Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7891 8 listopada 2013, 17:57

Anett Gotowa na wszystko
Qasha no tak ciutek nie zaszkodzi :)

Ece śliczniusi nosek tam wystaję, ale jak wyraźnie, to 4d ??

Bąbeluniek no nie wiem sama co Ci doradzić, z jednej strony szkoda że bez męża, ale z drugiej trudno się mówi, jak pójdziesz sama to nie patrz na pary i nie smutaj tylko pochłaniaj jak najwięcej, zawsze się czegos nowego nauczysz i rozerwiesz :) hmm... :)

Kirsti30 fajniuchno, że data prawie ustalona :) potwierdzam, ciąża dużo zmienia w związku :) u nas też na pozytyw :)

Aj nie zdawałam sobie sprawy, że czas tak szybko poleciał tego wieczoru, biorę się za 'pindzenie' hi hi :) ciekawa jestem tego spotkania, jednej koleżanki nie widziałam już prawie 4 lata :)

Zgłoś nadużycie #7892 8 listopada 2013, 18:24

babeluniek Gotowa na wszystko
Anett, baw się dobrze :)

Zgłoś nadużycie #7893 8 listopada 2013, 18:25

Dorota93 Supermama
Kirsti no dawno skrocilam klaczki jesli o to chodzi , juz tydzien po slubie chyba :) anett a jak ta zeberka wyglada ?

Zgłoś nadużycie #7894 8 listopada 2013, 18:29

Ece Gotowa na wszystko
Babeluńku-ja chodziłam też sama czasami do szkoły rodzenia,ale z M było mi raźniej.Spróbuj pójść raz sama ,wtedy zobaczysz jak tam jest i podejmiesz decyzję czy chcesz chodzić.

Anett-tak to z 4d,kocham tą technikę :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7895 8 listopada 2013, 18:31

Dorota93 Supermama
Ece slicznotka Ci rosnie :)

Zgłoś nadużycie #7896 8 listopada 2013, 19:08

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie drogie mamusie :) :)

Kincia zdrówka ci życzę,rozumiem cie że masz trochę obawy by brac ten przepisany antybiotyk, ja pewnie tez bym się długo zastanawiała i znając mnie pewnie bym nie wzięła bo ja to taka ostrożna co do leków...

Ece śliczna córunia :) :)

Ja dziś poległam w łóżku i zwlekłam się z niego dopiero po 13ej i przeniosłam się na kanape do salonu,mężulek się Kornelką zajął wiec ja się byczyłam...
jakoś bez sił się dzisiaj czułam...chyba ciśnienie swiruje...a mój mały odpocząć nie dał tylko wariował łobuz jeden ;) ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #7897 8 listopada 2013, 19:36

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Witajcie drogie mamusie :) :)

Kincia zdrówka ci życzę,rozumiem cie że masz trochę obawy by brac ten przepisany antybiotyk, ja pewnie tez bym się długo zastanawiała i znając mnie pewnie bym nie wzięła bo ja to taka ostrożna co do leków...

Ece śliczna córunia :) :)

Ja dziś poległam w łóżku i zwlekłam się z niego dopiero po 13ej i przeniosłam się na kanape do salonu,mężulek się Kornelką zajął wiec ja się byczyłam...
jakoś bez sił się dzisiaj czułam...chyba ciśnienie swiruje...a mój mały odpocząć nie dał tylko wariował łobuz jeden ;) ;)

No to fajnie, ze odpoczelas :) kazdemu taki dzien sie przyda :)

Zgłoś nadużycie #7898 8 listopada 2013, 21:45

Niutka26 Gotowa na wszystko
dzięki dziewczyny za miłe słowa :) moi rodzice też chcą jechać,bo okazało się,że pogrzeb jest jutro ( chyba przez to święto pośpieszyli)
siedzę wykąpana,mąż smacznie śpi,obraził się na babcie,u której mieszkamy,z czego i mi się dostało,bo ma od dłuższego czasu doła przez pracę i oczywiście i mi się dostaje...eh...
te chłopy... z nimi źle ale bez nich jeszcze gorzej...
tęskni mi się za swoim kącikiem jak cholera,wszystko bym dała,żeby mieć swój kawałek podłogi-nawet małą kawalerkę,ale mieszkać sama i nikomu się nie tłumaczyć z wszystkiego :( :( :(
Ewa super że u maleństwa wszystko dobrze,oby tak dalej było.
Ja też będę mieć prawdopodobnie usg dopiero między 28 a 32 tyg,ciąży,albo nawet w 32 żeby już w 35 nie robić (tak robią lekarze jeśli wszystko jest ok),bo powinno być jeszcze jedno w 35 tyg.ciąży określające łożysko i ułożenie dziecka do porodu.
babeluniek-ja też wybieram się do szkoły rodzenia,ale jak na złość wszystkie dostępne są w godz,przedpołudniowych,kiedy nasi mężczyźni pracują :(
poszłabym z Nim bo raźniej i też chce,żeby się coś dowiedział,ale jakoś to kijowo robią ustalając takie pory...

