Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #791 29 czerwca 2013, 16:03

camelkova Zaprawiona w bojach
no, a wiesz jaki ja miałam szok nie mając tyle miesiączki zobaczyć na teście dwie kreski :)
No tak zawsze miałam z tym problem, leczyłam się, na jakiś czas się unormowało i właśnie w marcu znowu stanęło. Może po ciąży się wyreguluje :) ale jest to dla mnie dowód, że nie ma rzeczy niemożliwych i że ciało człowieka wciąż dla wielu pozostaje tajemnicą ;)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #792 29 czerwca 2013, 16:47

agulinka28 Gotowa na wszystko
Ja mam krótkie, regularne cykle, więc niewiem czemu ciążą jest młodsza o 2 tygodnie. Dla mnie to też cud, najpierw lekarz stwierdził puste jajo płodowe już się psychicznie przygotowałam na zabieg a za 2 dni u innego lekarza był widoczny pęcherzyk żółtkowy i zarodek nie wiem jakim cudem za 2 dni było ok zobaczymy co będzie dalej :)

Zgłoś nadużycie #793 29 czerwca 2013, 17:37

Ulla Fajna mama

agulinka28 napisał(a)

babeluniek a o ile masz mlodsza ciaze ?? mnie to wszystko przeraza lekarz mowi ze jest dobrze a ja i tak mam w glowie zle mysli do tego biore luteine dopochwowo i wydzielina zmienila kolor byla biala a teraz jest zolto-szara :(

tabletka sie rozpuscila i zmienia kolor wydzieliny :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #794 29 czerwca 2013, 19:47

jenny123 Zaprawiona w bojach
Agulinka28 tak naprawdę wszystko się okaże po kolejnym USG. Kiedy teraz masz zaplanowane?

Zgłoś nadużycie #795 29 czerwca 2013, 19:51

A w ogóle to muszę się pochwalić, że dostałam dzisiaj sms-a od mojej kumpelki, że jej też się udało i jest w ciąży. Aż mi głupio, że ja jej jeszcze nie powiedziałam ale obiecaliśmy sobie, że po czwartkowym usg dopiero komuś powiemy.

Zgłoś nadużycie #796 29 czerwca 2013, 19:56

Teraz wizyte mam w poniedziałek, zobaczymy lekarz mówił że już powinno być widoczne serduszko

Zgłoś nadużycie #797 29 czerwca 2013, 20:11

No to trzymam kciukaski. Do poniedziałku już bliziutko :-)

Zgłoś nadużycie #798 30 czerwca 2013, 9:14

babeluniek Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczyny :)
Obudziłam się dzisiaj wyjątkowo obolała :( Bolą mnie piersi strasznie, czekam aż wybuchną, do tego doszedł ból krzyża. Może źle spałam.
Poranne wizyty w toalecie stają się już tradycją, ale wytrwam :)

Przede mną dzisiaj dosyć aktywny dzień, ogólnie ten tydzien zapowiada się szalenie.
Od pół roku mamy ustaloną datę ślubu na wrzesień. Jak się okazało, że jestem w ciąży, chciałam w pierwszej chwili wszystko odwołać, ale stwierdziłam, że nie ma sensu. W tym tygodniu M. ma urlop więc postanowiliśmy go przeznaczyć na organizację. Przede wszystkim wybiorę się w końcu do krawcowej i zacznę szyć sukienkę - skromną i prostą, bo ślub bierzemy tylko cywilny i poszukamy obrączek :) Cieszę się, oby tylko ogarnąć to wszystko i mieć spokój :)
Życzę Wam miłej niedzieli :)

Zgłoś nadużycie #799 30 czerwca 2013, 10:22

Hej dziewczyny witam porannie :-) .
U mnie na śniadanko dzisiaj naleśniczki, bo od wczoraj za mną chodziły, a na obiadek może urwę botwinkę (?) (mam swój mały ogródek warzywny) albo nie wiem co. Może żurek...
Jeżeli chodzi o mdłości to dzisiaj od rana walczymy. Już bym chyba wolała wymiotować bo to rzucanie jest chyba gorsze.

