Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8111 12 listopada 2013, 20:48

kirsti30 Gotowa na wszystko
Ece capucinko przed lulaniem :) fju fju ale powiem ci że ja ostatnio też bardzo wielką ochote mam na kafke z dużą ilością mleka, robię sobie taką słabą :) miauur my kobiety i kawa :D
Diaglab może masz racje, może ja za bardzo użalam się nad sobą, eh nie wiem. Melisa przed spaniem i zmykam do łóżeczka.
Dziękuje wam za słowa otuchy, pomogło mi zaglądanie do was i babskie gadanie :)
Dorota faktycznie fajny masz awatar, podobne serducha u mnie w kuchni wiszą :D

Zgłoś nadużycie #8112 12 listopada 2013, 20:54

Anett Gotowa na wszystko
Oo jak rozmowy ruszyły wieczorem :) u mnie podobnie, koleżankę ściągnęłam żeby się troszkę oderwać od tego wszystkiego... :) właśnie poszła a ja się biorę za oglądanie serialu, tradycyjnie, i chyba mam ochotę na pasztecik podlaski :)
Diaglab to faktycznie troszkę musicie się wysilić hihi między mną a M nie jest aż tyle ale coś tam jest :) ok 15 cm :)
Dorotka szybko się nudzisz awatarami :p
Kiniaa, Kirsti, Ece nieważne ile ma się lat tylko to na ile się czuje :) trochę się już zdążyłyśmy poznać po tych dyskusjach i dałabym Wam góra 25 lat gdybym nie wiedziała :)

A co do bajek, ja dziś oglądałam Tom i Jerry, a w przyszłości mam w planach obejrzeć Króla Lwa :) uwielbiam :)

Zgłoś nadużycie #8113 12 listopada 2013, 20:58

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Ece capucinko przed lulaniem :) fju fju ale powiem ci że ja ostatnio też bardzo wielką ochote mam na kafke z dużą ilością mleka, robię sobie taką słabą :) miauur my kobiety i kawa :D
Diaglab może masz racje, może ja za bardzo użalam się nad sobą, eh nie wiem. Melisa przed spaniem i zmykam do łóżeczka.
Dziękuje wam za słowa otuchy, pomogło mi zaglądanie do was i babskie gadanie :)
Dorota faktycznie fajny masz awatar, podobne serducha u mnie w kuchni wiszą :D

Kirsti-na mnie kawa juz nie działa, jak mam spać to spis chocbym hektolitry wypiła.
Cieszę się,ze te nasze pogaduchy poprawiły Ci humor.W głębi duszy jak Diaglab myślę,ze Twoj Mężczyzna szykuje Ci niespodziankę :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8114 12 listopada 2013, 21:08

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

nieważne ile ma się lat tylko to na ile się czuje :) trochę się już zdążyłyśmy poznać po tych dyskusjach i dałabym Wam góra 25 lat gdybym nie wiedziała

Podpisuje się pod tym nogami i rękoma-czuję się jakbym miała najwyżej 20 lat,tylko ta metryka jakaś sfalszowana. ;-) .
Idę zagonić pierworodną do wyrka,bo słyszę na górze podejrzany stukot małych stopek,.a jutro rano będzie kwekać, ze niewyspana.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8115 12 listopada 2013, 22:04

Anett Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

Podpisuje się pod tym nogami i rękoma-czuję się jakbym miała najwyżej 20 lat,tylko ta metryka jakaś sfalszowana. ;-) .

No i prawidłowo! :D

Mamusie wspominałam Wam kiedyś o przyjaźni mojego kota z brzuchem :) Udało mi się to uwiecznić przed chwilą...

Zgłoś nadużycie #8116 12 listopada 2013, 22:08

Anett Gotowa na wszystko
Dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #8117 12 listopada 2013, 22:39

Ece Gotowa na wszystko
Ale super w szczególnie to drugie zdjęcie-słodko się tuli do brzusia :-) .Wyobrażam sobie jak musi przy tym mruczeć. :-) Bomba :-)

Ja utknęlam w garderobie-przymierzałam sukienki i bluzki pod katem piątkowej imprezy-konkluzja jest prosta jestem wieloryb-poza jedną sukienką i bluzką nic mi nie pasuje.Coś czuję,ze bez zakupów się nie obejdzie.

Dobranoc Brzuchatki -slodkich snów.

Zgłoś nadużycie #8118 13 listopada 2013, 7:37

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) Widzę, że dzisiaj jeszcze wszyscy w łóżkach :) Nie dziwię się bo pogoda kiepska to się nie chce nawet wychodzić :) Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #8119 13 listopada 2013, 7:44

ewka90 Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

Ja utknęlam w garderobie-przymierzałam sukienki i bluzki pod katem piątkowej imprezy-konkluzja jest prosta jestem wieloryb-poza jedną sukienką i bluzką nic mi nie pasuje.Coś czuję,ze bez zakupów się nie obejdzie.

Ece jak Ty się czujesz jak wieloryb to ciekawe jak ja mam się czuć :) Przecież Ty super wyglądasz :)

Zgłoś nadużycie #8120 13 listopada 2013, 7:57

qasha Fajna mama
czesc mamuśki :)

ja wczoraj padłam :D wróciłam z pracy przed 18 i nawet kompa nie chciało mi sie włączyc. dzisiaj już od ponad godzinki w pracy. :) u mnie pogoda - nie najgorsza. w miare cieplo jak na ta pore roku :)

milego dnia mamuski :)

Zgłoś nadużycie #8121 13 listopada 2013, 8:20

Dzień dobry kobitki :)

Anett fotki rewelacja, wspaniały ten kotek :) . Moja jest mała, dopiero 3 miesiące to pstro jej w głowie.

