Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7191 1 listopada 2013, 9:42

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Cześć dziewczyny :)
Kincia wątpię żeby działali na swoją niekorzyść :) Na umowie miałam b. wysoką podstawę :) Więc ja już sama nie wiem co oni chcą zrobić :) Niech mi wyliczą średnią (jeszcze lepiej na tym wyjdę) ale niech mi w końcu coś wypłacą a nie tylko karzą czekać i opłacać kolejne składki :) A powiedz mi składkę zdrowotną (te ponad 200 zł płacimy przez cały czas tak? Na L4 i później macierzyńskim też?)

Też męczy mnie ten temat depilacji bikini do porodu... Ale może jakoś się uda :) Gorzej jak nagle wody odejdą... :)

No to jak miałas wysoką podstawę ,to bardzo dobrze ! :) z tym wypłaceniem to musimy poczekać ,ale ja bym jednak poszła do urzędu i poprosiła te panie zeby jak najszybciej rozpatrzyły Twoją sprawę,jak posprawdzają to wszystko szybciej i oddadzą dokumęty do zusu ,to szybciej kaskę powinnaś dostać..wiem że za te składki będzie zwrot napewno,ale nie wiem dokładnie kiedy i chyba na macierzyńskim już się ich nie płaci ,ale zapytam zaraz mamy ,bo nie chcę Cię wprowadzić wbłąd :)

Zgłoś nadużycie #7192 1 listopada 2013, 10:30

Dorota93 Supermama
Witam się i ja :) Słońce świeci, ale jest 13 stopni

Zgłoś nadużycie #7193 1 listopada 2013, 11:43

Konto usunięte
Ewa składkę zdrowotną będziemy płacić cały czas,nawet w macierzyńskim ,ale potem przy rocznym rozliczeniu dostaniemy jakiś zwrot :)

Zgłoś nadużycie #7194 1 listopada 2013, 12:47

Konto usunięte
Dziewczyny macie pozdrowienia od Ma Inki :)

Zgłoś nadużycie #7195 1 listopada 2013, 12:56

qasha Fajna mama
hej mamuski :)

ja u taty na Mazurach wiec mnie nie ma praktycznie :) milego dzionka :)

Zgłoś nadużycie #7196 1 listopada 2013, 12:59

lorelei_l Fajna mama
Witajcie Dziewczęta :)

Kincia- dziękuje za pozdrowienia i również przekaż uściski. A dlaczego Ma Inka nas nie nawiedza od jakiegoś czas?

Ja dziś przysiadałam do przejrzenia rzeczy dla dziecka i się miło zaskoczyłam. Nie jestem tak całkiem w lesie, bo wyszło, że ubranek na pierwsze 3 miesiące malucha mam. Potem też nie jest jakoś źle. Teraz tylko muszę się zabrać za resztę wyposażenia jak łóżeczko i inne gadżety. Tutaj wielkie podziękowania dla dziewczyn, które udostępniły swoje listy :) bo dzięki nim wiem, czego nie mam.

Za moment się zabieram do szykowania obiadu a potem się wybierzemy na cmentarz- dłuższy spacer sobie odpuszczę, ale i tak wyjdzie z 45 minut chodzenia. Dobrze, że pogoda dopisuje

Zgłoś nadużycie #7197 1 listopada 2013, 13:27

Konto usunięte
Lorelei gratki skończonego tyg! :* Ma Inka ma od jakiegoś czasu trudną sytuacje i ciężko jej było tutaj za nami nadążyć. Ale mam nadzieję że do nas wróci jak najszybciej ,bo wszystkie tęsknimy ! życzcie jej dużo zdrówka,bo wiem że nas czyta :)

Zgłoś nadużycie #7198 1 listopada 2013, 13:33

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry! Kincia w takim razie przekaż Ma Ince duuużo tego zdrowia :) a to Wy macie jakiś kontakt bliżej?