Zgłoś nadużycie #7899 8 listopada 2013, 21:53

przesyłam obiecane zdjęcia ;)

Zgłoś nadużycie #7900 8 listopada 2013, 21:54

i reszta

Zgłoś nadużycie #7901 8 listopada 2013, 21:54

reszta

Zgłoś nadużycie #7902 8 listopada 2013, 21:55

i reszta

Zgłoś nadużycie #7903 8 listopada 2013, 21:58

i reszta...

Zgłoś nadużycie #7904 8 listopada 2013, 22:17

więcej czasu chyba zajęło mi spisywanie tego i liczenie niż samo pakowanie :)

ale ciuszki małe 0-3mc i 3-6mc mam w jednym pudełku a 6-9mc i 9-12mc w drugim,co samo tyczy się akcesoriów i zabawek-w jednym pudle zabaweczki i pluszak,a w drugim wszystko inne-czyli prześcieradełka,podkłady,poszewki,kołderka,rożki,pajacyki po kąpieli itd...

zliczając -
pajacyków ( ogółem,bo są różne rozmiary-w sumie po równo z każdego) - sztuk 35
body z krótkim rękawem-39
z długim-10
bosy a'la spodenki-8
spodenki-17 + 11
koszuleczki-10
bluzeczki z rękawkiem-14
czapeczki cieńkie-8
grube-3
berecik-1
skarpetki-14+1 z grzechotką
buciki-3 pary
sweterek-1
kurteczka-1
papućki-1 ( nowe fioletowe z kotkami-przyszły wczoraj :) )

z zabawek edukacyjnych dla małego-
pluszowy miś
grzechotka do wózka
grzechotka-9
ośmiornica,wibrująca rybka i motylek,kaczka w kuli i welurowa zabawka dzwiękowa

z pielęgnacyjnych rzeczy i tych codziennego użytku-
2x duże i 1x mała butelka
1x butelka w ocieplaczu
gryzak wodny
3x smoczek Myszka Miki
szczoteczka do włosów i grzebień
płatki dla niemowlaka
2x grube ceratko-pieluszki,1x cieńka
pieluchy tetrowe-6
pajacyk po kąpieli-3
nosideło
materiały do łożeczka-na boki i na wierzch
2x prześcieradełko frotte
3x prześcieradełka z misiami
1x rożek niebieski
1x pajacyk biały ciepły z kapturkiem i krótkimi rękawkami
2x ręczniczki po kąpieli
cienki kocyk

do tego 4x grube kombinezoniki
1x niebieski cieńszy
kołderka biała z poduszeczką

łóżeczko i materacyk mamy swój-nowe

Z tego co się orientuje będą potrzebne ze dwie ciepłe,malutkie czapeczki ( takie 0-3mc) bo takich nie mam,z ubrań...hmm nie wiem co brakuje,wydaje mi się,że połowy z tego nie zdążę ubrać :)
ale coś nowego też kupie-żeby też coś mieć swojego,bo jak wspominałam to wszystko wysłała mi moja koleżanka ze szkoły,z którą od dawna się nie kontaktowałam,a jak dowiedziała się,że bęzdiemy mieć dzidziusia sama zaproponowała że coś tam mi wyślę,z czego Jej mały wyrósł..
no i ,,coś tam " przysłała :P heh :D

jestem pełna podziwu dla obcych ludzi.na prawdę!

Zgłoś nadużycie #7905 8 listopada 2013, 22:25

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

więcej czasu chyba zajęło mi spisywanie tego i liczenie niż samo pakowanie :)

ale ciuszki małe 0-3mc i 3-6mc mam w jednym pudełku a 6-9mc i 9-12mc w drugim,co samo tyczy się akcesoriów i zabawek-w jednym pudle zabaweczki i pluszak,a w drugim wszystko inne-czyli prześcieradełka,podkłady,poszewki,kołderka,rożki,pajacyki po kąpieli itd...

