Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7911 9 listopada 2013, 2:32

Anett Gotowa na wszystko
Hej Mamusie a ja dopiero dotarłam do domu... Złapałyśmy kapcia w środku lasu, ledwo kogoś dobudziłam więc zeszło się zanim posiłki do nas dotarły, oczywiście bez przygód się nie obeszło :) jutro tzn dziś Wam wszystko opowiem :)

Zgłoś nadużycie #7912 9 listopada 2013, 7:05

qasha Fajna mama
wow Anett to niezla przygoda :D
Niutka - ale meeega paka :) niezle :) ja z ubranek jakichś tylko pojedynczych rzeczy mi brakuje, materacyk do lozeczka i kolyski, przewijak i jakieś kosmetyki, bo coś juz mam :)
wczoraj zamówilam sobie 2 koszule do szpitala :)
milej soboty mamusie. ja mykam na glukoze :(

Zgłoś nadużycie #7913 9 listopada 2013, 7:53

babeluniek Gotowa na wszystko
Qasha, powodzenia na glukozie! :-) I Diaglab też :-)
Pokazesz jakie koszule zamowilas? Też chcę to właśnie zrobić ale jakoś nie mogę się zdecydować...

Anett, czekamy na.opowieść ale najpierw się wyspij :-)

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #7914 9 listopada 2013, 8:30

Dorota93 Supermama
Anett haha ale przygody :)
Powodzenia na glukozie

Zgłoś nadużycie #7915 9 listopada 2013, 8:53

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry kobitki :) .
Ja już po śniadaniu, a może dopiero bo widzę że niektórzy tutaj to spać nie mogą ;) . Kotka wyprowadza mnie z równowagi gryzieniem kabli itp. Biorę się zaraz za podlewanie kwiatków i ruszam do rodziców. Pogoda u mnie denna, do niczego.
Życzę wam udanego dnia kobitki :) .

Zgłoś nadużycie #7916 9 listopada 2013, 9:00

lorelei_l Fajna mama
Hej Dziewczęta,

Ostatni czas mega zakręcony, bo w pracy się dużo dzieje, dodatkowo zajęcia na szkole rodzenia a ten weekend same imprezy urodzinowe :) wczoraj kolega, dziś moja mama, a jutro ojciec :) plus taki, że będzie dużo ciasta, które będę mogła bezkarnie jeść. Czytałam wszystkie wpisy, ale tyle tego, że ciężko się do każdego odnieść.

Wszystkim, które dziś mają badania- powodzenia :) ja się szykuję na glukozę we wtorek, więc żywo czekam na wasze relacje :)

Ece- super pamiątka :) jak na nią patrzę to już się swojego usg nie mogę doczekać.

Babeluniek- u mnie na szkole jest tak, że na 15 osób może jest 3-4 facetów na zajęciach, ale mogą chodzić a wybrane tematy, więc np na kąpiel czy radzenie sobie z bólem porodowym przychodzi więcej mężczyzn, a na wyprawkę mniej :) może u Ciebie też się uda, choć w części zajęć wspólnie uczestniczyć.

Niutka- fajnie, że już masz tyle rzeczy, tak jak mówisz, potem średnio bezpiecznie się będzie poruszać na mrozie i lodzie. Ja sobie zawsze podpatruję, co już macie, żeby wiedzieć, czego mi jeszcze brakuje :)

Anett- dobrze, że udało się wam bezpiecznie dotrzeć do domu :)

Dziś mam jeszcze w planach wizytę u dentysty i w pasmanterii, bo koleżanka robi chrzciny za 2 tygodnie i pomyślałam, że dla malej wyszyję obrazek i imieniem i datą urodzin.

http://www.webchiem.com/2011/07/present-for-christmas-teddy-bear-cross.html
http://www.pinterest.com/pin/437130707552628984/
http://www.wzory-haftu.pl/big.php?id=1273

Nie wiem tylko na który się zdecydować- który wam się najbardziej podoba dla dziewczynki?

Zgłoś nadużycie #7917 9 listopada 2013, 9:03

kirsti30 Gotowa na wszystko

lorelei_l napisał(a)

Hej Dziewczęta,

Ostatni czas mega zakręcony, bo w pracy się dużo dzieje, dodatkowo zajęcia na szkole rodzenia a ten weekend same imprezy urodzinowe :) wczoraj kolega, dziś moja mama, a jutro ojciec :) plus taki, że będzie dużo ciasta, które będę mogła bezkarnie jeść. Czytałam wszystkie wpisy, ale tyle tego, że ciężko się do każdego odnieść.

