Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7091 30 października 2013, 20:33

lorelei_l Fajna mama
zgodnie z tym co powiedziała Basza- ZUS na pewno wypłaci później niż pracodawca :/

Zgłoś nadużycie #7092 30 października 2013, 20:42

Anett Gotowa na wszystko
Ale wobec tego co mówicie to za ten miesiąc pracodawca powinien wypłacić wynagrodzenie

Zgłoś nadużycie #7093 30 października 2013, 20:42

Anett Gotowa na wszystko
a dalej zobaczymy.

Zgłoś nadużycie #7094 30 października 2013, 20:53

kirsti30 Gotowa na wszystko
Uwaga. Sałatka sukces, ale paszteciki porażka nie wyszły. Idę się kąpać, nie mam siły na dzisiaj :( plecy siadają. Jej chyba przedobrzyłam dzisiaj ;( ;(

Zgłoś nadużycie #7095 30 października 2013, 21:41

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 nic się nie martw :) to widocznie taki dzień na porażki kuchenne, grunt że sałatka się udała :) u nas będzie sałatka jarzynowa na niedzielę :) to odpoczywaj teraz i jutro mniej sobie zaplanuj! :)

Zgłoś nadużycie #7096 30 października 2013, 22:06

Ece Gotowa na wszystko
QUOTE=diaglab;2036488]O dzieki Ece ze poruszylas kwestie prania :-) Dziewczyny w czym bedziecie prac te ciuszki? w zwyklym proszku,, czy takim lagodnym dla niemowlat?[/QUOTE]
ja ze swojej strony polecam płyn do prania Lovela-ładnie pachnie i sprawdzał się u Martynki.Muszę go tylko namierzyć,bo wczoraj szukałam w Rossmanie i nie było.

Dorotka93-wspólczuję wymiotów,mnie też dziś cały dzień muli.Zjem coś i przez chwilę jest dobrze, a potem znowu.Ot uroki!
A lista imponująca-chylę czoła :-) .

Kirsti30-odpocznij Kochana-jutro też jest dzień :-) .

Basza-Martyśka bardzo zadowolona,mąż jeszcze bardziej bo czuje się dowartościowany-wreszcie jakieś męskie zajęcia :-) .

Troszkę zmęczona jestem po tym dzisiejszym dniu i torchę niewyspana.Dobrze,że jutro ostatni dzień do pracy w tym tygodniu :-) .
Spokojnych snów i do jutra :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7097 30 października 2013, 23:15

Anett Gotowa na wszystko
Zrobiłam sobie wieczór przed tv i obejrzałam Szkołę stewardes, właśnie skończyłam ale już ledwo moje ślypka wytrzymują więc ja też już albo dopiero przymierzam się do przytulenia podusi :)
Dobrej nocki :)

aa będę miała w pamięci ten płyn Lovela skoro tak polecacie :)

Zgłoś nadużycie #7098 31 października 2013, 7:08

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie w nowym dzionku i ostatnim w październiku! :)
Jutro już listopad,potem Mikołajki,święta,Nowy rok i styczeń zleci jak z bata więc nasze powitanie z dzieciątkami jest już baaardzo blisko :)
Ja wczoraj zasnęłam dosyć późno,bo po 23 a to za sprawą mojego małego szkraba,który tak się wiercił i przekręcał,że nie mogłam się napatrzec! :D
mąż już smacznie spał,a ja podziwiałam jak ten brzuszek się unosi w jednym miejscu a w drugim robi się dołek :) jak się dzieciątko obraca,przekręca,fika,kopie,ale najlepsze było jak wyczułam pod skórą Jego stópkę! to nie photoshop na zdjęciach,tylko niezwykle uchwycenie momentu! sami zobaczcie jak to pięknie wygląda :) ) http://25.media.tumblr.com/tumblr_lwuj568sNJ1r47qdno1_400.jpg
dla takich chwil warto zarwać nockę :)
cieszyłam się jak dziecko sama do siebie :) )

ja już po śniadanku,zabieram się po raz ostatni do pracki,bo od jutra całkiem wolne... będę tęsknić... ale z maluszkiem nudno nie będzie.
Miłego dnia mamusie! :)

Zgłoś nadużycie #7099 31 października 2013, 8:01

basza Fajna mama

Niutka26 napisał(a)

