Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7471 5 listopada 2013, 17:03

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

jak się czujesz kochana ?

Lepiej , leze se po ciemku, bez tv ani radia :o ale mi blogo :) a Ty wyspana? :*

Zgłoś nadużycie #7472 5 listopada 2013, 17:05

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Lepiej , leze se po ciemku, bez tv ani radia :o ale mi blogo :) a Ty wyspana? :*

to dobrze że Ci lepiej!! cieszę się:* mam nadzieje że Ci minie raz na zawsze :) a jak byś miała wyprawę do szpitala to daj znać
co do mojego spania ,to stwierdzam fakt że im dłużej śpisz ,tym jesteś bardziej zmęczona... bez sensu :D

Zgłoś nadużycie #7473 5 listopada 2013, 17:10

Anett Gotowa na wszystko
Jestem! Wszystko w porządku u mojego robala, szyjka też odpowiednio długa :) tylko musi się przekręcić bo jest ułożony pośladkowo (to już wiem dlaczego ten mój pęcherz tak cierpi hi hi) wymęczyłam dziś doktorka, nawet piersi mi badał :) zdjęcie też wymusiłam, przez co dwa razy robił mi usg ale nie mam wyraźnego bo maluch jest tak zwinięty, że na twarzy miał i ręce i stopy, ale najważniejsze, że zdrowy! :D
A teraz umieram z głodu...

Zgłoś nadużycie #7474 5 listopada 2013, 17:10

Dorota93 Supermama
A im dluzej lezysz, tym wiecej boli hehe :D

Zgłoś nadużycie #7475 5 listopada 2013, 17:12

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Jestem! Wszystko w porządku u mojego robala, szyjka też odpowiednio długa :) tylko musi się przekręcić bo jest ułożony pośladkowo (to już wiem dlaczego ten mój pęcherz tak cierpi hi hi) wymęczyłam dziś doktorka, nawet piersi mi badał :) zdjęcie też wymusiłam, przez co dwa razy robił mi usg ale nie mam wyraźnego bo maluch jest tak zwinięty, że na twarzy miał i ręce i stopy, ale najważniejsze, że zdrowy! :D

Super :) ile wazy Twoja pociecha? Pokaz zdjecie ;)
A csujesz tak chocby Ci kopal po pecherzu? Bo ja tak.

Zgłoś nadużycie #7476 5 listopada 2013, 17:13

Konto usunięte

Anett napisał(a)

super że wszystko u Was dobrze :* a jeśli ułoży się główką w dół ,to już pozostaje w tej pozycji do porodu ? bo moje maleństwo na ostatnim usg było główką w dół i zastanawiam się czy da radę się jeszcze obróć :)

Zgłoś nadużycie #7477 5 listopada 2013, 17:17

basza Fajna mama
Witam dziewczynki! Ale natworzyłyście, wszystko przeczytałam :-) . Dorotka dobrze, że już trochę lepiej. Ja też się dzisiaj męczę, tak mnie jakąś godzinkę temu brzuch zabolał, że myślałam, że się przekręcę. Wzięłam nospę, magnez i luteinkę i grzecznie leżę. Najgorsze jest to, że człowiek nie wie czy to skurcz czy jakiś atak jelita i zaczyna rozmyślać. Wizytę mam dopiero 25 listopada, ale nie wiem czy się wcześniej nie wybiorę. Czy Wam też się tak bębenek napina, ale tak bez bólu tylko z takim jakby ciągnięciem ?? Dorotka Ja żadnych witamin nie biorę, na razie miałam dobre wyniki. Anett dobrze, że wszystko ok :-) . Kincia a dla Ciebie buziol, a ze spaniem mam to samo :-) . A i co gotujesz w tym parowarze, bo Ja mam, ale stoi nieużywany.

