Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8871 23 listopada 2013, 8:08

Dorota93 Supermama
Swoja droga ja tez se czasem wale monologi tutaj, ale co mi. Wazne, ze mam gdzie napisac co mysle i mi lepiej xd

Zgłoś nadużycie #8872 23 listopada 2013, 8:17

qasha Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Swoja droga ja tez se czasem wale monologi tutaj, ale co mi. Wazne, ze mam gdzie napisac co mysle i mi lepiej xd

no widzisz, każdy z nas ma inny charakter i jednemu to odpowiada a innemu nie :)

przeczytaj dokładnie wczorajszy dzień to bedziesz wiedziała o czym mówię :)

Zgłoś nadużycie #8873 23 listopada 2013, 8:35

Dorota93 Supermama
jeśli sie myle, to niech mnie ktos poprawi, ale ja nei widze, zeby Twoje posty byly olewane.
np jak pokazywalas brzuszek to kazdy Cie skomplementowal, jak pisalismy o praniu to bodajze Anett napisala na ten temat i zawsze ktos cos napisal.
ja jakos tez ostatnio napisalam o swoim problemie, zostalo to niezauwazone, ale to olewam, bo byly wazniejsze sprawy. Dziewczyny zle sie czuly itp i dla mnie to oczywiste, ze to one na pierwszym miejscu wtedy byly.

Zgłoś nadużycie #8874 23 listopada 2013, 8:44

Dorota93 Supermama
no nie dam tego wmówić, bo widzę jak każda dziewczyna się stara

Zgłoś nadużycie #8875 23 listopada 2013, 8:45

lorelei_l Fajna mama
Babeluniek :) wiesz co Ci powiem, Ty się ciesz, że nie musisz z teściową mieszkać w jednym domu :) bo chyba byłoby ciężko. U mnie w pracy kolega miał teraz taką sytuację, że żona w ciąży, ale nic nie kupowali, bo nie chcieli zapeszać (wcześniej 4 poronienia :( ), dziecko się urodziło w 32 tygodniu, ale już po miesiącu je wypuścili to domu :) i biedny musiał latać po sklepach, bo nic dla dziecka nie mieli. A jak u Ciebie nie było wcześniej takich problemów, to normalne, że człowiek chce się przygotować na nowego domownika :) i raczej to, że jest gotowy go uspokoi, niż zdenerwuje :)

Niutka fajnie, że już jesteś z nami :) jak widać, nie ma się co na wyrost bać szpitali
Dorota nie wiem czym się przejmujesz- jak jesteś w ciąży, to tylko trzeba się cieszyć i brzuch z dumą eksponować :D

Quasha :) czytam Cię a sama wiem jak trudno jest po pracy się ogarnąć z wieloma rzeczami, mi samo czytanie naszych postów czasami zajmuje 45 minut :) więc jak obserwujesz dwa fora to czytania się robi już dużo :) powiem Ci- nadrobisz jak będziesz już na etapie odpoczywania :)

U mnie dzień pełen planów, zobaczymy ile się uda zrealizować. Jeszcze chciałabym się w weekend do smyka udać, bo mam kupon zniżkowy ważny do 30.11 a w ciągu tygodnia będzie ciężko pewnie. Chce kupić na roczek dziecka znajomych coś takiego, bo podobno fajnie zajmuje dzieci no i rozwija myślenie przyczynowo-skutkowe :) http://www.smyk.com/dumel-discovery-kapielowi-przyjaciele-zabawka-do-wody,p10806...

Zgłoś nadużycie #8876 23 listopada 2013, 8:47

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

no nie dam tego wmówić, bo widzę jak każda dziewczyna się stara

:)

Zgłoś nadużycie #8877 23 listopada 2013, 8:48

Dorota93 Supermama
lorelei brzuszek eksponuje z dumą, ale mi w pupcię dużo poszło ;)
a zabawka super ! tzn jak ja bym miała taką dostać, to byłabym zadowolona :D w smyku fajne rzeczy są, ale czasem cenowo aż przesadzają :(

Zgłoś nadużycie #8878 23 listopada 2013, 8:50

Dorota93 Supermama
Babeluniek a mi się coś przypomniała, czego żadna z nas Ci nie podaruje. ZDJĘCIA Z WESELA I TEJ SUKIENKI AAAAAAA ! :)

Zgłoś nadużycie #8879 23 listopada 2013, 8:53

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

lorelei brzuszek eksponuje z dumą, ale mi w pupcię dużo poszło ;)
a zabawka super ! tzn jak ja bym miała taką dostać, to byłabym zadowolona :D w smyku fajne rzeczy są, ale czasem cenowo aż przesadzają :(

Jak będziesz brzuch eksponować :) to nikt na resztę nie zwróci uwagi, tylko wszyscy się brzuchem będą zachwycać :)
No, ceny w smyku to masakra, gdyby nie ten bon zniżkowy to skupiłabym się tylko na szukaniu u nic inspiracji :)

Zbieram się mieszkanie sprzątać, wpadnę podczas jedzenia śniadania Was poczytać :)

Zgłoś nadużycie #8880 23 listopada 2013, 8:57

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Jak będziesz brzuch eksponować :) to nikt na resztę nie zwróci uwagi, tylko wszyscy się brzuchem będą zachwycać :)
No, ceny w smyku to masakra, gdyby nie ten bon zniżkowy to skupiłabym się tylko na szukaniu u nic inspiracji :)

