Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8731 22 listopada 2013, 7:39

diaglab Gotowa na wszystko
Dzień Dobry :-) Anett ubiegałaś mnie, byłaś pierwsza :-P placki były kombinowane z paru przepisów także konkretnych nazw nie maja. Jeden jest na biszkopcie kakaowym z masą kokosowa i kajmakową -to jest torcik a drugi jest lżejszy- biszkopt orzechowy z musem truskawkowym i bitą śmietaną cytrynową :-)
Kincia ja też nie wiem gdzie masz te 16 kg. Wygladasz prześlicznie i tak promiennie a brzuszek cudo! :-)
Dorotko fajne ujęcie :-) mój skarbek też się uwypukla ale po bokach lub w poprzek-chyba dopiero przymierza się do odwrócenia główką w dół ale nigdy nie udaje mi się zrobić mu zdjęcia, wstydzioszek jeden :-)
Mam dziś trochę robótki w domu przed tą imprezą urodzinową mojego M. Ale będę się starała do Was zaglądać :-)
A gdzie jest nasz pracuś Qasha?
Miłego dnia Mamuśki :-)

Zgłoś nadużycie #8732 22 listopada 2013, 8:27

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) Kincia ja też nie wiem gdzie Ty masz te 16 kg chyba waga Cię okłamuje... :) ) Albo przed ciążą ważyłaś 40 kg :) )

Ja wczoraj przeleżałam cały dzień w łóżku, jakoś mnie brzuszek bolał i twardy się robił, ale już dzisiaj wszystko minęło... :) Idziemy dzisiaj z mężem do kina :) Już chyba dwa lata nie byliśmy :) )

Zgłoś nadużycie #8733 22 listopada 2013, 8:36

Dorota93 Supermama
Ewka to pieknie, korzystajcie :) i dobrze, ze czujesz sie lepiej :* milego dnia Mamcie :)

Zgłoś nadużycie #8734 22 listopada 2013, 8:38

ewka90 napisał(a)

Cześć dziewczyny :) Kincia ja też nie wiem gdzie Ty masz te 16 kg chyba waga Cię okłamuje... :) ) Albo przed ciążą ważyłaś 40 kg :) )

Ja wczoraj przeleżałam cały dzień w łóżku, jakoś mnie brzuszek bolał i twardy się robił, ale już dzisiaj wszystko minęło... :) Idziemy dzisiaj z mężem do kina :) Już chyba dwa lata nie byliśmy :) )

O to super :-) a na jakiś konkretny film? :-) ja z moim też chciałam wyjść jakiś m-c temu to stwierdził że się nie opłaca bo co chwilę będę wychodzić do wc :-(
Mnie dziś całą noc aż do teraz bolą bardzo pachwiny, jak magnez nie pomoże to z powrotem luteina mnie czeka :-(

Zgłoś nadużycie #8735 22 listopada 2013, 8:39

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

A ja też oglądałam do tej pory :) powoli się wybieram spać.. :)

Kincia ja się pytam gdzie te 16 kg? ? ? tak zgrabnie wyglądasz :)

Dorotka jak ja cokolwiek robię używając mięśni brzucha to właśnie podobnie to wygląda jak na zdjęciu u Ciebie, boki robią się płaskie a na środku przez calą długość taki grzbiet, niby to wygląda jakby mały był w tym środku ale wiem że czasem jest w tym czasie na jednym boku albo na drugim a mięśnie i tak za każdym razem układaja się tak samo :) oczywiście nie sugeruje, że u Ciebie też to mogą byc tylko mięśnie, jak najbardziej może to być Igorek :) zwłaszcza że Ty go tam czujesz :) :)

DOBRANOC :*

czuje czuje tylko sie martwie, ze cos mubsie tam stanie np przy pepowinie czy cos...

Zgłoś nadużycie #8736 22 listopada 2013, 8:39

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

O to super :-) a na jakiś konkretny film? :-) ja z moim też chciałam wyjść jakiś m-c temu to stwierdził że się nie opłaca bo co chwilę będę wychodzić do wc :-(
Mnie dziś całą noc aż do teraz bolą bardzo pachwiny, jak magnez nie pomoże to z powrotem luteina mnie czeka :-(

zrob sobie dzien lenia :)

Zgłoś nadużycie #8737 22 listopada 2013, 8:47

basza Fajna mama
Dzień doberek!
Dorotka, ale fajny Igorek!!
Kincia wyglądasz po prostu prześlicznie, taki ładny brzusio i bardzo, ale to bardzo zgrabnie. Ja nie wiem gdzie Ty masz te 16kg.
Anett ładnie wczoraj sobie posiedziałaś, Ja o 23 padłam. Zjadłabym hot-doga, ale parówki mnie przerażają.
Babeluniek Kochana Ty się nie stresuj wysokim ciśnieniem, bo będzie jeszcze wyższe... relaks i opieka lekarza, wszystko będzie dobrze. Ja też staram się nie nakręcać...ale wiem łatwo nie jest.
Ece - a co u Ciebie ??
Qasha - gdzie jesteś?
Ewcia uważaj na takie twardnienia, zazdroszczę wyjścia do kina, na co idziecie?
Diaglab wreszcie trzeci trymestr teraz to już naprawdę bliżej niż dalej, a ciasta coś pysznego. Nie przemęczaj się tylko proszę.
Dla wszystkich Mamusiek przesyłam uściski ode mnie i kopniaki od Niny.

