Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #8031 12 listopada 2013, 12:59

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Na dworze faktycznie jest zimno, ja też zmarzlam :-( żałuję że czapki sobie nie wzięłam ale nie wiedziałam że tak pochłodniało bo wychodzę tylko raz lub dwa razy w ciągu tyg.

Tak jak ja, ale musimy zadbac o siebie. Glowa, stopy i rece :)

Zgłoś nadużycie #8032 12 listopada 2013, 13:01

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

:) Widzę, że Dorota dałaś radę :)

Ece- mam tak samo- kupiłam sałatkę z kiszonej kapusty i zamierzam ją zjeść w samotności.

Mnie kuła ta sama pani, co ostatnio mnie do mdlenia doprowadziła. I już się nauczyła, więc było prawie bezboleśnie :) jakiś niewielki siniak mi został tylko. Ale jak się w domu dorwałam do jedzenia to nie mogłam przestać.

Część wyników już mam, standardowo za niska hemoglobina, ale to przez moje uczulenie na żelazo, zresztą w krwi też wyszło, że mam jakąś reakcję uczuleniową :) Czytałam gdzieś jeszcze, że kiełki lucerny są dobre dla osób, które nie tolerują żelaza w tabletkach, więc będę od dziś testować :)

Ale masz szybko te wyniki!
To tak co sie poprawiasz, tzn wyniki :)
Ja to teraz glodna jestem jak wilk!

Zgłoś nadużycie #8033 12 listopada 2013, 13:13

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry Mamusie :)

Dorotka byłaś dzielna, kręciło Ci się w głowie z nadmiaru cukru, ja też tak miałam, jakbym walnęła na raz mocnego drina, no i widocznie Igorowi też smakowało skoro tak zachłannie ciągnął, że czkawki się nabawił :)

Mmm... nutella - chyba sobie kupię hi hi bo mama mnie cięgnie do miasta na jakieś zakupy, a właśnie Diaglab dobrze, że mi przypomniałaś - wkładki! podstawowy zakup :)

Qasha może tak być jak mówisz z nowym kontem, ale na szczęście dogadałam się ze sprzedającym i zrobię zakupy poza allegro;

Dziwny dzień mam dzisiaj, wykąpałam się rano a dopiero teraz zdjęłam ręcznik z włosów, phi prawie suche, nie mogę się jakoś ogarnąć, jestem przytłoczona nadmiarem wydatków, wykończyło mnie OC w tym miesiącu ehh do tego M tak mnie dołuje swoim truciem... ale nic, już nie narzekam! EXCELSIOR hi hi

Zgłoś nadużycie #8034 12 listopada 2013, 13:24

Ece Gotowa na wszystko
Ja planowałam pracować do końca grudnia,ale z dnia na dzień coraz trudniej mi się idzie do pracy,nie wspomnę,że ledwo sie w płaszyku swoim kochanym dopinam :-( ,Ada tak się w tym brzucholu rozpycha ;-) .
Zmiany na się w pracy szykują,więc może być tak że pociągnę do końca miesiąca i skupię się na wiciu gniazda dla Gwiazdeczki :-) .Tym bardziej,że grudzień to w naszej branży w miarę spokojny miesiąc, a ja muszę odkopać rzeczy ze strychu,poprac poprasowac itd.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8035 12 listopada 2013, 13:26

Dorota93 Supermama
Anett narzekaj ;) !! Uwielbiamy sluchac narzekania :) mam mrozona zupke z kapuchy kiszonej, bedzie wyzerka !!!!! Po glukozie jak znalazl ; d
Anet boska jestes x tym recznikiem haha ; d

Zgłoś nadużycie #8036 12 listopada 2013, 13:51

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka cieszę się, że mogłam Cię rozbawić :) kapucha kiszona po glukozie to najlepsza sprawa :)

Zgłoś nadużycie #8037 12 listopada 2013, 14:01

qasha Fajna mama
Dorota super że wytrzymałaś :)

Ece jak nie czujesz się na siłach to oczywiście - -nie zastawiaj się tylko dawaj na zwolnienie :) ja mam nadzieje ze dociągnę :D

wysłałam kolegę z pracy do Mc donalda po tortille :D

Zgłoś nadużycie #8038 12 listopada 2013, 14:08

Anett Gotowa na wszystko
Qasha wstrętna babo, tylko nie McWrap :'( mniaaammiiiii

:)

Zgłoś nadużycie #8039 12 listopada 2013, 14:21

Dorota93 Supermama
Mmmmm a ja uwielbiam miodowo musztardowa pychotka, az mi slinka pociekla !