Wszystkim, które dziś mają badania- powodzenia :) ja się szykuję na glukozę we wtorek, więc żywo czekam na wasze relacje :)

Ece- super pamiątka :) jak na nią patrzę to już się swojego usg nie mogę doczekać.

Babeluniek- u mnie na szkole jest tak, że na 15 osób może jest 3-4 facetów na zajęciach, ale mogą chodzić a wybrane tematy, więc np na kąpiel czy radzenie sobie z bólem porodowym przychodzi więcej mężczyzn, a na wyprawkę mniej :) może u Ciebie też się uda, choć w części zajęć wspólnie uczestniczyć.

Niutka- fajnie, że już masz tyle rzeczy, tak jak mówisz, potem średnio bezpiecznie się będzie poruszać na mrozie i lodzie. Ja sobie zawsze podpatruję, co już macie, żeby wiedzieć, czego mi jeszcze brakuje :)

Anett- dobrze, że udało się wam bezpiecznie dotrzeć do domu :)

Dziś mam jeszcze w planach wizytę u dentysty i w pasmanterii, bo koleżanka robi chrzciny za 2 tygodnie i pomyślałam, że dla malej wyszyję obrazek i imieniem i datą urodzin.

http://www.webchiem.com/2011/07/present-for-christmas-teddy-bear-cross.html
http://www.pinterest.com/pin/437130707552628984/
http://www.wzory-haftu.pl/big.php?id=1273

Nie wiem tylko na który się zdecydować- który wam się najbardziej podoba dla dziewczynki?

Lorei proszę tam kawałek ciasta za nas zjeść :D mniaaam :) Ale ci zazdroszcze tego wyszywania, ja sama chciałam wyszyć dla naszego bąbelka imienny taki obrazek z datą :) koniecznie pochwal się krok po kroku jak zaczynasz prace :) .

Zgłoś nadużycie #7918 9 listopada 2013, 9:24

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dzień dobry kobitki :) :)

Niutka- to ty kobieto zaszalałaś...szczęka mi opadła ile tego masz ;) ;)

Lorelei bardzo mi się podoba twoje zamiłowanie do wyszywania,przypomniało mi się właśnie jak moja mama haftowała w taki sposób serwetki ,bieżniki na ławe i obrusy...cos pięknego
Mnie osobiście się podoba ten pierwszy obrazek z misiami ;)

Ja dziś czuje się super aż mi się cos chce robic , biorę się za sprzątanie i pieczenie ciacha bo mamy gości wieczorem.....
U nas piękne słoneczko :) :) :)
koniec leniuchowania
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #7919 9 listopada 2013, 10:07

Dorota93 Supermama
Mi tez sie w koncu cos chce i juz powycieralam meble, odkurzylam, zaraz pranie itp. Korzystam poki wygonilam lenia :) a wieczorem spotykam sie z kolezankami :)

Zgłoś nadużycie #7920 9 listopada 2013, 10:12

Konto usunięte
hej :) widzę że samopoczucie dopisuje :) u mnie mega leń i nic mi się nie chce :P
BASZA wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń Kochana !!!:* 

Zgłoś nadużycie #7921 9 listopada 2013, 10:14

Dorota93 Supermama
Kincia a jak sie czujesz ??

Dolaczam sie do zyczen :)

Zgłoś nadużycie #7922 9 listopada 2013, 10:17

Konto usunięte
a dzięki że pytasz :* ale średnio ,w nocy mnie gorączka dopadła :( ale całe szczęście nie trzymała długo.Jestem głodna :D i nie mam sił robić nic do jedzenia!

Zgłoś nadużycie #7923 9 listopada 2013, 10:58

Dorota93 Supermama
Rob, rob ja se grzeje pierogi bo zobaczylam w tv :D a Ty sie kuruj bo jutro Twoj dzien :)

Zgłoś nadużycie #7924 9 listopada 2013, 11:00

Anett Gotowa na wszystko
Hejo wstałam! :)
Chwilę się pokręcę i na 13 już jestem umówiona z koleżanką na włosy :)