Jutro już listopad,potem Mikołajki,święta,Nowy rok i styczeń zleci jak z bata więc nasze powitanie z dzieciątkami jest już baaardzo blisko :)
Ja wczoraj zasnęłam dosyć późno,bo po 23 a to za sprawą mojego małego szkraba,który tak się wiercił i przekręcał,że nie mogłam się napatrzec! :D
mąż już smacznie spał,a ja podziwiałam jak ten brzuszek się unosi w jednym miejscu a w drugim robi się dołek :) jak się dzieciątko obraca,przekręca,fika,kopie,ale najlepsze było jak wyczułam pod skórą Jego stópkę! to nie photoshop na zdjęciach,tylko niezwykle uchwycenie momentu! sami zobaczcie jak to pięknie wygląda :) ) http://25.media.tumblr.com/tumblr_lwuj568sNJ1r47qdno1_400.jpg

ja już po śniadanku,zabieram się po raz ostatni do pracki,bo od jutra całkiem wolne... będę tęsknić... ale z maluszkiem nudno nie będzie.

Niutka po prostu cudo....normalnie "zazdraszczam", az sie wzruszylam. Sliczna stopka w slicznym brzuszku. Buziol

Zgłoś nadużycie #7100 31 października 2013, 8:40

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Niutka26 to prawda czas leci jak szalony :)
Hmm...ja nie wiem czy to zdjęcie nie jest naciągane, zawsze się nad nim zastanawiam a koleżanki w ciąży mówią, że niemożliwe jest żeby tak wyraźnie się odznaczyła stopa, oczywiście wiadomo gdzie ona jest ale te wszystkie paluszki to już jest sprawa jakiegoś dobrego edytora zdjęć...

Mnie dziś młody po raz pierwszy obudził w nocy kopalem :) o 3 nad ranem był taki aktywny :)

Zgłoś nadużycie #7101 31 października 2013, 8:49

Konto usunięte
Hej :) wczoraj nie miałam za bardzo dostępu do kompa i nie mogłam tu zajrzeć...muszę dziś podzwonić do kuriera i zapytac co z tą moją sprawą,musze mieć tablet!
Ewka a co się stało ? ja zapłaciłam ostatnią składkę 25 pazdziernika i teraz zus do 24 listopada musi mi wypłacić chorobowe.Pani w zusie straszyła mnie kontrolą,ale ja się kontroli nie boję :D bo mam wszystko ok.Ale pocisnełam jej że po co mnie straszy,chce żebym dziecko straciła czy co?to się zamkneła ,ale zaczeła się ze mnie śmiać ze mam najwyższą podstawę ,a teraz chcę jak najszybciej kase z chorobowego,to mówię jej że to przecież logiczne ,bo wtedy pracowałam i miałam za co żyć ,a teraz jestem na zwolnieniu i nie mam
dochodów.Mogą podobno do mnie przyjść i sprawidzić czy mam brzuch,czy poduszki nie noszę pod bluzką :D
Dorota MATKO ILE TY TEGO MASZ!! :D Ty jesteś najlepsza :D wymioty ,a ta o parówach myśli :D
Anett ja się nie martwie że tego nie zgubie potem ,bo na pewno zgubimy te kilogramy :) ale się zastanawiam dlaczego tylko ja na całym forum mam już ponad 10kg na + ,a wy macie tylko po kilka kg ... :D
a z tym kupowaniem rzeczy  to moja teściowa się dziwiła po co my kupiliśmy "tak szybko" fotelik jak będzie potrzebny pózniej..ja jej tłumaczę że chcieliśmy wydatki rozłożyć...a ona itak swoje że dopiero jak sie urodzi to będzie potrzebne itd.. :D śmieszy mnie jak ktoś mi mówi że nie mam tak szybko kupować rzeczy dla dziecka,bo to pecha przynosi :D
Diaglab ja będę prała w proszku dla niemowląt najlepiej takim z atestem instytutu matki i dziecka,bo wiem że taki proszek jest w 100% bezpieczny dla delikatnej skóry...i o ile pamiętam to taki atest ma proszek/płyn LOVELA I JELP :)
Kristi to teraz mi razniej :) przykro mi że boli Cię kręgosłup ,byłam wczoraj u lekarza i pokazałam tą moją kość ogonową odbitą na skórze ,to lekarz powiedział mi że itak jestem dzielna ,bo mam takjaby tą kość do tyłu przesunięta i podobno na nerw uciska..ale w ciąży nie zabardzo da się z tym coś zrobić..przeciwbólowe za silne i by zaszkodziły maleństwu,a znów zdjęcie robić w ciąży..przecież nie wolno :)

