Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #711 27 czerwca 2013, 22:01

camelkova Zaprawiona w bojach
Justyna, dopisałam :)
Kicia, dziękuję i czekamy na wieści ;***
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #712 28 czerwca 2013, 1:12

Alina Początkująca
To mnie też proszę dopisać
Alina
Alina
Kraków
14 luty ;-)
A jeśli chodzi o obiawy, to nie mdli, nie jestem senna, smaków nie mam. Tylko piersi bolą i plecy. Zastanawiam się jak to bedzie potem, skoro teraz już mnie łypie w lędźwiach, a ciężar żaden (na razie kilogram straciłam).
Powiedziałyście już w pracy?

Zgłoś nadużycie #713 28 czerwca 2013, 7:16

Alina napisał(a)

Alina
Alina
Kraków
14 luty ;-)
A jeśli chodzi o obiawy, to nie mdli, nie jestem senna, smaków nie mam. Tylko piersi bolą i plecy. Zastanawiam się jak to bedzie potem, skoro teraz już mnie łypie w lędźwiach, a ciężar żaden (na razie kilogram straciłam).

Dopisałam! :)
Napisz jeszcze proszę swój wiek i czy masz jakieś typy co do płci dziecka :) a może wybrane jakieś imię ??
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...

Zgłoś nadużycie #714 28 czerwca 2013, 7:16

Konto usunięte
no to ja Was opuszczam bede zagladala co jakis czas . buzka

Zgłoś nadużycie #715 28 czerwca 2013, 8:26

Justyna84 Świeżo upieczona
Ja mam dzisiaj na 10:15 wizytę odezwę się po ;)

Zgłoś nadużycie #716 28 czerwca 2013, 8:27

KasikR Początkująca
Witam ponownie
Kasia
nick: KasikR
okolice Krakowa
wiek 27
termin: WALENTYNKI :) 14.02.2014.
byłam wczoraj u lekarza, potwierdził mi ciążę, widziałam jak bije serduszko, kazał powtórzyć badania i przyjść ponownie za 2tygodnie (bo płytki krwi wyszły mi niskie, coś tam w moczu).
Pytałam kilka razy o przebytą ospę, ale nie podjął tematu, kazał się nie martwić, pocieszył że przede mną była pacjentka która ma toksoplazmozę i jest już na końcu ciąży i wszystko dobrze. Głowa do góry i takie tam.

Zgłoś nadużycie #717 28 czerwca 2013, 8:33

Justynka trzymamy kciuki ;***
i czekamy na wiadomości :)
Kasiu, zaraz Cię dopiszę, nie martw się na zapas, wszystko będzie OK :)
Ciesz się, że słyszałaś bicie serca, ja w 6 tygodniu miałam USG i jeszcze niestety nie biło, a następne mam dopiero we wtorek i nie mogę się już doczekać...

Zgłoś nadużycie #718 28 czerwca 2013, 8:37

Mama_Majki Świeżo upieczona
to ja również proszę o wpisanie na listę :)
Mama_Majki, Natalia, Rogoźno, 26 lat
wizytę mam dziś, proszę o kciuki, mam nadzieję usłyszeć już serduszko :)
płytki krwi też mam niskie 130tys, ale ja mam tak zawsze ze mam nizsze i w ciąży dodatkowo zawsze spada ich ilość, najmniej miałam 80tys, ale to też jest jeszcze ok :)
z objawów u mnie narazie lekkie mdłości, ogromny apetyt i senność :)

Zgłoś nadużycie #719 28 czerwca 2013, 8:38

Mama_Majki Świeżo upieczona
aha i termin 22.02.2014 :)

Zgłoś nadużycie #720 28 czerwca 2013, 9:37

Alina Początkująca
Wiek 34 lata. Płeć...hm...w sumie nieistotne to dla mnie, że tak odpowiem sztampowo - ważne aby zdrowe było. Z imionami jeszczesie nie dogadaliśmy z mężem :-)

Zgłoś nadużycie #721 28 czerwca 2013, 10:36

jenny123 Zaprawiona w bojach
Witam nowe mamusie. Gratulacje dla wszystkich. Super, że nasze lutkówki się rozrastają :-)

Alina napisał(a)

Ja jeszcze nie wróciłam z jednego macierzyńskiego ale bardzo bym chciała wrócić do pracy chociaż na trochę bo dostaję kota...

