Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8331 15 listopada 2013, 16:08

Kiniaa Gotowa na wszystko
Kincia- ja pracuje bo się dobrze czuję i mam zamiar jak najdłużej...bardzo lubie swoją pracę i moją ekipę ;)
w poprzedniej ciąży pracowałam do 8 mies a później już chciałam odpoczywać ,bo jednak na końcówce kilka godzin siedzenia na krześle na dupsku nie służyło mi już i dlatego wolałam odpoczywać w domku :) :)

Diaglab-mówisz że nogi ci już nawet ciężko umyć hihi a wyobraż sobie co będzie jak brzuszek bardziej podrośnie a ty będziesz musiała się ogolić tam.... ;) wtedy to jest problem....ja tak miałam ;)

Anett- jak bym zjadła pierożki o matko,ostatnio jak jadłam mojej mamy w PL...ja niestety nie mam czasu na lepienie ;)

Dorota- i jak ta babka się udała w smaku? ;) ja kupiłam dzisiaj produkty i jutro upiekę 3bit

A ja obiadek właśnie upichciłam i na mężulka czekam :) :) A na 18tą jadę zrelaksować się na masaż ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #8332 15 listopada 2013, 16:14

Anett Gotowa na wszystko
Aj Kiniaa Ty i te Twoje masaże :) :) :)
Pierogi piękna sprawa ale tak mnie zwaliły z nóg, że dopiero teraz wygrzebałam się z pod koca hihi obejrzałam Porodówkę przy okazji, ależ się spłakałam.... wiecie, że pierwszy raz obejrzałam cały odcinek.....

Czas wrócić do rzeczywistości, bo rozgrzebałam rano łazienkę i muszę ją dokończyć :)

Zgłoś nadużycie #8333 15 listopada 2013, 16:34

Aj Anett nie będę się zachwycać..... :) :)

Zgłoś nadużycie #8334 15 listopada 2013, 16:41

diaglab Gotowa na wszystko
[QUOTE=Kiniaa;2065194]

Diaglab-mówisz że nogi ci już nawet ciężko umyć hihi a wyobraż sobie co będzie jak brzuszek bardziej podrośnie a ty będziesz musiała się ogolić tam.... ;) wtedy to jest problem....ja tak miałam ;)

Kiniaa ja juz mam ten problem :P !! dobrze ze lustro mam naprzeciw kabiny prysznicowej bo bez niego nie dalabym rady :P
ja mam ochote na golabki z ziemniakow i jutro bede robic :-) i ciasto na piernik zeby przelezakowalo te 5 tyg. do swiat :-)
oj mi tez przydalyby sie te masaze..... :-)
Anett ja po sprzataniu lazienki bylam tak zmeczona jakbym co najmniej wille sprzatala :-) a jest naprawde mala :-)

Zgłoś nadużycie #8335 15 listopada 2013, 17:36

qasha Fajna mama

Kiniaa napisał(a)

Kincia- ja pracuje bo się dobrze czuję i mam zamiar jak najdłużej...bardzo lubie swoją pracę i moją ekipę ;)

to mamy tak samo :) ja dopiero w domku :) tez mam w pracy super atmosferę, wszyscy o mnie dbaja i wogole jest fajnie :D

zreszta ja zwierze stadne jestem i nie wiem czy wytrzymalabym w domku tyle czasu ;)

czekam teraz na mojego A i jedziemy na jakies zakupy. jutro juz od rana tescie wiec moze dzisiaj jeszcze jakies ciacho upieke :)

Zgłoś nadużycie #8336 15 listopada 2013, 17:39

lorelei_l Fajna mama
Hej Dziewczęta, ja już po lekarzu i po pracy :)

Z dzieckiem wszystko ok. waży ok 900g :) jak mój małżonek odpali płytkę ze zdjęciami to będę się chwalić :) Gin kazała mi odstawić żelazo i zintensyfikować dietę bogatą w żelazo, ale stwierdziła, że na razie poziom żelaza we krwi nie jest bardzo zły.

