Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7731 7 listopada 2013, 15:12

kirsti30 Gotowa na wszystko
jestem :) za godzine moja pyza powinna być ze mną :) wstyd się przyznać ale długo nie uleżałam, plecy :( jak chodze to jakos lepiej a później znowu kolana bolą i na przemian.

Ale wy smakołyki macie na obiad dzisiaj fiu fiu, kluski parowe uwielbiam, może w sobote zrobie mniamuśne :)
Ja dzisiaj mam rosołek, pieczone skrzydełka i frytasy :) bo mój uwielbia, zresztą nie powiem też mam ochote na frytasy ;)

Zgłoś nadużycie #7732 7 listopada 2013, 15:14

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

No z prawdziwego, pracuje 1000m pod ziemia ;) a ja codziennie sie martwie

No to ładnie, wcale się nie dziwię że się martwisz... oglądałam jakiś film niedawno o takiej pracy to podziwiam Cię Kochana i Twojego męża, ciężka praca.

Basza jesteś urocza :)

Zgłoś nadużycie #7733 7 listopada 2013, 15:14

basza Fajna mama
Cytryna pomaga tylko trzeba ją rozmieszać ale Ja sobie i z tym poradziłam ;-) co chwilę dociskałam nową porcję. Pewnie, że jest okropna, Ja nie lubię słodkiego - ale spokojnie da się radę, mi potem było niedobrze, ale jakoś dałam radę, tylko, że Pani z laboratorium pozwoliła mi wziąć później tylko łyczka wody... i to już było gorsze... bo Ja dużo piję wody w ciągu dnia i brakowało mi. No, ale po tych prawie 3h - byłam już dość głodna, choc w dalszym ciągu zasłodzona na maxa - a mój pomysłowy Mąż mówi, to zanim dojedziemy do domu to Ci jakiegos Grześka kupię...facet ;-)

Zgłoś nadużycie #7734 7 listopada 2013, 15:15

babeluniek Gotowa na wszystko
Cześć.
Ja od rana się krzątam bez celu, pogoda dupna więc nie pozostaje nic innego jak zaszyć się w domu...
Kirsti, życzę przyjemnych chwil ze swoim przyszłym mężem, już niedługo będziesz go miała na stałe :)
Ewka, też mam czasem takie wyrzuty sumienia przez swoje lenistwo, ale lepsze to, niż przepracowywanie się :)
Anett, na pewno nie wyglądasz źle :) Ale najważniejsze, żebyś się dobrze czuła w tym, co założysz :)
Basza, nie było tak strasznie, prawda? ;)
Qasha, Ty się tak nie nastawiaj. Ja nie wspominam tak źle tej glukozy, najgorsze było tylko to czekanie przez 2 godziny...
Dorota, jak Ty się dzisiaj czujesz? :)

Jutro mam wizytę, ktoś jeszcze, tylko nie pamiętam kto :P Ewka? Diaglab? Ece?

Zgłoś nadużycie #7735 7 listopada 2013, 15:18

basza Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Cześć.
Ja od rana się krzątam bez celu, pogoda dupna więc nie pozostaje nic innego jak zaszyć się w domu...
Kirsti, życzę przyjemnych chwil ze swoim przyszłym mężem, już niedługo będziesz go miała na stałe :)
Ewka, też mam czasem takie wyrzuty sumienia przez swoje lenistwo, ale lepsze to, niż przepracowywanie się :)
Anett, na pewno nie wyglądasz źle :) Ale najważniejsze, żebyś się dobrze czuła w tym, co założysz :)
Basza, nie było tak strasznie, prawda? ;)
Qasha, Ty się tak nie nastawiaj. Ja nie wspominam tak źle tej glukozy, najgorsze było tylko to czekanie przez 2 godziny...
Dorota, jak Ty się dzisiaj czujesz? :)

Jutro mam wizytę, ktoś jeszcze, tylko nie pamiętam kto :P Ewka? Diaglab? Ece?

pewnie, że nie strasznie :-) . I jutro zobaczysz swoją Marcysię, pomachaj Jej od cioci Basi i Niny :-) .

