Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7971 10 listopada 2013, 19:40

Dorota93 Supermama
Tzn z prawej strony mnie boli. Eh....

Zgłoś nadużycie #7972 10 listopada 2013, 19:53

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-biedulko trzymam kciuki,żeby antybiotyk Ci pomógł. Sciskam mocno i jestem z Tobą myślami.

Basza-odpoczywaj jak najwięcej Kochana i lykaj grzecznie lekarstwa na skurcze.Oby przeszły i pojawiły się dopiero we właściwym czasie czyli w lutym.

Kirsti30-mam nadzieję,ze dzisiejsza nocka będzie spokojna i wreszcie się wyśpisz :-) .

Qasha-czekamy na fotki pokoiku Stasia.Oj widzę ze syndrom wicia gniazda szaleje u nas na forum na dobre :-) ;-) .

Anett-Imprezowiczko ;-) ,ale Ty masz zdrowie podziwiam- :-) .Cieszę się,ze dobrze się bawilaś i co najważniejsze dobrze czulaś w kreacji :-) .Ja muszę cos wykombinowac na piątek,bo mamy imprezę integracyjną w pracy a ja w swoje normalne kreacje raczej się nie wbiję ;-) .

Dorotka-i jak tam "Ogórek" ;-) kopie?Widzę,ze Ci dziecko przechrzciłam ;-) :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7973 10 listopada 2013, 19:58

basza Fajna mama
Dorotka łyknij sobie jeszcze nospę. I leż i tylko leż. A jak nie przejdzie do jutra to do lekarza, mi właśnie się tak zaczęło w czwartek. Lepiej dmuchać na zimne. Ściskam Cię :-) . Mi lekarz dał wybór powiedział, że albo będę grzecznie leżeć w domu albo szpital... no albo jak nie przejdzie przez kilka dni to mam przyjeżdżać prosto na oddział, ale wierzę, że będzie ok.
Ece dzięki za wsparcie. A Ty jak się czujesz Kochana, a jak Twój mąż ??

Zgłoś nadużycie #7974 10 listopada 2013, 20:12

Dorota93 Supermama
Ece no dalas mu przezwisko hihi :)
Dziekuje basza, leze wlasnie i juzndo rana nie wstaje :)

Zgłoś nadużycie #7975 10 listopada 2013, 20:20

Ece Gotowa na wszystko
Basza-u mnie wszystko gra i buczy-Ada właśnie ćwiczy kopytka aż mi pępek podskakuje.Lykam grzecznie magnez i skurcze juz mi nie dokuczają.A M coraz lepiej,bierze już tylko 2 razy dziennie tabsy p/bólowe,wykonuje drobne prace domowe,chodzi na spacery,od przyszłego tyg chce zacząć chodzić na basen.Boi się tylko wrócić za kierownicę,bo ma problem z kręceniem głową, ale od 20 będzie miał kolejny cykl rehabilitacji i mam nadzieję,ze po tym cyklu wróci do pełnej sprawności.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7976 11 listopada 2013, 7:53

qasha Fajna mama
Ee wszystko na pewno szybko wróci do normy.

Dorotka jak dzisiaj? zawsze jak stawia się brzuszek mocno magnez i nospa. no i koniecznie lezenie. jak jest jakis maly skurcz to nie mozna w tym czasie masowac brzuszka. jak się dzisiaj kochana czujesz? mam nadzieje ze lepiej :*

mnie wczoraj plecy bolały wieczorem tak ze ledwo sie ruszałam ;/ ale dzisiaj juz ok :)

milego dnia mamusie :)

Zgłoś nadużycie #7977 11 listopada 2013, 9:16

Dorota93 Supermama
Dzieki juz lepiej :) ale maly lenia zlapal! Nawet monte nie dziala na niego :p niech nam ten czas szybciej leci, zeby utulic malenstwa! Ece auper, ze u Was wszystko ok :) a jak reszta sie czuje? Qasha jak postepy w pokoju u Stasia? Uwazaj na siebie :) kincia wracaj do nas!!

