Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #891 3 lipca 2013, 21:00

Konto usunięte
oki Jenny dam znac jaki wynik, oni sami zaproponowali mi to w klinice, normalnie prywatnie podobno to kosztuje 1000 euro, albo i wiecej, ale to placi kasa wiec to nawet chyba dobrze ze nie musze jeszcze tego pokrywac

Zgłoś nadużycie #892 3 lipca 2013, 21:03

Konto usunięte
Babeluniek to normalne ze sie martwisz, ale musisz byc pozytywnej mysli...bedzie ok

Zgłoś nadużycie #893 3 lipca 2013, 21:17

jenny123 Zaprawiona w bojach
babeluniek kiedyś czytałam nt temat, że to zupełnie naturalne i pisali tam jeszcze jakieś ciekawe rzeczy ale nie pamiętam. Jak tylko znajdę ten artykuł to Ci szybciutko prześlę.

Zgłoś nadużycie #894 3 lipca 2013, 22:04

Kicia Zaprawiona w bojach
babeluniek spokojnie. Mnie w pierwszej ciąży bardzo często bolał brzuch jak @,a czasami nawet miałam takie jakby skurcze macicy i to nie świadczy od razu o tym,że dzieje się coś złego. Poprostu może sie macica powiększać. Owszem trzeba być oczywiście czujnym, ale kochane nie nakręcajmy się bo zbzikujemy zamiast cieszyć się chwilą :)
Trzymam kciuki za Nas wszystkie,żeby było ok ( za siebie również, bo mój zarodek jeszcze też nie ma tętna)

Zgłoś nadużycie #895 4 lipca 2013, 9:21

kirsti30 Gotowa na wszystko

Kicia napisał(a)

babeluniek spokojnie. Mnie w pierwszej ciąży bardzo często bolał brzuch jak @,a czasami nawet miałam takie jakby skurcze macicy i to nie świadczy od razu o tym,że dzieje się coś złego. Poprostu może sie macica powiększać. Owszem trzeba być oczywiście czujnym, ale kochane nie nakręcajmy się bo zbzikujemy zamiast cieszyć się chwilą :)
Trzymam kciuki za Nas wszystkie,żeby było ok ( za siebie również, bo mój zarodek jeszcze też nie ma tętna)

Popieram kicie, cieszmy sie chwilą i nie nakrecajmy sie :) :*:*:*

Zgłoś nadużycie #896 4 lipca 2013, 14:04

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Ależ tu ciszaaaa... :)

Zgłoś nadużycie #897 4 lipca 2013, 15:41

Anett Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, z miłą chęcią do Was dołączę :) dopiero odkryłam to forum... :) nasz termin przewidziany jest na sam środeczek 14.02 :) pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #898 4 lipca 2013, 16:20

anusiaczek Zaprawiona w bojach

Anett napisał(a)

Cześć dziewczyny, z miłą chęcią do Was dołączę :) dopiero odkryłam to forum... :) nasz termin przewidziany jest na sam środeczek 14.02 :) pozdrawiam

Witamy ;)

Zgłoś nadużycie #899 4 lipca 2013, 18:20

Anett napisał(a)

Hej. Wszystkiego naj. Jak się dobrze postarasz to będzie niezła Walentynka/Walenty :-)

Zgłoś nadużycie #900 4 lipca 2013, 18:23

A ja dzisiaj byłam na wizycie i moje kochane dzieciątko urosło. Jest zgodne z OM. Serducho pięknie bije. I podobno krwiaczek też się wchłonął ale to dopiero potwierdzę jak pojadę na lepsze USG może w przyszłym tyg.
Ze złych rzeczy to mój gin nadal mi nie założył karty ciąży i wiem, że się mu nigdy nie spieszy czego efektem będzie zmiana gina. Nie cierpię jak ktoś cwaniakuje... A i tak nawet nie ma terminów do niego na za miesiąc na NFZ tylko prywatnie, a on nie jest tego wart.

