Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7231 2 listopada 2013, 9:44

Dorota93 Supermama
aha hahaaha :D
ja bym musiala isc po chleb ale kicham to, Kamil pojdzie jak z pracy wroci. nie chce mi sie.....

Zgłoś nadużycie #7232 2 listopada 2013, 9:57

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Kincia -gratki skończonego tygodnia. :-) :-) .
Dorotka-moze dostaniesz taki praktyczny prezentyprezent- zbliżają się Święta BN i wtedy każdy ma problem co komu kupić-wiec jak padnie pytanie ;-)
Niutka-paputki boskie :-) .Slodziaki.
MaInka wracaj do zdrowia i do nas,bo Cię tu brakuje.
Ja też leże,bo wczoraj do północy ukladalm rzeczy Martynki w odnowionym pokoju.Potem ruszamy na poszukiwanie drzwi do pokoju Ady i to nie będzie proste,bo takie jak chcemy wycofano z oferty w lipcu :-( .
Za oknem leje,wiec pewnie dziś odpuscimy sobie spacer po cmentarzu.Dobrze,ze chociaż wczoraj było znosnie i zdązylismy odwiedzić wszystkie groby.
Miłego dzionka!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7233 2 listopada 2013, 10:00

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Hejka!
Kincia -gratki skończonego tygodnia. :-) :-) .

Dorotka-moze dostaniesz taki praktyczny prezentyprezent- zbliżają się Święta BN i wtedy każdy ma problem co komu kupić-wiec jak padnie pytanie ;-)

Ja też leże,bo wczoraj do północy ukladalm rzeczy Martynki w odnowionym pokoju.Potem ruszamy na poszukiwanie drzwi do pokoju Ady i to nie będzie proste,bo takie jak chcemy wycofano z oferty w lipcu :-( .
Za oknem leje,wiec pewnie dziś odpuscimy sobie spacer po cmentarzu.Dobrze,ze chociaż wczoraj było znosnie i zdązylismy odwiedzić wszystkie groby.
Miłego dzionka!

Ece heeej :* :)
jeśli chodzi o poduszkę to niestety święta są dopiero praktycznie za 2 miesiące :( a potem tylko na miesiąc.. nie wiem czy się opłaca...
mieliście dużo roboty, odpoczywaj teraz :) )

Zgłoś nadużycie #7234 2 listopada 2013, 10:06

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Ece heeej :* :)
jeśli chodzi o poduszkę to niestety święta są dopiero praktycznie za 2 miesiące :( a potem tylko na miesiąc.. nie wiem czy się opłaca...
mieliście dużo roboty, odpoczywaj teraz :) )

Ja pomyslałam o takiej do karmienia podusi,a ona może się b.długo przydać :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7235 2 listopada 2013, 10:10

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Ja pomyslałam o takiej do karmienia podusi,a ona może się b.długo przydać :-) .

no tak, ale jeszcze muszę coś na ten kręgosłup, bo padnę :(

Zgłoś nadużycie #7236 2 listopada 2013, 10:35

Ece Gotowa na wszystko
Musi Cię Kamil pomasowac ;-) .Mnie pobolewa jak dużo chodzę,ale jak poleze chwilę to przechodzi :-) .Poza tym u mnie w domu jest juz jeden delikwent z bolacym kręgosłupem,wiec mu nie będę robić konkurencji :-) ;-) .

Zgłoś nadużycie #7237 2 listopada 2013, 10:37

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Musi Cię Kamil pomasowac ;-) .Mnie pobolewa jak dużo chodzę,ale jak poleze chwilę to przechodzi :-) .Poza tym u mnie w domu jest juz jeden delikwent z bolacym kręgosłupem,wiec mu nie będę robić konkurencji :-) ;-) .

a no tak ;) Mam nadzieję, że z mężem lepiej :) a Ty się oszczędzaj Kobietko :)
kurcze czułam małego o 5 rano a teraz nic :(

Zgłoś nadużycie #7238 2 listopada 2013, 10:42

Anett Gotowa na wszystko
Hej Mamcie :) czy to dziś poniedziałek ?? hi hi
Nie chciało mi się wstać z łóżka tak mnie M. przez noc wytulił, w ogóle nic mi się nie chce dziś, najlepiej bym poszła dalej spać... :)
Zaprowadziłam dziś M na poddasze i się przeraził ile tam pracy jest, już zaczął tragizować że nie zdążymy, że będzie ciężko... duże wsparcie prawda? Cały M :/

Te papucie są sweetaśne wszystkie :) :) nie wiem czy potrafiłabym się zdecydować...

Miłego dnia dziewczynki :*

Zgłoś nadużycie #7239 2 listopada 2013, 10:44

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

a no tak ;) Mam nadzieję, że z mężem lepiej :) a Ty się oszczędzaj Kobietko :)
kurcze czułam małego o 5 rano a teraz nic :(

Dorotka daj mu odpocząć :) on sobie teraz odpoczywa kołysany Twoimi ruchami :)

Zgłoś nadużycie #7240 2 listopada 2013, 10:45

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Hej Mamcie :) czy to dziś poniedziałek ?? hi hi
Nie chciało mi się wstać z łóżka tak mnie M. przez noc wytulił, w ogóle nic mi się nie chce dziś, najlepiej bym poszła dalej spać... :)
Zaprowadziłam dziś M na poddasze i się przeraził ile tam pracy jest, już zaczął tragizować że nie zdążymy, że będzie ciężko... duże wsparcie prawda? Cały M :/

Te papucie są sweetaśne wszystkie :) :) nie wiem czy potrafiłabym się zdecydować...

