Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8851 22 listopada 2013, 20:46

Dorota93 Supermama
qasha dobrze wiesz, ze Twoje pusty tu w porównaniu z postami na styczniówkach- ogromna różnica. dlatego wydaje ci się , że tu nikną posty, bo tam piszesz w ciągu dnia , tak jak my tutaj. A jak np napiszesz tylko miłego dnia, no to sama widzisz...

kurde chodziłam dziś po sklepach i nei znalazłam nic na tą moją dupę szeroką jak szafa czterodrzwiowa ;)
musze Was nadrobić, a kompletnie nie mam jakoś weny do czytania ze zrozumieniem.. mózg mi wypala ...

Zgłoś nadużycie #8852 22 listopada 2013, 20:51

Dorota93 Supermama
Ece podziwiam Cie, ze o 23 czytasz wszystko i umiesz kazdemu odpowiedziec, ja teraz przeczytalam wszystko ale nie mam sily odpisac hihi xd

Zgłoś nadużycie #8853 22 listopada 2013, 21:00

Anett Gotowa na wszystko
Kobietki ja też Wam życzę już miłych snów :*
Zagapiłam się w baję, a po drugie M. przyjechał i wiecie rozumiecie... :)

Do juterka :)

Zgłoś nadużycie #8854 22 listopada 2013, 21:03

Konto usunięte
Anett no ja chyba za 21 lat tak jak Twoja Mama będę pamiętać ten smak :D
Kinia dobranoc :*
Qasha no faktycznie na styczniówkach więcej Cię i do tego "obszeniej" piszesz... Czasami moze czegoś nie doczytam ,ale często widzę Twój wpis rano że jesteś już w pracy i miłego dnia ,to piszę miłego dnia mamusie i myślę że jest git :D
Dorota szafa czterodzwiowa ? Wybacz ,ale to chyba nie o Twoją chodzi :D

Zgłoś nadużycie #8855 22 listopada 2013, 21:05

Konto usunięte
Anett dobranocka :* też baje oglądam :D
Ece Dorota ma racje ,jak Ty to wszystko potrafisz przeczytać i jeszcze na wszystkie tematy odpisać...szok :D

Zgłoś nadużycie #8856 22 listopada 2013, 21:13

Ece Gotowa na wszystko
Hejka Laseczki!

Diaglab-Wszystkiego najlepszego dla męza z okazji urodzin.Rozpieszczasz go takimi pysznościami :-) .

Ewcia piękny brzusio!Jakie grube kości-widzę,że Wy się tu baśniopisarstwo bawicie ;-) .Fajnie ,że idziecie do kina z mężem.My zwykle chodzimy z Martyśką na bajki,a na "normalnym" filmie w kinie byliśmy ostatni raz przed jej narodzinami.

Babeluniek-piękny brzunio!Obiecaj,że więcej nie będziesz sie tak forsować jak dzisiaj-długi spacer i dzwiganie zakupów to nie jest teraz dobre połączenie.A teściowa i jej przesądy-normalnie średniowiecze.Stanowczo zażądaj Kochana wydania ciuszków,a jak będzie się opierać to postrasz ją,że ciężarnym się nie odmawia,bo jej inwazja myszy grozi ;-) :-) .

Qasha-stanowczo prostestuję insynuacjom,że Twoje posty gdzieś ginęły.Ja zawsze z przyjemnością je czytam :-) .Nie zasłaniaj się hormonami tylko pisz Kochana :-) .

Basza-no to ja już wiem,czemu taka chudzinka jesteś-to ten strach przed parówkami :-) ;-) .A co do serów pleśniowych to popieram,lepiej ich unikać z uwagi na Listerię,to wredna bakteria,obróbka termiczna powinna ją zniszczyć,ale z bakteriami nigdy nic nie wiadomo-to chyba moje zboczenie zawodowe,że tym paskudom nie ufam ;-) . Dziękuję,że pytasz Kochana co u mnie- wszystko w porządku,dalej pracuję,więc nie zawsze mam czas zajrzeć tutaj przed 15.Wczoraj troszkę przegiełam z zakupami i naciągnęłam sobie więzadła brzuszkowe po prawej stronie,ale dziś już jest lepiej.Twardnienia brzuszka coraz częsciej mi się zdarzają,ale to chyba trening przed porodem.Łykam magnez 500 mg tak jak Kincia cztery razy dziennie i mam nadzieję,że to pomoże.Troszkę się wkurzam,że łapią mnie skurcze w nogi podczas siedzenia w pracy,więc co powien czas wstaję i robię sobie krótkie spacerki.