Jak się wyspałyście, bo ja śpie coraz gorzej :( dzisiaj 4 godziny, jak małe nie zacznie kopać to biodro boli, a po chwili kręgosłup i w koło :( . Biore się za śniadanie, obiad już się u mnie gotuje :) .
Udanego dnia mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #8122 13 listopada 2013, 8:52

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) Anett zdjęcia genialne :-) ! Super to wygląda ;-)
Kirsti ja też mam problemy ze spaniem, najgorsze to wstawanie w nocy do wc, dziś byłam nawet 2x gdzie normalnie wstaje tylko raz no i kłopoty z ułożeniem do snu :-(
Ece cokolwiek założysz i tak będziesz wyglądać szałowo :-)

Zgłoś nadużycie #8123 13 listopada 2013, 9:10

Dorota93 Supermama
2x to u mnie nic, ja wstaje 3-4/5 razy :(
Anett kotek jest mega, a Ty Ece szczupla kobietka we wszystki Ci bedzie ladnie :)
Kirstivjak sie dzis czujesz? :)

Zgłoś nadużycie #8124 13 listopada 2013, 10:23

Dorota93 napisał(a)

2x to u mnie nic, ja wstaje 3-4/5 razy :(
Anett kotek jest mega, a Ty Ece szczupla kobietka we wszystki Ci bedzie ladnie :)
Kirstivjak sie dzis czujesz? :)

Szału ni ma dorotka, ale sie turlam, poleżałam troche ale zaraz biore sie coś porobić, napalić w piecu przede wszystkim, cholernie zimno :)

A gdzie nasza kincia :) już niedługo chyba :D

Zgłoś nadużycie #8125 13 listopada 2013, 10:24

ewka90 napisał(a)

Ece jak Ty się czujesz jak wieloryb to ciekawe jak ja mam się czuć :) Przecież Ty super wyglądasz :)

zgadzam sie totalnie, ja mam podobny prbolem :D

Zgłoś nadużycie #8126 13 listopada 2013, 10:50

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Ece oj mruczy wtedy jak traktor, to łatwo sobie wyobrazić hi hi :) Kochana na pewno nie jest tak źle jak mówisz, jaki wieloryb, na pewno w nic nie wejdziesz? Dobrze by było gdybyś też mogła coś pożyczyć bo w kupowaniu jest najmniej sensu :)

Kirsti30, Diaglab, Dorotka współczuję nieprzespanych nocy :* ja ostatnio nie mogę narzekać, nawet na siku jakoś się nie budzę często (a to dziwne) tyle co jakiś mały skurcz stopy mnie przebudzi... ale to drobiazg :)

A co do pogody, nawet nie wiem jaka temp. ale też jakoś ponuro, na poprawę nastroju włączyłam radio Plus - disco polo itp. np teraz nam rozbrzmiewa 'ajajajaj czika czika bomba' hihihi
Zjedliśmy z synem na śniadanie bułeczki z nutellą i teraz mały lokator ma czkawkę :) wie co dobre hi hi widzę smaki po mamusi xD

Zgłoś nadużycie #8127 13 listopada 2013, 11:53

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie mamusie :)
Czytam z uwagą co piszecie,z tym syndromem wieloryba w ciąży to się zgadzam :D D coś w tym jest,mimo,że nigdy nie narzekałam na tuszę to teraz czuję się źle że co bym nie założyła to wyglądam gruuuubo,szczególnie stojąc bokiem do lustra :D ale na pocieszenie brzuszka za nic w świecie bym nie oddała i nie wróciła czasu,bo te kilka miesięcy to najlepszy czas w moim życiu... :)
Kirsti może pogadaj z kimś Ci bliskim,kto dyskretnie ale pół żartem-pół serio zwróciłby Twojemu chłopakowi uwagę,że data ustalona a kiedy zaręczyny były ??
Wyobrażam sobie,że ciężko Ci samej Mu to powiedzieć,bo to by wyglądało jakbyś Go do tego zmuszała i oczekiwała jutro pierścionka-mimo,że ślub już macie zaplanowany. Dlatego takie dyskretne podsunięcie Mu tej myśli byłoby najlepsze-nawet wkręć w to swoją mamę-niech zażartuje następnym razem jak do Ciebie przyjedzie,że ślub już tuż tuż,a pierścionka dalej nie ma.. Możesz nawet mamę po tym zdzielić żeby nie wyszło że to jakiś spisek :) i żeby realnie wyszło :)
Trzymam kciuki! ;)

Anett Twój kotek jest przesłodki!!! Utuliłabym go zaraz :)
Co do kawy-w ciąży raczej powinno się ją ostawić,szczególnie mocną sypaną,choć podobno rozpuszczalna z mlekiem też nie lepsza pod tym względem..
Ja pije 2xdziennie inkę z błonnikiem na zaparcia,dodaję mleczko i powiem Wam że bardziej mi smakuje teraz niż wcześniej rozpuszczalna :)

Zgłoś nadużycie #8128 13 listopada 2013, 11:54

Jakieś zajęte widzę dziś jesteście :-( a ja sama tu co chwilę zaglądam :-P chyba się wezmę za prasowanie :-D
A gdzie jest Basza? Jak się czujesz kochana? Leki Ci pomagają?

Zgłoś nadużycie #8129 13 listopada 2013, 11:56

O Niutka26 jest :-P ja kawy nigdy nie piłam :-P nie lubię

Zgłoś nadużycie #8130 13 listopada 2013, 11:59

A tak w ogóle Niutka i Dorotko gratulacje okrągłych tygodni :-)