Zgłoś nadużycie #7978 11 listopada 2013, 9:25

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Dorotka-jak tam nocka minęła,co ze skurczami?
Basza-a Ty jak się trzymasz Kochana?
Kincia-mam nadzieję,ze u Ciebie jest już poprawa jesteś przecież pod właściwą opieką.
Qasha-ten bol kręgosłupa to pewnie efekty remontu,bo te nasze piłeczki z przodu z dnia na dzień coraz cięższe się robią i będą nam się dawać we znaki nawet przy drobnych czynnościach domowych.
U mnie ok-nocka przespana cała, skurczy nie ma ,Ada fika od rana jak zwykle energia ją rozpiera :-) .Tylko pogoda się popsula-mzy i jest szaroburo.
Miłego dzionka Kobietki :-) .

Zgłoś nadużycie #7979 11 listopada 2013, 9:42

diaglab Gotowa na wszystko
Hejka :-) ja w koncu wyprawilam gosci do domu :-) w pt. a wlasciwie juz w sb. do 2 w nocy siedzielismy, wczoraj przyjechali dziadkowie mojego M.Stwierdzilam, ze juz nawet na spotkania towarzyskie sie nie nadaje :( w pt. zaczal mi twardniec brzuch i nawet magnez nie pomogl, dopiero jak sie polozylam spac.
Ece ja tez podejrzewam ze moge miec jakas infekcje bo badania na to wskazuja ale najgorsze jest to ze nie mam zadnych objawow, nic nie piecze i nie boli :(

Kincia i Basza zdrowiejcie i odpoczywajcie kochane:*
Qasha tapeta super, w sam raz dla chlopaka i w dodatku taka zywa :-)

Zgłoś nadużycie #7980 11 listopada 2013, 9:58

Ece Gotowa na wszystko
Diaglab-czasem może nie być szczypania i pieczenia,na Twoim miejscu zrobilabym posiew,bo skoro kolejny raz wyniki są niepokojące to cos musi być na rzeczy.Staraj się dużo pić i polecam żurawinkę póki nie będziesz miała pewności,co to za bakteria.A na skurcze obok magnezu dobrze jest brać nospę,bo działa rozkurczowo.

Zgłoś nadużycie #7981 11 listopada 2013, 10:16

qasha Fajna mama
pokoik Stasia pomalowany i wytapetowany. jak przeschnie, zdejmiemy taśmy malarskie to zrobię fotki :) na razie piustego pokoiku, bo łóżeczka nie rozkładamy jeszcze, a komodę i łóżko będziemy w tym tygodniu zamawiać :)

mi się podoba jak wyszło :) jest tak świeżo i żywo :)

myślę, że kolor i dla chłopca i dla dziewczynki byłby ok. biało-zielona-zółta tapeta z brązowymi dodatkami, ściany żółte. łóżko będziemy mieli brązowe z zółtymi poduchami. łóżeczko - naturalne drewno i komoda też naturalne drewno z elementami białego. dywanik planuję zielono biały.

A jeszcze chce łazienkę dzisiaj odświeżać :)

Zgłoś nadużycie #7982 11 listopada 2013, 11:21

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) ja przeleżałam cały wczorajszy dzień, dzisiaj podobnie, muszę nabrać sił po tym weselichu, ale chyba czas podnieść się z łóżka...
Wczoraj jak odsypialiśmy miałam taki mocny skurcz łydki, że dziś jeszcze boli mnie cały mięsień, podobnie dziś w nocy, miałam skurcze stóp, na szczęście już delikatniejsze. To już czas na takie uroki trzeciego trymestru czy to po prostu skutek uboczny przebalowanej nocy? ajj... te skurcze to nic przyjemnego.

Wczoraj trochę się wystraszyłam bo w jednym momencie zsiniał mi pępek, M zauważył, zmartwił się bardziej niż ja... dziś już wrócił do wcześniejszego koloru, widocznie syn za bardzo się rozpychał :) bo pierwsze co to miałam wyrzuty, że przesadziłam sobotniej nocy, ale już koniec takich imprez, jestem przemęczona...

