Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7371 4 listopada 2013, 20:18

Anett Gotowa na wszystko
Hejo miałam przerwę bo M. przyjechał, naszykowałam go do pracy i znów pojechał...
Basza ale dalej trzymam się naszych wniosków, co do faciów :) a jeśli chodzi o ryby, to już można zgłupieć, mój lekarz wręcz przeciwnie niż Lorelei na pierwszej wizycie od razu kazał mi unikać ryb wędzonych i kim tu się kierować ?? Tak jak Dorotka mówi, kiedyś nasze mamy a przede wszystkim babcie nie dość że wszystko jadły to i wszystko robiły i narodziły mnóstwo dzieci :)
To samo jeśli chodzi o leżenie, mój lekarz powiedział że na wznak można leżeć jeśli wygodnie...
Hmm... kręciołka można dostać :)
Kincia właśnie a to jedzonko nie dość, że dobre to i zdrowe! :D

A mój brzuch dalej swędzi mimo, że go potraktowałam porządnie oliwką :)
Zrobiłam dziś badania moczu bo jutro o 15 wizyta, nie mogę się doczekać :) no ale laborant powiedział, że wyniki w normie... :)

Zgłoś nadużycie #7372 4 listopada 2013, 20:19

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Hejo miałam przerwę bo M. przyjechał, naszykowałam go do pracy i znów pojechał...
Basza ale dalej trzymam się naszych wniosków, co do faciów :) a jeśli chodzi o ryby, to już można zgłupieć, mój lekarz wręcz przeciwnie niż Lorelei na pierwszej wizycie od razu kazał mi unikać ryb wędzonych i kim tu się kierować ?? Tak jak Dorotka mówi, kiedyś nasze mamy a przede wszystkim babcie nie dość że wszystko jadły to i wszystko robiły i narodziły mnóstwo dzieci :)
To samo jeśli chodzi o leżenie, mój lekarz powiedział że na wznak można leżeć jeśli wygodnie...

Zrobiłam dziś badania moczu bo jutro o 15 wizyta, nie mogę się doczekać :) no ale laborant powiedział, że wyniki w normie... :)

No to swietnie ze wyniki dobre :)

Zgłoś nadużycie #7373 4 listopada 2013, 20:23

kirsti30 Gotowa na wszystko
Alo alo :) witajcie kobiety cieżarne. My dzisiaj wróciliśmy od moich rodziców. 4 dni lenistwa robienia nic...a teraz sama napalić w piecu to mega zadania, a wogóle zauważyłam że mój brzuch jeszcze bardziej zwiększał...

Ogólnie mega się ciesze że was czytam i staram się nadrobić zaległości. Mieszkaniec mojej chatki również stał się bardziej aktywny niż zazwyczaj hihi :) . Dziewczyny czy ja jestem jedyną która nie zna płci dzidzi?

Wogóle widze że tu ajkieś spięcia i kłótnie, dołanczam do klubu ja się popisałam krokodylymi łzami w sobote.
A na poprawe nastrojów dzisiejszych smutków polecam, rozbawiło mnie to videło ;)
http://www.youtube.com/watch?v=18eOE44j9qw

Zgłoś nadużycie #7374 4 listopada 2013, 20:24

a to dla nszych wspaniałych jełopów :) http://www.youtube.com/watch?v=MVnznrOqXVE

Zgłoś nadużycie #7375 4 listopada 2013, 20:26

Dorota93 Supermama
Ja klotnie w sobote mialam i chyba sasiedzi wszystko slyszeli ahahah
Hej kirsti :*

Zgłoś nadużycie #7376 4 listopada 2013, 20:29

Dorota93 napisał(a)

nie przejmowałabym się, zapewne sąsiedzi należy do idealnych i się nie kłocą :) .

Ja ogólnie strasznie martwię się o mojego ojca, coś ostatnio nie za dobrze się czuje, jego problemy zdrowotne pochodzą od kręgu jaki ma uszkodzony i strasznie mi patrzeć jak się meczy ale do doktora po co....eh

Zgłoś nadużycie #7377 4 listopada 2013, 20:33

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 dobrze, że już jesteś :) wiem jak to jest, mój tato nawet w najgorszym stanie nie da się wyciągnąć do lekarza... Nie wiem czy to potrzeba sposobu, czy jak ehh albo lekarza do domu, wiem że się martwisz :* rozmawiaj z nim dużo...

A filmiki pocieszne :)

Zgłoś nadużycie #7378 4 listopada 2013, 20:34

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

nie przejmowałabym się, zapewne sąsiedzi należy do idealnych i się nie kłocą :) .

Ja ogólnie strasznie martwię się o mojego ojca, coś ostatnio nie za dobrze się czuje, jego problemy zdrowotne pochodzą od kręgu jaki ma uszkodzony i strasznie mi patrzeć jak się meczy ale do doktora po co....eh

Takie podejscie :/ moze jakos mu da sie przegadac ??