Zgłoś nadużycie #7478 5 listopada 2013, 17:23

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Witam dziewczynki! Ale natworzyłyście, wszystko przeczytałam :-) . Dorotka dobrze, że już trochę lepiej. Ja też się dzisiaj męczę, tak mnie jakąś godzinkę temu brzuch zabolał, że myślałam, że się przekręcę. Wzięłam nospę, magnez i luteinkę i grzecznie leżę. Najgorsze jest to, że człowiek nie wie czy to skurcz czy jakiś atak jelita i zaczyna rozmyślać. Wizytę mam dopiero 25 listopada, ale nie wiem czy się wcześniej nie wybiorę. Czy Wam też się tak bębenek napina, ale tak bez bólu tylko z takim jakby ciągnięciem ?? Dorotka Ja żadnych witamin nie biorę, na razie miałam dobre wyniki. Anett dobrze, że wszystko ok :-) . Kincia a dla Ciebie buziol, a ze spaniem mam to samo :-) . A i co gotujesz w tym parowarze, bo Ja mam, ale stoi nieużywany.

Mi sie tak napina, moze to normalne :) a Ty lez i odpoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #7479 5 listopada 2013, 17:29

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka no właśnie czuje w dole brzucha kopniaki i po pęcherzu najczęściej :) no nic, jeszcze ma czas, oby się do porodu ustawił prawidłwo... bo nie chcę cesarki! :) dziś nie ważył... :(
Kincia na tym etapie nie ma pewności, że tak zostanie do porodu, jeszcze mają sporo miejsca, w ogóle w ostatniej chwili może się przekręcić dlatego tak ważne jest ostatnie usg  no ale pod koniec jak przyjmie jakąś pozycje to już najbardziej prawdopodbne, że tak zostanie do porodu.
Basza na ból brzuch Nospę i Magnez, dziś lekarz mi o tym powiedział...
Słabe to zdjęcie ale widać na nim pół twarzy i na niej stopy :)

Zgłoś nadużycie #7480 5 listopada 2013, 17:31

Konto usunięte

basza napisał(a)

ojej :( dzisiaj wszystkie mamy jakiś słaby dzień :( atak jelita jest jeśli boli Cię zaraz pod piersiami,bo tam teraz masz jelita :) mnie ciągnie,boli ,rozpiera i stawia mi się brzuch na zmianę,już mam tyle na to określeń że mój mówi że lekarzem mogę zostać :D i gdy mówię że boli mnie tak jak nigdy ,to on na to że mnie zawsze boli brzuch tak jak nigdy mnie jeszcze nie bolał :D a na parowarze wczoraj robiłam np. marchew,kalafior,brokuły,por,ziemniaki i do tego rybka ,też na parze :) bo mam taki parowar 2 poziomowy,a dzisiaj robiłam ryż z brokułami,czerwoną papryką,porem,bakłażanem,cebulą,pieczarkami,marchewką i do tego na parze piersi z kurczaka :) a jutro mam zamiar robić makaron,chciałabym z krewetkami ,ale słabe są te mrożone krewetki ,a świeżych nigdzie nie dostanę :(

Zgłoś nadużycie #7481 5 listopada 2013, 17:32

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dorotka no właśnie czuje w dole brzucha kopniaki i po pęcherzu najczęściej :) no nic, jeszcze ma czas, oby się do porodu ustawił prawidłwo... bo nie chcę cesarki! :) dziś nie ważył... :(
Kincia na tym etapie nie ma pewności, że tak zostanie do porodu, jeszcze mają sporo miejsca, w ogóle w ostatniej chwili może się przekręcić dlatego tak ważne jest ostatnie usg  no ale pod koniec jak przyjmie jakąś pozycje to już najbardziej prawdopodbne, że tak zostanie do porodu.