A wracając do wczorajszego wieczoru, generalnie to było bardzo miłe spotkanie, smichy hihy itp ale za krótko, trudno omówić parę lat w parę godzin, ale fajnie było się zobaczyć po takim czasie :)
Pierwsze co, już przy rozstaniu, podjechał transport po te koleżanki ok ale zaraz po nim drugi samochód wpakował się na podwórko, cały zapakowany, wyłączył silnik i siedzą phi same baby to wiecie w strachu, koleżanka zbudziła męża, poszedł do tych typków pytać się o co cho, a oni pewni że trafili na 18 :) ale się uśmialiśmy :)
No i najlepsze w drodze powrotnej, na szczęście jechała ze mną koleżanka z mojej wioski, tylko zjechaliśmy z głównej drogi w las i bach guma hi hi no to już się śmiałam sama do siebie, że no nie mogło być za spokojnie :) z 40min się zeszło zanim mój tato przyjechał, zmienił nam koło, bo nawet zapasu nie miałam to wykombinował jakieś, troche większe ale to nic, grunt że do domu dojechałyśmy :) o i tak to było! :)

Zgłoś nadużycie #7925 9 listopada 2013, 11:00

Konto usunięte
eee tam :P jedyne co jutro chcę robić to leżeć w łóżku :D cała rodzina jedzie 30km od mojej miejscowości na 18-nastkę do kuzynki i będą tam nocować także przyjadą dopiero w poniedziałek,mi zostaje tylko mój kot który ma mnie gdzieś :D

Zgłoś nadużycie #7926 9 listopada 2013, 11:03

Kiniaa Gotowa na wszystko
Kincia ja takie złe samopoczucie miałam wczoraj a dziś bym góry przenosiła....
ty chyba zle znosisz ciąże tak ??
ale nic się nie martw,musisz jesc by dzidzia była odżywiana dobrze i odpoczywaj ,a zobaczysz że to twoje złe samopoczucie,dolegliwosci w ciąży będzie nie długo wynagrodzone małą kruszynką i to jest najpiekniesze...

dasz radę i musisz być silna dla tego małego człowieczka którego nosisz pod sercem....zdrówka życzę :) :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #7927 9 listopada 2013, 11:05

Dorota93 Supermama
Anett ale przygody :) !!
NO WLASNIE kincia jesc musisz :D

Zgłoś nadużycie #7928 9 listopada 2013, 11:20

Anett Gotowa na wszystko
Oj wesoło, ale dzisiejszą noc to nie wiem jak przetrzymam :)
a wracając na ziemię, Dorotka wczoraj pytałaś o zebrę, to jest najzwyklejsze ciasto jasno ciemne, lane tak żeby wyszły paski :) ale pyszne, najlepsze do zimnego mleczka :)

Niutka26 jak przejrzałam Twoje zdjęcia no to szczena mi opadła znów :) ale jesteś wyposażona :) już o nic nie musisz się martwić.. :)

Lorelei moja ciocia też bawi się w takie wyszywanie :) fajna sprawa :) mi najbardziej podobają się te pierwsze miśki :)

Basza 100lat, 100lat! :)

Mykam na śniadanie, bo młody już mnie popędza, wypycha się w stronę kuchni hehehe :)

Zgłoś nadużycie #7929 9 listopada 2013, 11:21

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Oj wesoło, ale dzisiejszą noc to nie wiem jak przetrzymam :)
a wracając na ziemię, Dorotka wczoraj pytałaś o zebrę, to jest najzwyklejsze ciasto jasno ciemne, lane tak żeby wyszły paski :) ale pyszne, najlepsze do zimnego mleczka :)

Niutka26 jak przejrzałam Twoje zdjęcia no to szczena mi opadła znów :) ale jesteś wyposażona :) już o nic nie musisz się martwić.. :)

Lorelei moja ciocia też bawi się w takie wyszywanie :) fajna sprawa :) mi najbardziej podobają się te pierwsze miśki :)

Basza 100lat, 100lat! :)

Mykam na śniadanie, bo młody już mnie popędza, wypycha się w stronę kuchni hehehe :)

A napisz przepis, daj zdjecie i moze mi sie uda :D

Zgłoś nadużycie #7930 9 listopada 2013, 11:49

qasha Fajna mama
Anett to rzeczywiście miałaś zabawną nockę :D

Dorota przez ciążę to niezla kuchareczka z ciebie wyrosnie :D ;)

ja dałam radę :D tzn my ze Stasiem daliśmy rade :D Staś kopal po wypiciu glukozy ale jakos poszło :) teraz oczekiwanie na wyniki ;)

babelunku - koszule kupiłam najzwyklejsze, do szpitala praktycznie tylko. http://allegro.pl/l-xl-koszula-nocna-koszulka-do-karmienia-porodu-i3684491079.ht... wory to morski i pomaranczowy spioch :)