Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7791 7 listopada 2013, 19:45

Ece Gotowa na wszystko
Zmierzylam swoją pileczkę-prawie 94 w najszerszym miejscu.Fotki sprzed chwili.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7792 7 listopada 2013, 19:45

ewka90 Gotowa na wszystko
Qasha nie jest źle na glukozie :) Ja byłam nastawiona na najgorsze, a okazało się, że wcale nie było tak źle... Najgorsze jest to czekanie, a sama glukoza to przeżycia ;)

Zgłoś nadużycie #7793 7 listopada 2013, 19:46

Anett Gotowa na wszystko
Ece bardzo ładnie wyglądasz. :)

Zgłoś nadużycie #7794 7 listopada 2013, 19:51

Anett Gotowa na wszystko
Dziewczynki ile razy robiłyście badania na toksoplazmozę ? bo mi już trzeci raz zlecił, dziwię się bo mówił, że jest wszystko ok ale teraz już nie jestem pewna, a może tylko tak bo wie że mam kota hehe

Zgłoś nadużycie #7795 7 listopada 2013, 19:52

qasha Fajna mama
Ece chudzinko :) super :)

Zgłoś nadużycie #7796 7 listopada 2013, 19:57

Ece Gotowa na wszystko
Ciekawość mnie zżera ile waży zawartość tej piłeczki z przodu-obstawiam okrągły kilogram :-) .Już jutro się dowiem :-) ..
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7797 7 listopada 2013, 20:02

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Dziewczynki ile razy robiłyście badania na toksoplazmozę ? bo mi już trzeci raz zlecił, dziwię się bo mówił, że jest wszystko ok ale teraz już nie jestem pewna, a może tylko tak bo wie że mam kota hehe

Ja tylko w poprzednich ciazach,teraz ani razu,ale mam przechorowaną IgG dodatnie,a IgM ujemne.
Może masz obie klasy przeciwciał ujemne,dlatego lekarz powtarza te badania.

Zgłoś nadużycie #7798 7 listopada 2013, 20:11

Kiniaa Gotowa na wszystko
Heeej kobietki :) :) :) :)

wracam do was po długiej nie obecnosci :) :) brak mi czasu było na forum,
najpierw PL a później tygodniowy pobyt w Hiszpani a tam brak neta było ;)
teraz spokojnie odpoczywamy po jesiennym urlopie i od poniedziałku do pracy...koniec laby a szkoda bo cudownie było ;)

My z Natankiem mamy się super ,nic nie boli ,nic nie dolega a synek wariuje po żebrach :) :)
Jak znajdę czas na to pyknę fotke dla was...sporo nam się urosło ;)

Wasze brzucholki cudowne :) :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #7799 7 listopada 2013, 20:13

Kiniaa Gotowa na wszystko
Kurcze ale ten czas leci a tak nie dawno zobaczyliśmy dwie kreseczki na teście a to już 25tydz....
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #7800 7 listopada 2013, 20:26

Ece Gotowa na wszystko
Kiniaa-faktycznie nie dawno do nas nie zagladalaś -cieszę się ze wypoczęlaś i podladowalas akumulatorki.Nie ma to jak urlop :-) .

Zgłoś nadużycie #7801 7 listopada 2013, 20:30

lorelei_l Fajna mama
Na dzisiejszej szkole rodzenia: prowadząca mówi "na następnych zajęciach porozmawiamy o ulewaniu się niemowląt", na co W. do mnie "może masz ochotę na zupę mleczną na śniadanie?"

popłakałam się ze śmiechu, na szczęście już po zajęciach :D

Zgłoś nadużycie #7802 7 listopada 2013, 20:39

Anett Gotowa na wszystko
Ece faktycznie oba współczynniki na początku miałam ujemne i teraz powtarzamy drugi raz samo IgM, które też jest ujemne ale czytałam, że jeśli IgG wychodzi ujemne to trzeba co jakiś czas powtarzać, w sumie to dobrze będę spokojniejsza :)

U mnie znów mandarynkowo, chyba już się zaczął sezon bo taaakie mniamniusie :)

Zgłoś nadużycie #7803 7 listopada 2013, 20:44

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Na dzisiejszej szkole rodzenia: prowadząca mówi "na następnych zajęciach porozmawiamy o ulewaniu się niemowląt", na co W. do mnie "może masz ochotę na zupę mleczną na śniadanie?"

popłakałam się ze śmiechu, na szczęście już po zajęciach :D

Haha fajnie :D

Zgłoś nadużycie #7804 7 listopada 2013, 20:45

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Kurcze ale ten czas leci a tak nie dawno zobaczyliśmy dwie kreseczki na teście a to już 25tydz....

