Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7411 5 listopada 2013, 9:26

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Haaha targaj go ze soba, dobrze mowisz :D gratulacje pelnego tygodnia. Idziemy jak burza :)

No no no no :)

Zgłoś nadużycie #7412 5 listopada 2013, 9:27

Dorota93 Supermama
Czy tylko ja planuje dzis dzien lenia ?? :)

Zgłoś nadużycie #7413 5 listopada 2013, 9:29

Dorota93 Supermama
W ogole u mnie dzis szaro buro i ponuro, co chwile pada :( a moja kolezanka ma termin na 1 grudnia, fajnie maluszka na swieta bedzie miec :)

Zgłoś nadużycie #7414 5 listopada 2013, 9:32

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

W ogole u mnie dzis szaro buro i ponuro, co chwile pada :( a moja kolezanka ma termin na 1 grudnia, fajnie maluszka na swieta bedzie miec :)

nie nie tylko Ty masz dzień lenia :D tylko żebyś naprawdę dotrzymała słowa i się leniła ,pewnie za godzinę wstaniesz będziesz myła okna i układała na półkach :P zazdroszczę im!!! ale to takie słodkie mieć na święta dzidziusia! chyba całą chatę bym lampkami ustroiła xD

Zgłoś nadużycie #7415 5 listopada 2013, 9:38

babeluniek Gotowa na wszystko
Cześć :)
Ja też mam dzisiaj dzień lenia :)

Zgłoś nadużycie #7416 5 listopada 2013, 9:39

Konto usunięte
ooo to wszystkie lenie będą się dziś jednoczyć :P ktoś jeszcze ? :)
Babeluniek gratki skończonego tyg :*

Zgłoś nadużycie #7417 5 listopada 2013, 9:47

diaglab Gotowa na wszystko
Cześć :-) Kincia i Dorota łączę się z Wami- nie dość że miałam problemy z zaśnięciem ( ostatnio coraz częstsze, wiercę się okrutnie aż współczuję mojemu M.) to po 2 w nocy obudził mnie skurcz znowu tej dolnej części podbrzusza :-( w dodatku jakoś mokro mi było więc poszłam szybko do wc bo przestraszyłam się że wody plodowe zaczynają mi odchodzić. Całe szczęście nic takiego n było. Wzielam magnez i z powrotem lulu. W dodatku miałam 2 koszmary, po których budzilam się zlana potem. Jednym słowem okropna noc :-( ja też zrobilabym sobie dzień lenia ale muszę w mieszkaniu ogarnąć, poprasować i obiadek ugotować- może po południu się uda :-) takie uczucie wypychania lub ciążenia w brzuchu mam bardziej jak leżę na wznak lub przekrecam się z boku na bok.
Kincia uważaj żebyś nie zasłabła na ulicy :-( ja kiedyś też miałam taki moment kryzysowy że usiadłabym po turecku przed przejściem dla pieszych na czerwonym świetle hihi :-D
Anett gratulacje kolejnego okrągłego tygodnia :-) 3 trymestr już praktycznie wow! :-)

Zgłoś nadużycie #7418 5 listopada 2013, 9:57

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć Mamuśki :) Ja również dzisiaj planuję cały dzień spędzić w łóżku :) No dziewczyny te tygodnie Wam tak szybko uciekają :) Ja chyba ostatnia urodzę :)

Zgłoś nadużycie #7419 5 listopada 2013, 9:58

Dorota93 Supermama
Babeluniek gratki kochana :)
Ale fajnie ze sie lenicie ze mna :) okien juz myc nie bede, na swieta Kamil myje :) tzn ja tak mowie haha.
Diaglab ale to musialo fajnie wygladac jak se siadlas :p ja usiadlam w sklepie na miejscach na koszyki :D

Zgłoś nadużycie #7420 5 listopada 2013, 10:02

Anett Gotowa na wszystko
Ja też mam lenia hi hi, no ale coś sobie wynajdę do pracy żeby czas zleciał :) ale fakt pogoda jest bardzo demotywująca, szaro i deszczowo, na szczęście moje osobiste słoneczko się wiertoli od rana :D
No ja jak siedzę bądź jeszcze gorzej jak usiądę jakoś krzywo to mnie tam wszystko uwiera... Chyba rośnie jak na drożdżach ten mój brzuchowy potwór, ciekawe czy dzisiaj Pan Dr raczy go zmierzyć i zważyć...
A jeśli chodzi o wiercenie w nocy to ja też mojemu nie zazdroszczę bo śpi ze mną tylko w weekendy i nie jest przyzwyczajony, śmiać mi się chce jak za każdym razem gdy idę do łazienki pyta 'gdzie idziesz?' hi hi

Zjadłam dwie eksplozje smaku (parówki) i pół pomidora i czuję się przepełniona :) co to się dzieje z tym żołądkiem...

