Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8911 23 listopada 2013, 10:51

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Basza pewnie pozwolą jak im powiesz, że chcesz :) )

A z teściowymi to już tak jest :) Dobrze na odległość :) Ja wpadam do mojej raz w tygodniu na kawę albo ona do mnie i jest dobrze :) )

ja z moją póki co (tfu tfu) mam dobry kontakt. Ale zacznę się już modlić, aby nie dawała "dobrych rad", tylko naprawdę, żeby życzliwie pomagała a nie udowadniała, że wie lepiej...

Zgłoś nadużycie #8912 23 listopada 2013, 10:52

ewka90 Gotowa na wszystko
Czyżby reszta dziewczyn robiła sobotnie porządki a tylko my Dorotka się obijamy? :) Bo Basza to jest usprawiedliwiona ;) )

Zgłoś nadużycie #8913 23 listopada 2013, 10:54

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Czyżby reszta dziewczyn robiła sobotnie porządki a tylko my Dorotka się obijamy? :) Bo Basza to jest usprawiedliwiona ;) )

ja sie mobilizuje, zeby pralke wstawic ;d w tygodniu wysprzatalam cale mieszkanko, dzis mam to gdzieś :) jestem troszkę obolała po rewolucjach żołądkowych i wiem, czuję, ze polecę znowu. niepotrzebnie napilam sie pepsi, ale to bylo silniejsze :)
ewka Ty też se odpocznij, co se będziesz żałować :) ))

Zgłoś nadużycie #8914 23 listopada 2013, 10:56

ewka90 Gotowa na wszystko
taki mam zamiar! :) Tylko jeszcze zakupy zrobię :) A potem imprezka urodzinowa :) )

Zgłoś nadużycie #8915 23 listopada 2013, 10:56

basza Fajna mama
Ewa Ja to się czuję jak pasożyt na tym wyrku, ale za to pranie, obiady i wszystko inne mam na czas... hihihi jak nigdy... Mama i Mąż działają hihihihi. A Wam taż daje usprawiedliwienie, bo inaczej się zanudzę - jesteście mi potrzebne jak tlen :-)

Zgłoś nadużycie #8916 23 listopada 2013, 10:57

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

taki mam zamiar! :) Tylko jeszcze zakupy zrobię :) A potem imprezka urodzinowa :) )

to dziś imprezujemy we 2 ! :D tzn ja teraz 3 tygodnie z rzędu :D a pisałaś gdzieś co przygotowałaś, może mi umknęło? ;>

Zgłoś nadużycie #8917 23 listopada 2013, 10:59

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

ja z moją póki co (tfu tfu) mam dobry kontakt. Ale zacznę się już modlić, aby nie dawała "dobrych rad", tylko naprawdę, żeby życzliwie pomagała a nie udowadniała, że wie lepiej...

Moja teściowa jest w porządku, ale jedyne co mnie trochę wkurza - to Jej ciągłe wspominanie, a jak Ja byłam w ciąży, a jak W. był malutki to... no spoko tylko to było 100lat temu i czasy się zmieniły. No, ale nic :-)

Zgłoś nadużycie #8918 23 listopada 2013, 10:59

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Ewa Ja to się czuję jak pasożyt na tym wyrku, ale za to pranie, obiady i wszystko inne mam na czas... hihihi jak nigdy... Mama i Mąż działają hihihihi. A Wam taż daje usprawiedliwienie, bo inaczej się zanudzę - jesteście mi potrzebne jak tlen :-)

ja tam do popołudnia jestem zawsze xd
jaka pogoda u was? u mnie szaro i pochmurnie... u ewki pewnie tez xd a juz mi sie snilo, ze spadl snieg i jest pieknie... podnosze rolety a tam brzydko :(

