Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8691 21 listopada 2013, 12:23

diaglab Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Dzień dobry :)
Wróciłam :)
Wczoraj na warsztatach zeszło się do 22, ale podobało mi się mimo tego całego reklamowania się różnych firm. Niestety z moim szczęściem do loterii nic nie wygrałam ale i tak nadostawaliśmy mnóstwo gazet, gazetek, próbek i innych pierdół , nawet dokładnie nie wiem co, wszystko M przywiezie mi jutro samochodem bo ja autobusem tego nie tachałam. No i tak jak wspominałam dziś skoro świt poszłam na badania, po południu już wyniki mają być :) a z racji tego, że nie wyrobiłam się na wcześniejszy autobus to miałam sporo czasu, więc strzeliłam sobie takie śniadanie że ho ho - mega hot dog, mmm.... nie spodziewałam się, że na dworcu mogą być takie rarytasy, oczywiście do tego herbatka aby uniknąć nieprzyjemności ze strony żołądka :) w domu już poprawiłam mandarynkami i mały teraz tradycyjnie podskakuje w rytmie czkawki :)

Diaglab aż 58 kg ?? to prawie moja wyjściowa ;) i też pewnie teraz jestem z 9 na plusie, okaże się we wtorek :) śliczny brzuś :)

Lorelei ciesze się, że poprawiłam Ci humor 'babolem' :) wiesz, ja pierwsze słyszę o takiej nazwie błędu :)

Basza leż i pachnij :) no i przy tym zakupy, zakupy, zakupy...

Bąbeluniek ja wierzę, że Ty potrafisz urodzić poprzez cc cięcie bez cięcia hihi ach te babcie :)

Miłego!

Anett no dla mnie to aż :-D tym bardziej że ważyłam niecałe 50 kg przed ciążą ;-) a do 60 kg nigdy nie dobiłam z wagą :-P max. To 55 kg. Zresztą ja niska jestem, 1,66 m tylko :-) Ty napewno jesteś wyższa :-)
Sama chętnie poszłabym na takie warsztaty :-) ale u mnie pewnie nie będzie :-(

Zgłoś nadużycie #8692 21 listopada 2013, 12:26

basza Fajna mama
Anett Ja też chcę takie cc bez cięcia - przez ucho lub nos hihihihi.
To po takiej wyżerce - obiad z głowy

Zgłoś nadużycie #8693 21 listopada 2013, 12:33

basza Fajna mama
Diaglab to Ty też taka drobinka jesteś :-)

Zgłoś nadużycie #8694 21 listopada 2013, 12:33

basza Fajna mama

Zgłoś nadużycie #8695 21 listopada 2013, 12:34

basza Fajna mama

Zgłoś nadużycie #8696 21 listopada 2013, 13:06

basza napisał(a)

W obecnym stanie raczej byłam :-D choć zawsze jak gin zakłada mi mankiet od ciśnieniomierza to ma problem bo mam za mały biceps i słyszę tylko : "Jaka Pani chuda!"
Anett tego hot doga to i ja bym teraz zjadła wrr...

Zgłoś nadużycie #8697 21 listopada 2013, 13:26

Konto usunięte
Jak ja bym chciała mieć tylko 9 kg na plusie :D obecnie mam 16 :(

Zgłoś nadużycie #8698 21 listopada 2013, 13:28

Konto usunięte
Basza wiem jakie odpoczywanie i leżenie może być męczące :( :D ale muszisz być silna ! :* trzymaj się razem z Ninką ,życzę wam dużo dużo zdrowia !

Zgłoś nadużycie #8699 21 listopada 2013, 13:43

basza Fajna mama
Kincia a jak Ty się czujesz Kochana ?? Dzięki - za wsparcie, jesteśmy dzielne :-) .

Zgłoś nadużycie #8700 21 listopada 2013, 13:46

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

W obecnym stanie raczej byłam :-D choć zawsze jak gin zakłada mi mankiet od ciśnieniomierza to ma problem bo mam za mały biceps i słyszę tylko : "Jaka Pani chuda!"
Anett tego hot doga to i ja bym teraz zjadła wrr...

Ja ostatnio przy mierzeniu ciśnienia usłyszałam, że mam grubszy sweter od ręki hihihi :-)

Zgłoś nadużycie #8701 21 listopada 2013, 14:40

Anett Gotowa na wszystko
Kurka napisałam wcześniej całą wiadomość i się nie wstawiła... :/

Basza coś Ty bez obiadu się nie obejdzie, gulasz z makaronikiem już wciągnęłam :) ale poród przez ucho ?? hihi chyba wolę przez nos :) tylko gorzej jak jedna nóżka wyjdzie jedną sapką z druga drugą sapką - to będzie problem :)

Diaglab kruszynko Ty nasza :) 1,66 to nie tak mało, ja mam 1,72 i wahałam się zawsze w 55/57 kg i mi już mówili, że chudzina ze mnie (dziwne) ale Ty Kochana to już na prawdę szczupaczek :) mam koleżankę Twojej postury, nie wiem ile przytyła w ciąży ale już karmi 6 m-cy i została z niej tylko niteczka, bokiem jak stanie to prawie jej nie widać :p
A na dobrego hot doga zapraszam do Warszawy na Dworzec Wschodni :p

Kincia jak to mówi mój M, nie ma co się przejmać, trza majty zdejmać i się obejmać hihihi

Zgłoś nadużycie #8702 21 listopada 2013, 14:58

Dorota93 Supermama
Jakie wy chude o matko.....

