Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8931 23 listopada 2013, 11:16

basza Fajna mama
i też oczywiście uważa - ze jest najlepszy na świecie

Zgłoś nadużycie #8932 23 listopada 2013, 11:18

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

a mi mój Mąż obiecał przed ślubem, że zawsze będę miała świeże kwiaty w domu i w sumie od 5 lat prawie zawsze mam :-) ale często na inne rzeczy nie wpada buuuu

o jaaaa cieee ! dam to mojemu do przeczytania... ja bym chciała chociaż kaktusa w domu.. nie mam ani jednego kwiatka :(

Zgłoś nadużycie #8933 23 listopada 2013, 11:20

Anett Gotowa na wszystko
Kincia Ty buntowniczko! Spokój już! :)

Moja mama też myśli, że będzie prała wszystko jak będę w szpitalu, bez przesady, to trzeba wcześniej ogarnąć :) a wcześniej była mowa o szpitalu, ja mam 60 km do szpitala tzn taki sobie wybrałam :)

Zgłoś nadużycie #8934 23 listopada 2013, 11:20

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

kota, który ma Cie gdzieś :P

Tak dziękuje :D ale jak jest głodny to przychodzi :D

Zgłoś nadużycie #8935 23 listopada 2013, 11:21

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej :-)
Widzę, że moja teściowa wywołała zamęt ;-)
Ja się boję co będzie jak urodze... Ona też ciągle opowiada jak to ona była w ciąży i rodziła... Ostatnio całą szafę papierów wywalila żeby sprawdzić ile M i jego rodzeństwo wazyli po urodzeniu :-P
A te ciuszki zaraz po przeprowadzce czyli po 15 grudnia zabieram i mam gdzieś co ona o tym myśli :-)

Co do szpitala to niby wybrałam ale nadal się waham. Może rozmowa z polozna rozwieje moje wątpliwości :-)

Qasha, chyba każdy miał tak że jego post gdzieś umknął w tym całym natłoku... Ale bywa :-)
Jak masz ochotę z nami pisać to pisz :-) Zwroc uwagę, że szybko zauwazylysmy Twoją nieobecność :-)

Zjadłam właśnie całą czekoladę i aż mi niedobrze...

Zgłoś nadużycie #8936 23 listopada 2013, 11:21

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

o jaaaa cieee ! dam to mojemu do przeczytania... ja bym chciała chociaż kaktusa w domu.. nie mam ani jednego kwiatka :(

Dorotka mój W. juz chyba nawykowo te kwiaty kupuje, ale i tak cieszą :-) już ma zniżki w kwiaciarni hehehehe

Zgłoś nadużycie #8937 23 listopada 2013, 11:24

basza Fajna mama
a Ja mam po dordze do tego szpitala co wybrałam kilka innych, jeden 5 min od domu - ale ten,który wybrałam wydaje mi się najlepszy. Teraz leżałam tam tydzień i czułam się super "zaopiekowana".

Zgłoś nadużycie #8938 23 listopada 2013, 11:25

Dorota93 Supermama
basza znizki hahah xd fajnie xD
babelunku Twoja teściowa to czkawke pewnie teraz ma :P

puscilam pranie i pralka syczy i słychać choćby zdechnąć miała :/

Zgłoś nadużycie #8939 23 listopada 2013, 11:26

Anett Gotowa na wszystko
Basza ale to cuuudowne te kwiaty o rany rany :) ja mam tylko przy jakiejś okazji, a tak mi się marzy jakaś niespodzianka bez okazji i wspomnę coś mojemu M o tym to wiecie co ten mądruś odpowiada 'o teraz to już nie będzie niespodzianki, więc bez sensu kupować' wrrrr....

Zgłoś nadużycie #8940 23 listopada 2013, 11:26

Konto usunięte
Basza dziękuje :* ciesze się że sobie odpoczywasz i wysługuj się rodziną ile wlezie :D hihi
Anett co racja to racja :D ja w tym roku nawet kwiatów na urodziny nie dostałam,bo leżałam w szpitalu i otrzymałam tekst " bo ja nie wiedziałem czy do szpitala mozna z kwiatami" :D ale teraz w moim stanie ,zadowoliłam się rafaello :D bo kwiatów bym nie zeżarła ,a jestem wiecznie głodna :D
Babeluniek widzisz nie jesteś sama ze swoją teściową :D łączymy się z Tobą w bólu :P ja też boję się jak urodze ...pewnie będą teksty typu nie tak nie rób,trzymaj inaczej dziecko , wez tak ,tak się nie robi itp. Itd :D chyba krople na uspokojenie po porodzie to będzie moje główne pożywienie :D

Zgłoś nadużycie #8941 23 listopada 2013, 11:31

Anett Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Basza dziękuje :* ciesze się że sobie odpoczywasz i wysługuj się rodziną ile wlezie :D hihi
Anett co racja to racja :D ja w tym roku nawet kwiatów na urodziny nie dostałam,bo leżałam w szpitalu i otrzymałam tekst " bo ja nie wiedziałem czy do szpitala mozna z kwiatami" :D ale teraz w moim stanie ,zadowoliłam się rafaello :D bo kwiatów bym nie zeżarła ,a jestem wiecznie głodna :D
Babeluniek widzisz nie jesteś sama ze swoją teściową :D łączymy się z Tobą w bólu :P ja też boję się jak urodze ...pewnie będą teksty typu nie tak nie rób,trzymaj inaczej dziecko , wez tak ,tak się nie robi itp. Itd :D chyba krople na uspokojenie po porodzie to będzie moje główne pożywienie :D

Rafaello och, ostatnio dostałam dwa lata temu buuuu......... :(
A co do komentarzy, to na bank tak będzie, jestem przekonana, nawet patrząc na swoją teściową, ma wnusie teraz 3miesięczną czy coś takiego i tylko słychać 'nie patrz od tyłu' 'uważaj na rączki' 'nie trzymaj pionowo'
Masakra! Poza tym moje przyjaciółki maja tak ze swoimi teściowymi...