Miłego dnia dziewczynki :*

to odpoczywaj :D :D
a wsparcie jak cholerka ahahaha :D

Zgłoś nadużycie #7241 2 listopada 2013, 10:46

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dorotka daj mu odpocząć :) on sobie teraz odpoczywa kołysany Twoimi ruchami :)

jak ja leze a moj jedyny ruch to palcami po klawiaturze :P

Zgłoś nadużycie #7242 2 listopada 2013, 10:47

basza Fajna mama
Dzień dobry dziewczynki! Ale się za Wami stęskniłam. Poduszkę polecam. Kincia kiedy masz urodziny ?? Dorotka a Ty poproś o wcześniejszy prezent świąteczny i już. Kincia pytałaś kiedyś czy noga mi drętwieje od skurczy - nie no właśnie od kręgosłupa drętwieje... uciska na jakiś nerw i dlatego wyłącza nogę paskudne uczucie. Ece faktycznie nie życzę Tobie żebyś musiała konkurować z mężem o ból - a Jemu też z całego serca życzę zdrowia. Fajnie, że pokój Martynki już gotowy :-) .
Kincia gratki skończonego tygodnia i uwaga rozpoczęty 7 miesiąc. Buziole dla brzusia.
Dzisiaj może w końcu zrobimy to zdjęcie bębenka - ale w obwodzie mam już 83cm. Ja też mam niedługo urodziny i jeszcze nie wiem co chciałabym dostać :-( .

Zgłoś nadużycie #7243 2 listopada 2013, 10:52

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dzień dobry dziewczynki! Ale się za Wami stęskniłam. Poduszkę polecam. Kincia kiedy masz urodziny ?? Dorotka a Ty poproś o wcześniejszy prezent świąteczny i już. Kincia pytałaś kiedyś czy noga mi drętwieje od skurczy - nie no właśnie od kręgosłupa drętwieje... uciska na jakiś nerw i dlatego wyłącza nogę paskudne uczucie. Ece faktycznie nie życzę Tobie żebyś musiała konkurować z mężem o ból - a Jemu też z całego serca życzę zdrowia. Fajnie, że pokój Martynki już gotowy :-) .
Kincia gratki skończonego tygodnia i uwaga rozpoczęty 7 miesiąc. Buziole dla brzusia.
Dzisiaj może w końcu zrobimy to zdjęcie bębenka - ale w obwodzie mam już 83cm. Ja też mam niedługo urodziny i jeszcze nie wiem co chciałabym dostać :-( .

83 ?? ja mam 101/102 jakos tak :D D

Zgłoś nadużycie #7244 2 listopada 2013, 11:01

Konto usunięte
Najadłam się :D
Dorota moj bobas też o 5-6 rano dawał o sobie znać ,a teraz śpi :D w ogóle ostatnio zauważyłam że ruchy są rzadsze ,chyba dlatego że coraz mniej miejsca ma ?bo na ostatnim usg granica worka owodniowego była tuż nad noskiem :)
Ece dzięki za gratki :*

Zgłoś nadużycie #7245 2 listopada 2013, 11:03

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Najadłam się :D
Dorota moj bobas też o 5-6 rano dawał o sobie znać ,a teraz śpi :D w ogóle ostatnio zauważyłam że ruchy są rzadsze ,chyba dlatego że coraz mniej miejsca ma ?bo na ostatnim usg granica worka owodniowego była tuż nad noskiem :)
Ece dzięki za gratki :*

i ja Ci gratuluję :* zjadłam coś słodkiego. ale TYLKO, żeby poczuć małego .. :p

Zgłoś nadużycie #7246 2 listopada 2013, 11:06

Konto usunięte

basza napisał(a)

dziękuje Kochana :* również całuję :) urodziny mam 10 listopada,to może i mi od kręgosłupa drętwieje ? prawie co noc budzę się ze zdrętwiałą i bolącą nogą... czekam na fotki :)

Zgłoś nadużycie #7247 2 listopada 2013, 11:08

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

i ja Ci gratuluję :* zjadłam coś słodkiego. ale TYLKO, żeby poczuć małego .. :p

dziękuje :* ciekawe czy obudzisz słodkim tego małego leniuszka :P

Zgłoś nadużycie #7248 2 listopada 2013, 11:09

Konto usunięte
muszę jechać do Mamy :) bo wczoraj miałam lenia i z rodziną się nie widziałam :( będę potem :*

Zgłoś nadużycie #7249 2 listopada 2013, 11:09

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

dziękuje :* ciekawe czy obudzisz słodkim tego małego leniuszka :P

no i nie ruszył się, leń jeden :) ))

Zgłoś nadużycie #7250 2 listopada 2013, 11:13

Dorota93 Supermama
ja też zmykam :*