Camelkova niezły z Ciebie numer :-) w dobrym tego słowa znaczeniu :-)

Zgłoś nadużycie #800 30 czerwca 2013, 12:02

Kicia Zaprawiona w bojach
Witajcie kobietki.
Ja to się wczoraj męczyłam z mdłościami, dzisiaj już trochę lepiej. Ale zauważyłam, że bardzo dobrze robi mi picie wody gazowanej...a szkodzą słodkości :(

Zgłoś nadużycie #801 30 czerwca 2013, 19:24

Ulla Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Witajcie dziewczyny :)
Obudziłam się dzisiaj wyjątkowo obolała :( Bolą mnie piersi strasznie, czekam aż wybuchną, do tego doszedł ból krzyża. Może źle spałam.
Poranne wizyty w toalecie stają się już tradycją, ale wytrwam :)
Przede mną dzisiaj dosyć aktywny dzień, ogólnie ten tydzien zapowiada się szalenie.
Od pół roku mamy ustaloną datę ślubu na wrzesień. Jak się okazało, że jestem w ciąży, chciałam w pierwszej chwili wszystko odwołać, ale stwierdziłam, że nie ma sensu. W tym tygodniu M. ma urlop więc postanowiliśmy go przeznaczyć na organizację. Przede wszystkim wybiorę się w końcu do krawcowej i zacznę szyć sukienkę - skromną i prostą, bo ślub bierzemy tylko cywilny i poszukamy obrączek :) Cieszę się, oby tylko ogarnąć to wszystko i mieć spokój :)
Życzę Wam miłej niedzieli :)

będziesz już po pierwszym trymestrze :) najlepsza pora

Zgłoś nadużycie #802 30 czerwca 2013, 19:40

kirsti30 Gotowa na wszystko

jenny123 napisał(a)

Kristi30 pytaj jakby co. Co będziemy mogły to pomożemy. O której masz dzisiaj wizytę?
Gatta a poprzednim razem urodziłaś zgodnie z terminem z OM czy USG, bo ja wg USG miałam rodzić dużo wcześniej, a urodziłam 10 dni po terminie OM.

Halo Halo :)

No i byłam w sobote. Mam zdjęcie ''kropeczka'' i widziałam jak mu serce bije :) hihi. Ale powiedzieli mi że to 6 tydzień, hm nie mam pojęcia jak to liczą. Termin wyznaczył mi na 20.02.14-wg.usg. A co to jestm OM?
Po za tym, wstyd się przyznać, ale pan doktorek dopatrzył się u nas grzybicy :( i mięśniaka. Powiedział że ani to ani to nie zagraża małemu, ale jak każdą infekcje dobrze byłoby to zwalczyć. Zastanawiam się czy to normalne w takim razie?
zatwardzenie - masakra - temat nr 1 u mnie na chwile obecną. Jutro jadę do apteki, narazie biorę co zostało w mojej domowej apteczce - senne, ale jutro chyba się poradzę coś.
Praca wyciska ze mnie ostatnie siły, wczoraj popołudniówka minęła nie tak źle, ale dzisiaj wstać na 5 rano, po kilku godzinach w pracy odczułam straszne zmęczenie, w dodatku strasznie się ślinie :P i się jąkam :) hihihi.
Rodzina dowiedziała się wczoraj, nie wiem czy siostry powiedziały ojcu, bo nie rozmawiamy od jakiegoś czasu, ale staram się skupić na kropku i moim mężczyzną bo to najważniejsze teraz dla mnie :) ).
Ale się ciesze że się u was zarejestrowałam :) lepsze to niż facebook :D

Zgłoś nadużycie #803 30 czerwca 2013, 20:07

kasiaq39 Świeżo upieczona
witam
ja jutro na usg ide zobaczymy czy coś widać i czy wszystko ok

Zgłoś nadużycie #804 30 czerwca 2013, 21:43

kirsti30 ja tez mam ciaze mlodsza o 2 tygodnie, jutro usg zobaczymy co bedzie, powino juz byc serduszko. Spokojnej nocy wam zycze :)

Zgłoś nadużycie #805 30 czerwca 2013, 22:23

maniaaa Zadomowiona
Kirsti.Ja cala ciaze sie z grzybica zmagalam-to jeden z minusow ciazy.Niestety jak sie pojawi to bedzie powracac.Ale wraz z ciaza i grzybica mi minela,A grzybkiem powitalam i ta ciaze...

