Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8531 19 listopada 2013, 9:18

kirsti30 Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Mi gin powiedzial, ze moj lubi wlasnie tak chocby na brzuszku lezec i z tego by wychodzilo, ze to dupka ktora ostatnio tak sie na USG chwalil :D

czyli jednym słowem to dupsko ;)

Zgłoś nadużycie #8532 19 listopada 2013, 10:07

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Właśnie też muszę przyznać, że fajnie udało mi się to złapać tylko właśnie nie wiem która to część ciałka, najbardziej wiarygodna by była ta dupka właśnie bo to nie wygląda na jakaś skromną nóżkę, czy rączkę :)
Pamiątka będzie super, mimo słabej jakości aparatu mojej starej kochanej nokii już mam zrobiony ciekawy folderek :)

Kincia powodzenia na wizytach, od razu daj znać po dzisiejszej! :)

Kirsti30 biedactwo, pewnie to jakieś zatrucie, w naszym stanie o to nie trudno, dobrze zrobisz jak pójdziesz do gin, zaleci Ci przynajmniej coś skutecznego i szybko przejdzie...

Qasha wzajemnie miłego dnia pracusiu :*

Łapię się za kciuki, bo siostra zaczęła się męczyć na rozmowie kwalifikacyjnej :)

Miłego dnia Lalki! :)

Zgłoś nadużycie #8533 19 listopada 2013, 10:26

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) ale produkujecie postu od rana :-P dziś to ja spiochem byłam, niedawno się obudzilam, miałam fatalną noc, jakie koszmary mi się snily,budzilam się co chwilę, dopiero nad ranem usunęłam porządnie :-(
Kirsti iKincia trzymam kciuki za wizyty, mam nadzieję że lekarze pomogą Wam.
Anett również dołączam do gratulacji :-) a zdjęcie świetne! :-) ja też nieraz próbowałam uchwycić mojego skarba ale jakoś ucieka mi zawsze jak ustawie już aparat :-P może się kiedyś uda bo to świetna pamiątka. Ja też wstaje, muszę posprzątać trochę w mieszkaniu, poprasować i poprać :-D

Zgłoś nadużycie #8534 19 listopada 2013, 10:41

Anett Gotowa na wszystko
Diaglab na pewno Ci się uda przyłapać malucha za którymś razem :) to ładnie pospałaś, tylko najgorsze te koszmary, niestety ja też się z tym zmagam a podobno w trzecim trymestrze koszmary to już normalka...

A my znów zmagamy się z czkawką hmm......

Zgłoś nadużycie #8535 19 listopada 2013, 11:11

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Babeluńku-gratki skończonego tyg.,kombinezonik przesłodki.A teściowe no cóż...współczuję i nie dajcie się,to Wasze życie,a jak chca pomóc to powinni wszystko z Wami konsultować.
Anett-piękna foteczka-też jestem ciekawa co wypina Twój synuś.Kicia też słodziak.Gratki skończonego kolejnego tygodnia ;-) .
Kirsti30-Twoja kicia tez mnie urzekała.Dużo zdrówka dla Ciebie,mam nadzieję,że wkrótce ci przejdą te dolegliwości żółądkowe.
Kincia-piękny tort!!Zdolnia z Ciebie kobietka :-) .Powodzenia na wizycie :-) .
Niutka26-Biedulko,szkoda,że to żelazo dalej spada i musiśz przejść na iniekcje.Mam nadzieję,że szybko Cię podreperują w szpitalu i wrócisz do nas szybciutko :-) .
Diaglab-ja też miałam okropne koszmary w nocy-nawet nie chcę wspominać,ja chcę żeby już był luty.
Dorotka-powodzenia na wizycie :-) .Melduj co i jak.
Paola50-dzięki,uzupełnię tabelkę z domu,bo w pracy nie mam możliwości.
Ja wczoraj miałm gorszy dzień,brzuszek mnie bolał i twardniał,po magnezie nie było poprawy,ale dziś trochę lepiej.Troszkę boli,ale jest miękki całe szczęście-Ada dokazuje i atakuje pępek.
Miłego dzionka :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8536 19 listopada 2013, 11:19

Dorota93 Supermama
Hehe atakuje pepek :)
To odpoczywaj wiecej :)

Zgłoś nadużycie #8537 19 listopada 2013, 11:32

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Hehe atakuje pepek :)
To odpoczywaj wiecej :)

Naprawdę,chyba chce wyjśc tamtędy ;-) .
A ja grzecznie odpoczywam przed kompem,na krzesełku,lędźwie podparte,magnez zapodany :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8538 19 listopada 2013, 11:36

Dorota93 Supermama
To dobrze :)
Ja raz tak mialam, tak chocby maly pociagnal mnie za pepek xd

Zgłoś nadużycie #8539 19 listopada 2013, 11:42

Ece Gotowa na wszystko
Nudzą się te nasze szkraby,to szukają sobie rozrywek.Ale szczerze mówiąc wolę wypychanie pępka jak smyranie po pecherzu,bo wtedy chocby był pusty mam wrażenie ,że lada chwila się posiusiam ;-) .

