Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7711 7 listopada 2013, 13:22

kirsti30 Gotowa na wszystko
Autentycznie padam z sił...dołoże do pieca i chyba sobie drzemke zrobie bo naprawde padam...

Zgłoś nadużycie #7712 7 listopada 2013, 13:30

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

Autentycznie padam z sił...dołoże do pieca i chyba sobie drzemke zrobie bo naprawde padam...

No to sio :)

Zgłoś nadużycie #7713 7 listopada 2013, 13:37

ewka90 Gotowa na wszystko
Kirsti odpoczywaj jak czytam co już zrobiłaś to aż mi głupio... Bo ja wstałam z łóżka ogarnęłam się przeniosłam się do salonu i znowu leżę przed TV... :) Więc połóż się i odpocznij :)

Zgłoś nadużycie #7714 7 listopada 2013, 13:41

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Kirsti odpoczywaj jak czytam co już zrobiłaś to aż mi głupio... Bo ja wstałam z łóżka ogarnęłam się przeniosłam się do salonu i znowu leżę przed TV... :) Więc połóż się i odpocznij :)

To jak ja nic nie robilam, teraz obiad jedynie i to wszystko :d

Zgłoś nadużycie #7715 7 listopada 2013, 13:44

Dorota93 Supermama
Co dzis robicie na obiad? :)

Zgłoś nadużycie #7716 7 listopada 2013, 14:00

ewka90 Gotowa na wszystko
Ja mam kluski na parze :) ) Mąż nie lubi ale ma dzisiaj jakieś szkolenie i tam dostanie obiad więc mogłam zrobić sobie coś co uwielbiam :)

Zgłoś nadużycie #7717 7 listopada 2013, 14:05

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Ja mam kluski na parze :) ) Mąż nie lubi ale ma dzisiaj jakieś szkolenie i tam dostanie obiad więc mogłam zrobić sobie coś co uwielbiam :)

Mmmmmm pycha :) ja sobie jem ryz z maselkiem jak wczoraj pisalas a kamilowi nagetsy, ryz z curry bo uwielbia i sosik :)

Zgłoś nadużycie #7718 7 listopada 2013, 14:48

basza Fajna mama
Dzień dobry! Melduję się po glukozie. Natworzyłyście dzisiaj cudnie :-) . Wszystko przeczytałam ale nie odważę się odpisywać bo na pewno pomieszałabym co u kogo. Buziole dla Wszystkich.

Zgłoś nadużycie #7719 7 listopada 2013, 14:53

qasha Fajna mama
ja zaraz mykam do domku :)

jakis len mnie dopadl :D

ja glukoze mam w sobote :/ ehhh jak cholernie się boję :/ ja nie cierpnie nic slodkiego do picia :( musze wziac ze soba cytryne, mam nadzieje ze Panie mi pozwolą wcisnąc.

ja na obiadek zjadlam w pracy leczo, a w domku zjem chyba kopytka :) coś mam smaka :)

Zgłoś nadużycie #7720 7 listopada 2013, 14:58

Anett Gotowa na wszystko
Dziękuję dziewczynki za wsparcie :)
Kincia masz rację, jeszcze nie jest tak źle jak u Was... współczuję Wam bardziej :*
Kirsti30 walczę walczę :) a dokładnie to czekam do wieczora co tam wymyślą z tym przelewem...
Dorotka ale rozpieszczasz mężulka no no :p

Ja się zawsze budzę na plecach ale nie zauważyłam, żeby niuńkowi to przeszkadzało :) odkąd lekarz mnie uspokoił to śpię jak mi się podoba, raz na lewym raz na prawym :)

A na obiad pochłonęłam gulasz, ziemniaki i buraczki :)

Pożyczyłam sukienkę na sobotę, ehh.. wyglądam w niej jak beczułka :) ale jeszcze koleżanka ma mi coś podrzucić :)

Zgłoś nadużycie #7721 7 listopada 2013, 15:01

basza Fajna mama

qasha napisał(a)

ja zaraz mykam do domku :)

jakis len mnie dopadl :D

ja glukoze mam w sobote :/ ehhh jak cholernie się boję :/ ja nie cierpnie nic slodkiego do picia :( musze wziac ze soba cytryne, mam nadzieje ze Panie mi pozwolą wcisnąc.

ja na obiadek zjadlam w pracy leczo, a w domku zjem chyba kopytka :) coś mam smaka :)

Qasha naprawdę nie taka ta glukoza straszna, cytrynkę wcisnęłam tylko moja mądrość nie podpowiedziała mi, zeby wziąć łyżeczkę do pomeszania...eh.... następnym razem ;-) .
A mi dzisiaj mamcia przyniosla zeberka z buraczkami i kiszoną papryką, zobaczymy co moje jelitka na to. Nina dzisiaj jakaś spokojna buuuuu

Zgłoś nadużycie #7722 7 listopada 2013, 15:05

Dorota93 Supermama
Anett nigdy nie uwierze, ze wygladasz jak beczulka ! :D rozpieszczam, bo ja nie pracuje a on na kopalni ciezko pracuje wiec sie staram :)
Qasha ja robie leczo w sobote a juz mi slinka cieknie hihi ;)
Basza i jak na glukozie ??
MaInka pozdrowionka, bo podobno nas czytasz :)
Ece pracusiu co tam?
Kincia zas jesz ?? :p
Kirsti pewnie spi a reszta dziewczyn?

