Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8051 12 listopada 2013, 17:05

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Hahahah :D ale bys zdziwika jakby nic nie bylo, co? :D

Jednak stanął na wysokości zadania -czekał na mnie ryż i leczo,a ja juz psychicznie się nastrajałam,ze będę musiała cos na szybko zrobić.

Dorotka-Twoje dodatkowe kg nic nie wpływają na wagę Igorka-moja koleżanka przytyla 30 kg ,a jej synek ważył tylko 2500g i urodził się w terminie.Bardzo duże dzieci rodzą się zwykle gdy mama choruje na cukrzycę dlatego tak ważna jest krzywa cukrowa w ciazy.Jeśli jest wynik powyżej normy to przechodzi się na dietę cukrzycowa.Ja obstawiam,ze Igorem waży już 1100g-jutro się okaże czy miałam rację :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8052 12 listopada 2013, 17:17

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie mamuśki. Dzisiaj wróciłam do siebie. I przy okazji czytam co tam naprodukowałyście.

Ja mam dzisiaj potwornego doła, nie wiem już ile razy ryczałam :( mszcze się na swoim chłopie, jak wiecie do przeniesienia jeszcze dużo czasu, pokłociliśmy się w poniedziałek bo nawet nie napisał jak dotarł do domu z imprezy pożegnalnej, a teraz czeka go kolejna impreza w sobote z pracy :( wiem że pewnie przesadzam ale wbiłam sobie do głowy że jest ze mną tylko dla tego że dziecko. Wiecie że nadal nie było zaręczyn :( nie poprosił mnie o rękę a mamy brać cywilny w grudniu. Nie wiem czy to hormony ale za cholere nie mogę się ospokoić :( :(

Zgłoś nadużycie #8053 12 listopada 2013, 17:19

diaglab Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Właśnie wróciłam z miasteczka, jest magnez, jest NUTELLA i duże opakowanie wkładek :) Diaglab służę pożyczką hi hi

Dorotka to gin nie bada Ci szyjki za każdym razem? U mnie to jest podstawa. Hmm.... myślę, że waga dzidziusia nijak się ma do słodyczy :) nie martw się.. :)

Potwierdzam jest coraz chłodniej, zwłaszcza jak zapadnie zmrok to czuć taki mrozek nosem :) ręce mnie pieką, chyba czas wyciągać rękawiczki :)

Mąż mnie poratował, kupił jak wracał z pracy także wata w odstawkę :-D
ja też już bez rękawiczek i czapki raczej nie wyjdę :-)

Zgłoś nadużycie #8054 12 listopada 2013, 17:19

Ece Gotowa na wszystko
Diaglab-ja mam jeszcze 2 puchowe kurtki w zapasie i jedną większa pozyczoną od koleżanki,więc chyba dramatu nie będzie.Tylko ja liczylam,ze w grudniu jeszcze spokojnie sobie w plaszczyku posmigam,a tu zonk-moze jeszcze gora tydzień-potem zaczną mi odpadach guziki jak nic :-) ;-) .

U mnie dalej faza na kwasiory-wlasnie przegryzlam 3 ogórki koszone,inna rzecz ze M wciągnął ciasto i nawet okruszków nie zostawił ;-) ,ale to dobrze przynajmniej 2 deko mniej na plusie będę miała ;-) .

Dorotko-lekarz zawsze powinien na wizycie badać szyjkę,moj robi tez usg dopochwowe z pomiarem dlugosci-to jest cervix i wpisuje to na karcie z wizyty,stad wiem ze mi się wydłużyła od poczatku ciąży z 35 mm do 40mm.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8055 12 listopada 2013, 17:23

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Witajcie mamuśki. Dzisiaj wróciłam do siebie. I przy okazji czytam co tam naprodukowałyście.

