnie chyba noc na tronie w łazience czeka :-D

Zgłoś nadużycie #9022 23 listopada 2013, 22:51

Kincia ale Twój kot jest genialny :-D zawsze rozbawisz mnie zdjęciami swojego pupila :-D

Zgłoś nadużycie #9023 23 listopada 2013, 23:28

Ece Gotowa na wszystko
hej fanki Barszczyku!
Dziękuję Wam za miłe słowa-nie zaglądałam cały dzień,bo jakieś paskudztwo mnie dopadło-chyba jakaś jeltówka-mdli mnie cały dzień a do tego biegunka z bólami brzucha.Popijam miętę i mam nadzieję,że jutro będzie już lepiej.A widzę,że tutaj sporo sie działo-mnóstwo stron do poczytania i wiele emocji :-) .

Basza :-*-mój mąż wraca do zdrowia,z dnia na dzień jest coraz lepiej.Teraz chodzi na druga serię rehabilitacji i wszystko wskazuje na to,że 3 seria nie będzie potrzebna.Boli go czasem,ale tabletki pomagają,więc jest poprawa. Biedulko współczuję,że musisz tak leżeć cały dzień,dobrze że jesteś w domku,a nie w szpitalu,bo to było by jeszcze gorsze.Też postaram Ci się dotrzymać towarzystwa na forum w miarę możliwości :-)
Qasha-fajnie,że koszulki już dotarły i jesteś zadowolona.Ja dopiero mam zamiar się rozglądać za czymś na allegro.
Niutka26-dużo zdróweczka dla Twojego męża,oby szybko wrócił do pełni sił i do Ciebie i Dominiczka :-) .
Lorelei_l-świetna ta zabaweczka-moja Martynka też miała coś podobnego i bardzo długo się tym bawiła,więc z pewnością będzie to trafiony prezent.Co do koszul do karmienia to chyba mamy podobny gust-też szukam czegoś podobnego :-) .
Anett-zawsze zapominam Cię zapytać -czy dopisać Ci w tabelce imię dla synka Nikodem?
Diaglab-ja myślę podobnie jak Anett-wystarczy Ci rozmiar M spokojnie,Ja podejrzewam,że teraz te nasze brzuszki wszerz juz bardzo nie będą rosły tylko będą się podnosić do góry.
Ewcia-nie przejmuj się komentarzami,mnie też pytają bez przerwy kiedy rozwiązanie,więc chyba wyglądam jakbym miała się zaraz rozsypać ;-) . Mnie to też denerwuje,ale jak jestem na imprezce i są smakołyki to nie mam zamiaru sobie odmawiać,a kg,no coż..

Kincia-gratki 30 tyg!A Twój kot jest bezbłędny-rewelacyjna fotka-chyba naprawdę chce być wożony w wózeczku ;-) .
Dorotka-ja jeszcze nie wybrałam szpitala,ciągle jeszcze się waham.Co do ruchów,to moja Pchełka chyba się odwróciła się głową w dól,bo wali głową bezlitośnie w krocze i po pęcherzu,ze aż mi słabo się robi,natomiast girkami smyra mnie pod żebrami.Czkawkę potrafi mieć nawet 4 razy dziennie,ale z Martyśką tez tak miałam
i w ciąży i w okresie niemowlęcym.
Moja pralka tez dziś strzeliła focha,nie chce odwirowywać prania,ale ona tak czasem ma.Jeszcze raz musiałam przestawic programator i zaskoczyła. :-) .
Kiniaa-mam nadzieję,że udało sie naprawić zmywarkę,ja też cierpię katusze,gdy moja strajkuje.To fantastyczny sprzęt i ja nie wyobrażam sobie bez niego egzystencji.
Nadrobiłam!I udało mi się przed północą :-) .Idę odpoczywać,bo Wy pewnie juz grzecznie leżycie w łóżeczkach i śnicie o swoich Maleństwach.Spokojnej nocki nieprzerywanej częstym wstawaniem :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #9024 24 listopada 2013, 7:11

qasha Fajna mama
basza - noo to niezla cena 60 zł. ja do szpitala kupilam tansze zeby tak jak Anett pisze nie bylo w razie czego szkoda ich wyrzucic :) pozniej jak juz bede w domku to zamowie sobie cos w normalnym moim rozmiarze i cos bardziej eleganckiego :D
ja wzielam rozmiar L - na chwile obecna jest jeszcze troszke luzna, ale wiadomo, brzuszek jeszcze urosnie :) poza tym mysle ze do szpitala troszke luzna bedzie wlasnie w sam raz :)

ja mam wizyte brata z bratowa i chrzesniaczka :) takze niedziele mam zaplanowana :)

a jak u was plany niedzielne? rodzinnie czy leniuchowo? :)

milego dnia!! :)

Zgłoś nadużycie #9025 24 listopada 2013, 8:45

Dorota93 Supermama
Hej :* wczoraj przed wyjsciem mialam intymne spotkanir z kibelkiem, wrocilam do domu juz o 19. W nocy , obudzil mnie bol brzucha, jakby skurcze... ece uwazaj bo biegunka w ciazy jest niebezpieczna :* nadrobie was potem, buzka :) p.s odbieram dzis fotki ze slubu i film :)

Zgłoś nadużycie #9026 24 listopada 2013, 10:13

babeluniek Gotowa na wszystko
Qasha, Ty byś chociaż w niedzielę pospala do 10 jak ja :-P
Miłej niedzieli Mamusie :-)

Zgłoś nadużycie #9027 24 listopada 2013, 10:21

Konto usunięte
Hej :) i znów pół nocy nie przespane :( nie wiem co się dzieje...nigdy nie mialam problemu ze spaniem. Idę wpieprzyć żelazo ,zjeść śniadanie i wtedy do Was zajrzę :) buziaki :*

Zgłoś nadużycie #9028 24 listopada 2013, 10:23

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dzieńdoberek :)

qasha -poranny ptaszek z ciebie, ja w niedziele leże ile wlezie aż mi się znudzi dopiero wstaje a co....należy się ;)

Dorota-współczuje naprawdę......du.sko cię nie boli ;) czekamy na foty slubne :) :)

Miłej niedzieli i dla was dziewuchy :) :) :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #9029 24 listopada 2013, 10:26

Kiniaa Gotowa na wszystko
kincia-ja tej nocy tez miałam kiepskie spanie a poszłam o 1ej i jak się tłukłam po łóżku to tylko sam mężulek wie ;) masakra ale leże jeszcze i w miare kumam
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #9030 24 listopada 2013, 11:09

Konto usunięte
Anett ja nie oglądałam kevina :( :D mam nadzieje że poleci jeszcze raz na święta :)
Diaglab to niedobrze :( a jaką masz dawkę magnezu ? Dużo zdrowia :*
Ece to dużo zdrówka życzę :* mnie wczoraj też jakieś niestrawności dopadły ,ale to chyba z nerwów :( mam nadzieję że szybko Ci minie !!
Dorota a tak za Ciebie jciuki trzymałam żeby przestało Cię mdlić :( dużo zdrówka :*
Babeluniek jak tam z teściową ? Są jakieś nowe sytuacje ? :D
Kinia to teraz mi raźniej !!! :) że sama po łóżku się nie tułałam... W nocy liczyłam ruchy żeby zasnąć ,ale itak nie zasnełam kilka godzin. Trzymam za Ciebie kciuki zebyś się wyspała ,może dziś prześpimy całą noc :) :*