Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8771 22 listopada 2013, 11:58

basza Fajna mama
Dorotka ale Ja się nawet parówek boję hihihi

Zgłoś nadużycie #8772 22 listopada 2013, 11:59

Dorota93 Supermama
no moj K lubi ale ja tam wole camembert :D

Zgłoś nadużycie #8773 22 listopada 2013, 12:00

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dorotka ale Ja się nawet parówek boję hihihi

aha hihi ja to jem wszystko na co mam ochotę i niestety nieraz źle na tym wychodzę, ale mój kurdupelek zdrowy :)

Zgłoś nadużycie #8774 22 listopada 2013, 12:01

basza Fajna mama
Bo Ogórki to silne chłopaki są

Zgłoś nadużycie #8775 22 listopada 2013, 12:03

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Bo Ogórki to silne chłopaki są

no a jak xD
a kicham to, nie idę do sklepu. Zrobię K warzywa na patelni i ryż. Źle się czuję, wolę leżeć. Dobrze, że ogarnęłam mieszkanie ostatnio :)

Zgłoś nadużycie #8776 22 listopada 2013, 12:15

basza Fajna mama
no to odpoczywaj, mi dzisiaj Mama ugotowała barszczy czerwony, a i jeszcze mam zapiekany szpinak z serem, a mąż wczoraj posprzątał i dzisiaj będzie kończył malowanie szafy dla Niny, aJa będę się nadal odgniatać

Zgłoś nadużycie #8777 22 listopada 2013, 12:20

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

no to odpoczywaj, mi dzisiaj Mama ugotowała barszczy czerwony, a i jeszcze mam zapiekany szpinak z serem, a mąż wczoraj posprzątał i dzisiaj będzie kończył malowanie szafy dla Niny, aJa będę się nadal odgniatać

mmmm barszczyk. Ja mam ochotę na taki na gęsto i ziemniaki do tego jeju uwielbiam babcia mi robiła zawsze :)

Zgłoś nadużycie #8778 22 listopada 2013, 12:23

basza Fajna mama
no właśnie taki mam z kiszonych buraków, no to zapraszam

Zgłoś nadużycie #8779 22 listopada 2013, 12:23

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) dopiero dorwałam się do kompa bo rodzinka wróciła i juz większe oblężenie :)
Oj posiedziałam wczoraj ale za to pospałam dziś do 10 :)

Bąbeluniek śliczny brzuszek :) myślę, że nie rozczarujesz się położną skoro już zrobiła dobre wrażenie :) fajne takie spotkanie :)

Ewka90 tak samo cudny brzuś, faktycznie nie widać tych kg, widocznie wchodzą w grę ciężkie kości :) zozdroszczam kina mimo że niedawno byłam i nawet wytrzymałam bez wychodzenia na siiii :) myślę, że Kapitan P to dobry wybór :)

Diaglab smakowicie brzmią opisy Twoich wypieków, mniami :) a dziś pamiętaj, uważaj w tych urodzinowych przygotowaniach, nie przemęczaj się! :*

Dorotka ja po pierwsze nie lubię tego typu serów, a po drugie doktorek kazał unikać, ale nie wiem jak to już jest z pieczonym czy smażonym, serem żółtym jak się na początku przytrułam tak też go unikam w rozpuszczonej formie :) hmm... warzywa z ryżem są najlepszym pomysłem.. :) i nie przejmuj się wagą, nieraz wstawiałaś zdjęcia to ślicznie wyglądasz! :)

A co do obiadku, to u mnie rybka smażona :) pyszności, już czuję że młody będzie miał długą czkawkę :D
A swoją drogą, Dorotka czemu nie jecie ryb ?? i czemu Kamil nie jada zup ?? ??

A tymczasem lecę na kakao, siostrzyczka ugotowała :)

Miłego popołudnia Mamcie :*

Zgłoś nadużycie #8780 22 listopada 2013, 12:24

basza Fajna mama
Dorotka Twój K. zawsze na pierwsze zmiany pracuje?

Zgłoś nadużycie #8781 22 listopada 2013, 12:25

Dorota93 Supermama
basza ja już zadzwoniłam do babci i zamówiłam se barszczyk na przyszły tydzien :D i gołąbki w sosie pomidorowym ajjj !

Zgłoś nadużycie #8782 22 listopada 2013, 12:28

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dorotka Twój K. zawsze na pierwsze zmiany pracuje?

zawsze, bo się dogadał z kierownikiem i może awansować na sztygara czy kogoś tam :) fajnie, mi pasuje, bo się wyśpię, ogarnę mieszkanko i zrobię obiad a potem on przychodzi i jest fajnie :)

w ogóle wiecie jak się boję, że mnie złapie poród w nocy... Ja w nocy budzę Kamila, żebymu powiedzieć, że ma se naszykować coś na deszcz , bo lało a jego się w ogóle wybudzić nei dało. Gadał coś przez sen, nawet mu przywaliłam w łeb to się nie obudził.
Na porodówkę prędzej pieszo zajdę niż go obudzę... :D

Zgłoś nadużycie #8783 22 listopada 2013, 12:28

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Dzień dobry :) dopiero dorwałam się do kompa bo rodzinka wróciła i juz większe oblężenie :)