Zgłoś nadużycie #901 4 lipca 2013, 18:33

babeluniek Gotowa na wszystko
jenny123, uważam, że jak tylko coś nam nie odpowiada u lekarza to bez wahania powinnyśmy go zmieniać.
Ja od lat chodzę do babeczki, którą uwielbiam. Długo szukałam swojego ginekologa i po pierwszej wizycie u niej wiedziałam, że znalazłam :)
Mam teraz wizytę 15 lipca i to będzie już początek 9 tygodnia i mamy założyć kartę ciąży. W przyszłym tygodniu idę na te wszystkie badania, mam nadzieję, że wyniki mnie nie zaskoczą negatywnie.

Zgłoś nadużycie #902 4 lipca 2013, 19:54

Ja właśnie poszłam na nfz bo chciałam chociaz badania na kasę zrobić. Dobrze, że dał chociaż skierowania bo to wydatek rzędu 600 zł, a tak za free.
Mam lekarza któremu ufam i jest mega super ale po pierwsze muszę pojechać do Warszawy i to przez całe centrum, po drugie jedna wizyta to koszt 250 zł :-( , a po trzecie i najważniejsze w tej chwili, on jest z Karowej, a moja noga tam bez wyższej konieczności nie postanie bo to rzeźnia nie szpital.
Jak wróci z pracy mój M to mamy omówić strategię na którego lekarza się w końcu decydujemy ( czy tego z Karowej czy tego z Pruszkowa gdzie zamierzam rodzić).

Zgłoś nadużycie #903 4 lipca 2013, 19:54

A jak tam Twój brzunio?

Zgłoś nadużycie #904 4 lipca 2013, 19:56

Dziewczyny czemu tak mało piszecie? Nie macie czasu? Weny? Chęci? Pracujecie?
Jest tam kto?

Zgłoś nadużycie #905 4 lipca 2013, 20:07

Anett Gotowa na wszystko

jenny123 napisał(a)

Hej. Wszystkiego naj. Jak się dobrze postarasz to będzie niezła Walentynka/Walenty :-)

:) dzięki ale wiesz, w ogóle o tym nie pomyślałam Faktycznie heh :) szkoda tylko, że małym prawdopodobieństwem jest urodzenie w obstawianym terminie...

Ja drugą wizytę mam zaplanowaną na 16 lipca i tak samo jak babeluniek w przyszłym tyg wybieram się na badania, mam lekki dreszczyk ponieważ jakieś 4 m-ce temu zaczęłam leczyć niedoczynność tarczycy i strasznie jestem ciekawa jakie będą wyniki czy poprawiło się to moje TSH ehh... ale muszę być dobrej myśli prawda ??

Zgłoś nadużycie #906 4 lipca 2013, 20:11

Anett Gotowa na wszystko
jenny123 a o jakim lekarzu z Karowej piszesz ?? ? bardzo mnie to interesuje :)

Zgłoś nadużycie #907 4 lipca 2013, 20:16

O prof Czajkowskim. Znasz? Czemu pytasz? Jesteś z Wawy?

Zgłoś nadużycie #908 4 lipca 2013, 20:36

Anett Gotowa na wszystko

jenny123 napisał(a)

O prof Czajkowskim. Znasz? Czemu pytasz? Jesteś z Wawy?

Nie nie jestem z Wawy, tylko chodzę do lekarza z Karowej który przyjmuję też u mnie i myślałam, że to może ten sam ale nie... Milewczyk się nazywa

Zgłoś nadużycie #909 4 lipca 2013, 20:52

Ja mam ten tydzień strasznie zabiegany.. Dzisiaj chcieliśmy już zamówić obrączki ale okazało się ze to nie takie proste :-(

ZZauważyłam że brzuch mnie pobolewa najczęściej jak jestem wyluzowana i się nie ruszam. Kiedy chodzę i jestem w ruchu to nie boli. Albo nie mam czasu o tym myśleć. Lekarz mówiła że mogę brać nospe jednak nie jest to taki ból który nie pozwala mi normalnie funkcjonować, jestem w stanie wytrzymać więc nie chce się truc.

Staram się tu zaglądać na bierzaco ale nie mam czasu pisać za dnia... :-)

Zgłoś nadużycie #910 4 lipca 2013, 20:56

Ale muszę Wam powiedziec, że nic mi tak nie doskwiera jak piersi... Bolą, swedza... Są może jakieś sposoby, żeby sobie ulżyć? Funduje im chłodny prysznic ale to pomaga tylko na chwilke. :-(