Ece pewnie, smigaj na wolne i odpoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #8040 12 listopada 2013, 14:41

Ece Gotowa na wszystko
Ja Was zamorduję za chwilę-ciągle o jakiś pysznościach,a ja mam tu pod ręką tylko nędzną mandarynkę ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #8041 12 listopada 2013, 14:49

Ece Gotowa na wszystko
A ja w dodatku jeszcze nie wiem co na obiad-M ma mnie zaskoczyć,oby miło a nie nie brakiem obiadu ;-) .

Zgłoś nadużycie #8042 12 listopada 2013, 15:10

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

A ja w dodatku jeszcze nie wiem co na obiad-M ma mnie zaskoczyć,oby miło a nie nie brakiem obiadu ;-) .

Hahahah :D ale bys zdziwika jakby nic nie bylo, co? :D

Zgłoś nadużycie #8043 12 listopada 2013, 15:17

diaglab Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Diaglab wate se wsadz hihi :D
Jutro wizyta, jak humorek przed? :)

Właśnie tak planuje z tą watą hihi :-D
Gdybym miała wizytę z usg to nie mogłabym usiedzieć pewnie na miejscu :-P a tak to tylko zbada mnie przeglądnie wyniki. Jedyną atrakcją będzie posluchanie serduszka :-) ale jestem ciekawa co mi przepisze przezzłe wyniki lab.
No powoli trzeba już na zimowo się ubierać, ja to zmarzluch jestem :-) Ece ja mam już tylko jedną kurtkę w której się dopinam :-D a brzuchol z dnia na dzień coraz większy, więc w najbliższych tygodniach spodziewam się że zostanę goła i nie wesoła :-D zrób sobie już wolne, trzeba odpocząć i przyszykować wszystko dla Ady :-) Ady no i do świąt :-D
Qasha oj nieładnie tak kolegę wykorzystywać hihi :-D
Mam dziś wilczy głód :-) czekam na M. Aż wróci z pracy, obiadek właśnie odgrzewam :-)
Dorota po tej glukozie też nie mogłam patrzeć na słodkie, mi pod koniec było po niej słabo i strasznie chciało mi się pic ale byłam twarda :-D jak tylko wyszłam z przychodni odrazu zabralam się za konsumpcję i picie :-)

Zgłoś nadużycie #8044 12 listopada 2013, 15:24

Dorota93 Supermama
Ja troche popilam, miekka jestem.
A ja mam jutro usg i sie doczekac nie moge. Poprosze go tez, zeby mnie wymacal i sprawdzil szyjke, jak tam wszystkon sie ma po wymiotach. Ciekawe ile mij Ogoreczek wazy :)

Zgłoś nadużycie #8045 12 listopada 2013, 15:37

No ja też jestem ciekawa jak moja szyjka :-) oby było ok bo też o to się martwię :-(
Zjadłam kanapkę, 2 gołąbki a tu jeszcze obiad mnie czeka :-D nie wiem co się ze mną dziś dzieje :-D może dlatego że trochę energii straciłam na sprzątaniu mieszkania i po spacerku w mieście :-)

Zgłoś nadużycie #8046 12 listopada 2013, 15:43

ewka90 Gotowa na wszystko
Ja to mam ostatnio duży apetyt... :) Chyba bym mogła cały dzień jeść ale staram się robić małe przerwy :)

Zgłoś nadużycie #8047 12 listopada 2013, 15:48

Dorota93 Supermama
Dziewczyny a od czego zalezy waga diecka? Moze to gluoie, ale boje sie, ze utucze mojego Skarbeczka tym slodkim

Zgłoś nadużycie #8048 12 listopada 2013, 16:14

Wydaje mi się że nie utuczysz Igorka, dużo kobiet je masę słodyczy w ciąży i raczej im idzie w boczki a dzieci rodzą normalnej wielkości i wagi, takie bynajmniej znam :-) zresztą tą wagą z usg nie ma się co tak do końca sugerować. Usg często "dodaje" gramów :-D to co jesz rozkłada się najpierw na Twoje zapotrzebowanie energetyczne a później " to co zostanie" na dziecko. Tak gdzieś kiedyś wyczytałam a ile w tym prawdy to nie wiem :-P

Zgłoś nadużycie #8049 12 listopada 2013, 16:18

Dorota93 Supermama
No obys racjen miala haha :)

Zgłoś nadużycie #8050 12 listopada 2013, 16:57

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie wróciłam z miasteczka, jest magnez, jest NUTELLA i duże opakowanie wkładek :) Diaglab służę pożyczką hi hi

Dorotka to gin nie bada Ci szyjki za każdym razem? U mnie to jest podstawa. Hmm.... myślę, że waga dzidziusia nijak się ma do słodyczy :) nie martw się.. :)

Potwierdzam jest coraz chłodniej, zwłaszcza jak zapadnie zmrok to czuć taki mrozek nosem :) ręce mnie pieką, chyba czas wyciągać rękawiczki :)