Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8811 22 listopada 2013, 14:11

babeluniek Gotowa na wszystko
Też na Kapitana Phillipsa, już dawno po jakimś trailerze M. mówił, że chciałby zobaczyć :)

Zgłoś nadużycie #8812 22 listopada 2013, 15:19

Konto usunięte
Ale dziś dziewczyny drukujecie :D
Dziękuje za komplementy :* ale ja wiem swoje tyłek mam jak szafa a uda jak słoń :D ale nie teraz to dla mnie ważne,najważniejsza jest dla mnie moja córcia :)

Zgłoś nadużycie #8813 22 listopada 2013, 15:32

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Ale dziś dziewczyny drukujecie :D
Dziękuje za komplementy :* ale ja wiem swoje tyłek mam jak szafa a uda jak słoń :D ale nie teraz to dla mnie ważne,najważniejsza jest dla mnie moja córcia :)

Kincia Ty masz tylko jeden problem kłopoty ze wzrokiem :-) nie będę się powtarzac.. no dobra tylko raz, wyglądasz po prostu prześlicznie. A w drukowaniu to brakowało Nam Ciebie co porabiałaś?

Zgłoś nadużycie #8814 22 listopada 2013, 15:40

Konto usunięte
Dziękuje!!! :* a Ty jak się czujesz ? :)
A brakowało nam miejsca na suszenie prania i kupiliśmy w obi suszarkę na pranie ,to trzeba było ją zamontować na ścianie i odrazu wypróbować ,to pranie zrobiłam :D potem obiad i tak mi się dzień pokulał jakoś :D

Zgłoś nadużycie #8815 22 listopada 2013, 15:48

basza Fajna mama
a jaka to suszarka na ścianę, bo muszę kupić jakąś drugą. Dzięki za zainteresowanie, czuję się tak sobie, jak leżę to w miarę jak tylko chwila na nogach czy na siedząco - to bębenek się buntuje, ale co ważne "skurczybyków" mniej :-)

Zgłoś nadużycie #8816 22 listopada 2013, 15:54

Konto usunięte
No to odpoczywaj jak najwięcej :) ja powoli chyba popadam w bezsenność,bo budzę się w nocy i ciężko mi zasnąć spowrotem :( ale tak to wszystko ok :) a suszarka fajna,ja chciałam trochę inną taką sufitową ,ale ta wygląda bardziej estetycznie bo idzię ją złoźyć i wygląda jak kawałek białej listwy na ścianie.no i pasuje mi akurat tyle nad pralką :)

Zgłoś nadużycie #8817 22 listopada 2013, 15:58

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

No to odpoczywaj jak najwięcej :) ja powoli chyba popadam w bezsenność,bo budzę się w nocy i ciężko mi zasnąć spowrotem :( ale tak to wszystko ok :) a suszarka fajna,ja chciałam trochę inną taką sufitową ,ale ta wygląda bardziej estetycznie bo idzię ją złoźyć i wygląda jak kawałek białej listwy na ścianie.no i pasuje mi akurat tyle nad pralką :)

całkiem przyjazna ta suszarka... no i faktycznie estetyczna, muszę Małżowi pokazać, niech pomyśli gdzie można zamontować takową
Ja po tych wszystkich lekach śpię

Zgłoś nadużycie #8818 22 listopada 2013, 16:01

Kiniaa Gotowa na wszystko
hej kobietki :) ja już po pracy i w domku się grzejemy z córa, bo u nas zimno jak cholera,jakaś wichura a ze mnie zmarzluch niesamowity, herbatka z miodem na rozgrzanie i za obiad się zabieram :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #8819 22 listopada 2013, 16:10

zerkam na "Rozmowy w Toku" na TVN-ie i padam ze smiechu z Bieberów ;)
i przypomniało mi się jak byliśmy ostatnio w PL i moja siostrzenica 5 letnia jest jego fanką no wiec zamiast mówic Biber to mówi bimber bo nie może wypowiedzieć dokładnie, no uwieżcie było turlanie po podłodze ze smiechu ;) ;)

Zgłoś nadużycie #8820 22 listopada 2013, 16:13

qasha Fajna mama
czesc mamuski :)

ja jestem cały czasi was podczytuje. ale tak duzo piszecie, ze ja jak nadrabbiam was rano albo wieczorem to moje posty gdzies tam gina i jakos tak sie dziwnie poczulam :/ doszłam do wniosku, że lepiej wiec nic nie pisac ;) hmm moze to hormony... nie wiem :)

sliczne brzuszki macie mamuski :) wszystkie :)

Zgłoś nadużycie #8821 22 listopada 2013, 16:16

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka to na pewno po wizycie podam Ci wszystkie wymiary to sobie porównasz... :)

Basza łykam magnez, tzn piję ale dziś niewiele to pomaga... a nie posiadam tego asmagu, nawet nie wiem co to jest...
Leże na zmianę z siedzeniem, ciężko mi dziś, brzuchol napięty ale podejrzewam że powodują to sprawy trawienne, już raz byłam w kibelku i trochę ulżyło ale znów brzuchol się nadął, a w miejscu gdzie glutuś się wypina (a dziś to lewa strona) to już mnie boli.. aj nospa też nie pomogła, no nic będę leżeć, a jeździ mi po kiszkach że hej :/

Kincia fajowa suszarka! :)