Bąbeluniek śliczny brzuszek :) myślę, że nie rozczarujesz się położną skoro już zrobiła dobre wrażenie :) fajne takie spotkanie :)

Ewka90 tak samo cudny brzuś, faktycznie nie widać tych kg, widocznie wchodzą w grę ciężkie kości :) zozdroszczam kina mimo że niedawno byłam i nawet wytrzymałam bez wychodzenia na siiii :) myślę, że Kapitan P to dobry wybór :)

Diaglab smakowicie brzmią opisy Twoich wypieków, mniami :) a dziś pamiętaj, uważaj w tych urodzinowych przygotowaniach, nie przemęczaj się! :*

Dorotka ja po pierwsze nie lubię tego typu serów, a po drugie doktorek kazał unikać, ale nie wiem jak to już jest z pieczonym czy smażonym, serem żółtym jak się na początku przytrułam tak też go unikam w rozpuszczonej formie :) hmm... warzywa z ryżem są najlepszym pomysłem.. :) i nie przejmuj się wagą, nieraz wstawiałaś zdjęcia to ślicznie wyglądasz! :)

A co do obiadku, to u mnie rybka smażona :) pyszności, już czuję że młody będzie miał długą czkawkę :D

kakao - pychota :-) a rybka też pychota do tego kapustka kiszona

Zgłoś nadużycie #8784 22 listopada 2013, 12:29

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

no właśnie taki mam z kiszonych buraków, no to zapraszam

jezuśkuuuuu, LECA DO CIEBIE ! :d

Zgłoś nadużycie #8785 22 listopada 2013, 12:32

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

zawsze, bo się dogadał z kierownikiem i może awansować na sztygara czy kogoś tam :) fajnie, mi pasuje, bo się wyśpię, ogarnę mieszkanko i zrobię obiad a potem on przychodzi i jest fajnie :)

w ogóle wiecie jak się boję, że mnie złapie poród w nocy... Ja w nocy budzę Kamila, żebymu powiedzieć, że ma se naszykować coś na deszcz , bo lało a jego się w ogóle wybudzić nei dało. Gadał coś przez sen, nawet mu przywaliłam w łeb to się nie obudził.
Na porodówkę prędzej pieszo zajdę niż go obudzę... :D

no mój W. też tylko pierwsze, zawsze to lepiej.. a co do mocnego snu to zobaczysz sama,że jak będzie coś się działo to będzie czujnie spał. U Nas dokładnie tak samo było, a teraz po tych wszystkich akcjach W. czuwa, a zawsze jak zabity spał.

Zgłoś nadużycie #8786 22 listopada 2013, 12:32

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Bo zupa dla niego jak herbata, on się tym nie naje i nie lubi :D
a ryb nie lubimy, ja na wigilię nawet miałam zawsze filet jak moja mama jeszcze żyła, a jak mieszkałam już u babci ( 7 lat czy 8) to tam był tylko karp, to nie jadłam wcale ryby. I ten mój chłop też ryb nie je, ale lubi np krewetki i tego typu jedzenie, a ja z kolei nic takiego.
Najbardziej to my mięsożercami jesteśmy, chociaż na mięso to jakoś ochoty nawet nie mam ostatnio

Zgłoś nadużycie #8787 22 listopada 2013, 12:33

Dorota93 Supermama

Dorota93 napisał(a)

Bo zupa dla niego jak herbata, on się tym nie naje i nie lubi :D
a ryb nie lubimy, ja na wigilię nawet miałam zawsze filet jak moja mama jeszcze żyła, a jak mieszkałam już u babci ( 7 lat czy 8) to tam był tylko karp, to nie jadłam wcale ryby. I ten mój chłop też ryb nie je, ale lubi np krewetki i tego typu jedzenie, a ja z kolei nic takiego.
Najbardziej to my mięsożercami jesteśmy, chociaż na mięso to jakoś ochoty nawet nie mam ostatnio

nie wiem co się za minka dała, miało być ze 7 albo 8 lat miałam

Zgłoś nadużycie #8788 22 listopada 2013, 12:34

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

no mój W. też tylko pierwsze, zawsze to lepiej.. a co do mocnego snu to zobaczysz sama,że jak będzie coś się działo to będzie czujnie spał. U Nas dokładnie tak samo było, a teraz po tych wszystkich akcjach W. czuwa, a zawsze jak zabity spał.

w dzień to Kamil czuwa i się troszczy ale no jak zaśnie to nie mam mocnych. Będe musiała przy łóżku patelnię mieć :D

Zgłoś nadużycie #8789 22 listopada 2013, 12:39

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

w dzień to Kamil czuwa i się troszczy ale no jak zaśnie to nie mam mocnych. Będe musiała przy łóżku patelnię mieć :D

mocne... ale pewnie skuteczne hihi.. znam jedną dziewczynę co swojego m. bufdziła do pracy lekkim kopnięciem prądu

Zgłoś nadużycie #8790 22 listopada 2013, 12:45

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

mocne... ale pewnie skuteczne hihi.. znam jedną dziewczynę co swojego m. bufdziła do pracy lekkim kopnięciem prądu

o kurde ! :D hahah :D ciekawe czy skuteczne xd