Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7531 5 listopada 2013, 22:01

Ece Gotowa na wszystko
Hej :-) !
Gratuluję skończonych tygodni Anett,Babeluniek i Ewka90 :-) .

Dorotko-biedulko wspolczuję tych wymiotów, mam nadzieję,ze wkrótce miną i obejdzie się bez hospitalizacji.

Anett-cieszę się,ze wizyta udana i z Maluszkiem wszystko ok-gratuluję :-) .

Kincia-ja też bardzo lubię dania na parze,szczególnie warzywa-brokuły,marchwkę,kalafiora :-) .Zdrowiutkie,pyszne i dietetyczne :-) .

Kirsti30-milego relaksu w pomarańczowych aromatach.

Babeluniek-fajne te rureczki :-) .Gratuluję dobrych wyników morfologii i glukozy :-) .

Basza-fajne kaloszki :-) .

Qasha-Ty pracusiu :-) .

Diaglab -cieszę się,że u Ciebie ok i plemienia ustały :-) .

Lorelei-l-ja tez lubię bigos i chętnie go wcinam :-) .

Ja tez zaliczylam dziś intensywny dzień-zakupy,praca,potem impreza w domku-imieniny M.Serwowalam jablecznik oczywiście(do znudzenia),tort malinowy,sernik z wisniami i rogaliki z dżemem.Na kolację spaghetti z sosem bolońskim-miam-padam z nóg. Brzuch coraz cięższy i nie wiem jak dalej dam radę,a ten luty tak daleko..
Sciskam Was wszystkie i zmykam się myć,bo jutro znowu rano pobudka.Spijcie spokojnie brzuchatki :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7532 5 listopada 2013, 22:02

Konto usunięte

basza napisał(a)

pokaż, a wygodne są ?? a masz do nich te ocieplacze ??
i jeszcze proszę o zdjęcie śpiworka... Ja myślałam, żeby w aucie wieźć małą w jakimś cienkim kombinezonie - bo mamy ponad godzinkę drogi i nie chcę żeby się zgrzała, a potem na wyjście z auta - ubrać Ją właśnie albo w śpiworek, albo w grubaśny kombinezon. No chyba, że się okaze ze wiosna przyjdzie w lutym.

powiem tak ,wygodne są ale na dłuższą przechadzkę robi się cięzko bo buty są dość ciężkie ważą 2 kg i po jakimś czasie się to czuje.Ocieplaczy nie mam ,chciałam kupić ale kasy mi szkoda było,ale zimą zimno bez tych ocieplaczy,nogi zamarzają bo jednak to jest sama guma :) śpiworek dopiero mam zamiar kupić,w necie pełno ,znajde jakiś link :) haha w lutym wiosna ? :D na pewno nie u nas

Zgłoś nadużycie #7533 5 listopada 2013, 22:16

basza Fajna mama
o mamo! 2 kg - nie to Ja nie dam rady -dobrze, że jest forum lutowe mamusie - można się dowiedzieć, że kalosze ciężkie hihihihihi.
No to będę też musiała pomyśleć o zakupie takiego śpiworka :-)

Zgłoś nadużycie #7534 5 listopada 2013, 22:21

Konto usunięte
noo 2 kg :D ja mam rozmiar 40 ,a tu jest opis do rozmiaru 39 (opis z neta) Kalosze Hunter są:
Miękkie, wewnątrz są ortopedycznie dopasowane do stopy.
Nieprzemakalne ze względu na lateksową powłokę.
Oryginalne, wewnątrz buta znajduje się pieczęć z numerem seryjnym i miejscem na Twoje imię.
Waga 1,9 kg (para butów w rozmiarze 39)