Zgłoś nadużycie #722 28 czerwca 2013, 10:46

Justyna84 jak wrócisz to daj znać.
Mama_Majki a Ty o której masz wizytę? No i kciukasy dla Ciebie :-)
Alina, a Ty kidy masz wizytę? Widzę, że jesteśmy w tym samym wieku. To Twoje pierwsze?
Camelkova ja też miałąm wizytę w 6 tyg i nie było serduszka, a dwa dni później jak z krwawieniem pojechałam do szpitala to już było i wszystko było ok. Tutaj to nawet pojedyncze dni mają znaczenie więc głowa do góry. Na pewno wszystko będzie w porządku.
Ja dzisiaj o 12 odbieram betę i jak będzie drastyczny spadek to będzie wiadomo, że nici z tego, a w czwartek wizyta. Już nie mogę się doczekać.

Zgłoś nadużycie #723 28 czerwca 2013, 11:53

babeluniek Gotowa na wszystko
Cześć Kobiety! :)
Właśnie wróciłam od lekarza. Widziałam pięknego małego zarodka wielkości 2,3 mm. Miał tętno! Jestem w 5 tygodniu i 6 dniu ciąży, od ostatniej wizyty ciąża rozwija się prawidłowo. Jestem tak szczęśliwa, że chyba zwariuję! Ale staram się opanować ekscytację ;)

Mama_Majki, widzę, że mamy taki sam termin :)

Zgłoś nadużycie #724 28 czerwca 2013, 13:17

Kicia Zaprawiona w bojach
babeluniek fajnie,że widziałaś już swoją fasolkę :)
Ja to poniedziałku nie mogę się doczekać, tym bardziej że u Mnie w rodzinie jeszcze nikt nie wie, że Nas przybędzie...z wyjątkiem męża oczywiście...no i synka,ale on jeszcze nikomu się nie wygada :P

Zgłoś nadużycie #725 28 czerwca 2013, 13:32

babeluniek napisał(a)

Cześć Kobiety! :)
Właśnie wróciłam od lekarza. Widziałam pięknego małego zarodka wielkości 2,3 mm. Miał tętno! Jestem w 5 tygodniu i 6 dniu ciąży, od ostatniej wizyty ciąża rozwija się prawidłowo. Jestem tak szczęśliwa, że chyba zwariuję! Ale staram się opanować ekscytację ;)

Mama_Majki, widzę, że mamy taki sam termin :)

Mega gratulacje!!!!
Dzisiaj jest superr mega dobry dzień Bebeluniek zobaczyła serduszko swojej kropeczki, a u mnie beta WZROSŁA!!!! Skaczę do góry z radości chociaż moje kropeczka jest kinder niespodziewanką :-)
A Wasze fasolki planowane?

Zgłoś nadużycie #726 28 czerwca 2013, 13:41

Kicia, ja mam teraz wizytę 15 lipca i też nie mogę się doczekać. Tak chyba będzie przez całą ciążę, będziemy z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych wizyt :)
jenny123, normalnie bym Cię uściskała teraz! Jak napisałaś, że po 12 odbierasz wyniki to co chwilę tu zaglądałam w nadziei, że zobaczę Twoją pozytywną wiadomość :) Alleeee się cieszę! :D
Co do planowania.. U nas nie do końca były takie plany, ale cieszymy się bardzo :) Reakcja rodziców "nareszcie!" pokazała, że oni już wcześniej planowali :P

Zgłoś nadużycie #727 28 czerwca 2013, 13:41

Kicia Zaprawiona w bojach
Pierwszy potomek może nie był do końca planowany, aczkolwiek nie stosowaliśmy z mężem żadnych zabezpieczeń, stwierdzając ze jak się uda to fajnie- a mimo wszystko jak się udało to Nas to zaskoczyło :)
Natomiast obecna fasolka, była planowana i spłodzona w dni płodne...tylko nie wiem czy udało mi się wycelować w córcie :)

Zgłoś nadużycie #728 28 czerwca 2013, 13:46

bebeluniek lejesz miód na moje serce :-)
Kicia my też byśmy chcieli dziewczynkę do parki ale co będzie to będzie :-)
A jak dzisiaj Wasze smaczki, bo ja dzisiaj słodkie ciastka przegryzłam śledziem w oleju z cebulką. No jak mój to zobaczył to gorzej wyglądał niż ja.

Zgłoś nadużycie #729 28 czerwca 2013, 13:54

Mnie dzisiaj rano naszło na naleśniki z truskawkami... M. pobiegł po truskawki, usmażył naleśniki, zasiadłam do jedzenia i... po drugim kęsie wylądowałam w łazience przytulając kibelek :(
Wiedziałam, że mój brak mdłości i wymiotów to cisza przed burzą... Mimo wszystko, cieszę się :) Mogę przez 9 miesięcy wymiotować, byle wszystko było dobrze :)

Zgłoś nadużycie #730 28 czerwca 2013, 13:57

kirsti30 Gotowa na wszystko
Halo Halo :)
Witajcie kobitki, chciałabym dołączyć do mamusiek lutowych :) walentynkowych dokładnie i dzielić się z wami marudzeniami :D