Zgłoś nadużycie #8942 23 listopada 2013, 11:32

lorelei_l Fajna mama
aaa przerażacie mnie, zobaczyłam tylko jeden odcinek mojego serialu, a tu 3 strony postów już...

mykam na ang i na kawę do kuzynki miłego dnia wszystkim

Zgłoś nadużycie #8943 23 listopada 2013, 11:32

Anett Gotowa na wszystko
Krople na uspokojenie odpadają! W tym przypadku poskutkuje tylko jakieś 'czułe' słówko, raz a dobrze, nie ma co się patyczkować...

Zgłoś nadużycie #8944 23 listopada 2013, 11:32

Dorota93 Supermama
a bo tesciowe to zawsze najmadrzejsze ! ;/
no to poprałammmm a poprałam :D pralkę szlag trafił, oby Kamil to naprawił :D

Zgłoś nadużycie #8945 23 listopada 2013, 11:32

Konto usunięte
[QUOTE=Anett;2078352]Kincia Ty buntowniczko! Spokój już! :)

A bo mnie denerwuje ! :D nikt nie narzeka ,a ja muszę czytać jakieś pretensje... I jeszcze na dodatek jakieś aluzje do siedzenia w domu cały dzień :D

Zgłoś nadużycie #8946 23 listopada 2013, 11:33

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei miłego dnia! jakoś nadrobisz hihi

Bąbeluniek a Twoja teściowa to sławna się u nas zrobiła hihi

Zgłoś nadużycie #8947 23 listopada 2013, 11:34

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

aaa przerażacie mnie, zobaczyłam tylko jeden odcinek mojego serialu, a tu 3 strony postów już...

mykam na ang i na kawę do kuzynki miłego dnia wszystkim

na wspólnej? :D
milego dzionka :)

Zgłoś nadużycie #8948 23 listopada 2013, 11:34

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

A bo mnie denerwuje ! :D nikt nie narzeka ,a ja muszę czytać jakieś pretensje... I jeszcze na dodatek jakieś aluzje do siedzenia w domu cały dzień :D

hmm xd

Zgłoś nadużycie #8949 23 listopada 2013, 11:34

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hejka :)
ogarnęłam Wasze posty od wczoraj wieczorem ( od 22) przez gotowanie się trzech parówek i przez czas ich pochłonięcia przeze mnie :D ale szybko piszecie :D
Qasha dziękuje za miłe słowa-w ogóle wszystkim dziękuje,miło się poczułam,kiedy mi tak piszecie,że już jestem :*
Jak jeszcze pracowałam to nie dawałam rady wszystkiego tutaj ogarnąć,wchodziłam od czasu do czasu wieczorami po pracy lub w niedzielę,ale powiem Wam,że jak ktoś pracuje to nie ma szans,żeby był wciąż na bieżąco,a potem nie wiadomo co napisać :/ dlatego rozumie Cię Qasha i nic się nie przejmuj,ja zawsze czytam co napiszesz i jeśli mogę się do czegoś odnieść to odpisuje :) głowa do góry i duuuużo uśmiechu,bo hormony potrafią utrudnić życie..
Kincia gratki 30-go tygodnia! ja się cieszę z każdego kolejnego,a Tobie już okrągły stuknął :) na kiedy masz termin? chyba sam początek lutego co?
ja czuję się dobrze,dziękuje.muszę się wziąć za siebie i swój jadłospis..
Basza dziękuje :* mnie też czeka teraz sok buraczany,eh.. a najgorsze to mięso.. jeszcze kilka lat temu byłam zatwardziałą wegetarianką,a tu teraz muszę rosół mężowi zostawiać a ja wcinać resztę.. ( słowa lekarza przy wypisie ) :D
mąż się mi bidny rozchorował i po czterech dniach szpitala znów separacja :( ja u Jego mamy siedzę,żeby się nie zarazić,a On w domu leży,kurcze brakuje mi Go,a tu kilka dni rozłąki znowu.. powiem Wam,że czasem każdy się kłóci i ma coś do siebie,ale taka rozłąka też coś daje-człowiek od razu się docenia nawzajem i tęskni do siebie..I kocha bardziej... :) ) Staram się Mu to często mówić,bo zasługuję,jest dobrym mężem i będzie na pewno jeszcze lepszym tatą ... :)
Wy też tak czasem im powiedzcie,zobaczycie ile do daje i podnosi na duchu... Im czasem też jest ciężko i znoszą te nasze fochy i dąsania bez przyczyny,ale pomimo tego kochają i są.. ;)
Mój Mały też się teraz więcej rozciąga niż kopie,wczoraj miał trzecią w życiu czkawkę,hehe,biedaczek,z 10 min. brzuch podskakiwał :D

Zgłoś nadużycie #8950 23 listopada 2013, 11:35

Anett Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Kochana parę głębszych oddechów i będzie lepiej :) nie zagęszczajmy atmosfery jakimiś wyrzutami i pretensjami, tu mamy się dobrze czuć i odpoczywać mimo wszystko, chociaż się starajmy ! :)