Zgłoś nadużycie #8919 23 listopada 2013, 11:00

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Moja teściowa jest w porządku, ale jedyne co mnie trochę wkurza - to Jej ciągłe wspominanie, a jak Ja byłam w ciąży, a jak W. był malutki to... no spoko tylko to było 100lat temu i czasy się zmieniły. No, ale nic :-)

za pare lat to my bedziemy tak gęgać :D

Zgłoś nadużycie #8920 23 listopada 2013, 11:01

Konto usunięte
Qasha skoro tak Ci dobrze na styczniówkach to po co nam tutaj wyżuty robisz ? Co ja mam się teraz czuć winna ,że na wszystkie twoje posty nie odpisałam ,czy co ? Myślisz że wszyscy tak o wszystkich pamiętają? Każdy stara się jak może ,ale nikt nikomu nic nie wypomina.chyba jesteś przewrażliwiona ,albo to naprawdę hormony...
Ewa jak tam zus ? Cały czas trzymam kciuki żeby Ci kaskę wypłacili :)
Basza jak tam samopoczucie ? :)
Niutka a co u Ciebie ,lepiej się czujesz ? :)

Zgłoś nadużycie #8921 23 listopada 2013, 11:08

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dooobry :)
jaki gwar od rana.... :)
Qasha nici z grzania hihi, nagrabiłam sobie wczoraj, tzn nie tak, to M sobie nagrabił właściwie bo wczoraj jak do mnie jechał to pytałam go co mi przywiezie, narzucając że mnie nie rozpieszcza tak jak powinien hi nie chodzi mi o niewiadomo co tylko o jakiś drobiazg typu czekoladka bo i tego dawno nie było, no i w efekcie przywiózł mi wczoraj  dużą czekoladę tiramisu, a resztę wieczoru miał focha że przygnębiam go mówiąc, że mnie nie rozpieszcza ehh faceci, a na prawdę już dawno nie dostałam czekoladki bez okazji. Ale wczoraj osiągnęłam sukcec :D
Basza menu ?? śniadanie - kanapki z pieczenią, obiad - barszcz czerwony z wędliną i ziemniakami :) ten barszcz ostatnio się zapanoszył na forum prawda?
Dorota Ty 'szafeczko' nasza, współczuję wymiotów, znów się namęczysz...
Tak ja też zauważyłam że mniej jest kopniaków a więcej ćwiczeń siłowych, rozciągających...
Ewka90 fajno, że wieczór minął pozytywnie :) ja też pierwsze słyszę, że dzieciątko ubierają i pakują do fotelika :)
Buu, trzeba się wziąć za sprzątanie :/:/

Zgłoś nadużycie #8922 23 listopada 2013, 11:09

basza Fajna mama
Kincia dzień dobry - Gratki - Ty już 30 tydzień!!! :-D okrągłe urodziny hihihihi
A Ja nadal pasożytuje na rodzince :-) popijam sobie wyciśnięty sok banan marchew jabłko i zagryzam mandarynką :-) i chciałabym na spacerek, Mój Piesio dzielnie dotrzymuje mi towarzystwa na wyrku leżą pod moją pupą hihi

Zgłoś nadużycie #8923 23 listopada 2013, 11:11

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Dzień dooobry :)
jaki gwar od rana.... :)
Qasha nici z grzania hihi, nagrabiłam sobie wczoraj, tzn nie tak, to M sobie nagrabił właściwie bo wczoraj jak do mnie jechał to pytałam go co mi przywiezie, narzucając że mnie nie rozpieszcza tak jak powinien hi nie chodzi mi o niewiadomo co tylko o jakiś drobiazg typu czekoladka bo i tego dawno nie było, no i w efekcie przywiózł mi wczoraj  dużą czekoladę tiramisu, a resztę wieczoru miał focha że przygnębiam go mówiąc, że mnie nie rozpieszcza ehh faceci, a na prawdę już dawno nie dostałam czekoladki bez okazji. Ale wczoraj osiągnęłam sukcec :D
Basza menu ?? śniadanie - kanapki z pieczenią, obiad - barszcz czerwony z wędliną i ziemniakami :) ten barszcz ostatnio się zapanoszył na forum prawda?
Dorota Ty 'szafeczko' nasza, współczuję wymiotów, znów się namęczysz...
Tak ja też zauważyłam że mniej jest kopniaków a więcej ćwiczeń siłowych, rozciągających...
Ewka90 fajno, że wieczór minął pozytywnie :) ja też pierwsze słyszę, że dzieciątko ubierają i pakują do fotelika :)
Buu, trzeba się wziąć za sprzątanie :/:/