Zgłoś nadużycie #7102 31 października 2013, 8:52

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Dzień dobry :)
Niutka26 to prawda czas leci jak szalony :)
Hmm...ja nie wiem czy to zdjęcie nie jest naciągane, zawsze się nad nim zastanawiam a koleżanki w ciąży mówią, że niemożliwe jest żeby tak wyraźnie się odznaczyła stopa, oczywiście wiadomo gdzie ona jest ale te wszystkie paluszki to już jest sprawa jakiegoś dobrego edytora zdjęć...

Mnie dziś młody po raz pierwszy obudził w nocy kopalem :) o 3 nad ranem był taki aktywny :)

a Nasz znajomy zrobił swojej żonie takie zdjęcie , kilka dni na to poswiecili ale sie udało
a sama stopę to częsrto widzieli tylko zanim wzięli aparat to juz nie bylo...ale w koncu sie udalo...no ale oczywiscie pod sam koniec ciazy to juz bylo :-) . Takze moze i Nam sie uda. Jak dzisiaj samopoczucie?

Zgłoś nadużycie #7103 31 października 2013, 9:01

Konto usunięte
też słyszałam od kilku znajomych że to naprawdę widać tak na skórze jak nóżkę wypchnie :) ale nie wiem ,czekam aż mi tak zrobi wtedy Wam napisze czy to możliwe :D

Zgłoś nadużycie #7104 31 października 2013, 9:02

Konto usunięte

Niutka26 napisał(a)

ale mnie pozytywnie nastawiłaś :P z tym listopadem,mikołajkami,świętami... :D faktyczne już blisko :)

Zgłoś nadużycie #7105 31 października 2013, 9:06

basza Fajna mama
[QUOTE=kincia;2037874]Hej :) wczoraj nie miałam za bardzo dostępu do kompa i nie mogłam tu zajrzeć...muszę dziś podzwonić do kuriera i zapytac co z tą moją sprawą,musze mieć tablet!
Ewka a co się stało ? ja zapłaciłam ostatnią składkę 25 pazdziernika i teraz zus do 24 listopada musi mi wypłacić chorobowe.Pani w zusie straszyła mnie kontrolą,ale ja się kontroli nie boję :D bo mam wszystko ok.Ale pocisnełam jej że po co mnie straszy,chce żebym dziecko straciła czy co?to się zamkneła ,ale zaczeła się ze mnie śmiać ze mam najwyższą podstawę ,a teraz chcę jak najszybciej kase z chorobowego,to mówię jej że to przecież logiczne ,bo wtedy pracowałam i miałam za co żyć ,a teraz jestem na zwolnieniu i nie mam
dochodów.Mogą podobno do mnie przyjść i sprawidzić czy mam brzuch,czy poduszki nie noszę pod bluzką :D
Dorota MATKO ILE TY TEGO MASZ!! :D Ty jesteś najlepsza :D wymioty ,a ta o parówach myśli :D
Anett ja się nie martwie że tego nie zgubie potem ,bo na pewno zgubimy te kilogramy :) ale się zastanawiam dlaczego tylko ja na całym forum mam już ponad 10kg na + ,a wy macie tylko po kilka kg ... :D
a z tym kupowaniem rzeczy  to moja teściowa się dziwiła po co my kupiliśmy "tak szybko" fotelik jak będzie potrzebny pózniej..ja jej tłumaczę że chcieliśmy wydatki rozłożyć...a ona itak swoje że dopiero jak sie urodzi to będzie potrzebne itd.. :D śmieszy mnie jak ktoś mi mówi że nie mam tak szybko kupować rzeczy dla dziecka,bo to pecha przynosi :D
Diaglab ja będę prała w proszku dla niemowląt najlepiej takim z atestem instytutu matki i dziecka,bo wiem że taki proszek jest w 100% bezpieczny dla delikatnej skóry...i o ile pamiętam to taki atest ma proszek/płyn LOVELA I JELP :)
Kristi to teraz mi razniej :) przykro mi że boli Cię kręgosłup ,byłam wczoraj u lekarza i pokazałam tą moją kość ogonową odbitą na skórze ,to lekarz powiedział mi że itak jestem dzielna ,bo mam takjaby tą kość do tyłu przesunięta i podobno na nerw uciska..ale w ciąży nie zabardzo da się z tym coś zrobić..przeciwbólowe za silne i by zaszkodziły maleństwu,a znów zdjęcie robić w ciąży..przecież nie wolno :) [/QUO
pusto tu bez Ciebie :-) . Mnie też śmieszą zabobony bo to od tego zależy czy wszystko bedzie ok czy masz juz spiochy czy nie hehhehe. Najlepiej zacząć wszystko kupować jak się skurcze porodowe zaczną wtedy w drodze do .szpitala na małe zakupy, a co ;-) . Mnie plecy dzisiaj mbiej za to wczoraj az cala noga mi dretwiala, a w nocy jelito tak mi dawało, ze szok. Oj My bidule :-)