Ja mam dzisiaj potwornego doła, nie wiem już ile razy ryczałam :( mszcze się na swoim chłopie, jak wiecie do przeniesienia jeszcze dużo czasu, pokłociliśmy się w poniedziałek bo nawet nie napisał jak dotarł do domu z imprezy pożegnalnej, a teraz czeka go kolejna impreza w sobote z pracy :( wiem że pewnie przesadzam ale wbiłam sobie do głowy że jest ze mną tylko dla tego że dziecko. Wiecie że nadal nie było zaręczyn :( nie poprosił mnie o rękę a mamy brać cywilny w grudniu. Nie wiem czy to hormony ale za cholere nie mogę się ospokoić :( :(

Biedulko-tulę Cię Kochana,zobaczysz wszystko się ułoży- zwiazki na odległość są trudne.Jak będziecie juz razem wszystko będzie ok. :-)

Zgłoś nadużycie #8056 12 listopada 2013, 17:24

Anett Gotowa na wszystko
Ece mąż idealny, z takimi pysznościami na Ciebie czeka żeby Cię odciążyć :)

Kirsti30 wreszcie jesteś :) ehh..widzę, że jesienna chandra Cię dopadła, skąd ja to znam :) Kochana staraj się przede wszystkim myśleć pozytywnie, wiem że czasem jest ciężko ale to minie, z facetami tak czasem bywa ale na pewno nie jest tak jak mówisz, nie męczyłby się gdy Cię nie kochał :) uszki do góry! :)

Zgłoś nadużycie #8057 12 listopada 2013, 17:29

diaglab Gotowa na wszystko
Kirsti wszystko będzie ok, napewno się oświadczy :-) może niespodziankę chce Ci zrobić dlatego narazie nic nie wspomina :-) myśl pozytywnie kochana:-*
Ece ja właśnie nie mam od kogo pożyczyć kurtki, no chyba że ogołocę męża :-D w jego rzeczach to utopiłabym się hihi. On ma 1,92 m a ja 1,66 m :-D moja mama jak była w ciąży ze mną i z moją siostrw to zajadała się cytrynami. Coś w tym musi być, że na dziewczynkę chce się kwaśne :-)

Zgłoś nadużycie #8058 12 listopada 2013, 17:50

Anett Gotowa na wszystko
To na dziewczynkę kwaśne? ja myślałam, że na odwrót hi hi :)
Diaglab no na pewno w rzeczach męża wyglądałabyś bąbowo, swoją drogą trochę jest różnica między Wami, pewnie po całusa musisz sięgać na paluszkach :p

Zgłoś nadużycie #8059 12 listopada 2013, 17:59

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Właśnie wróciłam z miasteczka, jest magnez, jest NUTELLA i duże opakowanie wkładek :) Diaglab służę pożyczką hi hi

Dorotka to gin nie bada Ci szyjki za każdym razem? U mnie to jest podstawa. Hmm.... myślę, że waga dzidziusia nijak się ma do słodyczy :) nie martw się.. :)

Potwierdzam jest coraz chłodniej, zwłaszcza jak zapadnie zmrok to czuć taki mrozek nosem :) ręce mnie pieką, chyba czas wyciągać rękawiczki :)

no wlasnie nie bada, bo bylo zamieszanie z ta moja karta ciazy, ale go jutro ustawie :) ja zaliczylam drzenke, bo goraczke mialam, ale spadla. Ide pod prysznic i napisze z tableta :) kincia jutro wychodzi ze szpitala :)

Zgłoś nadużycie #8060 12 listopada 2013, 18:10

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

no wlasnie nie bada, bo bylo zamieszanie z ta moja karta ciazy, ale go jutro ustawie :) ja zaliczylam drzenke, bo goraczke mialam, ale spadla. Ide pod prysznic i napisze z tableta :) kincia jutro wychodzi ze szpitala :)

Gorączka ?? Oj lalki, macie się z tymi dolegliwościami :*
Z utęsknieniem czekamy na Kincię :)

Zgłoś nadużycie #8061 12 listopada 2013, 18:15

Dorota93 Supermama
To jest moja pora roku. Taka sierota chorowita ze mnie :D ale w ciazy lepiej wszystko znosze ;) )
A na wynikach z glukozy pisze ze jest cukrzyca/brak cukrzycy, czy sa jakies normy np jak w krwi czy moczu?