Kiniaa odpoczywaj po pracy i wygrzewaj się żeby Cię nic nie złapało :-)

Qasha daj spokój PISZ! ;) nic nie ginie, a jak nie piszesz to się martwimy! głuptasku :*

Zgłoś nadużycie #8822 22 listopada 2013, 16:17

qasha -głowa do góry mamuśka, moje posty tez gdzieś uciekają ;)

Zgłoś nadużycie #8823 22 listopada 2013, 16:23

basza odpoczywaj dużo, a tak zapytam cię...to trzeba leżec ciągle plackiem w łózku czy można czasem wstać ?? ? ja bym chyba nie dała radę ciagle tak leżeć....no ale co się nie robi dla małej kruszynki w brzuszku :) :)

Zgłoś nadużycie #8824 22 listopada 2013, 16:33

basza Fajna mama
Qasha Twój post prawie zawsze był rano pierwszy i tak powinno pozostac, Ja bardzo na Niego czekam. Także proszę nic tu nie wynyślac tylko pisać.
Anett - asmag to właśnie magnez. Ale z tego co piszesz to faktycznie wygląda na jakieś jelitka, a espumisan posiadasz?
Kiniaa rozgrzewaj się co by Cię żadne choróbsko nie złapało :-) , a co do leżenia plackiem jak mus to mus

Zgłoś nadużycie #8825 22 listopada 2013, 16:51

Basza-dokładnie jak trzeba to trzeba i trzymam mocno kciuki abyś doleżała do końca ;)
mnie wczoraj cos łapało, chyba przeiębiłam się ale mleko z czoskiem i miodem pomogło,dzisiaj już oki :)

Zgłoś nadużycie #8826 22 listopada 2013, 16:54

Anett Gotowa na wszystko
Ooo Basza dobry pomysł, chyba powinnam gdzieś mieć Espumisan, bo myślę że to nic innego jak tylko wzdęcia... ale nie jest przyjemnie...

Qasha właśnie nie obejdzie się bez Twoich porannych postów :)

Kiniaa i ja obejrzałam tych 'bimberów' haha ale żal :)

A na kolację naleśniory, u Was? :D chociaż nie wiem czy to już nie będzie przegięcie dla mojego brzucha phi

Zgłoś nadużycie #8827 22 listopada 2013, 17:25

lorelei_l Fajna mama
Witajcie Mamuśki :) Ale dziś postów naprodukowałyście :)

Ewka super brzuch :) napisz koniecznie jak film, bo też się zastanawiam czy się na niego nie wybrać
Babeluniek fajnie, że trafiłaś na sympatyczną położną, bo od razu jakoś łatwiej się nastawiać na poród :) A odnośnie długich spacerów i dzwigania zakupów, to powinnaś sobie je odpuścić.

W sumie też mi powiedziano, żeby nie jeść na pewno serów pleśniowych, surowych ryb i surowego mięsa, więc może jak się je upiecze to się można je jeść

Odnośnie mocnego snu to zawsze tak miałam, że mnie nawet budziło jak kot w nocy wchodził do pokoju, a teraz to mogę spać i spać. Jak mój W się kładzie spać po mnie, to nawet się nie budzę jak się do mnie przytula :)
Jutro mam ambitny plan iść na jarmark bożonarodzeniowy (wiem, że jest jeszcze wcześnie :) ), i zjeść te wszystkie dobre rzeczy, które tam dają :) zacznę od grilowanego oscypka, potem gorąca czekolada, potem pajda chleba ze smalcem i ogórkiem a potem sękacz :D

Zgłoś nadużycie #8828 22 listopada 2013, 17:26

Dołączam do osób, które nie wyobrażają sobie przede wszystkim porannych (bo dziennych i wieczornych też) postów bez Qashy! :)

U mnie placki ziemniaczane z kurczakiem i kukurydzą, z przepisu znalezionego gdzieś na fejsbuku :P

Zgłoś nadużycie #8829 22 listopada 2013, 17:41

lorelei- i ty zamierzasz jutro to wszystko zjeść? ;) ...z podziwu wychodzę ;)

babeluniek-ciekawe te placki z kurczakiem...daj no przepis i fote zrób...może i ja spróbuje zrobić takie

Zgłoś nadużycie #8830 22 listopada 2013, 17:56

Mam nadzieję, że moje będą też tak ładnie wyglądać :P
PLACKI ZIEMNIACZANE Z KURCZAKIEM I KUKURYDZĄ
Składniki na ok. 20-25 sztuk:
-ok. 1/2 kg ziemniaków
-1 cebula
-1 ugotowana pierś z kurczaka
-1 mała puszka kukurydzy (200g)
-2 jajka
-150 ml mleka
-1 szklanka mąki
-sól, pieprz
Przepis:
Jajka ubić z mlekiem i mąką. Wstawić do lodówki.
Ziemniaki i cebulę obrać, zetrzeć na grubych oczkach tarki. Dodać pokrojoną w drobną kostkę ugotowaną pierś i odsączoną kukurydzę. Wymieszać i na końcu połączyć z mieszanką jajeczno-mleczną. Przyprawić solą i pieprzem. Jeśli masa wydaje Ci się za rzadka, dodaj trochę mąki. Masę nakładać łyżką na rozgrzany olej. Smażyć tak jak zwykłe placki ziemniaczane, z obu stron na złoto. Podawać gorące z kleksem kwaśnej śmietany lub sosem czosnkowym.