Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8211 13 listopada 2013, 19:44

Konto usunięte
Ece dziękuje za dobre słowa :* bardzo mi  miło :)
Dorota na drugi raz wez ze sobą kosz piknikowy z chamburgerami z MC i lodami :D no i jeszcze jakiś serniczek :P no i poduszka obowiązkowo pod tyłek ! :P czekam na wiadomość że przytyłaś 20 kg :D hahah :D buziaki :* 

Zgłoś nadużycie #8212 13 listopada 2013, 19:47

Konto usunięte
Dorota już jedzie do Mc donald'a ,czyli jest dobrze :D

Zgłoś nadużycie #8213 13 listopada 2013, 19:59

kirsti30 Gotowa na wszystko
Właśnie się zaręczyliśmy :D

Zgłoś nadużycie #8214 13 listopada 2013, 20:11

lorelei_l Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

Właśnie się zaręczyliśmy :D

Gratulacje Panikaro :D opowiadaj :)

Zgłoś nadużycie #8215 13 listopada 2013, 20:15

diaglab Gotowa na wszystko
Już jestem :-)
Kirsti gratulacje!!!! :-) :-* a nie mówiłam? A tak się zamartwialas :-)
Basza biedactwo trzymam za Was kciuki ;-) wypoczywaj i kuruj się :-) jestem z Tobą myślami ;-)
Ece rąk myślałam że na mikrobach pracujesz ale ostatnio pisałaś coś o normach dla krzywej cukrowej w labie, w którym pracujesz i pomyślałam że zamieniacie się czasami pracowniami.
Miałaś rację, muszę zrobić posiew moczu, lekarz potwierdził zakażenie. Kupiłam to podłoże uromedium, myślisz że będzie lepsze niż ten zwykły pojemnik na posiew? Dodam że od pobrania próbki do jej dostarczenia do labu miną ok. 2h.
I też nieszczęsne żelazo muszę łykać :-( w dodatku antybiotyki na to zakażenie.
Dorota ja przytylam przez m-c 4 kg :-D byłam w szoku jak ważyłam się u lekarza :-D . Ty napewno mniej ode mnie :-)

Zgłoś nadużycie #8216 13 listopada 2013, 20:49

kirsti30 Gotowa na wszystko
Opowiem na spokojnie :) nie moge uwieżyć mega happy :) przyznać się która mu powiedziała hihihihi :) napisze jutro kobitki :)

Zgłoś nadużycie #8217 13 listopada 2013, 20:56

Niutka26 Gotowa na wszystko
hahaha Kirsti GRATULACJE!!! :D
i się doczekałaś :D
to po to dziś chciał przyjechać :D ale super :)
Basza wracaj szybko do zdrowia!!! będę za Ciebie trzymać kciuki,mam nadzieję,że szybko Cię wypiszą i że nie będziesz musiała się długo martwić.
Ece-odpoczywaj troszkę,takie powolne ruchy to pewnie każdą z nas już zdążyły dopaść,ja to jestem dodadkowo niezdarna ostatnio,nawet przy wydawaniu reszty potrafię się kopnąć :)
Dorotko mam nadzieję,że wizyta dobrze wypadnie :)
Ja jutro na glukozę idę-powiedzcie co oprócz glukozy powinnam mieć ze sobą? jakiś kubeczek,łyżeczkę? cytrynkę wezmę na wszelki wypadek choć nie wiem czy mi pozwolą ,ale awaryjnie niech będzie :)

Mam dzisiaj doła,płaczę co chwile,ehh...taki dzień,trochę problemów,ale i hormony mi dziś buzują... nawet kotka zobaczyłam zmaltretowanego na facebook'u i się popłakałam nad nim ;(
Może jutro wstanę lepszą nogą...