Zgłoś nadużycie #8540 19 listopada 2013, 11:44

Ece Gotowa na wszystko
A Ty Dorotko na którą masz wizytę?

Zgłoś nadużycie #8541 19 listopada 2013, 11:46

Ece staraj się odpoczywać jak najwięcej :-) moje koszmary w większości przypadków wynikają z tego ze mój M. Ogląda horrory przed snem na które i ja jestem skazana :-) a ja bardzo się ich boję, szczególnie jak jest jakas tematyka o demonach, duchach itd. On to uwielbia a ja później nawet do kibelka boję się pójść w nocy :-P

Zgłoś nadużycie #8542 19 listopada 2013, 11:48

Ece napisał(a)

Nudzą się te nasze szkraby,to szukają sobie rozrywek.Ale szczerze mówiąc wolę wypychanie pępka jak smyranie po pecherzu,bo wtedy chocby był pusty mam wrażenie ,że lada chwila się posiusiam ;-) .

Hehe mam to samo :-D okropne uczucie, tym bardziej że nieraz tyle co wyszłam z wc i trzeba iść znowu :-D

Zgłoś nadużycie #8543 19 listopada 2013, 11:49

Czy tylko ja jeszcze tkwię w 2 trymestrze? :-D

Zgłoś nadużycie #8544 19 listopada 2013, 11:56

Dorota93 Supermama
Ece ja tylko do labo po wyniki szlam, bede dzwonic do lekarza co dalej robimy. Ja w wiekszosci obrywam oo pecherzu ale nie wiem czym on mnie bije...

Diaglab jeszcze troche i wskoczysz wyzej :p

Zgłoś nadużycie #8545 19 listopada 2013, 11:58

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Ece staraj się odpoczywać jak najwięcej :-) moje koszmary w większości przypadków wynikają z tego ze mój M. Ogląda horrory przed snem na które i ja jestem skazana :-) a ja bardzo się ich boję, szczególnie jak jest jakas tematyka o demonach, duchach itd. On to uwielbia a ja później nawet do kibelka boję się pójść w nocy :-P

Ja staram się oglądać same pozytywne rzeczy,lekkie,łatwe.A moje koszmary to są związane z ciążą-rodzę i nie ma dziecka albo jak dzisiaj w nocy idę na wizytę a tu nie ma tętna-masakra-budzę się zlana potem i przerażona.Dopiero po chwili dociera do mnie,ze to tylko sen całe szczęście.Już wolałabym,zeby nic mi się nie śniło :-) .

Zgłoś nadużycie #8546 19 listopada 2013, 11:59

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Czy tylko ja jeszcze tkwię w 2 trymestrze? :-D

Depczesz nam po piętach Kochana.

Zgłoś nadużycie #8547 19 listopada 2013, 12:04

Dorota93 Supermama
Lekarz powiedzial ze to uczulenie z ciaza nie jest zwiazane, wyniki ok. Czyli trzeba udac sie do alergologa

Zgłoś nadużycie #8548 19 listopada 2013, 12:05

Anett Gotowa na wszystko
Oj mnie też dotyczą koszmary związane z ciążą, że jest coś nie tak a jak urodzę to nie mam pokarmu i tak w kółko...
Diaglab pogadaj z mężem, jak on może Cię tak torturować takimi horrorami, nie dość że koszmary to jeszcze te filmy, a o duchach i demonach są najgorsze. Kiedyś lubiłam, a teraz nie dość że ja to i M unikamy raczej takich tematów.

Ja też wole jak syn próbuje wyskoczyć przez brzuch od tych ciosów w pęcherz albo w tyłek :)

A wiecie, jutro wieczorem idziemy z M na warsztaty 'Bezpieczny maluch' :)

Zgłoś nadużycie #8549 19 listopada 2013, 12:37

Już jutro dołączę do Waszej elity :-) a koszmary związane z porodem miałam na początku 2 trymestru-śniło mi się że synek miał "rozdwojonego " siusiaczka. To pewnie po obawach bo bralam wtedy duphaston. A raz miałam cudowny sen, jeszcze nie znałam płci i przysnilo mi się że urodziłam chłopca :-) okazało się to prorocze bo za parę tyg. Dowiedzieliśmy się na usg że będzie synek :-) no chyba że coś się nagle odmieni przy następnyn usg tak jak Kinci :-D
Dorotko współczuję, trzymam kciuki by alergolog pomógł. A dalej masz te plamy i swędzą Cię?

Zgłoś nadużycie #8550 19 listopada 2013, 12:46

Dorota93 Supermama
Swedzi mnie ale mniej. Mam zdjecie ale nie wiem czy bedzie co widac...