Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8671 20 listopada 2013, 18:45

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

No dokładnie cc to operacja,przecinanych jest chyba aż 6 warstw ,także to nie jest takie tylko sobie przecięcie skóry...
Zaraz chyba mi głowa pęknie!! Wziełam żelazo i magnez ,wypiję jeszcze więcej wody mam nadzieje że pomoże :)

Kincia pij duzo wody to Ci minie i jedz slodkie ;)

Babekunku bo te dzieci przechodza przez brzuch jak duchy przez sciane :p

Zgłoś nadużycie #8672 20 listopada 2013, 18:57

babeluniek Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Babekunku bo te dzieci przechodza przez brzuch jak duchy przez sciane :p

A ja już myślałam, że pępkiem wychodzą :P

Kincia, odpoczywaj, pij i w razie czego znowu polecam amol :) U mnie jest lekiem na całe zło :) Oczywiście tylko do smarowania...

Zgłoś nadużycie #8673 20 listopada 2013, 19:27

lorelei_l Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Sama ma jedną córkę urodzoną właśnie przez cc więc nigdy nie doświadczyła porodu sn... Jak jej powiedziałam, że cc to operacja, przecinanie powłok brzusznych itd. to stwierdziła, że technika poszła do przodu i już nie przecinają :P Jaka nowoczesna! :D A mnie chyba coś ominęło, bo nie słyszałam o technice wyjęcia dziecka przez brzuch bez nacinania powłok brzusznych :P

Może jej się pomyliło z endoskopowym wycięciem pęcherzyka żółciowego :D następnym razem jej powiedz, że pęcherzyk ma 10 cm a Twoje dziecko będzie miało ok. 50 cm :)

Zgłoś nadużycie #8674 20 listopada 2013, 19:29

lorelei_l Fajna mama
Już nie mówiąc o różnicy w wadze...

Zgłoś nadużycie #8675 20 listopada 2013, 19:33

Ece Gotowa na wszystko
Na Was dziewczyny zawsze można liczyć,humor gwarantowany :-) ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8676 20 listopada 2013, 20:12

Konto usunięte
:D

Zgłoś nadużycie #8677 20 listopada 2013, 20:21

ewka90 Gotowa na wszystko
Bo to otwierają takie drzwiczki w brzuchu wyciągają bobasa i zamykają na kluczyk :) ) Tak moja chrześnica mysli może babcia też :) )

Zgłoś nadużycie #8678 20 listopada 2013, 21:06

Konto usunięte
Juz brałam udział w takiej ankiecie ,ale drogą e-mailową ,codziennie pisałam co jadłam i nawet dziękuje za to nie dostałam :D ale dziewczyna potrafiła mi wysłać kilka wiadomości dziennie czy mam juz jadłospis wszystkich posiłków :D

Zgłoś nadużycie #8679 20 listopada 2013, 21:10

Konto usunięte
Ide spac bo przez ten bol głowy marudzę :D do jutra Mamusie :*

Zgłoś nadużycie #8680 21 listopada 2013, 7:11

Dorota93 Supermama
Hej ja juz przy sniadanku i kawce. Jade dzis na targ, chce kupic firanki jakies i moze znajdecos na moja gruba dupe, brzuch i ccki ;)

Zgłoś nadużycie #8681 21 listopada 2013, 10:06

diaglab Gotowa na wszystko
Hej! :-) co tu tak dziś cicho? :-) przeżyłam dziś szok na wadze- ważę już 58 kg :-P czyli od początku przytyłam. Ponad 9 kg :-o pierwszy raz w życiu tyle ważę hihi :-D czy to możliwe że przez tydzień 1,5 kg można przytyć? :-D
Jak samopoczucie u Was dziś? U mnie brzydka pogoda i nic mi się nie chce robić ale idę dalej placki piec :-)
A oto mój bąbelek :-D

Zgłoś nadużycie #8682 21 listopada 2013, 10:18

babeluniek Gotowa na wszystko
Dorota, jak wcześnie wstałaś, ja się wtedy z boku na bok przewracałam :P

Diaglab, jaki brzuś piękny, i chyba pępek Ci wystaje? ;)

Ja tak od rana czytam forum o gdańskich porodówkach i trochę zaczęłam się obawiać, bo podobno szpital, w którym chcę rodzić przeżywa od jakiegoś czasu wielkie oblężenie i coraz częściej się zdarza, że odsyłają do innych. Niektórzy nawet piszą, że przyjmują tylko takie, którym już dziecko wypada :P Wiem, że te wszystkie opinie mogą być trochę naciągane ale zaczynam się teraz zastanawiać gdzie chcę rodzić..