Ktos wczoraj zaproponowal dzien zddjecia brzuszka, robimy to? :)

Zgłoś nadużycie #7723 7 listopada 2013, 15:06

Anett Gotowa na wszystko
A ja myślę, że jak ktoś nie lubi słodkiego to jednak jest straszna ale
Qasha nie chcę Cię wystraszyć, bo ja myślałam że to drobiazg i przechyliłam bez cytryny to bleh, może z cytryną to faktycznie nie będzie źle :) dasz radę zobaczysz a nóż widelec Ci posmakuje i będziesz chciała dolewkę :p

Zgłoś nadużycie #7724 7 listopada 2013, 15:06

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Qasha naprawdę nie taka ta glukoza straszna, cytrynkę wcisnęłam tylko moja mądrość nie podpowiedziała mi, zeby wziąć łyżeczkę do pomeszania...eh.... następnym razem ;-) .
A mi dzisiaj mamcia przyniosla zeberka z buraczkami i kiszoną papryką, zobaczymy co moje jelitka na to. Nina dzisiaj jakaś spokojna buuuuu

Dzisiaj ona sobie zrobila dzien lenia hihi :)

Zgłoś nadużycie #7725 7 listopada 2013, 15:07

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Kincia składka zdrowotna to nie taki problem, gorzej z tym, że dopóki nie wypłacą Ci L4 to musisz opłacać całą składkę i społeczną i FP, a dopiero po wypłacie L4 zrobić korektę... Ale może zdążą Ci wypłacić przed 10 grudnia :) żebyś nie musiała za listopad płaci, a za październik całą zapłaciłaś?

no za pazdziernik całą i teraz za następny miesiąc też całą :( ee tam :P 10 grudnia? :D prędzej uwierzę w garbate anioły i jednorożce :)

Zgłoś nadużycie #7726 7 listopada 2013, 15:08

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Kincia masz rację, jeszcze nie jest tak źle jak u Was... współczuję Wam bardziej :*
Kirsti30 walczę walczę :) a dokładnie to czekam do wieczora co tam wymyślą z tym przelewem...

Ja się zawsze budzę na plecach ale nie zauważyłam, żeby niuńkowi to przeszkadzało :) odkąd lekarz mnie uspokoił to śpię jak mi się podoba, raz na lewym raz na prawym :)

Pożyczyłam sukienkę na sobotę, ehh.. wyglądam w niej jak beczułka :) ale jeszcze koleżanka ma mi coś podrzucić :)

Anett nie jak beczułka tylko jak piękna kobieta w ciąży :-) .

Zgłoś nadużycie #7727 7 listopada 2013, 15:08

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Anett nie jak beczułka tylko jak piękna kobieta w ciąży :-) .

Zgłoś nadużycie #7728 7 listopada 2013, 15:09

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Anett nigdy nie uwierze, ze wygladasz jak beczulka ! :D rozpieszczam, bo ja nie pracuje a on na kopalni ciezko pracuje wiec sie staram :)
Qasha ja robie leczo w sobote a juz mi slinka cieknie hihi ;)
Basza i jak na glukozie ??
MaInka pozdrowionka, bo podobno nas czytasz :)
Ece pracusiu co tam?
Kincia zas jesz ?? :p
Kirsti pewnie spi a reszta dziewczyn?

Ktos wczoraj zaproponowal dzien zddjecia brzuszka, robimy to? :)

szybko zmajstrowałam kotlety z ryby :D i jem :D ja "wchodzę w to" w robienie zdjęć :)

Zgłoś nadużycie #7729 7 listopada 2013, 15:09

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka to uwierz :) na prawdę Twój mąż to taki górnik z prawdziwego zdarzenia ?? szacuneczek :)

Zgłoś nadużycie #7730 7 listopada 2013, 15:11

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dorotka to uwierz :) na prawdę Twój mąż to taki górnik z prawdziwego zdarzenia ?? szacuneczek :)

No z prawdziwego, pracuje 1000m pod ziemia ;) a ja codziennie sie martwie.
Kincia te kotlety na parze robilas?