Niedawno wróciłam z pierwszej tury odwiedzania cmentarzy i już jestem w trakcie szykowania obiadu, nieźle zgłodniałam :) ale ładna pogoda dziś, rano tak się nie zapowiadało więc tak się ubrałam, że w końcu się zgrzałam na cmentarzu :) o kościele nie wspomnę, coraz gorzej to znoszę nawet jak siedzę... :)

Teraz czekam na mojego księcia aż wróci z pracy :)

Zgłoś nadużycie #7199 1 listopada 2013, 15:20

Dorota93 Supermama
o Kincia to Wy macie kontakt ze sobą? szok :D
MaInka zdrówka dużo :) !
ja też już byłam na grobach, za chwilę będę patrzeć na Forest Gump, czad :)

Zgłoś nadużycie #7200 1 listopada 2013, 16:00

Konto usunięte
Pisałam do niej wiadomość prywatną ,bo martwiłam się że tak od nas znikneła nagle ..a Ma Inka odpisała i kazała Was pozdrowić :)

Zgłoś nadużycie #7201 1 listopada 2013, 16:06

Anett Gotowa na wszystko
Oo FOREST to może i ja pooglądam a na wieczór WCIĄŻ JĄ KOCHAM :) tak na spokojnie dziś...
Jeszcze w między czasie wyrwiemy się z M. na grób jego babci... jak już będzie ciemno oczywiście, a u moich właśnie byłam na kawie :)

Śpiąca dziś jestem...

Zgłoś nadużycie #7202 1 listopada 2013, 16:35

Niutka26 Gotowa na wszystko
witajcie mamusie :)
ja dziś siedzę u rodziców i się opycham słodkościami bo zrobiłam wczoraj tego 3Bita z grubą warstwą śmietanki i kakaowe muffinki z wiśniami i waniliową śmietanką.
mąż na drugiej zmianie ,byłam chwilkę na cmentarzu,poodwiedzaliśmy z rodzicami groby,gdyby nie tata pewnie na połowę nawet bym nie trafiła,bo jest ich trochę.
powiem Wam,że nie należę do osób,które idą do kościoła ,żeby obgadać zaraz po wyjściu,ale nawet mój mąż dzisiaj musiał skomentować,to co zobaczył-wiele dziewczyn,nie tylko młodych,ale i starszych kobiet,które sądząc po wyglądzie powinno mieć nieco więcej rozumu od tych młodszych-tylko trochę słońca zaświeciło i gdzie się nie popatrzy człowiek a tam ultra krótka mini,szpile jak na dyskotekę i tak przychodzą na cmentarz...
wiecie jak to brzydko wygląda? można się różnie ubrać,ale takie miejsca jak kościół czy cmentarz moim zdaniem powinno się czcić,okazać należyty szacunek a nie przychodzić,żeby się pokazać...
mnie to bardzo razi w oczy,a co ma powiedzieć taki mój mąż czy inny młody chłopak,który nie wie gdzie ma oczy podziać...

Anett wiem,że dużo szpitali -mimo,że nie jest to wymóg przygotowuje tak pacjentki o porodu-golą nie pytają o nasze zdanie,bo tak jest higieniczniej i wygodniej dla położnej czy przy określaniu stopnia rozwarcia,szyciu czy wyjmowaniu dziecka-nic się nie plącze i nie przeszkadza :)

pozdrowienia dla MaInki :)
lorele_i gratuluje skończonego tygodnia :)
Anett to mój ulubiony film-oglądałam z kilkanaście razy i czekam na 20tą żeby po raz kolejny się porozczulać :)

Zgłoś nadużycie #7203 1 listopada 2013, 16:58

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Oo FOREST to może i ja pooglądam a na wieczór WCIĄŻ JĄ KOCHAM :) tak na spokojnie dziś...
Jeszcze w między czasie wyrwiemy się z M. na grób jego babci... jak już będzie ciemno oczywiście, a u moich właśnie byłam na kawie :)

Śpiąca dziś jestem...

my tez spokojnie. Filmy i leniuchowanie. Brzuszek mi sie stawia, odpoczywam. A na czym i o ktorej ten film leci? :)