Faceci nie lubią jak się zwraca im uwagę, a sami się nie domyślają :-) . Nasze forum to ostatnio forum barszczowe, a nie lutowe hihihih

Zgłoś nadużycie #8924 23 listopada 2013, 11:13

Dorota93 Supermama
Anett ah ten barszcz mmmmmmm
ja wczoraj zrobilam salatke gyros i chcialam dzis do tego fryty na obiad zrobic, ale chyba obejde sie smakiem :(
ło matko Kincia masz 30 tydzień, jeszcze 10 i finisz. Jak ten czas leci !! :) )
Anett spoczko mój Kamil też ma focha. Najczęściej on ma focha o to, że ja mam focha na coś :D i tak siedzimy obrażeni, bo on mi mówi, że ja marudzę i na odwrót :D a czekoladek mi nie kupuje, bo nie nadąża, sama się zaopatrzam non stop xd
ale marzą mi się np kwiatki bez okazji itp....

Zgłoś nadużycie #8925 23 listopada 2013, 11:14

Anett Gotowa na wszystko

basza napisał(a)

Faceci nie lubią jak się zwraca im uwagę, a sami się nie domyślają :-) . Nasze forum to ostatnio forum barszczowe, a nie lutowe hihihih

Mało mnie obchodzi czy lubią czy nie, wkurza mnie że oni myślą że są idealni phi i ten tekst 'z kim byś miała lepiej' Ja zawsze go uświadomię, że jeszcze by się zdziwił :D :D

Zgłoś nadużycie #8926 23 listopada 2013, 11:14

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Kincia dzień dobry - Gratki - Ty już 30 tydzień!!! :-D okrągłe urodziny hihihihi
A Ja nadal pasożytuje na rodzince :-) popijam sobie wyciśnięty sok banan marchew jabłko i zagryzam mandarynką :-) i chciałabym na spacerek, Mój Piesio dzielnie dotrzymuje mi towarzystwa na wyrku leżą pod moją pupą hihi

daj se go na stopy, to Cię ogrzeje :p

Zgłoś nadużycie #8927 23 listopada 2013, 11:15

Konto usunięte
A tak w ogóle to jeśli ktoś jest na chorobowym i jest sobie w domku ,to myślisz że nie ma nic innego do roboty tylko siedzenie i odpisywanie na wszystkie posty Tobie ? Ja mam mieszkanie do ogarnięcia,firmę , kota :D męża i jeszcze do tego dom budujemy co wiąże się z wieczną robotą i stresem.

Zgłoś nadużycie #8928 23 listopada 2013, 11:15

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Mało mnie obchodzi czy lubią czy nie, wkurza mnie że oni myślą że są idealni phi i ten tekst 'z kim byś miała lepiej' Ja zawsze go uświadomię, że jeszcze by się zdziwił :D :D

moj kamil sie deklarowal wczoraj, ze jak bede w szpitalu to zrobi pranie dla malego i to wszystko wyprasuje i pouklada. ale czy on zdaje sobie sprawe z tego ile tego jest, i ze nie bede tam miesiac? :D

Zgłoś nadużycie #8929 23 listopada 2013, 11:15

basza Fajna mama
a mi mój Mąż obiecał przed ślubem, że zawsze będę miała świeże kwiaty w domu i w sumie od 5 lat prawie zawsze mam :-) ale często na inne rzeczy nie wpada buuuu

Zgłoś nadużycie #8930 23 listopada 2013, 11:16

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

A tak w ogóle to jeśli ktoś jest na chorobowym i jest sobie w domku ,to myślisz że nie ma nic innego do roboty tylko siedzenie i odpisywanie na wszystkie posty Tobie ? Ja mam mieszkanie do ogarnięcia,firmę , kota :D męża i jeszcze do tego dom budujemy co wiąże się z wieczną robotą i stresem.

kota, który ma Cie gdzieś :P