Lorelei_l-Gratki skończonego tygodnia. Ty Łasuszku,ale mi ochoty narobiłaś na truskawki w czekoladzie-tylko skąd o tej porze roku wytrzasnąć smaczne truskaweczki.Chyba będę musiała się zadowolić jedynie czekoladką. Nie żałuj sobie nic na tym jarmarku,bo jak będzięmy karmić to nie poszalejemy z dobrym jedzeniem.

Dorotka-ja jutro będę robiła barszczyk,chodził za mną od dwóch dni.Też bardzo lubię z ziemniakami tłuczonymi osobno,ale jutro bądzię z krokietem,bo teściowa dzwoniła,że zrobiła więcej i się z nami podzieli krokiecikami
:-) .Mniam.

Anett-współczuję wzdęć,to nic przyjemnego,może spróbuj pic miętę albo rumianek-mnie pomagają na kłopoty tego typu.Nospa i Espumisan też powinny dać ulgę,choć ja preferuję metody naturane.

Niutka26-cieszę się,że jesteś już w domku i co najważniejsze żelazo się poprawiło-oby ten efekt się utrzymał
:-) .Ściskam Cię mocno

Kiniaa-sok z buraków wcele nie jest taki zły-ja uwielbiam buraki w każdej postaci :-) .A na Twoje wczorajsze przeziębienie byłby idealny,bo zawiera dużo witaminy C i żelaza :-) .

Kincia-śledzik na kolację-dawno nie jadłam :-) .Chętnie wciągnęłabym takiego usmażonego i wrzuconego do zalewy octowej-oj coś czuje,że będę musiała wybrać się jutro do rybnego ;-) po towar i przyrządzić małe co nieco.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8857 22 listopada 2013, 21:14

Dorota93 Supermama
Anett rozumiemy, musicie się ogrzać, zimno za oknem xd
no Kincia jak nie jak tak, znów sie najadłam, że szok i będę dalej narzekać na wagę. norma :D

Zgłoś nadużycie #8858 22 listopada 2013, 21:18

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Dziewczyny! Właśnie moja teściowa przeszła samą siebie! :P
Siostra mojego M. mieszka w Holandii ze swoim chłopakiem Grzegorzem i ten chłopak ma dużo sióstr. Okazało się, że w poniedziałek jedna z tych sióstr ze swoim mężem mieszka tuż obok teściów i zostawili dla nas 3 kartony ciuszków dla dziewczynki od niemowlaka do 3-latka, żeby nam przekazali. Przed chwilą Grzegorz pyta mnie czy coś nam się z tych ciuszków przyda i ogólnie czy się podobają... A ja o niczym nie wiem! Okazało się, że już po naszym ślubie on sam dostarczył tam siatkę ciuszków dla nas, to teściowa się niby śmiała, że będzie miała co nam dać pod choinkę! :/
Zadzwoniłam więc do teściowej pod pretekstem spytania co słychać i takie tam i podpytałam ją o te ciuszki :P Wiecie co powiedziała? "Nie dam ci ich, bo poronisz albo urodzisz chore dziecko!" - to dokładny cytat, tak dosłownie powiedziała... :/
No szok! Co prawda chce mi się śmiać z tego ale to chyba taka moja reakcja na wściekłość :P
Nie odpuszczę. Zaraz po przeprowadzce zamierzam prać i prasować ciuszki i chcę je mieć! Aaaaaaaaaaaa!

o matko haha :D ale spoko, moja babcia też tak mówi... NAwet mi powiedziała, że po co mi fotelik do auta ;d ze szpitala można zawinąć w koc i na kolana wziąść dziecko ;d najbardziej śmieszne dla mnie jest to, że starsze Panie chodzące do kościoła wierzą w coś takiego....

Zgłoś nadużycie #8859 22 listopada 2013, 21:22

Ece Gotowa na wszystko
Staram się jak mogę :-) ;-) .Ktoś mi kiedyś powiedział,że umiem słuchać,a skoro mnie jestem zazwyczaj wieczorkiem to staram się uważnie przeczytać i odpowiedzieć na Wasze posty :-) i w ten sposób nadrobić cały dzień.
Dorotka-jaka szafa czterodrzwiowa,co Ty opowiadasz.Zwyczajnie byłaś w sklepach z zaniżoną chińską rozmiarówką ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8860 22 listopada 2013, 21:23

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

zerkam na "Rozmowy w Toku" na TVN-ie i padam ze smiechu z Bieberów ;)
i przypomniało mi się jak byliśmy ostatnio w PL i moja siostrzenica 5 letnia jest jego fanką no wiec zamiast mówic Biber to mówi bimber bo nie może wypowiedzieć dokładnie, no uwieżcie było turlanie po podłodze ze smiechu ;) ;)

BIMBER :D

Zgłoś nadużycie #8861 22 listopada 2013, 21:23

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Staram się jak mogę :-) ;-) .Ktoś mi kiedyś powiedział,że umiem słuchać,a skoro mnie jestem zazwyczaj wieczorkiem to staram się uważnie przeczytać i odpowiedzieć na Wasze posty :-) i w ten sposób nadrobić cały dzień.
Dorotka-jaka szafa czterodrzwiowa,co Ty opowiadasz.Zwyczajnie byłaś w sklepach z zaniżoną chińską rozmiarówką ;-) .