Zgłoś nadużycie #7204 1 listopada 2013, 17:01

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

witajcie mamusie :)
ja dziś siedzę u rodziców i się opycham słodkościami bo zrobiłam wczoraj tego 3Bita z grubą warstwą śmietanki i kakaowe muffinki z wiśniami i waniliową śmietanką.
mąż na drugiej zmianie ,byłam chwilkę na cmentarzu,poodwiedzaliśmy z rodzicami groby,gdyby nie tata pewnie na połowę nawet bym nie trafiła,bo jest ich trochę.
powiem Wam,że nie należę do osób,które idą do kościoła ,żeby obgadać zaraz po wyjściu,ale nawet mój mąż dzisiaj musiał skomentować,to co zobaczył-wiele dziewczyn,nie tylko młodych,ale i starszych kobiet,które sądząc po wyglądzie powinno mieć nieco więcej rozumu od tych młodszych-tylko trochę słońca zaświeciło i gdzie się nie popatrzy człowiek a tam ultra krótka mini,szpile jak na dyskotekę i tak przychodzą na cmentarz...
wiecie jak to brzydko wygląda? można się różnie ubrać,ale takie miejsca jak kościół czy cmentarz moim zdaniem powinno się czcić,okazać należyty szacunek a nie przychodzić,żeby się pokazać...
mnie to bardzo razi w oczy,a co ma powiedzieć taki mój mąż czy inny młody chłopak,który nie wie gdzie ma oczy podziać...

Anett wiem,że dużo szpitali -mimo,że nie jest to wymóg przygotowuje tak pacjentki o porodu-golą nie pytają o nasze zdanie,bo tak jest higieniczniej i wygodniej dla położnej czy przy określaniu stopnia rozwarcia,szyciu czy wyjmowaniu dziecka-nic się nie plącze i nie przeszkadza :)

pozdrowienia dla MaInki :)
lorele_i gratuluje skończonego tygodnia :)
Anett to mój ulubiony film-oglądałam z kilkanaście razy i czekam na 20tą żeby po raz kolejny się porozczulać :)

Tez tak mysle. Ja za to widzialam koronkowe biale stringi od jakiejs kobiety. A juz stoiska z balonami, oscypkami i slodyczami pobily wszystko!!

Zjadlabym Twoje ciacho :)

Zgłoś nadużycie #7205 1 listopada 2013, 17:16

Niutka26 Gotowa na wszystko
:) jeszcze mam pół w domu :)
to gdzie wysłać? :)

Zgłoś nadużycie #7206 1 listopada 2013, 17:41

Anett Gotowa na wszystko
Dorota film o 20 na tvp2 :) oglądaj! Niutka26 ja też już oglądałam, ale oczywiście będę oglądać, piękny :)

Zgłoś nadużycie #7207 1 listopada 2013, 19:03

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dorota film o 20 na tvp2 :) oglądaj! Niutka26 ja też już oglądałam, ale oczywiście będę oglądać, piękny :)

oki ! bede !! :) my teraz też oglądaliśmy chłopca w pasiastej piżamie, zryczałam się jak bóbr. eh...
teraz mężulo kolacyje robi, bo mnie ciągnie brzuch coś, kurcze spokoju mi to nie daje. Więc leżę :)

Niutka26 napisał(a)

:) jeszcze mam pół w domu :)
to gdzie wysłać? :)

adres podam na priv hihi :P

Zgłoś nadużycie #7208 1 listopada 2013, 19:04

qasha Fajna mama
my obejrzelismy Foretsa :> a teraz leniuchujemy dalej :)

Zgłoś nadużycie #7209 1 listopada 2013, 19:08

Dorota93 Supermama

qasha napisał(a)

my obejrzelismy Foretsa :> a teraz leniuchujemy dalej :)

to widzę każdy ma dziś taki dzień :) a co, super hehe
my świeczka zapachowa zapalona i po ciemku ciągle. Teraz światło zapaliliśmy dopiero, mam chwilę, bo Kamil w kuchni urzęduje huehue

Zgłoś nadużycie #7210 1 listopada 2013, 19:13

Dorota93 Supermama
kurde jak wstaje z łóżka i chodzę, to czuję ból aż do... no pipki... :( no nic, leżę dalej.