Zgłoś nadużycie #7535 5 listopada 2013, 22:32

Anett Gotowa na wszystko
Zginęłam na chwilę a tu tyyyle stron doszło :) gaduły :p
Ece u mnie właśnie też zakończyła się mała libacja, imieniny taty, tak samo objadłam się pysznościami :) tylko farta miałam w tym, że ja tego nie szykowałam także podziwiam Twój trud :) teraz odpoczywaj Kochana miłych snów :)
Dorota ja też podziwiam gimnastyke naszych dzieci w brzusiu :) a po porodzie boimy się każdego dotyku, żeby przypadkiem krzywdy nie zrobić, ale czy to jest możliwe? :)
Kincia same smakołyki przygotowujesz w parowarze :) ja chętnie bym posmakowała te wszystkie brokuły, pieczarki, marchewki, ryby i inne cuda :) mniam :) a jeśli chodzi o album, to ja już dostałam taki od przyjaciółki 'Od kołyski' i jest tam miejsce na różne opisy i zdjęcia usg i normalne po porodzie :) fajna sprawka polecam :)
Lorelei no mąż na medal! Bigos to jest coś :) podziwiam chęci do pracy..
Qasha Ciebie tym bardziej podziwiam, pracować do końca roku albo i dłużej? szok, ja sobie tego nie wyobrażam, no ale praca za biurkiem a sklep spożywczy to jest różnica :)
Kirsti30 hmm.... właściwie trudno mi powiedzieć jak się czuję, czuję się już cięższa, przytyłam 7 kg do dzisiejszej wizyty, ale nie mogę narzekać bo po ciele tego bardzo nie widać tylko na piłce z przodu hi hi także może to zabrzmi nieskromnie ale jak na ten etap ciąży czuję się bardzo zgrabnie i atrakcyjnie :) a co do ubrania ze szpitala to mniej więcej wiem jak się ubierzemy, na pewno nie będę inwestować w niepotrzebne kombinezony, dostałam taki polarowy pajac więc pod spód będzie bodziak i śpiochy, na to jeszcze jakaś bluza i koc i dziękuję :)

Ach ten mój kocur własnie zrobił na mnie napad i podrapał mój wystający pępek... auć...

Zgłoś nadużycie #7536 6 listopada 2013, 7:16

qasha Fajna mama
czesc mamuski :)

u mnie pada :/ blee zimno i brzydko :/

Anett ja nie pracuję cały czas za biurkiem. dużo chodzę i jeżdze autem ;) moja praca to nadzór nad produkcja i nad klientami. wiec 50% czasu spedzam na nogach, a reszte za biurkiem i w aucie :)

Zgłoś nadużycie #7537 6 listopada 2013, 7:42

ewka90 Gotowa na wszystko
Qasha to podziwiam za chęci pracy ja pracowałam jako doradca nieruchomości czyli też jazda samochodem i oprowadzanie klientów i już miałam dość... Schody w blokach mnie wykańczały więc podziwiam :)

Ece jeżeli chciałabyś te spodnie to odstąpię oczywiście :)

Anett super, że tak się czujesz :) Też chciałabym trochę takiego samopoczucia uzyskać... Ja się czuję jak małe słoniątko już, a tak na prawdę to przybrałam 5 kg od początku czyli nie jest źle, a jednak samopoczucie jakieś kiepskie więc boję się co będzie na końcu...

Dorotka jak samopoczucie dzisiaj? Mam nadzieję, że już wszystko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #7538 6 listopada 2013, 8:22

Konto usunięte
Hej ! :) dziś mam spotkanie z położną ,trochę wyjdę do ludzi się odchamić :D
Qasha Dorota gratki skończonych tyg !:*

Zgłoś nadużycie #7539 6 listopada 2013, 8:40

basza Fajna mama
Dzień dobry Kobietki!
Kincia dziękuję Tobie za szczegółowe informację na temat bucików, podjadę sobie do sklepu i zobaczę czy dan radę :-) .
Dorotka i Qasha, Diaglab gratki skończnych tygodni :-) .
Qasha - zazdroszczę Ci sił i możliwości pracy, Ja pracowałam do końca września - chciałam dłużej, ale lekarz nie wyraził zgody i widzę, że jeśli chodzi o mnie miał rację.
Przyszedł Nam fotelik i mój W. testował zapinanie w nim misia i teraz nasz fotelik ma lokatora, a wieczorem mój mąż mówi - to co może zapnę mu jednak pasy... mężczyźni i ich zabawki.
Dorotka jak się czujesz ?? ?
Ece - ale smakowitości naszykowałaś, a Ja wczoraj takie zakupy zrobiłam, że dzisiaj na śniadanie w zasadzie suche tosty jadłam heheheheh ale poprawię zaraz ciastem czekoladowym, a i polecam jeszcze zrobienie kokosanek na mleku skondensowanym - niebo w gębie, a proste sam raz dla bab w ciąży ;-) . http://www.malacukierenka.pl/kokosanki-mleczne.html
Pozdrawiam dziewczynki i ściskam wszystkich Naszych lokatorów :-)