Zgłoś nadużycie #7379 4 listopada 2013, 20:54

Dorota93 Supermama
Kurde znow wymioty... ide sie polozyc. Do jutra :)

Zgłoś nadużycie #7380 4 listopada 2013, 20:56

Konto usunięte

Anett napisał(a)

super że wyniki w normie :) i powodzenia na wizycie !! :*

Zgłoś nadużycie #7381 4 listopada 2013, 20:59

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Alo alo :) witajcie kobiety cieżarne. My dzisiaj wróciliśmy od moich rodziców. 4 dni lenistwa robienia nic...a teraz sama napalić w piecu to mega zadania, a wogóle zauważyłam że mój brzuch jeszcze bardziej zwiększał...

Ogólnie mega się ciesze że was czytam i staram się nadrobić zaległości. Mieszkaniec mojej chatki również stał się bardziej aktywny niż zazwyczaj hihi :) . Dziewczyny czy ja jestem jedyną która nie zna płci dzidzi?

Wogóle widze że tu ajkieś spięcia i kłótnie, dołanczam do klubu ja się popisałam krokodylymi łzami w sobote.
A na poprawe nastrojów dzisiejszych smutków polecam, rozbawiło mnie to videło ;)
http://www.youtube.com/watch?v=18eOE44j9qw

ja w sumie też nie znam płci dziecka :P bo to był chłopak,a nagle teraz dziewczynka..czekam do grudnia ,będę miała robione usg 3d i wtedy na 100% będę pewna :) no kłótnie to ostatnio często :P ja się robie chyba coraz bardziej nieznośna i ciężko ze mną wytrzymać... :D dzięki za filmik ! :*

Zgłoś nadużycie #7382 4 listopada 2013, 21:00

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

jak mieszkałam w bloku ,to sąsiedzi nas słyszeli bardzo często :D teraz jedynie rodzice nas słyszą...ale wcale nie znaczy że to lepiej ,bo wciągamy ich niepotrzebnie w nasze sprawy. Co znowu masz wymioty ? :( trzymkaj się :*

Zgłoś nadużycie #7383 4 listopada 2013, 21:02

Konto usunięte
a co do pójścia lekarza ,to ani mój mąż nie chodzi do niego chętnie ,ani teść ,ani mój tata... :D także to chyba jakieś męskie skrzywienie :D no no ale na serio czasami są takie sytuacje że trzeba iść ,a chłop uparty..

Zgłoś nadużycie #7384 4 listopada 2013, 21:05

diaglab Gotowa na wszystko
Hej Mamusie :-)
Basza dziękuję, że o mnie pamiętasz, aż miło mi się zrobiło:-* codziennie Was czytam ale ostatnio coś nie mam weny :-D jakieś dziwne wahania nastroju mam, nic mi się nie chce robić, chyba chandra jesienna mną zawładnęła :-( poproszę o trochę energii życiowej :-) nawet jak nie pisze to jestem z Wami duchem ;-)
Ja badania będę robić w sb. Bo w następną śr. Mam wizytę u lekarza. Wieć też czeka mnie krzywa cukrowa :-D i ciekawa jestem czy moja anemia się pogłębiła. Przez ostatnie 2 dni namiętnie jadlam watróbkę choć w ilości takiej co kot napłakał :-D bałam się zjeść więcej, nawet witamin nie bralam żeby nie przedawkować ich.
Co do ryb wędzonych to ja jem je od czasu do czasu-w pierwszym trymestrze miałam na nie niezłą fazę :-D ale też
jadlam ostrożnie bo dzisiejsze metody wędzenia pozostawiają wiele do życzenia niestety.
Też zauważyłam że co lekarz to inne zalecenia :-)
Dołączam do grona problemów z facetami :-D mój też zachowuje się jakby miał okres, złości się o cokolwiek powiem i bez powodu. Wasi przynajmniej przeglądają bajery jedli chodzi o wózki-ja muszę wszystko sama, mój M. Się nawet tym nie interesuje :-( o co go poproszę bo sama nie dam rady już czegoś zrobić to odrazu jest bulwers...ehh....
Mnie ostatnio jak schylam się w szczególności po kąpieli to boli brzuch ale dosłowne na samym dole, tam gdzie raczej jest szyjka macicy- mam nadzieję że nie skraca mi się :-(
A brzuchol też mnie swędzi :-D nieraz 2x dziennie muszę smarować :-D i do tego okropny ból piersi czasami mnie złapie-dziś kupiłam większy cyckodźwig więc może będzie lżej :-D
Miłego wieczoru :-) buziole dla Was i Waszych kruszynek:-*

Zgłoś nadużycie #7385 4 listopada 2013, 21:06

lorelei_l Fajna mama
Anett :) widać, że każdy lekarz jest wyznawcą jakiś teorii :) Basza zapytaj po prostu Twojego lekarza na wizycie czy możesz czy nie :) w końcu jak do niego/niej chodzisz to masz do niego/niej zaufanie :)

Dorota może ty w ciąży jesteś O_o a poważnie to takie długie wymioty są czymś raczej dziwnym, żebyś się nie odwodniła. Może jak Cię będzie męczyć jeszcze dłużej, to się skonsultuje z lekarzem choć telefonicznie.