3/4 sklepów chińskie ;d

Zgłoś nadużycie #8862 22 listopada 2013, 21:32

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

3/4 sklepów chińskie ;d

Widzisz u mnie to samo-też wszystkie chińskie-ubrania skrojone na tylko wieszaki :-) ;-) .

Zgłoś nadużycie #8863 22 listopada 2013, 21:58

Niutka26 Gotowa na wszystko
Dzięki dziewczyny :) ) najbardziej( oprócz oczywiście mojego męża) brakowało mi Was i tego forum,gdzie codziennie przy śniadanku zaglądałam i czytałam co tam u Was...
doczytałam o tym stwierdzeniu teściowej hehehe nie wiem czy się śmiać,czy wypada,bo rzeczywiście przeszła samą siebie,ale to jest takie głupie że aż śmieszne! :D
babeluniek myślę że powinnaś postawić teściową do pionu i równie dosadnie co Ona stwierdzić,że ,,Mama tak papla i wypapla,a tak nie wolno nawet myśleć,trzeba wierzyć,że będzie dobrze.Nie wolno też zostawiać wszystkiego do ostatniego tygodnia,bo w styczniu to mama będzie to za mnie wszystko prała i prasowała,bo ja już nie będę miała do tego siły".
Wiecie co,takie gadanie mnie strasznie denerwuje-nasze babcie,mamy,ciocie itd. zakładają że dziecko to tak co do dnia planowo się urodzi... A ile jest ostatnio przedwczesnych porodów? dolegliwości,przedwczesnych skurczów,skracania się szyjki i trzeba pod koniec tylko leżeć... Ja nie zamierzam czekać z wszystkim do ostatniego miesiąca,bo już nie raz ducha wyzionąć można jak idę na zakupy to takiego tesco-postoję chwile w kolejce i już mi słabo,brzuch twardnieje,zwija mnie żeby sobie usiąść a nie ma gdzie,a poza tym wszyscy widzą mój brzuszek sporych już rozmiarów i jakby go nie widzieli..Ja nie wymagam żeby się każdy przede mną płaszczył,ale ostatnio nawet przy kasie pierwszeństwa były dwie kobiety przede mną i nie zapytały czy mnie przepuścić,mimo,że takie miałam prawo .
Dlatego też po niedzieli idziemy z mężem po ostateczną wyprawkę-przyrządy do pielęgnacji,to co brakuje z ciuszków,wanienkę,przewijaczek itd.,na koniec zostawiam jedynie kosmetyki,żeby miały dłuższą datę ważności i wózek,który już sam zakupi mąż. Mam w nosie późniejsze chodzenie po sklepach,kiedy już mi jest ciężko...

Zgłoś nadużycie #8864 22 listopada 2013, 22:09

Konto usunięte
Niutka masz rację :) my nie mamy nie wiadomo ile tego ,ale powoli wszystko zbieramy :) od jakiegoś tyg stoi w pokoju wózek ,od miesiaca mamy fotelik i bazę ,nianię elektryczną i kilka ciuszków :) nie sądze aby od tego że kupilismy coś "za wcześnie" miałoby stać się coś z naszą dzidzią.. Śmieszy mnie to :D poprostu każdy ma inne zarobki,inne wydatki i ja nie będę na ostatni moment kupować wszystkiego na raz i kilka tysięcy wydawać. W jeden miesiąc poszedł fotelik w drugi wózek ,a teraz planujemy kupić łózeczko zeby tak tego nie odczuć :)

Zgłoś nadużycie #8865 22 listopada 2013, 22:13

Dorota93 Supermama
Niutka dobrze gadasz :) kincia tez :)

Zgłoś nadużycie #8866 22 listopada 2013, 22:18

Dorota93 Supermama
Dziewczyny a mnie wymioty wziely :/ ide ppd kolderke...