Zgłoś nadużycie #7736 7 listopada 2013, 15:18

Anett Gotowa na wszystko

basza napisał(a)

Cytryna pomaga tylko trzeba ją rozmieszać ale Ja sobie i z tym poradziłam ;-) co chwilę dociskałam nową porcję. Pewnie, że jest okropna, Ja nie lubię słodkiego - ale spokojnie da się radę, mi potem było niedobrze, ale jakoś dałam radę, tylko, że Pani z laboratorium pozwoliła mi wziąć później tylko łyczka wody... i to już było gorsze... bo Ja dużo piję wody w ciągu dnia i brakowało mi. No, ale po tych prawie 3h - byłam już dość głodna, choc w dalszym ciągu zasłodzona na maxa - a mój pomysłowy Mąż mówi, to zanim dojedziemy do domu to Ci jakiegos Grześka kupię...facet ;-)

Hehehe faceci! :)
Tak czekanie jest gorsze niż ta cała glukoza, ale wzięłam sobie do poczytania erotyk i miło zleciał czas :D

Zgłoś nadużycie #7737 7 listopada 2013, 15:19

basza napisał(a)

pewnie, że nie strasznie :-) . I jutro zobaczysz swoją Marcysię, pomachaj Jej od cioci Basi i Niny :-) .

Dzięki :) Mam nadzieję, że urosła dużo od ostatniej wizyty :)

Zgłoś nadużycie #7738 7 listopada 2013, 15:26

basza Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Dzięki :) Mam nadzieję, że urosła dużo od ostatniej wizyty :)

pewnie, że dużo... myślę, że Jej nie poznasz ;-) , ale masz fajowo. Ja dopiero 25 listopada - najdłuższa moja przerwa, teraz chyba powiem, że chcę wizytę co 2 tygodnie - bo za mocno świruję

Zgłoś nadużycie #7739 7 listopada 2013, 15:28

ewka90 Gotowa na wszystko
Babeluniek ja mam też jutro wizytę i też rano :) )
Kincia dobrze, że masz takie nastawienie przynajmniej się nie rozczarujesz... :) Ale ja ostatnio zrobiłam małą "aferę" kobiecie, która zajmuje się moją sprawą w ZUS-ie, powiedziałam jej, że nie mam na składkę za październik bo nie pracuję od dwóch miesięcy a żaden bank nie udzieli mi pożyczki bo nie wykazuję dochodu od dwóch miesięcy i chyba się babeczka przejęła bo dzwoniła i pismo ze skarbówki jest już u nich i postara mi się to do jutra ogarnąć :) więc zobaczymy może uwierzę w cuda :) A jak nie to niestety 12 listopada zapłacę (bo 10 jest w niedzielę, potem święto więc do 12 mam czas). Ale wierzę, że może istnieją jeszcze dobrzy ludzie... :)

Zgłoś nadużycie #7740 7 listopada 2013, 15:28

basza napisał(a)

pewnie, że dużo... myślę, że Jej nie poznasz ;-) , ale masz fajowo. Ja dopiero 25 listopada - najdłuższa moja przerwa, teraz chyba powiem, że chcę wizytę co 2 tygodnie - bo za mocno świruję

Wiesz, ja myślałam, że jak już zacznę czuć ruchy to się uspokoję i przestanę świrować. Ale nie sprawdziło się to przez tę ostatnią wizytę :P Obym teraz się uspokoiła :)

Zgłoś nadużycie #7741 7 listopada 2013, 15:30

Ewka, czyli dobrze pamiętałam, że wizytujesz jutro :)
Przy okazji tego jutrzejszego wyjścia, skoczę też na pocztę i Ci te spodnie wyślę :)

Zgłoś nadużycie #7742 7 listopada 2013, 15:32

basza Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Wiesz, ja myślałam, że jak już zacznę czuć ruchy to się uspokoję i przestanę świrować. Ale nie sprawdziło się to przez tę ostatnią wizytę :P Obym teraz się uspokoiła :)

Babeluńku - Ja myślę, że My już nigdy nie przestaniemy świrować - taki już los Mamusiek, teraz martwimy się o bejbiki w środku, a potem jak się wyklują to będziemy się też martwić, a potem jak Nasze córki zajdą w ciążę itd, itd... to jest po prostu SZAŁ :-)

Zgłoś nadużycie #7743 7 listopada 2013, 15:34

Dorota93 Supermama
Babeluniek dziekuje, dzis juz dobrzensie czuje :)

Zgłoś nadużycie #7744 7 listopada 2013, 15:35

basza napisał(a)

