Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8631 19 listopada 2013, 21:58

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

kebab...hm mniaaam...

4 dni bite pewnie bedą mnie trzymać...obym niedzieli nie zachaczyła :( ale hey hou oby małe dobrze się rozwijało i syćko było git majonez.

No kobitki. Całusy odemnie. Dbajcie o siebie, rośnijcie i dalej narzekajcie :) ja niedługo dołącze ponownie hihi. Buźka.

Wracaj szybko do nas, oisz ciagle !! :* i 3maaj sie :*

Zgłoś nadużycie #8632 19 listopada 2013, 22:05

Dorota93 Supermama

Dorota93 napisał(a)

Kincia dobranoc:*

A ja chyba powtorze glukoze, bo popilam woda tamta. No i jak pilam to mi juz twardniala i ta babka w labo mi dolala wiecej wody. Myslicie, ze powinnam powtorzyc? No i kawalek sie przeszlam, bo bylo duszno i wyszlam na sekunde na dwor.

Zgłoś nadużycie #8633 19 listopada 2013, 23:04

Anett Gotowa na wszystko
Dziewuszki ale się rozgadałyście wieczorem :) ale nadrobiłam... Ja wieczór spędziłam u przyjaciółki, wróciłam ok 22 i pochłonęłam 2 kanapki, pomidorka, 2 mandarynki i banana, nie ma to jak napchać się na noc :)

Hmm... Kirsti30 ja generalnie nie lubię muzyki klasycznej, ale jakieś takie melodyje niezbyt sztywne lubię posłuchać, np po Twojej propozycji na dobranoc, odpaliłam playlistę Yiruma i się wyciszam :) miłe :)

Lorelei pamiętam, że byłaś na tych warsztatach, przecież dzięki temu i ja się zapisałam zaraz po Tobie, to było uuu już dawno, gdyby nie mail z przypomnieniem to bym chyba zapomniała :) no ale w takim razie wybiorę się jutro do Wawy, zobaczymy jak będzie, a zostanę na noc u M i od razu zrobię sobie badania w czwartek rano :)

Dorota myślę, że nie ma sensu powtarzać badań, dobre wyszły, ja też troszkę popiłam bo mi pozwolili także no stres! :)

Jeśli chodzi o kobiecość i seksapil, to ja się czuję na prawdę dobrze :) wręcz kwitnąco i co i rusz ktoś mi o tym przypomina hi hi (ale skromność :) ) mój M komentuje 'ale się zaokrągliłaś ale cudownie wyglądasz z brzuszkiem' ale widzę, że na prawdę mu się podobam i ciągle mi powtarza, że ma na mnie ochotę :) inna sprawa, że nie dochodzi często do zbliżeń bo ja nie mam ochoty czasem po prostu, ale M jest cierpliwy :D

Słodziutkich snów Mamusie! :)

Zgłoś nadużycie #8634 19 listopada 2013, 23:20

Ece Gotowa na wszystko
Witam wieczornie!

Dorotko-nie musisz powtarzac tej glukozy,myślę,że to nie miało wpływu na wynik.A te plamy wyglądaja na pokrzywkę.Ja bym na Twoim miejscu odstawiła kosmetyki i myła się tylko szarym mydłem i prała ubrania w płynach dla dzieci.

Lorelei_l-jak mam to samo w pracy,spowolnienie dwukrotne tempa pracy i jeszcze walnęłam jednego babola,ale całe szczęście udało mi się skorygować przed wysłaniem do zainteresowanego.Mój czas na odpoczynek zbliża się wielkimi krokami.

Kirsti30-moja faworytka to ta pierwsza sukienka-ładnie się będzie prezentować na brzusiu.Szkoda,że dostałaś skierowanie do szpitala(chyba nikt tam nie lubi chodzić),ale przynajmniej porządnie Cię przebadają i wszystko sprawdzą.Mam nadzieję,że poradzą coś na Twój żoładek,bo po rennie cudów bym się nie spodziewała.Wracaj do nas szybciutko w lepszej formie.

Babeluniek-ja się czuję wielorybowato,ciężko,choć M prawi mi komplementy.A przytulanki-jest słabiutko,bo strach mnie paraliżuje,po dwóch poronieniach zwyczajnie po ludzku się boję,choć przeciwskazań nie ma.