Zgłoś nadużycie #8867 22 listopada 2013, 22:40

Niutka26 Gotowa na wszystko
uciekaj Dorotko i odpoczywaj dużo!
W ogóle życzę Wam kolorowych,a najlepiej o naszych dzieciaczkach,bo mi już się śnił dwa razy mój mały brzdąc :) raz dzień przed usg połówkowym,gdzie śniła mi się śliczna dziewczynka,a lekarka oznajmiła nam że są dwa jajeczka i siusiaczek :D ( mówią że sny są odwrotnością)
a drugi raz niedawno już chłopczyk z czarną,baaardzo bujną czupryną i pyzowatymi policzkami :D
Miłych snów zatem :) i do jutra mamuśki ;)

Zgłoś nadużycie #8868 22 listopada 2013, 22:43

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

uciekaj Dorotko i odpoczywaj dużo!
W ogóle życzę Wam kolorowych,a najlepiej o naszych dzieciaczkach,bo mi już się śnił dwa razy mój mały brzdąc :) raz dzień przed usg połówkowym,gdzie śniła mi się śliczna dziewczynka,a lekarka oznajmiła nam że są dwa jajeczka i siusiaczek :D ( mówią że sny są odwrotnością)
a drugi raz niedawno już chłopczyk z czarną,baaardzo bujną czupryną i pyzowatymi policzkami :D
Miłych snów zatem :) i do jutra mamuśki ;)

jree to cud chlopaczek byl :) ja leze i tak czekam az ktos napisze, ale widze, ze mykacie wszystkie spac to i ja ide tak naprawe ;) ) kolorowych i do jutra :) niutka dobrze ze juz jestes :)

Zgłoś nadużycie #8869 23 listopada 2013, 7:55

qasha Fajna mama
Dorota, Kincia - jeśli uważacie że w ciagu dnia jeszcze parę dni temu nie pisałam i tutaj, to wybaczcie, ale tylko się utwierdzam w swoim przekonaniu. pisałam i tutaj, ale przestałam całkowicie, bo poprostu czułam się nie wiem czy nie chciana czy jaka... nie należę do ludzi narzucających się więc jesli widze po iluś tam postach ze zero reakcji - to dociera coś do mnie. jeśli miałam dzien w pracy taki że nigdzie nie pisałam to nigdzie nie pisałam. nie siedze w domu i nie mam czasu na ciagle pisanie tutaj. wychodze z domu przed 6 rano i wracam okolo 18 wiec i czasami nie wlaczam juz kompa. i zauwazylam ze nie tylko moje posty giną ale i osób ktore mniej się udzielają. na styczniówkach moje drogie czegoś takiego nie ma.

babelunku - moze tesciowa rzeczywiście myślała że ciuszki zachowa na prezenty dla małej :D a to co powiedziała wymysliła na poczekaniu :D ehhh nie przejmuj się kochana tym :)

Anett - wygrzana? :)

Ece :*

Nutka - dobrze ze juz w domku jestescie :) dbajcie o siebie!! :)

Zgłoś nadużycie #8870 23 listopada 2013, 8:07

Dorota93 Supermama

qasha napisał(a)

Dorota, Kincia - jeśli uważacie że w ciagu dnia jeszcze parę dni temu nie pisałam i tutaj, to wybaczcie, ale tylko się utwierdzam w swoim przekonaniu. pisałam i tutaj, ale przestałam całkowicie, bo poprostu czułam się nie wiem czy nie chciana czy jaka... nie należę do ludzi narzucających się więc jesli widze po iluś tam postach ze zero reakcji - to dociera coś do mnie. jeśli miałam dzien w pracy taki że nigdzie nie pisałam to nigdzie nie pisałam. nie siedze w domu i nie mam czasu na ciagle pisanie tutaj. wychodze z domu przed 6 rano i wracam okolo 18 wiec i czasami nie wlaczam juz kompa. i zauwazylam ze nie tylko moje posty giną ale i osób ktore mniej się udzielają. na styczniówkach moje drogie czegoś takiego nie ma.

babelunku - moze tesciowa rzeczywiście myślała że ciuszki zachowa na prezenty dla małej :D a to co powiedziała wymysliła na poczekaniu :D ehhh nie przejmuj się kochana tym :)

Anett - wygrzana? :)

Ece :*

Nutka - dobrze ze juz w domku jestescie :) dbajcie o siebie!! :)

qasha to nie jest czat, gdzie wszystko widac i wyskakuje odrazu. Posty kazdemu czasem "gina", a czasem tez jest jest tak, ze ktos nie wie co odpisac, to nie pisze. Nie zauwazylam, zeby ktos sie uskarzal jeszcze, ze mu tu zle. Wyrazilam tylko swoje zdanie w tym temacie.

Milego dnia mamuski :) noc przebiegla spokojnie, ale jak K zadzwonil budzik o 5 to mialam wrazenie, ze Ogoreczka obudzil i zaczal fikac a fikac, tak jak wczoraj. Czy wasze dzieciaczki tez juz mniej kopia, a raczej przeciagaja sie? Smieszne uczucie :)
Czy kazda wie juz, gdzie bedzie rodzic?