Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8891 23 listopada 2013, 10:32

basza Fajna mama
Dorotka Ja już mam szpital wybrany :-)

Zgłoś nadużycie #8892 23 listopada 2013, 10:34

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny! Wypad do kina super! Najadłam się popcornu!! Film fajny, moim zdaniem warty obejrzenia! A to, że z napisami Dorotka to nawet nie rzuca się w oczy. Ja dopiero pod koniec filmu zorientowałam się, ze on jest z napisami jakoś tak bezwiednie to przyswajałam :) )

Niutka dobrze, że jesteś w domu. Sok z buraków jest dobry na anemię to prawda. Jeszcze żółtka jaj też są dobre podobno i pietruszka, dużo zielonej pietruszki. Jak pracowałam jeszcze jako menager hotelu to często miałam noclegi piłkarzy Górnika i wówczas ich trener, a teraz trener kadry zawsze mi mówił, że najważniejsza zielona pietruszka i kazał to piłkarzom jeść. Mi też zawsze mówił, że blada jestem i, że mam pietruszkę jeść bo to najlepsze na krew. Więc coś w tym musi być :)

Qasha zgadzam się z Tobą, że hormony to różnie na nas działają :) Nie przejmuj się tym tylko pisz i tu i tam :) Zawsze Cię podziwiałam i nadal podziwiam, że potrafisz pogodzić pracę z resztą na tym etapie ciąży :) Chociaż mi też coraz bardziej brakuje pracy i czasem staram się chociaż uaktualniać wiedzę, bo rynek nieruchomości tak się zmienia...

Ece Ty to masz pamięć do nicków i wszystkiego co tu piszemy :) Cieszę się, że mówicie, że aż tak jak słoń nie wyglądam, chociaż tak się czuję, ale podejrzewam, że nie tylko ja mam ten kompleks :)

Dorotka Ty już skończ o tej dupie jak szafa, bo ja się nie zgadzam z Tobą. Ładnie wyglądasz!

Babeluniek Ty to masz teściową.... Moja babcia też mi zawsze tak mówi, ale już coraz rzadziej... A to kiedy my mamy to wszystko kupić? Jak już dziecko będzie w domu? A po drugie to dziecka bez fotelika ze szpitala nie wypuszczą, bo oni teraz jak wychodzisz ubierają Ci dziecko i zapinają w foteliku samochodowym, który im dasz i dopiero takie gotowe CI ja dają. Więc nie daj się!! :)

Zgłoś nadużycie #8893 23 listopada 2013, 10:35

Ja jeszcze nie wybrałam szpitala :) jak się zacznie to pojadę tam gdzie będzie bliżej :) )

Zgłoś nadużycie #8894 23 listopada 2013, 10:36

basza Fajna mama
"Skurczybyki" w liczbie ok :-) hihihi, ale brzuchol boli i twardnieje, a jak kicham czy kaszle to się boję, że mi ta "uszczelka" wypadnie. W poniedziałek wizyta i Moja Nina Słonina znów do mnie pomacha... uffff. A Ty jak - dzisiaj już przytulałaś kibelek ?? ? Jak K. do pracy to Ty zastępstwo znajdujesz w łazience ;-) ... poczekaj na Męża, a nie...

Zgłoś nadużycie #8895 23 listopada 2013, 10:37

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dorotka Ja już mam szpital wybrany :-)

to super, ja w koncu tez sie chyba zdecydowalam :)

ewka90 napisał(a)

Cześć dziewczyny! Wypad do kina super! Najadłam się popcornu!! Film fajny, moim zdaniem warty obejrzenia! A to, że z napisami Dorotka to nawet nie rzuca się w oczy. Ja dopiero pod koniec filmu zorientowałam się, ze on jest z napisami jakoś tak bezwiednie to przyswajałam :) )

Niutka dobrze, że jesteś w domu. Sok z buraków jest dobry na anemię to prawda. Jeszcze żółtka jaj też są dobre podobno i pietruszka, dużo zielonej pietruszki. Jak pracowałam jeszcze jako menager hotelu to często miałam noclegi piłkarzy Górnika i wówczas ich trener, a teraz trener kadry zawsze mi mówił, że najważniejsza zielona pietruszka i kazał to piłkarzom jeść. Mi też zawsze mówił, że blada jestem i, że mam pietruszkę jeść bo to najlepsze na krew. Więc coś w tym musi być :)

Qasha zgadzam się z Tobą, że hormony to różnie na nas działają :) Nie przejmuj się tym tylko pisz i tu i tam :) Zawsze Cię podziwiałam i nadal podziwiam, że potrafisz pogodzić pracę z resztą na tym etapie ciąży :) Chociaż mi też coraz bardziej brakuje pracy i czasem staram się chociaż uaktualniać wiedzę, bo rynek nieruchomości tak się zmienia...

Ece Ty to masz pamięć do nicków i wszystkiego co tu piszemy :) Cieszę się, że mówicie, że aż tak jak słoń nie wyglądam, chociaż tak się czuję, ale podejrzewam, że nie tylko ja mam ten kompleks :)

Dorotka Ty już skończ o tej dupie jak szafa, bo ja się nie zgadzam z Tobą. Ładnie wyglądasz!