Kincia-gratuluję córci-cieszę się ,że wszystko ok i Malutka rośnie.Najważniejsze,że wiesz o paciorkowcu,najgorszy jest wróg anonimowy.Będzie dobrze :-) .

Kiniaa-ja dziś wreszcie nasmażyłam placków ziemniaczanych,do tego sos z cycka kurzęcego i pieczarek ala strogonow i pełnia szczęscia.Teraz mi narobiłaś ochoty na gofry-poproszę o jakiś sprawdzony przepis na ciasto na gofry.

Anett-moje dziecko bardzo się ożywia,gdy rozmawiamy w pracy po angielsku-kolega szlifuje język ;-) .Głośna muzyka tez ją pobudza do działania kopytkami :-) .

Paola50-tabelka uzupełniona :-) .

dobranoc Brzuchatki
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8635 20 listopada 2013, 7:02

diaglab Gotowa na wszystko
Cześć Mamusie :-)
Ja już od godziny nie mogę usnąć więc pora wstać :-) muszę zacząć piec dziś placki urodzinowe dla mojego M. Do pracy :-) Kirsti daj znać jak będziesz miała możliwość jak się czujesz :-)
Miłego dzionka:-*

Zgłoś nadużycie #8636 20 listopada 2013, 7:28

Konto usunięte
Hejka :) nic mi się nie chce :D jeszcze sobię leże i próbuję nastawić się że za niedługo muszę wyjść na ten mróz :D
Ece dziękuje Ci Kochana :* a czy to prawda że itak każdej rodzącej podają antybiotyk podczas porodu? Tak mówił mi ten lekarz :)
Diaglab to udanych wypieków i sto lat dla męża ! :)
Kristi trzymaj się i powodzenia!! Dasz radę,jakoś wytrzymasz w tym szpitalu :*
Miłego dnia!!
Aa i Basza daj znać jak się czujesz!!!

Zgłoś nadużycie #8637 20 listopada 2013, 8:39

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) Widzę, że dużo pisałyście wczoraj.... Ale już nadrobiłam :)
Nie narzekajcie na wagę! :) JA też mam syndrom słonicy, ale co tam... Jakoś wytrwamy do lutego, a potem już będzie tylko ubywać... :) Moja znajoma w ciąży prztyła ponad 35 kg i też jakoś musiała dać radę więc te nasze 6-10 kg nic nie znaczą! :) A to, że się tak czujemy to normalne, bo żadna kobieta nie lubi się czuć grubo... :)

Kincia gratuluję przelewu z ZUS-u ja nadal czekam mimo, że w domu już mam decyzję o wypłacie itd... Ale okazało się, że to konkretny oddział przeprowadzą tą kontrolę, a Rybnik podobno jest strasznie uparty by nie wypłacać i każdego sprawdza, bo moja koleżanka ma to samo co ja, a zrobiła tak jak TY z firmą... Ale myślę, że u mnie tu już ostatnia prosta jak jest już decyzja.

Babeluniek trzymaj się w szpitalu, może i lepiej faktycznie, że tam będziesz, bo dokładnie Cię zbadają itd. Wracaj szybko!

Zgłoś nadużycie #8638 20 listopada 2013, 8:42

ewka90 Gotowa na wszystko
Pomyłka w pisaniu nicków :) PIsałam do Kirsti, a nie do Ciebie Babeluniek :) A Ty Babeluniek się nie martw wagą, wyobraź sobie jaka dla faceta kobieta w ciąży musi być kobieca :) Przecież to chyba najbardziej kobieca rola na świecie ;) ) I mężczyźni nawet jakby chcieli to nie mogą :)

Zgłoś nadużycie #8639 20 listopada 2013, 9:19

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry Mamcie:*
Myślałam, że ja rano wstaję (8.30) a tu widzę wstawanie bez powodu o 6 czy 7 Szalone :)

Trochę mnie móżdżek boli, tak samo bolał jak zasypiałam ehh ale już amolem troszeczkę opanowałam sytuację :)

Ece wiesz co mi przyszło pierwsze na myśl po przeczytaniu 'walnęłam babola' hihi, że jakiejś kobicinie wymierzyłaś cios prosto w zęby :) :) no ale dobrze, że oznaczało to coś zupełnie innego i udało się w porę skorygować :)

Diaglab daj znać co upichciłaś dobrego :) najlepsze życzonka dla ślubnego :)

Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #8640 20 listopada 2013, 9:23

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej. I ja już od dawna na nogach. Chyba dziś dzień rannych ptaszkow ;-)
Zaraz wychodzę do dentysty...