Zgłoś nadużycie #7386 4 listopada 2013, 21:10

Konto usunięte
hej Diaglab ! szyjka na pewno Ci się nie skraca ,bo mnie też tak bolało i pytałam lekarza ,to mówił że jakiś miesień/wiązadło się naciąga :)

Zgłoś nadużycie #7387 4 listopada 2013, 21:12

Konto usunięte
a co do wędzonych ryb ,to mi lekarz mówił zebym lepiej nie jadła bo tam może być jakaś bakteria,ale podobno makrela jest wędzona "na gorąco" czyli poddawana obróbce i jest bezpieczna ,ale ja "jazdy" na wędzone ryby nie mam narazie :D

Zgłoś nadużycie #7388 4 listopada 2013, 21:14

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Hej Mamusie :-)
Basza dziękuję, że o mnie pamiętasz, aż miło mi się zrobiło:-* codziennie Was czytam ale ostatnio coś nie mam weny :-D jakieś dziwne wahania nastroju mam, nic mi się nie chce robić, chyba chandra jesienna mną zawładnęła :-( poproszę o trochę energii życiowej :-) nawet jak nie pisze to jestem z Wami duchem ;-)
Ja badania będę robić w sb. Bo w następną śr. Mam wizytę u lekarza. Wieć też czeka mnie krzywa cukrowa :-D i ciekawa jestem czy moja anemia się pogłębiła. Przez ostatnie 2 dni namiętnie jadlam watróbkę choć w ilości takiej co kot napłakał :-D bałam się zjeść więcej, nawet witamin nie bralam żeby nie przedawkować ich.
Co do ryb wędzonych to ja jem je od czasu do czasu-w pierwszym trymestrze miałam na nie niezłą fazę :-D ale też
jadlam ostrożnie bo dzisiejsze metody wędzenia pozostawiają wiele do życzenia niestety.
Też zauważyłam że co lekarz to inne zalecenia :-)
Dołączam do grona problemów z facetami :-D mój też zachowuje się jakby miał okres, złości się o cokolwiek powiem i bez powodu. Wasi przynajmniej przeglądają bajery jedli chodzi o wózki-ja muszę wszystko sama, mój M. Się nawet tym nie interesuje :-( o co go poproszę bo sama nie dam rady już czegoś zrobić to odrazu jest bulwers...ehh....
Mnie ostatnio jak schylam się w szczególności po kąpieli to boli brzuch ale dosłowne na samym dole, tam gdzie raczej jest szyjka macicy- mam nadzieję że nie skraca mi się :-(
A brzuchol też mnie swędzi :-D nieraz 2x dziennie muszę smarować :-D i do tego okropny ból piersi czasami mnie złapie-dziś kupiłam większy cyckodźwig więc może będzie lżej :-D
Miłego wieczoru :-) buziole dla Was i Waszych kruszynek:-*

Jestem jednak. Cyckodzwig hahahahh :D

Zgłoś nadużycie #7389 4 listopada 2013, 21:15

diaglab Gotowa na wszystko
A! Co do wizyt mężczyzn u lekarzy to faktycznie jest powszechny problem. Nie znam takiego co chętnie by poszedł-objaw białego fartucha :-D ja swojego nie mogę zapędzić by w końcu zrobił grupę krwi.
A tak na poważnie Kirsti postaraj się mu wytłumaczyć że to dla jego dobra i musi być zdrowy i mieć dużo siły by bawić się za niedługo z wnukiem/wnuczką :-)

Zgłoś nadużycie #7390 4 listopada 2013, 21:15

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Anett :) widać, że każdy lekarz jest wyznawcą jakiś teorii :) Basza zapytaj po prostu Twojego lekarza na wizycie czy możesz czy nie :) w końcu jak do niego/niej chodzisz to masz do niego/niej zaufanie :)

Dorota może ty w ciąży jesteś O_o a poważnie to takie długie wymioty są czymś raczej dziwnym, żebyś się nie odwodniła. Może jak Cię będzie męczyć jeszcze dłużej, to się skonsultuje z lekarzem choć telefonicznie.

W ciazy? Ale jak to? :P no jutro zadzwonie jak cos :) :*