zliczając -
pajacyków ( ogółem,bo są różne rozmiary-w sumie po równo z każdego) - sztuk 35
body z krótkim rękawem-39
z długim-10
bosy a'la spodenki-8
spodenki-17 + 11
koszuleczki-10
bluzeczki z rękawkiem-14
czapeczki cieńkie-8
grube-3
berecik-1
skarpetki-14+1 z grzechotką
buciki-3 pary
sweterek-1
kurteczka-1
papućki-1 ( nowe fioletowe z kotkami-przyszły wczoraj :) )

z zabawek edukacyjnych dla małego-
pluszowy miś
grzechotka do wózka
grzechotka-9
ośmiornica,wibrująca rybka i motylek,kaczka w kuli i welurowa zabawka dzwiękowa

z pielęgnacyjnych rzeczy i tych codziennego użytku-
2x duże i 1x mała butelka
1x butelka w ocieplaczu
gryzak wodny
3x smoczek Myszka Miki
szczoteczka do włosów i grzebień
płatki dla niemowlaka
2x grube ceratko-pieluszki,1x cieńka
pieluchy tetrowe-6
pajacyk po kąpieli-3
nosideło
materiały do łożeczka-na boki i na wierzch
2x prześcieradełko frotte
3x prześcieradełka z misiami
1x rożek niebieski
1x pajacyk biały ciepły z kapturkiem i krótkimi rękawkami
2x ręczniczki po kąpieli
cienki kocyk

do tego 4x grube kombinezoniki
1x niebieski cieńszy
kołderka biała z poduszeczką

łóżeczko i materacyk mamy swój-nowe

Z tego co się orientuje będą potrzebne ze dwie ciepłe,malutkie czapeczki ( takie 0-3mc) bo takich nie mam,z ubrań...hmm nie wiem co brakuje,wydaje mi się,że połowy z tego nie zdążę ubrać :)
ale coś nowego też kupie-żeby też coś mieć swojego,bo jak wspominałam to wszystko wysłała mi moja koleżanka ze szkoły,z którą od dawna się nie kontaktowałam,a jak dowiedziała się,że bęzdiemy mieć dzidziusia sama zaproponowała że coś tam mi wyślę,z czego Jej mały wyrósł..
no i ,,coś tam " przysłała :P heh :D

jestem pełna podziwu dla obcych ludzi.na prawdę!

fajne mi to cos tam haha :D ale tego masz!

Zgłoś nadużycie #7906 8 listopada 2013, 22:39

kirsti30 Gotowa na wszystko
Wow z podziwem patrze na dorote i niutke i qasha naprawde, z tego co zauwazyłam to wy chyba dziewczyny macie najwięcej skompletowane. Jejku a u mnie jak narazie łóżeczko, wózek i wanienka.

http://www.youtube.com/watch?v=q1V0RcI1idI

Zgłoś nadużycie #7907 8 listopada 2013, 22:49

noo..3 duże paczki i 1 mała :)
stoi na razie na nieużywanym piecyku,jak przyjdzie to gdzieś pomieścić w szafie to chyba będę chodzić w jednym dresie :D

Zgłoś nadużycie #7908 8 listopada 2013, 23:00

kirsti gdyby nie ta koleżanka-skarb to podejrzewam,że też bym niewiele jeszcze miała..
tyle co kupiliśmy łóżeczko i materacyk z ,,lewych" pieniążków,choć dużo osób się krzywiło,że już ?? !!
a tak coś już na szafie leży i czeka na tą małą kruszynę,nasi bliscy -a szczególnie babcie,to mają jakieś uprzedzenia do wcześniejszego kupowania wyprawki-najlepiej zrobić to po wyjściu ze szpitala,bo przecież kupowanie wcześniej czegokolwiek źle wróży...
ale nikt nie pomyśli że dużo dzieci rodzi się przedwcześnie lub że bliżej rozwiązania mamy w nosie łażenie po sklepach i szukanie gdzie taniej,tym bardziej,że przed świętami będzie duży ruch,potem święta,potem Nowy Rok,kilka dni odpoczynku do Nowym Roku( po takim świątecznym obżarstwie) :) a w styczniu to już średnio przy prawdopodobnym ostrym mrozie,ślizgawce na chodnikach i śniegowych opadach będzie chciało nam się cokolwiek kupowac i targać naszych facetów po sklepach...

także dzieczyny-myślę,że listopad to czas najwyższy na zakupy dla naszych maluchów - jeśli chcecie mieć przed świętami czas na spokojnie ubieranie chonki,szykowanie wigilijnych potraw i ostatnie farbowanie włosów na święta i sylwestra ( spędzonego pewnie w domu-ale tu mówię za siebie ;)

Zgłoś nadużycie #7909 8 listopada 2013, 23:03

zmykam spać,bo mój mały bąbel tak się ułożył,że dupcie na mnie wypiął i zrobił mi twardy wzgórek pod żębrami :D
idę Go utulić jak się należy :)
miłej nocki wszystkim !!!

Zgłoś nadużycie #7910 8 listopada 2013, 23:11

kirsti30 Gotowa na wszystko
Niutka dobrze gadasz :) nie wiem jak to jeszcze u nas wyjdzie, ale coś w Grudniu pewnie zakupie, jakoś się przyjeło że co miesiąc coś kupujemy, także w Grudniu też coś się kupi :) .
ja też zmykam spać, nie mam siły. Ile ja się upłakałam dzisiaj :)
Dobranoc.