Zgłoś nadużycie #8738 22 listopada 2013, 8:56

Stwierdziłam, że też się pochwalę brzuszkiem :) ) Tak dzisiaj rano wyglądamy z moim synkiem :)

Zgłoś nadużycie #8739 22 listopada 2013, 8:58

Dorota93 Supermama
Ewka slicznie :) wy wszystkie takie chudzinki jestescie :)

Zgłoś nadużycie #8740 22 listopada 2013, 8:59

A do kina idziemy na Kapitana Phillips'a :) A do wc to ja też pewnie będę wychodzić :) )

Zgłoś nadużycie #8741 22 listopada 2013, 9:00

Dorotka jaka chudzinka ?? Zaczynałam od 66kg... A teraz to już jakieś 73-74kg...

Zgłoś nadużycie #8742 22 listopada 2013, 9:03

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Dorotka jaka chudzinka ?? Zaczynałam od 66kg... A teraz to już jakieś 73-74kg...

To ile Ty masz wzrostu ?? ;)
My chcielismy na to isc, ale z napisami u nas :( (

Zgłoś nadużycie #8743 22 listopada 2013, 9:04

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dzień doberek!
Dorotka, ale fajny Igorek!!
Kincia wyglądasz po prostu prześlicznie, taki ładny brzusio i bardzo, ale to bardzo zgrabnie. Ja nie wiem gdzie Ty masz te 16kg.
Anett ładnie wczoraj sobie posiedziałaś, Ja o 23 padłam. Zjadłabym hot-doga, ale parówki mnie przerażają.
Babeluniek Kochana Ty się nie stresuj wysokim ciśnieniem, bo będzie jeszcze wyższe... relaks i opieka lekarza, wszystko będzie dobrze. Ja też staram się nie nakręcać...ale wiem łatwo nie jest.
Ece - a co u Ciebie ??
Qasha - gdzie jesteś?
Ewcia uważaj na takie twardnienia, zazdroszczę wyjścia do kina, na co idziecie?
Diaglab wreszcie trzeci trymestr teraz to już naprawdę bliżej niż dalej, a ciasta coś pysznego. Nie przemęczaj się tylko proszę.
Dla wszystkich Mamusiek przesyłam uściski ode mnie i kopniaki od Niny.

dzieki za kopniaczki :) dolecialo hehe. Jak sie czujesz? A co u qashy to na styczniowkach mozna czytac, bo tam pisze.

Zgłoś nadużycie #8744 22 listopada 2013, 9:08

169cm więc nie dużo, ale zawsze byłam wagowo ciężka... chociaż czasem nie wyglądałam na to... Chyba mam grube kości :)

Zgłoś nadużycie #8745 22 listopada 2013, 9:13

Dorota93 Supermama
Przecuez chudzinka jestes , jeju alr wam zazdroszcze :)

Zgłoś nadużycie #8746 22 listopada 2013, 9:24

Dorota93 napisał(a)

zrob sobie dzien lenia :)

No właśnie nie mogę bo przyjęcie urodzinowe mężowi muszę zrobić :-P
Ewka super wyglądacie :-) ja tu żadnych grubych kości nie widzę :-P
Basza, dziękuję:-* postaram się za bardzo nie przemęczyć. Mój synek też przesyła Ci kopniaki a dla Niny buziaka :-P :-*

Zgłoś nadużycie #8747 22 listopada 2013, 9:26

Dorota93 napisał(a)

Ewka slicznie :) wy wszystkie takie chudzinki jestescie :)

Odezwała się co jest "gruba" :-P Przecież idealnie wyglądasz :-)

Zgłoś nadużycie #8748 22 listopada 2013, 9:27

babeluniek Gotowa na wszystko
Dzień dobry rannym ptaszkom :-)
Muszę przyznać, ze niezłe z Was laski a brzuszki tylko dodają Wam uroku :-)

Zastanawiam się czy upiec dziś jakieś ciasto ale póki co nie mam na nie pomysłu...
Może jak zwleke się z łóżka i pójdę do sklepu to coś mi zaswita :-)

Ciekawe jak tam Kirsti i Niutka :-)

Zgłoś nadużycie #8749 22 listopada 2013, 9:33

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Odezwała się co jest "gruba" :-P Przecież idealnie wyglądasz :-)

okrągło haha xD

Zgłoś nadużycie #8750 22 listopada 2013, 9:34

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Dzień dobry rannym ptaszkom :-)
Muszę przyznać, ze niezłe z Was laski a brzuszki tylko dodają Wam uroku :-)

Zastanawiam się czy upiec dziś jakieś ciasto ale póki co nie mam na nie pomysłu...
Może jak zwleke się z łóżka i pójdę do sklepu to coś mi zaswita :-)

Ciekawe jak tam Kirsti i Niutka :-)

ja tez myślę co by tu dziś zrobić i o cieście pomyślałam, ale jak je zrobię to je odrazu zjem :(
co dziś robicie na obiad? ja mam ochotę na camemberta panierowanego mmmm