Heeej, fajnie ze juz jestes :) )

Zgłoś nadużycie #7805 7 listopada 2013, 20:52

Niutka26 Gotowa na wszystko
Ece,Qasha śliczne brzuszki :)
Witaj Kiniaa po długiej nieobecności :) mam nadzieję,że urlop się udał i Natanek wypoczął razem z Tobą :)
Jeśli chodzi o zdjęciową sobotę to też się pisze,Dorotko zgarnij zatem wszystkich chętnych :) będzie co oglądać i porównywać :) czytałam dziś o kształtach i wymiarach brzuszków-fajnie napisali,że tak jak każda kobieta ma inną figurę tak i brzuszki mogą się od siebie różnić pod wieloma względami..
Anett Ty masz smaka na mandarynki-ja za to jem jak napalona pomarańcze-na potęgę! potrafię zjeść 5 na raz,piję też codziennie rano herbatkę z cytryną i sokiem z malin,żeby nie dostać żadnej infekcji.
Witamina C sprzyja wchłanianiu się żelaza,co teraz jest niezbędne.
Ja już po ciuszkowym rozkładaniu -nie macie pojęcia ile mi z tym zeszło... :( do 15tej godziny...
Krzyża nie czułam i brzuch mi stwardniał od tego ciągłego chylania się i składania,ale ogarnęłam wszystko.
Jutro wkleję Wam zdjęcia,bo jest co oglądać.Przyszły dziś też fioletowe papućki z kotkami ( Dorotka widziała w niedzielę :)
suuuper są :)
muszę też jutro znaleść Dorotki rozpiskę,co trzeba do wyprawki,żebym mogła sprawdzić,co jeszcze brakuje. Z ciuszków nie wiele na szczęście.
Ok,uciekam,oddaje kompa mężykowi,niech gra bo taką Mu to przyjemnośc sprawie,że ja się z zWami jutro do południa opiszę :)
Miłej nocki :) )

Zgłoś nadużycie #7806 7 listopada 2013, 20:58

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

Ece,Qasha śliczne brzuszki :)
Witaj Kiniaa po długiej nieobecności :) mam nadzieję,że urlop się udał i Natanek wypoczął razem z Tobą :)
Jeśli chodzi o zdjęciową sobotę to też się pisze,Dorotko zgarnij zatem wszystkich chętnych :) będzie co oglądać i porównywać :) czytałam dziś o kształtach i wymiarach brzuszków-fajnie napisali,że tak jak każda kobieta ma inną figurę tak i brzuszki mogą się od siebie różnić pod wieloma względami..
Anett Ty masz smaka na mandarynki-ja za to jem jak napalona pomarańcze-na potęgę! potrafię zjeść 5 na raz,piję też codziennie rano herbatkę z cytryną i sokiem z malin,żeby nie dostać żadnej infekcji.
Witamina C sprzyja wchłanianiu się żelaza,co teraz jest niezbędne.
Ja już po ciuszkowym rozkładaniu -nie macie pojęcia ile mi z tym zeszło... :( do 15tej godziny...
Krzyża nie czułam i brzuch mi stwardniał od tego ciągłego chylania się i składania,ale ogarnęłam wszystko.
Jutro wkleję Wam zdjęcia,bo jest co oglądać.Przyszły dziś też fioletowe papućki z kotkami ( Dorotka widziała w niedzielę :)
suuuper są :)
muszę też jutro znaleść Dorotki rozpiskę,co trzeba do wyprawki,żebym mogła sprawdzić,co jeszcze brakuje. Z ciuszków nie wiele na szczęście.
Ok,uciekam,oddaje kompa mężykowi,niech gra bo taką Mu to przyjemnośc sprawie,że ja się z zWami jutro do południa opiszę :)
Miłej nocki :) )

Kochana ja pisalam co mam, nie co trzeba, bo sama do konca nie wiem "*

Zgłoś nadużycie #7807 7 listopada 2013, 21:01

Dorota93 Supermama
Ece brzuszek masz sliczny:*

Zgłoś nadużycie #7808 7 listopada 2013, 21:49

Ece Gotowa na wszystko
Dziewczęta możemy założyć fanklub cytrusów,chętnie dołączę,bo codziennie wciagam pomarańcze i mandarynki-nawet te kwaskowe ładnie mi wchodzą :-) ,byle by były soczyste.Faktycznie chyba zaczął się na nie sezon,mnie zawsze najbardziej te typowo świąteczno-noworoczne smakują.

Kincia-dzieki za sugestie odnośnie kosmetyków J&J, z Martynką uzywalam i nie było problemów, ale to było 8 lat temu-bedę teraz ostrożna.

Zgłoś nadużycie #7809 7 listopada 2013, 22:37

Anett Gotowa na wszystko
Obejrzałam jakąś komedie w tv 'Raj dla par' i przy tym zjadłam z 10 mandarynek minimalnie bo nie wiem ile ich dokładnie, grunt że pękam w szwach :)
Niutka26 nie dziwię się, że już miałaś dość, ja też dziś wymiękłam przy porządkach z odzieżą, tzn mój brzuch... 

hmm... może być jakiś zdjęciowy dzień, no ale ja już wiem że w każdą sobotę nie dam rady, lepszy by był jakiś dzień w tygodniu na spokojnie :)

Zgłoś nadużycie #7810 7 listopada 2013, 22:51

Ece Gotowa na wszystko
A ja jakaś nieprzytomna jeste-m,zrozumiałam,że ten dzień brzuszkowy jest dzisiaj .
Zmykam,bo mi oczko leci.dobranoc :-)