Zgłoś nadużycie #8218 13 listopada 2013, 21:03

Dorota93 Supermama
KIRSTI GRATULACJE ! ! ! ! :) :*

może Twój narzeczony matu ukryte konto i nas podczytuje hihi

a co u mnie?
no więc znowu przesunięto mi termin porodu. na 2.02, jak tak dalej pójdzie to będę na styczniówkach :D mój mały waży 1190 +/- 174 gr
ogólnie jest zdrowym chłopcem, który pokazał mi dziś, że ma mnie gdzieś, bo odwrócił się plecami i pupcią do mnie i nie dał się zobaczyć ! :(
przewidywalna waga Igorka na dzień porodu to tak 3600 max :)

a ja? ja muszę brać tabletki , magnez 3x dziennie i tabletki na ciśnienie. Moje dzisiejsze to 140/114 i muszę zapisywać codziennie ciśnienie, mierzyć 3 razy dziennie i dzwonić do lekarza za tydzien.
Do wyników się nie doczepił.
Przytyłam ok 7 kg, nie ma najgorzej , więc poszłam się podtuczyć do Maca :D

Zgłoś nadużycie #8219 13 listopada 2013, 21:04

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

hahaha Kirsti GRATULACJE!!! :D
i się doczekałaś :D
to po to dziś chciał przyjechać :D ale super :)
Basza wracaj szybko do zdrowia!!! będę za Ciebie trzymać kciuki,mam nadzieję,że szybko Cię wypiszą i że nie będziesz musiała się długo martwić.
Ece-odpoczywaj troszkę,takie powolne ruchy to pewnie każdą z nas już zdążyły dopaść,ja to jestem dodadkowo niezdarna ostatnio,nawet przy wydawaniu reszty potrafię się kopnąć :)
Dorotko mam nadzieję,że wizyta dobrze wypadnie :)
Ja jutro na glukozę idę-powiedzcie co oprócz glukozy powinnam mieć ze sobą? jakiś kubeczek,łyżeczkę? cytrynkę wezmę na wszelki wypadek choć nie wiem czy mi pozwolą ,ale awaryjnie niech będzie :)

Mam dzisiaj doła,płaczę co chwile,ehh...taki dzień,trochę problemów,ale i hormony mi dziś buzują... nawet kotka zobaczyłam zmaltretowanego na facebook'u i się popłakałam nad nim ;(
Może jutro wstanę lepszą nogą...

cytrynke mozesz, kubeczek maja. wez tez lyzeczkke w razie czego, chociaz u mnie dali drewniany patyczek :)

Zgłoś nadużycie #8220 13 listopada 2013, 21:25

Konto usunięte
Kristi gratulacje !!! :*
Dorota super :* cieszę się że wszystko dobrze :*
Jeśli któraś z Was ma zapalenie/bakterie w moczu niech sobie zrobi posiew z szyjki macicy ,bo nie daleko przenieść sobie tą bakterie na drogi rodne i wtedy czasami kończy się szpitalem tak jak u mnie :(

Zgłoś nadużycie #8221 13 listopada 2013, 21:33

Niutka mi dali i kubek i łyżeczke ale asekuracyjnie weź i to i to :-) cytryna koniecznie :-) ja zapomnialam i żałowałam :-D
Dorotko no widzisz że dużo nie przytyłaś :-) ojej masz strasznie wysokie ciśnienie. Żebyś nie miała stanu przedrzucawkowego, tym bardziej że ślad białka był w moczu. Kontroluj ciśnienie i sprawdzaj czy nie masz obrzęków. A sprawdzał Ci szyjkę?Mi całe szczęście się nie skraca uff...

Zgłoś nadużycie #8222 13 listopada 2013, 21:39

kincia napisał(a)

Kristi gratulacje !!! :*
Dorota super :* cieszę się że wszystko dobrze :*
Jeśli któraś z Was ma zapalenie/bakterie w moczu niech sobie zrobi posiew z szyjki macicy ,bo nie daleko przenieść sobie tą bakterie na drogi rodne i wtedy czasami kończy się szpitalem tak jak u mnie :(

Mi lekarz właśnie powiedział że mogę mieć bezobjawowe zakażenie, dlatego dobrze że mam jutro ten posiew i antybiotyk mam wziąć jutro na noc.

Zgłoś nadużycie #8223 13 listopada 2013, 21:46

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Niutka mi dali i kubek i łyżeczke ale asekuracyjnie weź i to i to :-) cytryna koniecznie :-) ja zapomnialam i żałowałam :-D
Dorotko no widzisz że dużo nie przytyłaś :-) ojej masz strasznie wysokie ciśnienie. Żebyś nie miała stanu przedrzucawkowego, tym bardziej że ślad białka był w moczu. Kontroluj ciśnienie i sprawdzaj czy nie masz obrzęków. A sprawdzał Ci szyjkę?Mi całe szczęście się nie skraca uff...