Zgłoś nadużycie #8062 12 listopada 2013, 18:24

Dorota93 Supermama
Kirsti kochana a Ty sientrzymaj, daj sobie czas i jemu. Wszystko wroci do normy, wierze w to. A moze rozmowa pomoze? :)

Zgłoś nadużycie #8063 12 listopada 2013, 18:34

Ece Gotowa na wszystko
Anett-z dziewczynkami to podobno są smaki na słodkie,ale moje obie są wyjątkami,bo z Martynką też lepiej mi kwaśne rzeczy wchodziły niż słodkie :-) .Ja myślę,ze organizm sam wie czego w danej chwili potrzebuje stąd te zachcianki.

Diaglab-moj M też duży180 a ja 154,więc na jego garderobę nie mam co liczyć ;-) .Ja chcę juz luty :-) .

Zgłoś nadużycie #8064 12 listopada 2013, 18:39

Dorota93 napisał(a)

Kirsti kochana a Ty sientrzymaj, daj sobie czas i jemu. Wszystko wroci do normy, wierze w to. A moze rozmowa pomoze? :)

Dorotka ale to nie delikatna nawet rozmowa, bo co ja powiem...nie będzie ślubu dopóki mi się nie oświadczysz? Zachowuje się jak rozpieszczona gówniara, ale jest mi poprostu przykro :(

Ciesze się że kincia wraca już :) nie lubie szpitali podejrzewam że i ona podobne ma odczucia.

Z tymi słodkościami to ja już sama też nie wiem, ja jem bardzo dużo słodkiego, ale nadal nie wiem 100% płci dzidzi, także tutaj się nie wypowiem :)

Zgłoś nadużycie #8065 12 listopada 2013, 18:39

Ece Gotowa na wszystko
Też się cieszę,ze u Kinci lepiej i wychodzi ze szpitala.

Dorotka-norma po obciążeniu to 140 a na czczo 100 przynajmniej w moim laboratorium mają takie zakresy. :-)

Zgłoś nadużycie #8066 12 listopada 2013, 18:42

Qasha piękny pokoik, uwielbiam mieszanke kolorów zielony żółty :) super.

Zgłoś nadużycie #8067 12 listopada 2013, 18:51

Dorota93 Supermama
Kirsti rozumie, vkazdej z nas marza sie zareczyny itd... niektorzy faceci, ba nawet wiekszosc tego nie rozumieja... grrr :/ i to nieprawda, ze zachowujesz sie jak rozpieszczona gowniara, tylko jak kobieta :)

A ja popilam ta glukoze, tzn malo ale zalyczylam. Lepsze yo niz zwrocenie wszystkiego ;d

Zgłoś nadużycie #8068 12 listopada 2013, 19:01

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dobry wieczór dziewuchy :) :) :)

ja dopiero siadłam na dupsku i mam wszystko w nosie bo się dziś narobiłam,dziecku puściłam bajki i chwila spokoju.....ufff jak to fajnie się wyłożyć ;) ;)

Kristi będzie okej zobaczysz ,wiesz faceci tacy są spowolnieni nie potrafią się sami domyslec czego tak naprawdę my chciałybyśmy.....może nie każdy facet taki sam ale od normy nie odbiega żaden hehe :) :)
Ułoży się...będzie piersionek, ślub i szczęście na twej twarzy :) :) Nie denerwuj się!!
A hormony swoje robią, więc to norma że mamy takie a nie inne napady złosci lub focha strzelamy z byle czego ;) ;)
Spokojnie Kristi :) :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #8069 12 listopada 2013, 19:01

Dorota93 Supermama
Jestescie baby? :)

Zgłoś nadużycie #8070 12 listopada 2013, 19:06

monika27 Gotowa na wszystko
czesc dziewczynki jestem lutową mamą 2013 i prosze o głosiki na mojego Adasia http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/7828 z góry dzięki