Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7511 5 listopada 2013, 19:07

babeluniek Gotowa na wszystko
Kirsti, to kiedy ślub dokładnie? :)
To określenie z kolckiem w brzuchu bardzo trafne. Choć przyznam, że czasem w nocy aż jęknę, bo tak mi się jakby przekręca w brzuchu, że aż boli...

Zgłoś nadużycie #7512 5 listopada 2013, 19:08

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

I mam jeszcze jedną sprawę! Czy któraś z Was nosi rozmiar 38/40? Mam do oddania zupełnie za darmo ciążowe rurki :) Moja dupka niestety się w nie nie mieści a dostałam je też za darmo :)

Ja juz tez moge nie wejsc, normalnie mam 40 :d

Kirsti narazie jest ok bo bulka sie przyjela poki co :) i jest spoczko :) oj tak ja sie czuje wielka i moj klocuszek Ogorek tez rosnie bo go czuje wszedzie :d

Zgłoś nadużycie #7513 5 listopada 2013, 19:09

diaglab Gotowa na wszystko
Anett cieszę się że Twoje Maleństwo jest zdrowe jak rybka :-)
Babeluńku nie martw się tym pH, byłaś ostatnio na diecie jarskiej? Ja też raz miałam pH =7. Zjesz ogórasa kiszonego lub kapustę kiszoną i zakwasisz moczuś :-P :-D szkoda że te spodnie nie są w rozm. 36 :-(
Lorelei- ja też miałam dziś na obiad bigos ;-) małemu też posmakował :-D

Upieklam bułki i czekam aż ostygną bym mogła je schrupać na kolację :-D a przed chwilą skusiłam się na bydyń czekoladowy :-D

Zgłoś nadużycie #7514 5 listopada 2013, 19:12

Diaglab, ja ostatnio praktycznie same słodkie jem, może to dlatego :P

Zgłoś nadużycie #7515 5 listopada 2013, 19:16

Podam Wam wymiary tych spodni. To są jeansowe rurki z h&m, chętnie się pozbędę. Przed nami jeszcze trochę czasu z brzuszkiem, niech komuś posłużą jak u mnie mają w szafie leżeć.
Szerokość w pasie, czyli centralnie pod brzusiem 46 cm
W udzie na wysokości kroku 28 cm
Wysokość pasa na brzuszek elastycznego z przodu 26 cm
Długość nogawki od kroku 79 cm
Szerokość na dole 13-18 cm (mają zameczek, że można ciaśniej lub luźniej)
Zaraz zrobię zdjęcie :)

Zgłoś nadużycie #7516 5 listopada 2013, 19:21

kirsti30 Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Kirsti, to kiedy ślub dokładnie? :)
To określenie z kolckiem w brzuchu bardzo trafne. Choć przyznam, że czasem w nocy aż jęknę, bo tak mi się jakby przekręca w brzuchu, że aż boli...

Drugi tydzień Grudnia :) Mamy problem ze swiadkami, siostry nie dojadą, lepiej jak stawią się na święta także jesteśmy w trakcie poszukiwań, rezerwowych mamy :) . W tym tygodniu idziemy się zapisać :)

Zgłoś nadużycie #7517 5 listopada 2013, 19:22

Sorki, że taka słaba jakość ale przy tym świetle moim telefonem ciężko :)

Zgłoś nadużycie #7518 5 listopada 2013, 19:25

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dziewczyny a czy wy już zaplanowałyście w czym wyniesiecie wasze pociechy? Nie chce ubrać za gorąco ani żeby zmarzło, mamy nosidełko i taki śpiworek...ale co założyć żeby było ok ??

Zgłoś nadużycie #7519 5 listopada 2013, 19:33

Dorota93 Supermama
Ja mam gruby kombinezon, dalej tez nie wiem co i jak

Zgłoś nadużycie #7520 5 listopada 2013, 20:49

ewka90 Gotowa na wszystko
Oj Dorotka uważaj na siebie, żebyś się nie odwodniła, bo to bardzo niebezpieczne... Mam nadzieję, że wymioty ustąpiły...
Anett świetnie, że Maluszek zdrowy :)
Babeluniek napisz cenę spodni i chyba się skuszę :) wydaje mi się, że byłyby na mnie dobre. Mam jedne z HM i jest to rozmiar 38 i nadal są dobre :)

Zgłoś nadużycie #7521 5 listopada 2013, 20:53

Kirsti ja nie mam jeszcze nic więc nie wiem w co ubiorę Maluszka ale chyba kupię kombinezon zimowy bo przecież w lutym/marcu jeszcze jest bardzo zimno nieraz jest zimniej niż w grudniu więc lepiej mieć coś ciepłego do ubrania... Ten ślub już niedługo... ;)

Zgłoś nadużycie #7522 5 listopada 2013, 20:57

No i jeszcze jedno ja dzień leniuchowania zamieniłam na dzień odwiedzin... :) Pojechałam do tej szwagierki, która jest w ciąży... Potem do kuzynki, która ma dwie śliczne córeczki :) a na końcu odwiedziłam teściową ;p :) Miło spędziłam dzień ale jutro to już cały dzień w łóżku spędzę... :)