Zgłoś nadużycie #8703 21 listopada 2013, 15:21

Anett Gotowa na wszystko
Dla ścisłości teraz mam z 66 kg :)
Po obiedzie znów czkawa, my to się mamy :) tzn Nikodem to się ma :)

Zgłoś nadużycie #8704 21 listopada 2013, 15:37

Dorota93 Supermama
To byla moja startowa :( (((

Zgłoś nadużycie #8705 21 listopada 2013, 16:13

ewka90 Gotowa na wszystko
Dorotka moja też :) ) Nie martw się :)

Zgłoś nadużycie #8706 21 listopada 2013, 16:46

Konto usunięte
Same chudziny tu na forum :D kiedy robimy dzień brzuszka ?? :) musimy się zgrać ! :D
Basza dzięki że pytasz:* mam jeszcze 1 antybiotyk do brania dopochwowo,który mnie podrażnia ale jakoś daję rade,jeszcze zostało chyba 5 tabletek :) do tego biorę żelazo,żurawit i magnez i jakoś się kulam :D mam dużo odpoczywać ,ale w naszym stanie i 3-cim trymestrze objawia się "wicie gniazda" i nie mogę w miejscu usiedzieć ,cały czas zastanawiam się co by tu przestawić ,dokupić lub przerobić :D
Trzymaj się Kochana :* jeszcze tylko ze 2 miesiące :)
Anett a to było dobre :D haha uśmiałam się ! :)

Zgłoś nadużycie #8707 21 listopada 2013, 17:24

lorelei_l Fajna mama
Witajcie Mamuśki,

Ja na szybko między lekarzem a szkołą rodzenia. Alergolog to mnie wymęczył z 40 minut nawet ciśnienie mi zmierzył :) konsultował się jeszcze telefonicznie z dermatologiem i dostałam hydrokortyzon w tabletkach przez 5-7 dni oraz maść cholesterolową na twarz. Tylko tak wypisał receptę, że w aptece nie wiedzieli ile mają dać czego, i musieli do niego dzwonić :) na szczęście się udało i dziś zaczynam z tabletkami a jutro wieczorem z maściami :) jest szansa, że nie będę straszyć w niedzielę na chrzcinach.

Wpadnę do Was jeszcze po zajęciach, a tymczasem miłego popołudnia.

Zgłoś nadużycie #8708 21 listopada 2013, 18:04

Ece Gotowa na wszystko
Hej!

Diaglab-piękny brzusio :-) .1,5 kg w tydzień to możliwe, tez ostatnio to przerabiałam -ale teraz tempo przyrastania spadło, ale przez chwilę byłam przerażona ;-) .

Anett-trzymam kciuki za Twoje dobre wyniki.

Kincia-ja tam wierzę,że pozbedziesz się bakterii i urodzisz w Swissmedzie :-) .

Lorelei-l-trzymam kciuki za leczenie azs i wierzę,ze będziesz pięknie wyglądać na chrzcinach.A jak obrazek który wyszywsz dla Maluszka-juz gotowy czy robisz ostatnie szlify?

Babeluńku-moze w lutym juz sytuacja się uspokoić,wszędzie przecież trąbią,ze coraz mniej dzieci się rodzi.Spokojnie Kochana :-) .

Basza -dobrze ze jest internet inaczej ciężko by było z zakupami dla Ninki ;-) ,a tak wszystko możesz sobie powybierać i zamówić do domku.Widzę ,ze jest coraz więcej chętnych do podzielenia się kilogramami ,chwila moment i faktycznie Cię wirtualnie utuczymy ;-) .

Dorotka-i jak udały się zakupy-sprawilas sobie jakiś ciuszek?
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8709 21 listopada 2013, 19:15

babeluniek Gotowa na wszystko
Jest mi dzisiaj tak niedobrze, cały dzień mam mdłości... :-(
Czytam dziś dużo o nadciśnieniu w ciąży i ogólnie się martwię... W wielu przypadkach kończy się przedwczesnymporodem

Zgłoś nadużycie #8710 21 listopada 2013, 19:31

Bbasza dobre z tym swetrem a rękawem hihi :-) to razem z Anett chudzinki jesteście :-)
Anett jak napisałaś o tym hot dogu to musiałam sobie zrobić go z tego co miałam w domu- parówke włożyłam w dwie kromki chleba, zapiekłam i pypcia zagoiłam :-P widzę że u Nikodema czkawka to już codzienny rytuał :-D
Kincia i Lorelei wracajcie szybko do zdrówka:-*
Babeluniek będzie dobrze, im więcej będziesz czytać tym bardziej będziesz się stresować a ciśnienie wzrastać z samego stresu. Odpręż się. Tobie napewno poród przedwczesny nie grozi :-)
Jestem padnięta po dzisiejszym dniu w kuchni ale placki gotowe, zapakowane dla mojego "staruszka" do pracy na jutro :-)