Zgłoś nadużycie #8683 21 listopada 2013, 10:26

Konto usunięte
Hej mamuśki :D głowa dalej mnie boli ale już nie tak mocno :)
Diaglab śliczny brzuszek !!! Fajnie sobie przytyłaś :)
Babeluniek ja mam ten sam dylemat ,bo w swinsmedzie raczej nie bede mogła rodzić przez moją cudowną bakterie,bo tam przyjmują tylko porody bez "powikłań" jeszcze się wszystkiego dowiem w grudniu na wizycie :)
Próbuję nagrać filmik jak to moja dzidzia wypycha chyba rączki i tak śmiesznie mi brzuch faluje ,ale coś nie możemy się zegrać ,bo jak włanczam kamere to ona przestaje :D
Zobaczcie jaką śmieszną fotkę znalazłam :D

Zgłoś nadużycie #8684 21 listopada 2013, 10:36

Cześć dziewczyny :) Diglab świetny brzuszek :)

Zgłoś nadużycie #8685 21 listopada 2013, 10:47

basza Fajna mama
Dzień dobry dziewczynki! Tak dobrze być znowu z Wami. Diaglab cudny brzusio - Ja też chcę 9kg do przodu :-) u mnie znowu około 4kg. Kincia musisz się dowiedzieć jak tam z tą bakterią - miejmy nadzieję, że to nie będzie problem. Tak wogóle to dziękuję Wam za miłe przyjęcie. Ja zabrałam się za wybieranie wszystkiego dla Niny - bo nie wiadomo kiedy ten narwaniec postanowi być z Nami :-) . Ściskam Was bardzo bardzo mocno. Takie leżenie w łóżku może wykończyć - ale Bejbik najważniejszy :-)

Zgłoś nadużycie #8686 21 listopada 2013, 11:18

Dokładnie Basza Ninka najważniejsza leż i wybieraj sobie w internecie wszystko :) Ja chętnie Ci oddam jakieś 2 kg :) )

Zgłoś nadużycie #8687 21 listopada 2013, 11:33

basza Fajna mama
dzięki Ewa :-) a jak samopoczucie?

Zgłoś nadużycie #8688 21 listopada 2013, 11:33

diaglab Gotowa na wszystko
Babeluniek oj pępek to mam jak ponton :-) ale zawsze marzylam o wystającym pępku w ciąży :-) i mam :-P mam
Ale brzuch urósł mi strasznie aż sama się przeraziłam tym zdjęciem porównując go do zdjęć z początku ciąży :-)
Dosłownie rośnie w oczach hihi :-D
Kincia to zdjęcie jest rewelacyjne! Ale się uśmiałam :-P :-D
Basza ja też zamawiam większość przez internet, dłuższe wędrówki po sklepach kończą się u mnie zesłabnięciem. Wiem co to znaczy być przykutym do łóżka i ruszyć się tylko na siusiu :-( doskonale Cię rozumiem ale dasz radę :-) korzystaj póki możesz z lenistwa :-D a kg też chętnie Ci oddam ;-)

Zgłoś nadużycie #8689 21 listopada 2013, 11:38

basza Fajna mama
Moje Kochane - dziękuję. Jak wszystkie mi coś oddacie to okaże się, że jestem największa hihihihi.pępek jak ponton - to ładne określenie

Zgłoś nadużycie #8690 21 listopada 2013, 12:03

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Wróciłam :)
Wczoraj na warsztatach zeszło się do 22, ale podobało mi się mimo tego całego reklamowania się różnych firm. Niestety z moim szczęściem do loterii nic nie wygrałam ale i tak nadostawaliśmy mnóstwo gazet, gazetek, próbek i innych pierdół , nawet dokładnie nie wiem co, wszystko M przywiezie mi jutro samochodem bo ja autobusem tego nie tachałam. No i tak jak wspominałam dziś skoro świt poszłam na badania, po południu już wyniki mają być :) a z racji tego, że nie wyrobiłam się na wcześniejszy autobus to miałam sporo czasu, więc strzeliłam sobie takie śniadanie że ho ho - mega hot dog, mmm.... nie spodziewałam się, że na dworcu mogą być takie rarytasy, oczywiście do tego herbatka aby uniknąć nieprzyjemności ze strony żołądka :) w domu już poprawiłam mandarynkami i mały teraz tradycyjnie podskakuje w rytmie czkawki :)

Diaglab aż 58 kg ?? to prawie moja wyjściowa ;) i też pewnie teraz jestem z 9 na plusie, okaże się we wtorek :) śliczny brzuś :)

Lorelei ciesze się, że poprawiłam Ci humor 'babolem' :) wiesz, ja pierwsze słyszę o takiej nazwie błędu :)

Basza leż i pachnij :) no i przy tym zakupy, zakupy, zakupy...

Bąbeluniek ja wierzę, że Ty potrafisz urodzić poprzez cc cięcie bez cięcia hihi ach te babcie :)

Miłego!