Babeluńku - Ja myślę, że My już nigdy nie przestaniemy świrować - taki już los Mamusiek, teraz martwimy się o bejbiki w środku, a potem jak się wyklują to będziemy się też martwić, a potem jak Nasze córki zajdą w ciążę itd, itd... to jest po prostu SZAŁ :-)

Pewnie tak... Aż się boję, że będę taką przewrażliwioną mamuśką :P Choć jeśli przejmę cechy swojej mamy, to tak nie będzie :P

Zgłoś nadużycie #7745 7 listopada 2013, 15:35

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

Babeluniek ja mam też jutro wizytę i też rano :) )
Kincia dobrze, że masz takie nastawienie przynajmniej się nie rozczarujesz... :) Ale ja ostatnio zrobiłam małą "aferę" kobiecie, która zajmuje się moją sprawą w ZUS-ie, powiedziałam jej, że nie mam na składkę za październik bo nie pracuję od dwóch miesięcy a żaden bank nie udzieli mi pożyczki bo nie wykazuję dochodu od dwóch miesięcy i chyba się babeczka przejęła bo dzwoniła i pismo ze skarbówki jest już u nich i postara mi się to do jutra ogarnąć :) więc zobaczymy może uwierzę w cuda :) A jak nie to niestety 12 listopada zapłacę (bo 10 jest w niedzielę, potem święto więc do 12 mam czas). Ale wierzę, że może istnieją jeszcze dobrzy ludzie... :)

Ewa pewnie, że istnieją :-) np My wszystkie ;-) , a tak na poważnie to te nasze instytucje mają duże wymagania za to mniej chcą dawać od siebie. Może dobrze, że zrobiłaś aferę - czasem na ludzi nie działa jak ktoś jest miły, uległy - tylko trzeba wytoczyć działo.

Zgłoś nadużycie #7746 7 listopada 2013, 15:38

basza Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Pewnie tak... Aż się boję, że będę taką przewrażliwioną mamuśką :P Choć jeśli przejmę cechy swojej mamy, to tak nie będzie :P

Moja Mama też nigdy nie była i nie jest, chociaż kilka ostatnich lat Mojego życia tak poważnie Nas doświadczyło, że trochę się pozmieniało - wiemy, że jednego dnia wszystko może tu się skończyć - ale zamartwianie nic nie da, najważniejsze to działać :-)

Zgłoś nadużycie #7747 7 listopada 2013, 15:39

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Babeluniek dziekuje, dzis juz dobrzensie czuje :)

no i nareszcie , tylko proszę spokojnie, nie szaleć z dziwnymi potrawami :-)

Zgłoś nadużycie #7748 7 listopada 2013, 15:41

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

no i nareszcie , tylko proszę spokojnie, nie szaleć z dziwnymi potrawami :-)

Mam ochote na mc :d
A teraz walcze z paznokciami, eh pilnik zajade :dd

Zgłoś nadużycie #7749 7 listopada 2013, 15:50

Anett Gotowa na wszystko
Bąbeluniek powodzenia jutro na wizycie :) może być, że nie poznasz małej hi hi ja nie poznałam, patrzyłam na ekran szerokimi oczami na te pokrzyżowane rączki i nóżki przez które gdzieś tam prześwitywały oczka heh :) na pewno sporo urosła :)
Dorota Ty już nie wymyślaj bo zaraz będziesz leciała zigać do kibelka :p

No ja jeśli będę taka jak moja mama to nie będę mogła spać po nocach jak małolat gdzieś pójdzie na randewu heh :) może nie :)

Babia już mi przyniosła kolację - papka dyniowa z zacierkami :)

Zgłoś nadużycie #7750 7 listopada 2013, 15:54

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Bąbeluniek powodzenia jutro na wizycie :) może być, że nie poznasz małej hi hi ja nie poznałam, patrzyłam na ekran szerokimi oczami na te pokrzyżowane rączki i nóżki przez które gdzieś tam prześwitywały oczka heh :) na pewno sporo urosła :)
Dorota Ty już nie wymyślaj bo zaraz będziesz leciała zigać do kibelka :p

No ja jeśli będę taka jak moja mama to nie będę mogła spać po nocach jak małolat gdzieś pójdzie na randewu heh :) może nie :)

Babia już mi przyniosła kolację - papka dyniowa z zacierkami :)

Haha anett ty to jestes :D o kurde postawilam jajka, zeby paste jajeczna zrobic i 40min je gotuje juz oooo dzizys ; d