Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7951 10 listopada 2013, 9:16

Kiniaa Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki :)
Taka cisza od rana ;)
Kurka dziewczyny ale ja spałam jak kamień, że nawet nie słyszałam jak mąż do dziecka wstawał i dalej leże a trzeba się zwlec bo kręgi bolą z tego leżenia :)
Miłej niedzieli :) :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #7952 10 listopada 2013, 9:18

Dorota93 Supermama
Milego dnia :) basza trzymaj sie kochana, bedzie dobrze. Musi byc. Kincia sto lat, sto lat! :* spelnienia marzen, zdrowego bobasa i wszystkiego co najlepsze :)

Zgłoś nadużycie #7953 10 listopada 2013, 9:44

lorelei_l Fajna mama
Basza :) Spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia urodzinowe :)
Nie stresuj się szyjką, będziesz o siebie dbać i wszystko się dobrze skończy. Przecież, gdyby lekarz oceniał ryzyko na bardzo duże od razu dostałabyś skierowanie do szpitala. A tak widać, że lepiej dmuchać na zimne :) Pomyśl, że jak będziesz spokojnie odpoczywać, będziesz mogła się skupić na swojej córeczce i obserwacji jej życia :)

Połowa imprezowego weekendu za mną :) choć już o 22 musiałam się kłaść, bo zasypiałam.

Odnośnie haftu krzyżykowego- jest łatwiejszych od szydełkowania (też szydełkuje), bo generalnie sprowadza się do liczenia i przeplatania nitki :) zachęcam do spróbowania jakiegoś łatwego wzoru w wolnym czasie. Można kupić gotowe komplety np na http://www.coricamo.pl/sets,93,zestawy-z-mulina,dzieciece.htm Trochę czasu to zajmuje, ale satysfakcja jest duża :D

Zgłoś nadużycie #7954 10 listopada 2013, 9:45

Ece Gotowa na wszystko
Wstawać śpiochy ;-) !

Kincia-Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzinek, dużo zdrowia dla Ciebie i Dzidziusia oraz szybkiego i bezbolesnego plum.

Ja też dziś spalam jak zabita,dopiero niedawno otworzylam oczy i zdziwiona,ze to juz ta godzina.Wstaje,bo Ada głodna i bombarduje syrkami moj żoładek.
Miłej Niedzieli :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7955 10 listopada 2013, 9:51

Ece Gotowa na wszystko
Lorelei-l-cudne te zestawy,aż żałuje,ze nie lubię szyć i igłę z nitką biorę w awaryjnych sytuacjach.A wyszywam tylko swoje inicjały na fartuchach w pracy i to juz jest szczyt moich możliwości ;-) :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7956 10 listopada 2013, 10:32

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie kochane :) . straszna noc za mną :( może 3 godziny spałam, malenstwo wiercilo się cały czas w sumie rano nie ma zmian wrecz przeciwnie. ciesze sie ze buszuje i mam nadzieje ze wszystko jest ok ale jestem mega padnieta. Nie skomentuje nawet co pisałyście bo nic juz nie pamiętam ;) . Udanej niedzieli kochane.

Zgłoś nadużycie #7957 10 listopada 2013, 10:52

Kincia i Basza przepraszam dziewczyny chyba gdzieś przeoczyłam wasze święto ale długo tu nie zaglądałam a więc:

" WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO"-dużo radości i miłości oraz zdrowych i slicznych dzieciaczków :) :) :) :) :) :) :

spóźnione ale szczere ;)

Zgłoś nadużycie #7958 10 listopada 2013, 10:53

Kirsti oj ty biedoto :(

Zgłoś nadużycie #7959 10 listopada 2013, 11:24

Dorota93 Supermama
Kirsti wspolczuje ale i zazdroszcze. Ja Ogorka mojego malo czuje od wczoraj a dzis wcale :(

Zgłoś nadużycie #7960 10 listopada 2013, 11:44

qasha Fajna mama
Dorotka weekend ma, daj mu się wyspać :) ja w tygodniu miałam dwa dni, gdzie Stasia bardzo słabo czułam. widocznie nasze dzieciaczki od czasu do czasu potrzebują pospać dluzej ;)

Kincia - sto lat kochana, spelnienia wszystkich marzen i zdrowej i uroczej dzidzi :)

moj A musial pojechac do 13 do pracy, to ja w tym czasie pojechalam na zakupy :) leza i czekaja teraz w bagazniku na niego az przyniesie je do domku :)

zaraz zaczne robic obiadek, bo po obiadku zabieramy sie za pokoj małego Stasia. bedzie malowanko i tapetowanko :)
milego dnia mamusie :)