Zgłoś nadużycie #7106 31 października 2013, 9:19

Konto usunięte
Basza a wiesz że mnie w nocy też jelito dawało o sobie znać,ale to z mojej winy,bo lekarz mówił mi abym jadła małe ilości ,ale często a ja znów na noc się obżarłam ! :D a noga może Ci drętwiała od skurczy ? mnie czasami taki ból obudzi że chwile muszę się zastanowić gdzie jestem i co się dzieje w ogóle :D ;/

Zgłoś nadużycie #7107 31 października 2013, 9:22

Niutka26 Gotowa na wszystko
to zdjęcie pewnie było nieco obrobione odpowiednim programem... ale przeżycie nie do opisania,gdy taka malutka istotka się nam pod skórą przekręca i to widać na brzuszku :) kiedy tak się wierci dookoła to aż ciekawa jestem jak jest ułożony ?
Kincia-mnie tak mąż uświadamia od dłuższego czasu :) że to już niedługo :) i śmieje się kiedy patrzy ma brzuch,że jeszcze nie dawno miałam taką spuchniętą kiszkę hehe a teraz to prawdziwy balon pod swetrem :D
z resztą same zobaczcie :)
każdy mi mówi że jak na ten miesiąc to duży :)

Zgłoś nadużycie #7108 31 października 2013, 9:25

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

to zdjęcie pewnie było nieco obrobione odpowiednim programem... ale przeżycie nie do opisania,gdy taka malutka istotka się nam pod skórą przekręca i to widać na brzuszku :) kiedy tak się wierci dookoła to aż ciekawa jestem jak jest ułożony ?
Kincia-mnie tak mąż uświadamia od dłuższego czasu :) że to już niedługo :) i śmieje się kiedy patrzy ma brzuch,że jeszcze nie dawno miałam taką spuchniętą kiszkę hehe a teraz to prawdziwy balon pod swetrem :D
z resztą same zobaczcie :)
każdy mi mówi że jak na ten miesiąc to duży :)

woooo super!! :D

Zgłoś nadużycie #7109 31 października 2013, 9:34

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry kobitki.
Dorota to już 19 dni od dnia ślubu ;) wow a pamiętam jak jeszcze wczoraj szukałaś butów hihihi.

Siedze sobie przed laptopem i czytam wasze posty, brzucho odsłonięty i czuje wiercipiętke-a ;) cieszy mnie każdy podryg skóry, a martwi mnie jak się nic nie dzieje.
Piekna dzisiaj pogoda, kotka zaczyna mi biegać także chyba coś lepiej się dzieje :) .
Udanego dnia kochane :)

Zgłoś nadużycie #7110 31 października 2013, 9:38

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

Dzień dobry kobitki.
Dorota to już 19 dni od dnia ślubu ;) wow a pamiętam jak jeszcze wczoraj szukałaś butów hihihi.

Siedze sobie przed laptopem i czytam wasze posty, brzucho odsłonięty i czuje wiercipiętke-a ;) cieszy mnie każdy podryg skóry, a martwi mnie jak się nic nie dzieje.
Piekna dzisiaj pogoda, kotka zaczyna mi biegać także chyba coś lepiej się dzieje :) .
Udanego dnia kochane :)

no leci ten czas :) ja bym musiała iść na jakieś zakupy, ale normalnie mi się nie chce :D