Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7431 5 listopada 2013, 10:29

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

a ja idę spać :D dobranoc :*

To jest dzien lenia :)

Zgłoś nadużycie #7432 5 listopada 2013, 10:32

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Az sie zakrztusilam :D powie srak haha :D anett jestes aoaratka haha.

Wiem he he :p

Zgłoś nadużycie #7433 5 listopada 2013, 10:35

Dorota93 Supermama
Chlopy sa dziwni :dd

Zgłoś nadużycie #7434 5 listopada 2013, 10:46

diaglab Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Najadł się i leży do góry pępowinką :)
Hi hi no śmieszni są, no to w nocy a za dnia ulubione pytanie mojego M. to "jak ?? ", czasami juz nie wytrzymuję i po prostu odp 'srak' bo ile można heh :)

Hehe dobre :-D poprawiłaś mi humor

Zgłoś nadużycie #7435 5 listopada 2013, 10:50

Anett Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Hehe dobre :-D poprawiłaś mi humor

Cieszę się :)

Lalki a tak z inne beczki, w piątek mam spotkanie z koleżankami z technikum, już parę lat się nie widziałyśmy ale w związku z tym nie wiem co przygotować, muszę Was poprosić o pomoc, potrzebuję jakiś fajnych pomysłów na przekąski albo sałatki ale raczej to pierwsze, bo mam po prostu czarną dziurę:/ pomocy! :)

Zgłoś nadużycie #7436 5 listopada 2013, 10:54

Dorota93 Supermama
Pomidory z mocarella, ogorasy, jakies paszteciki, parowki w ciescie francuskim z serem ( szybkie i pyszne), o cos takiego chodzi?

Zgłoś nadużycie #7437 5 listopada 2013, 10:54

Dorota93 Supermama
Pomidory z mocarella, ogorasy, jakies paszteciki, parowki w ciescie francuskim z serem ( szybkie i pyszne), o cos takiego chodzi?

Zgłoś nadużycie #7438 5 listopada 2013, 10:56

Anett Gotowa na wszystko
No no coś takiego na zimno :)

Zgłoś nadużycie #7439 5 listopada 2013, 10:58

Dorota93 Supermama
Jak wymysle cos jeszcze to napisze bo i tak nie mam ciekawszych zajec ; p

Zgłoś nadużycie #7440 5 listopada 2013, 11:02

Dorota93 Supermama
http://www.domowe-gotowanie.pl/przepisy-przystawki-przekaski/na-zimno/194-palusz...
http://www.domowe-gotowanie.pl/przepisy-przystawki-przekaski/na-zimno/281-jajka-...
http://www.domowe-gotowanie.pl/przepisy-przystawki-przekaski/na-zimno?start=10

Zgłoś nadużycie #7441 5 listopada 2013, 11:13

Anett Gotowa na wszystko
Dzięki Dorotka :) będzie z czego wybierać :)

Zgłoś nadużycie #7442 5 listopada 2013, 11:15

Dorota93 Supermama
Mam nadzieje ze cos sie przyda :) sama sprobuje jak sily wroca.. :)

Zgłoś nadużycie #7443 5 listopada 2013, 11:28

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam i ja :)
Widzę,że temat naszych małych chłopców się rozkręcił :)
Nie zazdroszczę kłótni-ja ich nienawidzę,więc staram się ich unikać lub przechodzić na kompromis,ogólnie w ciąży stałam się nadzwyczaj spokojna i miła -czy to dla mojego męża czy dla innych.. Ten mały szkrab tak na mnie pozytywnie wpłynął ;)
Poza tym nie ma co narzekać-mąż stał się nad wymiar opiekuńczy i martwi się za naszą trójkę.Teraz,gdy ja już nie pracuje a On musi trochę mi go szkoda,bo ciągle słyszę jak mówi czy damy sobie radę,czy podoła żeby nas utrzymać.. Z Jego pracą ciężko,gnębią Go,wykorzystują,a On biedny chce wytrzymać do narodzin ,żeby pójśc za mnie na tacierzyńskie.Ja miałam to samo kilka lat temu w swojej byłej pracy,mobing jak cholera,i tylko dzięki Niemu się stamtąd zwolniłam,bo utrzymał nas sam,dopóki nie otworzyłam działalności..
Eh...
Ale ..nie psując humoru od rana..
jak wybrałam wczoraj receptę to maż aż się przeraził :) Nie przyzwyczajony,że coś mam brać.Do tej pory nic nie miałam przepisanego.
Zostawiłam w aptece ponad stówę,a najgorsze z tego jest to żelazo w płynie-feroplex
.Fujjjj! Myślałam,że zwrócę :( (
Ale muszę pić,bo maluch najważniejszy...
Poza tym syrop na zaparcia-akurat jego polubiłam-mocno pomarańczowy.
Ampułki na naczynka i większa dawka kwasu f.
Dość o mnie,.bo Was zanudzę
Gratuluję skończonych tygodni!!
Odpoczywajcie,szczególnie Ty Dorotko-jak wymioty Ci nie przejdą to koniecznie skontaktuj się z lekarzem-to nic normalnego,tym bardziej w takiej ilości..