Zgłoś nadużycie #7961 10 listopada 2013, 11:52

Dorota93 Supermama

qasha napisał(a)

Dorotka weekend ma, daj mu się wyspać :) ja w tygodniu miałam dwa dni, gdzie Stasia bardzo słabo czułam. widocznie nasze dzieciaczki od czasu do czasu potrzebują pospać dluzej ;)

Kincia - sto lat kochana, spelnienia wszystkich marzen i zdrowej i uroczej dzidzi :)

moj A musial pojechac do 13 do pracy, to ja w tym czasie pojechalam na zakupy :) leza i czekaja teraz w bagazniku na niego az przyniesie je do domku :)

zaraz zaczne robic obiadek, bo po obiadku zabieramy sie za pokoj małego Stasia. bedzie malowanko i tapetowanko :)
milego dnia mamusie :)

Jeee ale super, dodaj potem zdjecia :)

Zgłoś nadużycie #7962 10 listopada 2013, 12:02

qasha Fajna mama
dam jak już bedzie gtowe :)

tapete na jedna sciane taka kladziemy: http://www.leroymerlin.pl/dekoracja-scian-i-sufitow/tapety-bordiury-okleiny/tape...

a sciany malujemy na kolor słoneczne safari z Duluxa :)

mam nadzieje ze wyjdzie super :)

Zgłoś nadużycie #7963 10 listopada 2013, 12:14

Dorota93 Supermama
Napewno wyjdzie super!! :) :)

Zgłoś nadużycie #7964 10 listopada 2013, 13:26

Anett Gotowa na wszystko
Hejo :) koniec imprez, czuję się jakby ktoś mnie przeżuł wyżuł i wypluł phi, ale warto było :) balowałam do 4 rano z hakiem, sama byłam w szoku, najgorsze że z tego pośpiechu zapomniałam wziąć magnezu ale jak brzuch sie stawiał to robiliśmy przerwy :) generalnie bylam bardzo zadowolona z sukienki, tak lekko się w niej czułam... :) mlody całą noc tańcował w rytm biesiadny :) :)

Kincia najlepszego ! :)

Miłego dnia Mamusie :* ja lecę odpoczywać...

Zgłoś nadużycie #7965 10 listopada 2013, 16:39

Konto usunięte
Hej dziewczyny swietuje urodziny w szpitalu,wczoraj mi sie pogorszylo i pojechalam na Pogotowie gdzie kazali mi zostac dostaje antybiotyki dozylnie buziaki!

Zgłoś nadużycie #7966 10 listopada 2013, 16:43

Konto usunięte
Bardzo dziekuje za zyczenia :*, jak bede w domu to sie odezwe bo z tel cezko sie pisze

Zgłoś nadużycie #7967 10 listopada 2013, 17:39

basza Fajna mama
Kincia sto lat! sto lat! No to Kochana dużo cierpliwości! Jesteś pod dobrą opieką - wszystko będzie ok. Coś Nam te urodziny nie wyszły. A co się zaczęło dziać, że zdecydowałaś się pojechać na pogotowie ??
Dziewczyny dziękuję za wsparcia. U mnie skurczy ciąg dalszy i stawianie się brzucha. Leki biorę mam nadzieję, że w końcu będzie lepiej. Ninka kopie i to jest moje pocieszenie :-) .

Zgłoś nadużycie #7968 10 listopada 2013, 18:04

qasha Fajna mama
Kincia kochana - trzymam kciuki aby jak najszybciej Cię do domku wypuścili i żeby wszystko było ok &&&&

Zgłoś nadużycie #7969 10 listopada 2013, 18:23

kirsti30 Gotowa na wszystko
Kincia i Basza 100 lat zdrówka i duzzzziiiiio sił :) Niechaj wasze marzenia się spełniają.
Kincia dbaj o siebie bidulko. Będzie dobrze, antybiotyk się skonczy i bedziesz w domku.

A ja jade dalej...nie spałam bo nie ma jak, małe dalej się wierci. Wydaje mi się że jest tak jk qasha mówi, jednego dnia mega aktywnośc a później 2 dni spania, powiem wam że jestem już wykończona. Ledwo chodze i mam nadzieje że dzisiaj zasne i obudze się rano :)

Zgłoś nadużycie #7970 10 listopada 2013, 19:40

Dorota93 Supermama
Kincia bidulko.... masz okazje odpoczac :)

Dziewczyny ja pisze o rade... boli mnie brzuch po lewej stronie, mam caly napiety i twardy. Wzielam magnez. Starczy? Malo dzis czuje Igora...

Basza i Kincia 3majcie sie dzielnie kobietki