Zbieram się mieszkanie sprzątać, wpadnę podczas jedzenia śniadania Was poczytać :)

my mieliśmy szczęście, że spotkała KAmila tam koleżanka która tam pracuje i dała nam 20% zniżki, wiec wyszlo tak, chocbysmy dostali fotelik z maxi cosi za darmoszkę, bo wyszło coś koło 500zł zniżki :)
najpierw śniadanie, potem sprzątanie, co to ma być? :P

Zgłoś nadużycie #8881 23 listopada 2013, 9:39

lorelei_l Fajna mama
Aaa ja normalnie jem śniadanie o 7 a dziś przegapiłam mój normalny cykl jedzeniowy, więc głodna jestem dopiero ok. 9 30 :)

Zgłoś nadużycie #8882 23 listopada 2013, 9:40

Dorota93 Supermama
o kurcze he ja to tak ze spaniem mam, ze jak przegapie swoja godzine to juz koniec :)

Zgłoś nadużycie #8883 23 listopada 2013, 9:43

lorelei_l Fajna mama
Zaczęłam od banana na początek, ale zmierzam już w kierunku lodówki po coś konkretniejszego :) i pewnie będzie dylemat "mam na coś ochotę, ale nie wiem na co" :D w ciąży jakoś wyjątkowo trudno mi się zdecydować :)

Zgłoś nadużycie #8884 23 listopada 2013, 9:46

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Zaczęłam od banana na początek, ale zmierzam już w kierunku lodówki po coś konkretniejszego :) i pewnie będzie dylemat "mam na coś ochotę, ale nie wiem na co" :D w ciąży jakoś wyjątkowo trudno mi się zdecydować :)

hmmm chlebek z szyneczką ? ;) ja się już najadłam na zapas, bo coś czuję, że znów poprzytulam się z kibelkiem, a taki pyszny obiadek mam... i na urodziny dziś idę... kule bele

Zgłoś nadużycie #8885 23 listopada 2013, 10:12

lorelei_l Fajna mama
o Dorota, słyszałam, że czasami mdłości w 3 trymestrze wracają, ale może to u Ciebie tylko czasowe. Pewnie powinnaś jeść lekkostrawne rzeczy, ale jak wieczorem imprezka urodzinowa to będzie ciężko.

Ostatecznie wybór padł na bagietkę czosnkową z piekarnika z serkiem żółtym :)

Zgłoś nadużycie #8886 23 listopada 2013, 10:14

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

o Dorota, słyszałam, że czasami mdłości w 3 trymestrze wracają, ale może to u Ciebie tylko czasowe. Pewnie powinnaś jeść lekkostrawne rzeczy, ale jak wieczorem imprezka urodzinowa to będzie ciężko.

Ostatecznie wybór padł na bagietkę czosnkową z piekarnika z serkiem żółtym :)

mmmmm ale śniadanko :)
u mnie imprezki teraz co tydzień xd

Zgłoś nadużycie #8887 23 listopada 2013, 10:27

Dorota93 Supermama
śpicie dziś, czy pustki weekendowe? :>

Zgłoś nadużycie #8888 23 listopada 2013, 10:30

basza Fajna mama
Dzień doberek! Ja też już po śniadanku.
Ece - Ty Kochana to jesteś Moją bohaterką - tak jak pisała Dorotka zawsze o wszystkich i wszystkim pamiętasz. Mam jednak wrażenie, że często zapominasz o sobie :-( odpoczywaj kiedy tylko możesz, bo jak Adusia już będzie to ta Twoja super siła będzie potrzebna. A jak małżonek ?? ?
Dorotka - Ty bidulo, te Twoje wymioty. A z pupką na pewno przesadzasz - na pewno masz zgrabną i powabną pupcię.
Lorelei - ale pycha śniadanko, Ja to teraz mogę naokrągło wciągać avocado :-) .
Kincia śpiochu wstawaj!!!! ;-)
Qasha - a Ja myślę, że każda z Nas tworzy swoje scenariusze- wcale nie wiedząc co ktoś inny miał na myśli. Napisz mi proszę czy dotarły już te koszulki nocne, bo muszę coś zamówić :-) .
Anett co dzisiaj w menu ??
Niutka dobrze, że już jesteś. Dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka :-) .
Uściski dla Wszystkich

Zgłoś nadużycie #8889 23 listopada 2013, 10:31

basza Fajna mama
http://vod.pl/odyseja-zycia-przebudzenie-zmyslow,143651,w.html

Zgłoś nadużycie #8890 23 listopada 2013, 10:32

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dzień doberek! Ja też już po śniadanku.
Ece - Ty Kochana to jesteś Moją bohaterką - tak jak pisała Dorotka zawsze o wszystkich i wszystkim pamiętasz. Mam jednak wrażenie, że często zapominasz o sobie :-( odpoczywaj kiedy tylko możesz, bo jak Adusia już będzie to ta Twoja super siła będzie potrzebna. A jak małżonek ?? ?
Dorotka - Ty bidulo, te Twoje wymioty. A z pupką na pewno przesadzasz - na pewno masz zgrabną i powabną pupcię.
Lorelei - ale pycha śniadanko, Ja to teraz mogę naokrągło wciągać avocado :-) .
Kincia śpiochu wstawaj!!!! ;-)
Qasha - a Ja myślę, że każda z Nas tworzy swoje scenariusze- wcale nie wiedząc co ktoś inny miał na myśli. Napisz mi proszę czy dotarły już te koszulki nocne, bo muszę coś zamówić :-) .
Anett co dzisiaj w menu ??
Niutka dobrze, że już jesteś. Dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka :-) .
Uściski dla Wszystkich

basza powabną to napewno hahaha :D :D
jak się czujesz?