Zgłoś nadużycie #7421 5 listopada 2013, 10:02

babeluniek Gotowa na wszystko

ewka90 napisał(a)

Cześć Mamuśki :) Ja również dzisiaj planuję cały dzień spędzić w łóżku :) No dziewczyny te tygodnie Wam tak szybko uciekają :) Ja chyba ostatnia urodzę :)

Ja mam dokładnie takie samo odczucie. Mam dość późny termin a jeszcze mała była o tydzień młodsza. Obym tylko wyrobiła się w lutym a nie zahaczyła o marzec :)

Zgłoś nadużycie #7422 5 listopada 2013, 10:05

Dorota93 Supermama
A moj sie nie rusza dzis a leze :(

Zgłoś nadużycie #7423 5 listopada 2013, 10:07

Dorota93 Supermama
Dzis chyba nigdzie nie ma ladnej pogody...

Zgłoś nadużycie #7424 5 listopada 2013, 10:11

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka musimy się przyzwyczaić, że nasze bąble będę się teraz coraz mniej kręcić, ciasno im się robi :)

Zgłoś nadużycie #7425 5 listopada 2013, 10:17

Dorota93 Supermama
Moj sie do porzadku nie zdazyl rozkrecic a juz mu ciasno. Eh :D ale wczoraj czulam jakby mnie laskotal, tak sie slizgal od srodka no dziwne uczucie :)

Zgłoś nadużycie #7426 5 listopada 2013, 10:19

diaglab Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

A jeśli chodzi o wiercenie w nocy to ja też mojemu nie zazdroszczę bo śpi ze mną tylko w weekendy i nie jest przyzwyczajony, śmiać mi się chce jak za każdym razem gdy idę do łazienki pyta 'gdzie idziesz?' hi hi...

Hehe jakbym słyszała swojego :-D albo " co się dzieje" :-D to ja tu idę na palcach żeby go nie obudzić a i tak zawsze słyszę któreś z tych pytań :-D ale dziś ponoć jak z procy wystrzeliłam z łóżka więc nie dziwię mu się że obudził się :-D
Mój szkrabek porządnie "zbił" mnie w nocy aż byłam zdziwiona że aż tak bardzo - dosłownie boksowal, może coś mu nie pasowało. Narazie się uspokoił bo zjadlam śniadanie :-D

Zgłoś nadużycie #7427 5 listopada 2013, 10:23

Konto usunięte
a ja idę spać :D dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #7428 5 listopada 2013, 10:25

Anett Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Hehe jakbym słyszała swojego :-D albo " co się dzieje" :-D to ja tu idę na palcach żeby go nie obudzić a i tak zawsze słyszę któreś z tych pytań :-D ale dziś ponoć jak z procy wystrzeliłam z łóżka więc nie dziwię mu się że obudził się :-D
Mój szkrabek porządnie "zbił" mnie w nocy aż byłam zdziwiona że aż tak bardzo - dosłownie boksowal, może coś mu nie pasowało. Narazie się uspokoił bo zjadlam śniadanie :-D

Najadł się i leży do góry pępowinką :)
Hi hi no śmieszni są, no to w nocy a za dnia ulubione pytanie mojego M. to "jak ?? ", czasami juz nie wytrzymuję i po prostu odp 'srak' bo ile można heh :)

Zgłoś nadużycie #7429 5 listopada 2013, 10:26

Anett Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

a ja idę spać :D dobranoc :*

Phi udanej nocki :*

Zgłoś nadużycie #7430 5 listopada 2013, 10:28

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Najadł się i leży do góry pępowinką :)
Hi hi no śmieszni są, no to w nocy a za dnia ulubione pytanie mojego M. to "jak ?? ", czasami juz nie wytrzymuję i po prostu odp 'srak' bo ile można heh :)

Az sie zakrztusilam :D powie srak haha :D anett jestes aoaratka haha. Za to mij w nocy sie nie budzi jak wstaje eh :p