Slodziaczek :) ja nie wiem jak te dzieci sie tak wygiac umia :d

Zgłoś nadużycie #7482 5 listopada 2013, 17:34

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

ojej :( dzisiaj wszystkie mamy jakiś słaby dzień :( atak jelita jest jeśli boli Cię zaraz pod piersiami,bo tam teraz masz jelita :) mnie ciągnie,boli ,rozpiera i stawia mi się brzuch na zmianę,już mam tyle na to określeń że mój mówi że lekarzem mogę zostać :D i gdy mówię że boli mnie tak jak nigdy ,to on na to że mnie zawsze boli brzuch tak jak nigdy mnie jeszcze nie bolał :D a na parowarze wczoraj robiłam np. marchew,kalafior,brokuły,por,ziemniaki i do tego rybka ,też na parze :) bo mam taki parowar 2 poziomowy,a dzisiaj robiłam ryż z brokułami,czerwoną papryką,porem,bakłażanem,cebulą,pieczarkami,marchewką i do tego na parze piersi z kurczaka :) a jutro mam zamiar robić makaron,chciałabym z krewetkami ,ale słabe są te mrożone krewetki ,a świeżych nigdzie nie dostanę :(

Teraz to juz nie przytyjesz ; p

Zgłoś nadużycie #7483 5 listopada 2013, 17:34

Konto usunięte

Anett napisał(a)

słodkie zdjęcie :) będziesz miała do kolekcji !! ja liczę że dostanę jakiś ładny album jak urodzę i tam sobie wszystko powklejam :) no właśnie zastanawiałam się nad tym ułożeniem,bo wątpie aby wytrzymał tak do rozwiązania w jednej pozycji..pewnie się przekręci nie raz jeszcze :)

Zgłoś nadużycie #7484 5 listopada 2013, 17:35

Konto usunięte
dziś naprawdę jest dzień lenia tu na forum :D bo nasza pracowita Qasha nic dzisiaj nie pisze,pewnie boi się że leniem się zarazi :P

Zgłoś nadużycie #7485 5 listopada 2013, 17:37

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Teraz to juz nie przytyjesz ; p

:D mam zamiar przytyć tylko tyle ile dziecko jeszcze musi przybrać :P ale wątpie żeby mi się udało,bo opędzlowałam właśnie gwiazdki z milky-way'a :D hahah wszystkie moje!

Zgłoś nadużycie #7486 5 listopada 2013, 17:37

Dorota93 Supermama
Haha, ide spac troche :)

Zgłoś nadużycie #7487 5 listopada 2013, 17:39

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

:D mam zamiar przytyć tylko tyle ile dziecko jeszcze musi przybrać :P ale wątpie żeby mi się udało,bo opędzlowałam właśnie gwiazdki z milky-way'a :D hahah wszystkie moje!

No wiesz :( a ja ci na fb pisalam, bo ja mam milke karmelowa mmm ale nie moge dzis nic jesc :( jutro obudzi sie we mnie furiat i pochlone wszystko :D d

Zgłoś nadużycie #7488 5 listopada 2013, 17:44

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

No wiesz :( a ja ci na fb pisalam, bo ja mam milke karmelowa mmm ale nie moge dzis nic jesc :( jutro obudzi sie we mnie furiat i pochlone wszystko :D d

to śpij troszku :* oby było Ci lepiej ,trzymam kciukasy !!! :* wpadam jutro na milke karmelową ! :D bo dziś żebym lepiej już też nic nie jadła :)

Zgłoś nadużycie #7489 5 listopada 2013, 17:44

Konto usunięte
a ja idę robić ciasto puki jeszcze jakoś na nogach stoję !

Zgłoś nadużycie #7490 5 listopada 2013, 17:46

basza Fajna mama
Ja to mam takiego lenia, że aż sama się dziwię, że tak można. No to Kincia piękne te Twoje potrawy, tylko z moim zespołem jelita - papryka odpada, brokuł odpada, kalafior odpada... pieczarek w ciąży też nie toleruję... może będę jadła na okrągło ryż z marchewką hihihihihi.... wiecie co - Ja to chyba oszaleję do tego lutego... muszę zapaść w zimowy sen i obudzić się w połowie stycznia :-) to mój plan.