Zgłoś nadużycie #806 1 lipca 2013, 11:38

Kicia Zaprawiona w bojach
kasiaq39 to czekamy na wieści.
Ja też za niespełna 3 godz. mam pierwszą wizytę. A normalnie stresuję się jakby to była moja pierwsza ciąża :)

Zgłoś nadużycie #807 1 lipca 2013, 12:53

Ulla Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

Halo Halo :)

No i byłam w sobote. Mam zdjęcie ''kropeczka'' i widziałam jak mu serce bije :) hihi. Ale powiedzieli mi że to 6 tydzień, hm nie mam pojęcia jak to liczą. Termin wyznaczył mi na 20.02.14-wg.usg. A co to jestm OM?
Po za tym, wstyd się przyznać, ale pan doktorek dopatrzył się u nas grzybicy :( i mięśniaka. Powiedział że ani to ani to nie zagraża małemu, ale jak każdą infekcje dobrze byłoby to zwalczyć. Zastanawiam się czy to normalne w takim razie?
zatwardzenie - masakra - temat nr 1 u mnie na chwile obecną. Jutro jadę do apteki, narazie biorę co zostało w mojej domowej apteczce - senne, ale jutro chyba się poradzę coś.
Praca wyciska ze mnie ostatnie siły, wczoraj popołudniówka minęła nie tak źle, ale dzisiaj wstać na 5 rano, po kilku godzinach w pracy odczułam straszne zmęczenie, w dodatku strasznie się ślinie :P i się jąkam :) hihihi.
Rodzina dowiedziała się wczoraj, nie wiem czy siostry powiedziały ojcu, bo nie rozmawiamy od jakiegoś czasu, ale staram się skupić na kropku i moim mężczyzną bo to najważniejsze teraz dla mnie :) ).
Ale się ciesze że się u was zarejestrowałam :) lepsze to niż facebook :D

OM to ostatnia miesiączka-jej pierwszy dzień.
Infekcje w ciązy to częsta przypadłość, ale nie mozna ich lekceważyc. bierzesz leki i jest git :)
w ciąży nie bierz nic bez konsultacji z lekarzem.

Zgłoś nadużycie #808 1 lipca 2013, 13:02

kirsti30 Gotowa na wszystko

maniaaa napisał(a)

Kirsti.Ja cala ciaze sie z grzybica zmagalam-to jeden z minusow ciazy.Niestety jak sie pojawi to bedzie powracac.Ale wraz z ciaza i grzybica mi minela,A grzybkiem powitalam i ta ciaze...

Halo kobitki.
ciesze się że nie ja sama z tymi grzybami się borykam, powiem od siebie że okropnie mi wstyd było jak ginekolog powiedział że mam grzyba :P Przepisał mi clotromazilum i dwa razy dziennie. Miejmy nadzieje że cos pomoże.
A dzisiaj mdłościowo jak zawsze, sennie, ale już z tabletkami na zaparcie i dużą dawką owoców :D truskawki, arbus, pomarancze....oj chyba mały się wścieknie dzisiaj.
A tatusiek robi huśtawkę, powiedziałam że kołyskę najpierw ale uparł się na huśtawkę :D - u nas to troszke skomplikowane, bo my razem jeszcze nie mieszkamy, ale pracujemy nad tym :) ). Pozdrawiam kobitki z dzisiejszym USG. I tez czekam na wasze wieści

Zgłoś nadużycie #809 1 lipca 2013, 15:04

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Witajcie! Widzę, że doszło do nas kilka nowych mam :) .
Ja byłam z córeczką u mamy na wsi, w niedziele wróciliśmy... :) Jestem w 9 tygodniu wg usg, a wg OM w 8 :) .
dokuczają mi trochę mdłości i już przybyło mi pół kg ;)
A jak tam u Was z wagą?

Zgłoś nadużycie #810 1 lipca 2013, 15:04

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Witajcie! Widzę, że doszło do nas kilka nowych mam :) .
Ja byłam z córeczką u mamy na wsi, w niedziele wróciliśmy... :) Jestem w 9 tygodniu wg usg, a wg OM w 8 :) .
dokuczają mi trochę mdłości i już przybyło mi pół kg ;)
A jak tam u Was z wagą?