Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7691 7 listopada 2013, 7:45

qasha Fajna mama
ja w sumie nie myslalam o monitorach oddechu. one sa glownie w zestawach z niania tak? a mi w sumie ta niania nie potrzebna :/

Zgłoś nadużycie #7692 7 listopada 2013, 9:44

Konto usunięte
Hejka :)
Anett mistrzowi jodzie miło że się o niego martwisz :P hihi
Ece dostałam całą pake próbek kosmetyków johnsons baby,ale położna mówiła nam żebyśmy lepiej te kosmetyki zostawiły dla siebie ,bo podobno one uczulają strasznie noworodki. tutaj troszkę o tym pisze http://forum.gazeta.pl/forum/w,586,90783719,,UWAGA_na_oliwke_Johnsons_Baby_Uczul...
i tutaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4252496 Ale ja tam nie wiem ,tylko widziałam reakcje położnej i innych Mam w ciąży które mają już dzieci i się skrzywiły na te próbki :)
Qasha Z tego co się orientuje to Dorota ma sam monitor bezdechu bez niani ,a ja mam monitor bezdechu  z nianią .Takze są takie też bez niani :)

Zgłoś nadużycie #7693 7 listopada 2013, 10:18

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry!
Udało mi się dziś dłużej pospać i dopiero będę się przymierzała do śniadania,
Dzwoniłam do szefowej, odnośnie mojej wypłaty teraz... Była strasznie zdziwiona bo podobno już robiła mi przelew, kazałam jej to sprawdzić, mam nadzieję że to jakieś problemy z bankiem albo po prostu go nie zatwierdziła, a nie celowa zagrywka heh

Zgłoś nadużycie #7694 7 listopada 2013, 10:33

Dorota93 Supermama
Hej :) ja sie obudzilam dopiero o 10 :D
Anett oby Ci sie udalo z ta kasa i, zebys to raz dwa dostala :)
Qasha ja mam sam monitor :)

Zgłoś nadużycie #7695 7 listopada 2013, 10:58

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie :)
Mnie dziś z rana poprawił humor mail od klientki,która zachwalała zamówienie-aż miło takie coś przeczytać :) )
Ja już po śniadanku.Samopoczucie lepsze niż przedwczoraj.Czekam na paczuszki,jakie mają do mnie przyjść - zamówiłam to z allegro za grosze .Zobaczymy czy w dobrym stanie.
http://allegro.pl/kapcie-pieski-mothercare-6-m-i3679837258.html?source=mlt
a do tego z tej samej aukcji bluzę z misiem i kapturkiem -też za 5zł i ogrodniczki.
I nowe ,fioletowe papućki z kotkami :)
Dorotko gratuluje i podziwiam Twoją ilość postów :) ) Gdzie mi do 3 tysięcy :)
Ja postanowiłam,że kosmetyki kupię z jednej serii-nie za dużo,żeby w razie czego zamienić ,gdy dziecku nie podejdą i nie daj Boże dostanie od nich uczulenia.A różnie to może być.
No i żeby terminy się nie skończyły przed zużyciem to chyba zostawię to na styczeń.
Uciekam zając się rzeczami Małego,jakie dostaliśmy od koleżanki.Muszę wszystko pospisywać,czego ile mamy ,czego brakuje i poukładać kompletami.Jak pośród tego nie zginę to będzie dobrze :)
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #7696 7 listopada 2013, 11:00

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Anett oby Ci sie udalo z ta kasa i, zebys to raz dwa dostala :)

No właśnie... :/
Zła jestem, bo mam tyle wydatków ehh... jeszcze musiałam ich uświadomić, że 100% mi się należy a nie 80

Zgłoś nadużycie #7697 7 listopada 2013, 11:06

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

Mnie dziś z rana poprawił humor mail od klientki,która zachwalała zamówienie-aż miło takie coś przeczytać :) )
Ja już po śniadanku.Samopoczucie lepsze niż przedwczoraj.Czekam na paczuszki,jakie mają do mnie przyjść - zamówiłam to z allegro za grosze .Zobaczymy czy w dobrym stanie.
http://allegro.pl/kapcie-pieski-mothercare-6-m-i3679837258.html?source=mlt
a do tego z tej samej aukcji bluzę z misiem i kapturkiem -też za 5zł i ogrodniczki.
I nowe ,fioletowe papućki z kotkami :)
Dorotko gratuluje i podziwiam Twoją ilość postów :) ) Gdzie mi do 3 tysięcy :)
Ja postanowiłam,że kosmetyki kupię z jednej serii-nie za dużo,żeby w razie czego zamienić ,gdy dziecku nie podejdą i nie daj Boże dostanie od nich uczulenia.A różnie to może być.
No i żeby terminy się nie skończyły przed zużyciem to chyba zostawię to na styczeń.
Uciekam zając się rzeczami Małego,jakie dostaliśmy od koleżanki.Muszę wszystko pospisywać,czego ile mamy ,czego brakuje i poukładać kompletami.Jak pośród tego nie zginę to będzie dobrze :)
Miłego dnia :)

Bo ja na innych tematach tez pisze od dawna hehe to dlatego :D pokaz zdjecia ciuszkow :) wiesz ja tez chcialam ukladac kompletami, ale stwierdzilam, ze ivtak to prane jeszcze beszie wie szkoda roboty ;)

Zgłoś nadużycie #7698 7 listopada 2013, 11:07

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

No właśnie... :/
Zła jestem, bo mam tyle wydatków ehh... jeszcze musiałam ich uświadomić, że 100% mi się należy a nie 80

Walcz kobietko o swoje! :)

Zgłoś nadużycie #7699 7 listopada 2013, 11:15

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka będę! :) mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy ale czułam, że nie będzie tak bajkowo...