Zgłoś nadużycie #7523 5 listopada 2013, 21:08

Konto usunięte
nie było mnie jakiś czas,robiłam ciasto dla babci a Wy tyle stron napisałyście :D
Basza to co Ty jesz ,jak tyle rzeczy nie możesz jeść ? :P też chciałabym zrealizować taki plan żeby obudzić się w połowie stycznia :D to by było coś
Dorota jak sie czujesz? jadłaś coś ? buziaczki dla Ogórka :* :D
Lorelei  bigos ! ja chcę bigos ! :D mój lekarz mi wypisze teraz pozwolenie na ćwiczenia w szkole rodzenia,bo na poprzedniej wizycie ,go o to pytałam i mówił że spoko,a na l4 jestem od pazdziernika. Może i Twój lekarz wypisze Ci bez problemu :)
Qasha wiedziałam że ciężko dzisiaj pracujesz! czułam to telepatycznie!
Babeluniek super że wyniki dobre !! gratki :* a co do spodni ,to śliczne ,ale mam za duży kaczy kuper :D
Kristi nie wiedziałam o tym ,dzięki że piszesz :* a znasz jakiejś dobrej firmy krewetki ? też mamy nosidełko i do tego planuje dokupić śpiworek ,myślę że ubiorę w jakiś kombinezonik ,a w samochodzie zostawie w samym śpiworku ,kombinezon ściągne ,bo to byłaby przesada chyba w tylu warstwach w samochodzie trzymać :D
Diaglab dawaj te bułki !!! w sam raz na noc do nutelli :D
Ewka super dzionek miałaś :) a teraz czas na odpoczynek :) gratki skończonego tyg !!:*

Zgłoś nadużycie #7524 5 listopada 2013, 21:21

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

nie było mnie jakiś czas,robiłam ciasto dla babci a Wy tyle stron napisałyście :D
Basza to co Ty jesz ,jak tyle rzeczy nie możesz jeść ? :P też chciałabym zrealizować taki plan żeby obudzić się w połowie stycznia :D to by było coś
Dorota jak sie czujesz? jadłaś coś ? buziaczki dla Ogórka :* :D
Lorelei  bigos ! ja chcę bigos ! :D mój lekarz mi wypisze teraz pozwolenie na ćwiczenia w szkole rodzenia,bo na poprzedniej wizycie ,go o to pytałam i mówił że spoko,a na l4 jestem od pazdziernika. Może i Twój lekarz wypisze Ci bez problemu :)
Qasha wiedziałam że ciężko dzisiaj pracujesz! czułam to telepatycznie!
Babeluniek super że wyniki dobre !! gratki :* a co do spodni ,to śliczne ,ale mam za duży kaczy kuper :D
Kristi nie wiedziałam o tym ,dzięki że piszesz :* a znasz jakiejś dobrej firmy krewetki ? też mamy nosidełko i do tego planuje dokupić śpiworek ,myślę że ubiorę w jakiś kombinezonik ,a w samochodzie zostawie w samym śpiworku ,kombinezon ściągne ,bo to byłaby przesada chyba w tylu warstwach w samochodzie trzymać :D
Diaglab dawaj te bułki !!! w sam raz na noc do nutelli :D
Ewka super dzionek miałaś :) a teraz czas na odpoczynek :) gratki skończonego tyg !!:*

no mam problem z jedzeniem niestety, muszę sobie jakoś radzić :-) , jak nie byłam w ciąży to luz bo wzięłam jakieś przeciwbólowe i spoko, a poza tym wiedziałam co to - a teraz to zaraz mi się panika włącza, bo zaraz coś sobie nawkręcam.
no, a jak w śpiworku do fotelika wepniecie dzidziule?

Zgłoś nadużycie #7525 5 listopada 2013, 21:26

basza Fajna mama
http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-50727-Kalosze-HUNTER-Original-Gloss-W23616...
Kincia to chyba będzie mój prezent urodzinowy, tylko jeszcze nie wiem kto mi go kupi hihihi

Zgłoś nadużycie #7526 5 listopada 2013, 21:27

basza Fajna mama
A dziewczynki gratki skończonych tygodni :-)

Zgłoś nadużycie #7527 5 listopada 2013, 21:34

Ewka, ja nic za nie nie chce, bo sama nic za nie nie zaplacilam. Więc pisz mi na priv adres i wysyłam :-)

Zgłoś nadużycie #7528 5 listopada 2013, 21:38

Konto usunięte

basza napisał(a)

http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-50727-Kalosze-HUNTER-Original-Gloss-W23616-Mint.html
Kincia to chyba będzie mój prezent urodzinowy, tylko jeszcze nie wiem kto mi go kupi hihihi

mam takie same ,tylko że kolor navy :) moge dodać fotkę :)

Zgłoś nadużycie #7529 5 listopada 2013, 21:39

Konto usunięte
a śpiworek specjalny do fotelika :) ma przejścia na pasy :)

Zgłoś nadużycie #7530 5 listopada 2013, 21:45

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

mam takie same ,tylko że kolor navy :) moge dodać fotkę :)

pokaż, a wygodne są ?? a masz do nich te ocieplacze ??
i jeszcze proszę o zdjęcie śpiworka... Ja myślałam, żeby w aucie wieźć małą w jakimś cienkim kombinezonie - bo mamy ponad godzinkę drogi i nie chcę żeby się zgrzała, a potem na wyjście z auta - ubrać Ją właśnie albo w śpiworek, albo w grubaśny kombinezon. No chyba, że się okaze ze wiosna przyjdzie w lutym.