Kincia wracaj szybko do formy i do nas! :) mocno Cię wspieramy.. Trzymaj się :*

Ece ja miałam taką workowatą lejącą sukienkę, zapięcie pod szyją i nic mnie nie uciskało, bardzo wygodna... polecam 'worki' :) chyba mam jakieś słabe jakościowe zdjęcia to może wrzucę dla porównania,
a wracając do ciasta hi hi ja nigdy nie dodaję oranżady, nawet o tym nie słyszałam, może spróbuj ten przepis co ja i wyjdzie wreszcie... :)

Dorotka widocznie Igorek mocno się rozpycha i dlatego boli Cię z prawej strony, magnez i nospa najlepszy ratunek.

Świętujecie dziś czy pracujecie?

Zgłoś nadużycie #7983 11 listopada 2013, 13:25

Ece Gotowa na wszystko
Ja mam wolne-od pracy,zajmuję się dziś domem :-) .

Zgłoś nadużycie #7984 11 listopada 2013, 13:47

Anett Gotowa na wszystko
Cichutko tu dziś :)
A ja staram się trochę pogrzebać na aukcjach allegro ale jakoś dziś nie mam weny... Oczy mnie szczypią i kicham bez przerwy, oby to nie było początkujące przeziębienie...

Zgłoś nadużycie #7985 11 listopada 2013, 14:19

Ece Gotowa na wszystko
Anett dużo zdrowia,zaparz sobie jakąś herbatka z sokiem malinowym.Ja właśnie popijam,bo tez jakaś smarkata i kichajaca jestem.Teraz latwo przemarznać i zaraz katar gotowy.

Zgłoś nadużycie #7986 11 listopada 2013, 14:31

qasha Fajna mama
Anett no oby nie przeziebienie :)
pokazę wam zdjecia pokoju Stasia ale jeszcze przed posprzatniem :D
kolor scian niestety nie odzwierciedla tego rzeczywistego :(

Zgłoś nadużycie #7987 11 listopada 2013, 14:31

qasha Fajna mama
cd

Zgłoś nadużycie #7988 11 listopada 2013, 14:52

Anett Gotowa na wszystko
Qasha bardzo fajnie :) kolor odpowiedni zarówno dla chłopaka i dziewczynki (w razie czego) :)

Zgłoś nadużycie #7989 11 listopada 2013, 16:07

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie!
Kincia spóźnione życzonka urodzinowe i duuuużo zdrówka dla Was,oby antybiotyk zadziałał i obyście szybko z maluszkiem wyszli do domu!
Dorotko,Anett,Basza,Diaglab - odpoczywajcie,im bliżej terminu tym więcej pojawi się dolegliwości,ale musimy się już teraz oszczędzać.
Ece dzielny ten Twój mąż.Zazdroszczę Mu pogody ducha.
Qasha śliczny kolorek :)
Ściskam wszystkich mocno!
Ja dziś wypoczywam u rodziców,mąż kończy pokój,mimo święta,ma dzisiaj wolne ale chce go skończyć przed świętami.

Zgłoś nadużycie #7990 11 listopada 2013, 17:10

Kiniaa Gotowa na wszystko
Hejka :) :)
ja dziś pracująca bo u nas święta takiego niema....po długim urlopie to masakra tak się nie chce do pracy wstawać ale 2-3 dni i wejdę w ten rytm ;) ;)

qaska fajna tapeta..my w następnym tygodniu bierzemy się za remont drugiego pokoju bo stoi wolny i tam robimy pokoik dla Kornelki a teraźniejszy jej pokoik będzie Natanka,więc czeka nas urządzanie dwóch pokoi i mamy już zaklepane wszystko co jest potrzebne :) :)

Mi dziewczyny też czasem trwadnieje mocno brzuch ale od razu kładę się na kanape i odpoczywam nawet 2-3godz i powiem wam że przechodzi a po tym mały buszuje jakby ktoś go nakręcił ;)
Natanek :)