Nie mogę Was czytać, bo zawsze potem mam ochotę na coś słodkiego :) choć dziś dla odmiany inna położna powiedziała, że jak ważę 57 kg a od początku ciąży przytyłam już 9 kg to nie muszę się jakoś specjalnie ograniczać :D postaram się cieszyć tą informacją rozsądnie i nie objadać słodkim na noc :)

Co do sprzątania, to generalnie ograniczam je do minimum :) może jakoś przed świętami się zmobilizuję :)

Zgłoś nadużycie #8337 15 listopada 2013, 17:58

Anett Gotowa na wszystko
A mi jest w domu aż za dobrze.. :)
W pracy wypytują się, kiedy ich odwiedzę a mi nie chcę się tam jechać jak cholera, a to tylko odwiedziny ;) wcale nie tęsknie.... :)

Pewnie na następnej wizycie i ja dobiję do 9+ :) trzeba się z tym pogodzić po prostu... :)

Zgłoś nadużycie #8338 15 listopada 2013, 18:00

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei cieszę się, że u dzidziusia w porządeczku :) czekamy na zdjęcia :D

Zgłoś nadużycie #8339 15 listopada 2013, 19:11

Anett Gotowa na wszystko
Widzę, że zapanowała wieczorna cisza... to nic, i tak się wygadam :)

U mnie powtórka z rozrywki, przed chwilą pochłonęłam kolejną porcyjkę pierogów z barszczykiem :) i wyobraźcie sobie, że maluszek tak samo po tej jak i po przedniej porcji dostał czkawki hihi niesamowite, możliwe że smakuje mu tak bardzo jak mi czy o co w tym chodzi? :)
Generalnie nie zdarza mu się to często.... ciekawe :)

Zgłoś nadużycie #8340 15 listopada 2013, 19:11

lorelei_l Fajna mama
Przedstawiam Kamila :)

Zgłoś nadużycie #8341 15 listopada 2013, 19:23

Lorelei jaki przystojniak u Ciebie w brzuszku jest :-) ale masz jakies lepsze to usg 4D widac dokladnie jak wyglada, jakby kamera go nagrywala :-) jaki rozowiutki jest :-)
ja leze jak wor na kanapie po zjedzeniu pizzy :-) musialam sobie upiec taka ochota mnie naszla :-)

Zgłoś nadużycie #8342 15 listopada 2013, 19:29

Anett uporalas sie z lazienka? :-)
jakie macie plany na wieczor? bedziecie ogladac mecz czy jakies ciekawe filmy polecacie :-)

Zgłoś nadużycie #8343 15 listopada 2013, 19:40

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei świetnie to wygląda :) śliczny synuś ups przystojny hihi i na pierwszym zdjęciu chyba pokazuje nam 'siema' rączką :)

Diaglab szczerze mówiąc tylko tak z grubsza, już nie miałam siły, jutro siorka dokończy zakamarki akurat dobrze że wróciła, przyda się :D
Plany na wieczór hmm.... jak spakuję się na uczelnię i wezmę prysznic to klapnę przed tv, chyba nic ciekawego nie ma i dla relaksu pogapię się w 'Pan niania' na tvn7 :)

Zgłoś nadużycie #8344 15 listopada 2013, 20:16

Lorelei -synek cudo :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8345 15 listopada 2013, 20:23

Dziewczyny wy piszecie że wasze maluszki mają czkawkę, ja nic takiego nie czuję ale za to mój synek to chyba bokser będzie :) boksuje ile wlezie a co będzie za kilka tygodni...pewnie żebra mamie połamie ;) :)

Zgłoś nadużycie #8346 15 listopada 2013, 20:48

Kinia moj synek mial raptem raz czkawke, ale fajne jest to uczucie jak rytmicznie podskakuje Ci brzuch :-) napewno jeszcze nieraz to poczujesz :-)

Anett biedactwo jutro masz zjazd, w takim razie zycze wytrwalosci na wykladach :-) a siostre trzeba tez czasem wykorzystac;P

Zgłoś nadużycie #8347 15 listopada 2013, 21:09

paola50 Świeżo upieczona
Hej dziewczyny czytam i ja też głodna się robię, ale mój mąż właśnie robi naleśniki z serem więc zaraz wciagne jednego :)

Zgłoś nadużycie #8348 15 listopada 2013, 21:10

paola50 Świeżo upieczona
Co do czkawki to moja mała ma często, dziwne uczucie ale miłe.

Zgłoś nadużycie #8349 15 listopada 2013, 21:21

paola50 Świeżo upieczona
Nie ma już nikogo?

Zgłoś nadużycie #8350 15 listopada 2013, 21:29

ja jestem :)

diaglab-to pewnie mój tez ma te czkawkę bo czasem jak leżę to mi tak podskakuje brzuch a nawet nie wiedziałam że to może być czkawka dziecka....druga ciąża a pierwszy raz słyszę o takim cudzie :)