Zgłoś nadużycie #8641 20 listopada 2013, 9:47

Anett Gotowa na wszystko
Bąbeluniek nie zazdroszczam, ale nie ukrywam że i mi by się przydało, od wczoraj dokucza mi zębol jeden :/
a teraz jeszcze coś bolesnego wlazło mi w prawy bok auć...

Zgłoś nadużycie #8642 20 listopada 2013, 9:50

Dorota93 Supermama
I ja na nogach, mialam taka pobudke, ze mam pilnowac malej Martynki hehe :) wiec se siedziy i patrzymy na bajki.
Mialam dzis koszmar, ze zostawilam Igorka w domu samego a sama pojechalam daleko, poklocilqm sie z kamilem a on gdzies zniknal i bylam bez kluczy i nie mialam jak wejsc do mojego synka :( ciagle mam sny ze go samego zostawiam...

Zgłoś nadużycie #8643 20 listopada 2013, 9:51

Anett, ja dzisiaj już tylko na wypełnienie kanałów i zaplombowanie dziada :P Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć ;) Ja jestem tego najlepszym przykładem :P

Zgłoś nadużycie #8644 20 listopada 2013, 10:02

basza Fajna mama
Witajcie Moje Kochane! Wszystko przeczytałam :-) , nareszcie w domu. Wszystkim kończącym, zaczynającym nowe tygodnie składam gratki. Kristi powodzenia Kochana - Ja dałam radę Ty też dasz. Dziewczynki dziekuję za wsparcie. Nie pisałam, ale czytałam czesto Wasze wpisy sprawiały, że miałam powód do uśmiechu.

Zgłoś nadużycie #8645 20 listopada 2013, 10:07

Basza! Cieszę się, że jesteś :) Jak samopoczucie? :)

Zgłoś nadużycie #8646 20 listopada 2013, 10:18

Konto usunięte
No i teraz czekanie w kolejce :D ahh jak ja to kocham ! Jeszcze jakaś baba mnie się pyta czy może wejść przedemną ,bo chcę się tylko o coś zapytać ... Co tam przecież ciężarna na zwolnieniu nie ma co robić i może czekać :D u położnej było super,aż szkoda mi było z tamtąd wychodzić ,bo o etapach porodu nam opowiadała :)

Zgłoś nadużycie #8647 20 listopada 2013, 10:19

basza Fajna mama
Dzięki Kochana! Zabezpieczona pessarem, jakimiś koszmarnymi dawkami leków zostałam wypuszczona do domu. Okazało się,że Malutka pcha się na świat. Teraz już jest ok, ale muszę prawie cały czas leżeć, skurcze zostały zahamowane, brzuch tak często nie twardnieje. Dziewczyny trzeba bardzo uważać na za często twardniejący i tak jakby wypiętrzając się brzuch. Babeluńku będzie dobrze u dentysty, a jak się czujesz tak ogólnie ?? acha dziewczynki jeśli chodzi o dodatkowe kg to Ja chętnie przyjmę, bo u mnie po szpitalu znowu poniżej 60kg co przy moich 175cm - ech.... Myślałam o Was dużo, ale mój nastrój - nie chciałam Wam psuć humorów.

Zgłoś nadużycie #8648 20 listopada 2013, 10:21

Konto usunięte
Ewka to jak masz decyzje to powinno szybko pojść ! :) ja nie dostałam żadnej decyzji poprostu wchodzę na konto i patrze ze tam jest przelew z zusu :)

Zgłoś nadużycie #8649 20 listopada 2013, 10:24

Konto usunięte
Basza dobrze że już jesteś w domu ! I :* super że wszystko u Was dobrze :) też słyszałam w szpitalu na odziale że trzeba uwarzać na twardniejący brzuch...

Zgłoś nadużycie #8650 20 listopada 2013, 10:28

Basza, dzięki :) U mnie wszystko ok :)
Kincia, a ta położna to na nfz? Bo właśnie dzisiaj będę obok swojej przychodni i planuję wejść i spytać o spotkania z nią... Podobno ileś tam wizyt nam przysługuje...