Leniuchujcie :)
Ja coś posprzątam w pokoju,ale będę zaglądać :)

Zgłoś nadużycie #7444 5 listopada 2013, 11:50

ewka90 Gotowa na wszystko
No Babeluniek ja też mam nadzieję, że nie zahaczę o marzec... Ale najważniejsze zdrowie naszych Szkrabów a nie termin więc nie będzie źle :)
Dziewczyny słyszałyście coś o ustaleniu terminu porodu od pierwszego kopniaka? Bo dużo o tym od babci słyszałam i jestem ciekawa czy coś wiecie na ten temat?

Zgłoś nadużycie #7445 5 listopada 2013, 12:15

Anett Gotowa na wszystko
Ewka90 ja słyszałam tyle, że pierwszy kopniak to jest dokładnie połowa, więc jeśli maluch zaczął kopać wcześniej niż w teoretycznej połowie (20tydz) to urodzi się wcześniej niż przewidywano :)

Zgłoś nadużycie #7446 5 listopada 2013, 12:28

diaglab Gotowa na wszystko
P z tymi kopniakami a terminem porodu to nie wiedziałam :-D mój synek zaczął kopać w 17 tyg. Tak porządnie więc nie straszcie mnie że w 34 tyg. Ciąży urodzę :-P
Anett możesz zrobić koreczki z serka ( ja przed ciążą dawałam jakiś plesniowy) na to kawałeczek kabanosa i na sam szczyt winogrono- te uwielbiam najbardziej, możesz też upiec takie małe trojkąciki z ciasta francuskiego nadziewane serem wymieszanym ze szpinakiem-też pycha :-) możesz też jakąś szybką salatke warstwowa zrobić-np. Gyros lub tunczyk z jajkiem

Zgłoś nadużycie #7447 5 listopada 2013, 12:41

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

Witam i ja :)
Widzę,że temat naszych małych chłopców się rozkręcił :)
Nie zazdroszczę kłótni-ja ich nienawidzę,więc staram się ich unikać lub przechodzić na kompromis,ogólnie w ciąży stałam się nadzwyczaj spokojna i miła -czy to dla mojego męża czy dla innych.. Ten mały szkrab tak na mnie pozytywnie wpłynął ;)
Poza tym nie ma co narzekać-mąż stał się nad wymiar opiekuńczy i martwi się za naszą trójkę.Teraz,gdy ja już nie pracuje a On musi trochę mi go szkoda,bo ciągle słyszę jak mówi czy damy sobie radę,czy podoła żeby nas utrzymać.. Z Jego pracą ciężko,gnębią Go,wykorzystują,a On biedny chce wytrzymać do narodzin ,żeby pójśc za mnie na tacierzyńskie.Ja miałam to samo kilka lat temu w swojej byłej pracy,mobing jak cholera,i tylko dzięki Niemu się stamtąd zwolniłam,bo utrzymał nas sam,dopóki nie otworzyłam działalności..
Eh...
Ale ..nie psując humoru od rana..
jak wybrałam wczoraj receptę to maż aż się przeraził :) Nie przyzwyczajony,że coś mam brać.Do tej pory nic nie miałam przepisanego.
Zostawiłam w aptece ponad stówę,a najgorsze z tego jest to żelazo w płynie-feroplex
.Fujjjj! Myślałam,że zwrócę :( (
Ale muszę pić,bo maluch najważniejszy...
Poza tym syrop na zaparcia-akurat jego polubiłam-mocno pomarańczowy.
Ampułki na naczynka i większa dawka kwasu f.
Dość o mnie,.bo Was zanudzę
Gratuluję skończonych tygodni!!
Odpoczywajcie,szczególnie Ty Dorotko-jak wymioty Ci nie przejdą to koniecznie skontaktuj się z lekarzem-to nic normalnego,tym bardziej w takiej ilości..

Leniuchujcie :)
Ja coś posprzątam w pokoju,ale będę zaglądać :)

Kochana a jak syrop, poaga? Jest na recepte?

Zgłoś nadużycie #7448 5 listopada 2013, 12:41

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

No Babeluniek ja też mam nadzieję, że nie zahaczę o marzec... Ale najważniejsze zdrowie naszych Szkrabów a nie termin więc nie będzie źle :)
Dziewczyny słyszałyście coś o ustaleniu terminu porodu od pierwszego kopniaka? Bo dużo o tym od babci słyszałam i jestem ciekawa czy coś wiecie na ten temat?

To dla mnie nowosc :) moj kopnal 9wrzesnia po 24:00 :D

Zgłoś nadużycie #7449 5 listopada 2013, 12:48

ewka90 Gotowa na wszystko
Mój zaczął kopać w pierwszym dniu 18 tygodnia więc zobaczymy czy się sprawdzi... :)

Zgłoś nadużycie #7450 5 listopada 2013, 12:53

Dorota93 Supermama
No ciekawe :) ewkana jak sie czujesz? Jak brzusio?