Babeluniek Ty to masz teściową.... Moja babcia też mi zawsze tak mówi, ale już coraz rzadziej... A to kiedy my mamy to wszystko kupić? Jak już dziecko będzie w domu? A po drugie to dziecka bez fotelika ze szpitala nie wypuszczą, bo oni teraz jak wychodzisz ubierają Ci dziecko i zapinają w foteliku samochodowym, który im dasz i dopiero takie gotowe CI ja dają. Więc nie daj się!! :)

naprawdę dają dziecko do fotelika? no co Ty :)

Zgłoś nadużycie #8896 23 listopada 2013, 10:39

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

Ja jeszcze nie wybrałam szpitala :) jak się zacznie to pojadę tam gdzie będzie bliżej :) )

To jestmój jedyny stres, mam 110km do szpitala. No, ale mam mieć cesarkę - więc może zdążę hihihih. Dobrze, że wypad do kina udany. Dzisiaj też wciągnę popcornik przed tv, a mój W. będzie skręcał szafę. Już chciałabym wszystko poprać, poprasować i chciałabym luty o to to najbardziej :-) .

Zgłoś nadużycie #8897 23 listopada 2013, 10:39

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

"Skurczybyki" w liczbie ok :-) hihihi, ale brzuchol boli i twardnieje, a jak kicham czy kaszle to się boję, że mi ta "uszczelka" wypadnie. W poniedziałek wizyta i Moja Nina Słonina znów do mnie pomacha... uffff. A Ty jak - dzisiaj już przytulałaś kibelek ?? ? Jak K. do pracy to Ty zastępstwo znajdujesz w łazience ;-) ... poczekaj na Męża, a nie...

hahahahah zastępstwo znalazłam ;d dzisiaj jeszcze nie na szczęście. i maly chyba sobie spi, to przynajmniej mi do gardla nic nie podchodzi bo no normalnie tragedia xd
Ninka Słoninka to chyba drobna dziewczynka będzie po mamusi :)

Zgłoś nadużycie #8898 23 listopada 2013, 10:40

No naprawdę moja siostra miesiąc temu urodziła i właśnie tak to wygląda. Ubierają w ubranka, które przyniosłaś, kombinezon czapkę itp i zapinają w foteliku :)

Zgłoś nadużycie #8899 23 listopada 2013, 10:41

basza Fajna mama
Dorotka no bobas musi wracać w foteliku :-)

Zgłoś nadużycie #8900 23 listopada 2013, 10:41

Dorota93 Supermama
o Ewka to sie chyba wybiore z K na to :) jak polecasz to juz w ogole :)

ja mam do 2 szpitali ok 40 min :/ czyli na jedno wychodzi....

Zgłoś nadużycie #8901 23 listopada 2013, 10:42

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dorotka no bobas musi wracać w foteliku :-)

wiem , wiem xd ale nie wiedziałam, że personel wkłąda do fotelika ;) )

ja już myślę w co ubrać bobaska :D

Zgłoś nadużycie #8902 23 listopada 2013, 10:42

No Basza to naprawdę daleko masz do szpitala. Ja mam do jednego 20 km i do drugiego około 18km. Jak będziesz grzecznie leżeć to zobaczysz, że spokojnie w lutym urodzisz. Ale musisz leżeć! Pamiętaj, że to dla Twojej córci! :)

Zgłoś nadużycie #8903 23 listopada 2013, 10:44

basza Fajna mama
Babeluniek zapomniałam o Twojej teściowej - ale co na to napisać. Po prostu MASAKRA. Biedna i nieszczęśliwa kobieta. Średniowiecze jakieś po prostu :-) . N ie przejmuj się Kochana i rób tak jak uważasz i chcesz... najlepiej 2 dni przed porodem biegać, gorzej jak urodzimy przed terminem... Ściskam Cię i nie daj się :-)

Zgłoś nadużycie #8904 23 listopada 2013, 10:44

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

No Basza to naprawdę daleko masz do szpitala. Ja mam do jednego 20 km i do drugiego około 18km. Jak będziesz grzecznie leżeć to zobaczysz, że spokojnie w lutym urodzisz. Ale musisz leżeć! Pamiętaj, że to dla Twojej córci! :)

ewka dobrze mówi :)

Zgłoś nadużycie #8905 23 listopada 2013, 10:46

Dorota93 Supermama
ale, ze tesciowej wstyd nie ma, ze nawet o tej paczce nie powiedziala... przeciez to bylo dla babelunka a nie dla niej...

Zgłoś nadużycie #8906 23 listopada 2013, 10:46

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

No naprawdę moja siostra miesiąc temu urodziła i właśnie tak to wygląda. Ubierają w ubranka, które przyniosłaś, kombinezon czapkę itp i zapinają w foteliku :)

A Ja chcę sama ubierać pod ich okiem - bo potem w domu co zrobię :-(

Zgłoś nadużycie #8907 23 listopada 2013, 10:47

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

A Ja chcę sama ubierać pod ich okiem - bo potem w domu co zrobię :-(

mamy instynkt, baby to silne stworzenia :)

Zgłoś nadużycie #8908 23 listopada 2013, 10:48

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

ale, ze tesciowej wstyd nie ma, ze nawet o tej paczce nie powiedziala... przeciez to bylo dla babelunka a nie dla niej...

może chciała sobie teściowa w pajacykach pochodzić ;-) no niepoważna kobieta i tyle

Zgłoś nadużycie #8909 23 listopada 2013, 10:49

Basza pewnie pozwolą jak im powiesz, że chcesz :) )

A z teściowymi to już tak jest :) Dobrze na odległość :) Ja wpadam do mojej raz w tygodniu na kawę albo ona do mnie i jest dobrze :) )

Zgłoś nadużycie #8910 23 listopada 2013, 10:49

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

może chciała sobie teściowa w pajacykach pochodzić ;-) no niepoważna kobieta i tyle

no ale potem co, babeluniek tydzien przed porodem bedzie prac i prasowac :/ albo jak bedzie dziecko to prac i suszarka suszyc, zeby miec w co dziecko ubrac? kurde :/