Tak sprawdzal i powiedzial, ze jest ladnie zachowana :)

Zgłoś nadużycie #8224 13 listopada 2013, 21:48

Dorota93 Supermama
Kurujmy sie wszystkie :) ja jutro ide kupic sprzet do pomiaru cisnienia

Zgłoś nadużycie #8225 13 listopada 2013, 21:49

Dorota93 napisał(a)

Tak sprawdzal i powiedzial, ze jest ladnie zachowana :)

To super :-) najedzona po mc donaldzie? :-)

Zgłoś nadużycie #8226 13 listopada 2013, 21:53

Ece Gotowa na wszystko
Kirsti GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!A nie mowiłam,że będzie piękny happy end :-) Bardzo się cieszę razem z Wami.

Diaglab-dobry wybór z tym podłożem transportowym :-) mam nadzieję,ze pomoże ustalić winowajcę Twojej infekcji.Trzymam kciukasy za Twój powrót do zdrowia i poprawę wyników.A z tym moim laboratorium to miałam na myśli to,w którym badałam swoją krew na glukozę-te moje skróty myslowe ;-) :-) .Nie mniej jednak medycyną,interpretacją wyników interesuje się od zawsze,gdzieś w głębi duszy żałuje,ze wybralam biologię.

Dorotka-super,ze Igorek rośnie i prawie trafilam z jego wagą ;-) .Mam nadzieję,ze tabletki zadzialają na to Twoje podwyższone ciśnienie lub okaże się,ze to syndrom białego fartucha i pomiary w domku będą prawidłowe.

Niutka26-ja bralam wszystko na glukozę tzn.glukoza 75 g,kubek,łyżeczka, cytryna,woda mineralna,zapomnialam o nożu do przekrojenia cytryny,ale i tak by się nie przydał,bo pani laborantka nie pozwoliła mi jej wcisnąć.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8227 13 listopada 2013, 21:53

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

To super :-) najedzona po mc donaldzie? :-)

Strasznie ! W domu dopchalam sie bananem :d od jutra chce przejsc na diete, tzn gotowac tak co by unikac soli, bo podwyzsza cisnienie...

Zgłoś nadużycie #8228 13 listopada 2013, 21:54

Śmigam zaraz spać, większość z Was widzę, że już to zrobiła albo miło spędza wieczór :-) kolorowych snów i przespanej całej nocy:-*do jutra :-)

Zgłoś nadużycie #8229 13 listopada 2013, 21:56

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Kirsti GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!A nie mowiłam,że będzie piękny happy end :-) Bardzo się cieszę razem z Wami.

Diaglab-dobry wybór z tym podłożem transportowym :-) mam nadzieję,ze pomoże ustalić winowajcę Twojej infekcji.Trzymam kciukasy za Twój powrót do zdrowia i poprawę wyników.A z tym moim laboratorium to miałam na myśli to,w którym badałam swoją krew na glukozę-te moje skróty myslowe ;-) :-) .Nie mniej jednak medycyną,interpretacją wyników interesuje się od zawsze,gdzieś w głębi duszy żałuje,ze wybralam biologię.

Dorotka-super,ze Igorek rośnie i prawie trafilam z jego wagą ;-) .Mam nadzieję,ze tabletki zadzialają na to Twoje podwyższone ciśnienie lub okaże się,ze to syndrom białego fartucha i pomiary w domku będą prawidłowe.

Niutka26-ja bralam wszystko na glukozę tzn.glukoza 75 g,kubek,łyżeczka, cytryna,woda mineralna,zapomnialam o nożu do przekrojenia cytryny,ale i tak by się nie przydał,bo pani laborantka nie pozwoliła mi jej wcisnąć.

Tabletki mam narazie wykupic, ale nie brac. Za tydzien jak cos zaczac brac jak bedzie zle cisnienie. Ece normalnie zostaniesz forumowa matka chrzestna Ogorka, bo cos Cie ciagnie do niego hihi :D .

Zgłoś nadużycie #8230 13 listopada 2013, 21:56

Dorota93 Supermama
Dobranoc, tez ide :*