Zgłoś nadużycie #7540 6 listopada 2013, 9:09

Dorota93 Supermama
Hej :) dzieki za gratki i zainteresowanie :) narazie jest ok , nic jeszcze nie zjadlam, ale juz musze, bo mi maly wszystko wykopie :) wczoraj nad kibelkiem widzialam juz zlote gwiazdy, ale moj mezczyzna zadbal o mnie. Mialam w planach zrobic dzis zakupy, ale powiedzial, ze jak wroci z pracy to zrobi a ja mam byc w domu :) a wczoraj jeszcze doszla mi goraczka. No fatalnie bylo. Za to dzis juz wszystko mnie boli od lezenia.

Dziewczynh przybralyscie tak malo, a sie przejmujecie i innych dolujecie ! :D ja to juz 10 min bede na przodzie a nawet wagi nie mam, by to sprawdzic.

Bigos pyszna sprawa, a ja nigdy nie robilam jeszcze.

Ece a te pysznosci mmmm niebo w gebie :)
Kincia to dowiedz sie cos ciekawego i daj znac :)

Tak w ogole to dzie dobry :) u mnie 5/6 stopni. Masakra zimnooo

Zgłoś nadużycie #7541 6 listopada 2013, 9:18

basza Fajna mama
Dorotka, ale nadal masz gorączkę ??

Zgłoś nadużycie #7542 6 listopada 2013, 9:19

basza Fajna mama
Dorotka w dzień dobry tvn powiedzieli, że ugotowana dynia jest bardzo dobrym środkiem przeciw wymiotnym dla kobiet w ciąży :-)

Zgłoś nadużycie #7543 6 listopada 2013, 9:20

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dorotka, ale nadal masz gorączkę ??

Nie, mialam ja tylko po wymiotach. Teraz juz nie, juz wczoraj minela :) nie jadlam dyni nigdy, jak to smakuje? :D

Zgłoś nadużycie #7544 6 listopada 2013, 9:24

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Nie, mialam ja tylko po wymiotach. Teraz juz nie, juz wczoraj minela :) nie jadlam dyni nigdy, jak to smakuje? :D

kurde Ja nie lubię, ale to ponoć pyszne wg całej mojej rodziny hihihi dla mnie papka dla niemowlaków :-) a jak na ostro przyprawiona to papka dla niemowlaków na ostro

Zgłoś nadużycie #7545 6 listopada 2013, 9:25

basza Fajna mama
a jadłaś już coś dzisiaj ??

Zgłoś nadużycie #7546 6 listopada 2013, 9:28

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

a jadłaś już coś dzisiaj ??

Jeszcze nie, wczoraj ta bilka a teraz mysle co zjesc. Platki czy chleba .. :d

Zgłoś nadużycie #7547 6 listopada 2013, 9:29

Dorota93 Supermama
Ja sie zastanawiam czynkiedys zrobic zupe krem z dyni no duzo przepisow w necie jest. Ale jak mam robic a potem nie zjesc to masakra :D

Zgłoś nadużycie #7548 6 listopada 2013, 9:31

basza Fajna mama
a jakbyś sobie ryż ugotowała z jakąś marcheweczką

Zgłoś nadużycie #7549 6 listopada 2013, 9:33

basza Fajna mama
Ja myślę, że chleb bezpieczniejszy

Zgłoś nadużycie #7550 6 listopada 2013, 9:33

Dorota93 Supermama
Bym do sklepu po marchewke musiala isc, bo przez te chorobsko mam pustki w kuchni :( wyczaruje cos ;) jak w koncu z lozka wyjde :D