Zgłoś nadużycie #7700 7 listopada 2013, 11:26

Niutka26 Gotowa na wszystko
zrobię zdjęcie jak wyroskładam to wszystko :)

Zgłoś nadużycie #7701 7 listopada 2013, 11:26

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dorotka będę! :) mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy ale czułam, że nie będzie tak bajkowo...

Bo to jest tak ze jak my mamy komus dac kase to odrazu, ale jak my mamy dostac, to chu***wo dlugo :/

Zgłoś nadużycie #7702 7 listopada 2013, 11:52

Konto usunięte

Anett napisał(a)

Współczuję Ci ,staraj się nie denerwować :* ale itak masz chyba lepszą "sytuacje" niż ja i Ewka ,bo nam zus chyba pierwsze chorobowe pod koniec grudnia wypłaci,a jeszcze co miesiąc trzeba składkę zdrowotną zapłacić :(

Zgłoś nadużycie #7703 7 listopada 2013, 11:58

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Współczuję Ci ,staraj się nie denerwować :* ale itak masz chyba lepszą "sytuacje" niż ja i Ewka ,bo nam zus chyba pierwsze chorobowe pod koniec grudnia wypłaci,a jeszcze co miesiąc trzeba składkę zdrowotną zapłacić :(

Macie przechlapane....

Zgłoś nadużycie #7704 7 listopada 2013, 12:53

diaglab Gotowa na wszystko
Jaka tu dzis cisza :P Anett trzymam kciuki by kaska przyszla, tym bardziej , ze duzo wydatkow przed nami.
Niutka milej segregacji ubranek zycze :-) tez musze sobie taka liste sporzadzic ale wiecej jest tego co jeszcze nie mam :P

Chcialam zamowic jakies ubranka na allegro ale jak jest cos fajnego to trzeba licytowac a ja nie mam konta :( orientujecie sie moze czy cos sie placi za zalozenie konta na allegro, widze ze czesto cos zamawiacie i licytujecie?

Zgłoś nadużycie #7705 7 listopada 2013, 12:56

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Jaka tu dzis cisza :P Anett trzymam kciuki by kaska przyszla, tym bardziej , ze duzo wydatkow przed nami.
Niutka milej segregacji ubranek zycze :-) tez musze sobie taka liste sporzadzic ale wiecej jest tego co jeszcze nie mam :P

Chcialam zamowic jakies ubranka na allegro ale jak jest cos fajnego to trzeba licytowac a ja nie mam konta :( orientujecie sie moze czy cos sie placi za zalozenie konta na allegro, widze ze czesto cos zamawiacie i licytujecie?

Nie placi sie :) spokojnie :) jak ja to ogarnelam to i ty dasz rade :D

Zgłoś nadużycie #7706 7 listopada 2013, 12:57

kirsti30 Gotowa na wszystko

Dopiero teraz pisze, plan praktycznie osiągnięty. Zaliczyłam rano targowice i apteke, zdążyłam ugotować barszczyku na białej kiełbasie i wreszcie uraczyłam czymś rodziców ;) . Obiad dla mojego przygotowany, czekam bo jest w drodze, szkoda tylko że już jutro musi jechać :( .

Chyba zaczynam opadać z sił :( w nocy spałam tragicznie, kręgosłup tak mnie bolał że szkoda słów, nie wiem sama już co robić. A najdziwniejsze, w pewnym momencie w nocy przebudziłam się jak leżałam na plecach...a obudził mnie bąbelek bo tak mocno kopał...czyzby było mu nie wygodnie i chciał mi dać znać, pierwszy raz taki znak dostałam od tej istotki mojej kochanej.

Qasha - fotki dawaj brzusia :)
Anett walcz ==>> http://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4
Niutka widać masz oko polownika, bo super te babmboszki :)

My chyba nie kupimy tej niani, z tego względu że maleństwo narazie będzie spało z nami w pokoju, także dam sobie spokój.

Zgłoś nadużycie #7707 7 listopada 2013, 13:04

Dorota93 Supermama
Kirsti bo musisz wiecej odpoczywac, chociaz wiem latwo sie mowi... ale mialas aktywny dzien od rana, podziwiam Cie. Ja o 10 dopiero sie obudzilam. Z kregoslupem Cie rozumie. A dzieci kopia czesciej jak sie lezy na wznak, podobno :d ja tak zawsze zasypiam, bo inaczej nie umie.

Zgłoś nadużycie #7708 7 listopada 2013, 13:07

ewka90 Gotowa na wszystko
Kincia składka zdrowotna to nie taki problem, gorzej z tym, że dopóki nie wypłacą Ci L4 to musisz opłacać całą składkę i społeczną i FP, a dopiero po wypłacie L4 zrobić korektę... Ale może zdążą Ci wypłacić przed 10 grudnia :) żebyś nie musiała za listopad płaci, a za październik całą zapłaciłaś?

Zgłoś nadużycie #7709 7 listopada 2013, 13:10

diaglab Gotowa na wszystko
Jak nie czuje Maluszka dosc dlugo to klade sie na wznak i wtedy sie upokajam bo zaczyna sie ruszac :-) ale jak dlugo sie lezy na wznak czy na prawym boku to ponoc do lozyska mniej krwi utlenowanej dochodzi bo naciska sie na zyle glowna. Wtedy ja tez czuje wzmozone ruchy Malego-wtedy wiem ze mam na lewy bok sie odwrocic :-) juz nie raz mnie tak wybudzil ze snu :-)

Zgłoś nadużycie #7710 7 listopada 2013, 13:16

Dorota93 Supermama
Mnie tam tylko sikanie budzi to krece sie jak szalona w nocy :)