Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #7031 30 października 2013, 12:52

ewka90 Gotowa na wszystko
Kincia jak dobrze pamiętam to też prowadzisz działalność gospodarczą więc chciałam Cię trochę ostrzec, bo właśnie wracam z oddziału... Więc sobie jeszcze poczekam...

Zgłoś nadużycie #7032 30 października 2013, 12:54

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

ale dzisiaj drukujecie tutaj :P ja mam trochę sprzątania ,a o 13 idę do lekarza rodzinnego po recepte i uwaga bez kolejki :D już widzę miny tych ludzi ,bo nie mam numerku :D
kurde tylko ja jestem taka gruba !! ważę 84 kg ,a ważyłam 70kg przed ciążą :( :(

ciekawe gdzie Ty tyle przytyłaś. Chyba w cyckach i uszach :) ;*

Zgłoś nadużycie #7033 30 października 2013, 12:57

Anett Gotowa na wszystko
Kincia daj spokój nie ma powodu do załamki, w ciąży wszystko dozwolone :) zobaczysz, że malusia z Ciebie wszystko wyciągnie :) właśnie ja też dziś robie 'świateczne' porządki bo jutro cały dzień zaplanowałam dla przyjaciółki po zabiegu :) no ale z doskoku jestem na bieżąco :)

Dziękuję dziewczynki za wskazówki zaraz wezmę notesik i wszystko pospisuje :) do tej pory tylko dostawaliśmy cos dla małego, to będzie nasz pierwszy raz! Jestem podekscytowana :) i już widzę minę babci, wiecie to taki typ 'bój się boga, za wcześnie' i tak do samego porodu :D

Zgłoś nadużycie #7034 30 października 2013, 13:06

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Kincia daj spokój nie ma powodu do załamki, w ciąży wszystko dozwolone :) zobaczysz, że malusia z Ciebie wszystko wyciągnie :) właśnie ja też dziś robie 'świateczne' porządki bo jutro cały dzień zaplanowałam dla przyjaciółki po zabiegu :) no ale z doskoku jestem na bieżąco :)

Dziękuję dziewczynki za wskazówki zaraz wezmę notesik i wszystko pospisuje :) do tej pory tylko dostawaliśmy cos dla małego, to będzie nasz pierwszy raz! Jestem podekscytowana :) i już widzę minę babci, wiecie to taki typ 'bój się boga, za wcześnie' i tak do samego porodu :D

moja babcia tak samo. najlepiej jakbym w reczniku dziecko przywiozla ze szpitala:/

Zgłoś nadużycie #7035 30 października 2013, 13:15

diaglab Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

moja babcia tak samo. najlepiej jakbym w reczniku dziecko przywiozla ze szpitala:/

Hehe dobre :D

Zgłoś nadużycie #7036 30 października 2013, 13:25

Niutka26 Gotowa na wszystko
bo babcie myślą,że dzieci to z zegarkiem w ręku się rodzą...
a niedługo siódmy miesiąc nam się zacznie i różnie to bywa z tymi wczesnymi porodami...
moja znajoma urodziła w 31 tygodniu ciąży chłopców-bliźniaków i na miesiąc zamieszkała w szpitalu,żeby doszli do siebie.
takze lepiej wczesniej wszystko sobie przygotowac aby później być spokojnym i odpoczywać do góry brzuchem :)

Zgłoś nadużycie #7037 30 października 2013, 13:35

Ece Gotowa na wszystko
hejka!
Ale produkujecie od rana.
Po pierwsze gratuluję skończonych tygodni-Qasha,Diaglab,Basza,Dorotka-mam nadzieję że nikogo nie pominęłam ;-) .

Babeluńku-przesyłam pozywtywne fluidki-oby humorek po drzemce się poprawił,tak jak u nas pogoda-właśnie słoneczko nieśmiało wygląda zza chmurek. :-)

Basza-Mężulek coraz lepiej, zmieniejsza sobie już nawet dawkę leków przeciwbólowych,zamiast co 6 godz. bierze co 12 i daje radę,co mnie cieszy bardzo.Wzmacnia mięśnie karku i tej chorej ręki tak jak mu zaproponowali rehabilitanci poprzez malowanie ścian, bo zmieniamy wystrój u Martyśki w pokoju :-) .od 27 .11 idzie na druga serię zabiegów rehabilitacyjnych i wierzę,że po tym będzie jak nówka nieśmigana ;-) :-) .Najważniejsze,że już jest wyprostowany a ból do zniesienia.

Dziewczynki ja przed glukozą jadłam normalnie czyli do 21.Słodyczy też nie unikałam,więc jak się nie mam cukrzycy ciążowej to nie wpływa to na wynik-na czczo mam 72 a po 2h i obciążeniu 75g glukozy 117.

Qasha-ja też miałam dziś problem z zaśnięciem-mordowałam się do drugiej,a rano oczu nie mogłam otworzyć.To wszystko przez tą zmianę czasu-organizm mi zwariował.

Co do wątróbki to spokojnie dziewczynki możemy ją wsuwać byle z umiarem.Mnie by się przydało,bo ma trochę żelaza :-) .Ja najbardziej lubię indyczą albo wieprzową zrobioną przez moją teściową w sosiku i z jabłuszkiem.Mniam.

Anett-popieram zakupy czas zacząć i nie ma co się oglądać na przewrażliwioną rodzinę.Mnie ktoś "sprzątnął" sprzed nosa upatrzony kombinezon zimowy na wyjście ze szpitala, a pytałam o dotowarowanie zimowych rzeczy,to już raczej nie będzię.Jestem zdania,że nie ma co tego odkładać w nieskończonośc,tym bardziej że z dnia na dzień będzie nam coraz ciężej.

Kirsti30-ale mi smaka narobiłaś Kuchareczko ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7038 30 października 2013, 13:36

Dorota93 Supermama
moja lista rzeczy, które mam. nie sugerować się ilością, bo niektóre są takie "po domu" :)
rozm. 56
- cienkie spiochy 7
- grube spiochy 2
- ogrodniczki sztruksowe
- pajac welurowy
- body dł. rękaw 7
- pajac cienki
- body kr.  rękaw 6
- bluza
- kaftanik 4
- bluzeczki 6
- półśpiochy
- ciepła bluzeczka 5
- bluza myszka miki 56/62
- kombinezon 56/62
- komplet body, pajac, czapka 56/62
rozm. 62
-  śpiochy grube
- body kr, rękaw
- sztruksy
- spodnie dresowe 2 
- półśpiochy welurowe
- ocieplane ogrodniczki
- spodnie materiałowe
- pajac cienki 3
- body dł. rękaw 14
- kaftanik
- półśpiochy 5
- bluzka dł. rękaw 5
- bluza na zamek 
- dres
rozm. 68
- pajac 2
- kombinezon polarkowy 
- ogrodniczki
- śpiochy 3
- spodnie materiałowe
- bluza gruba
- body dł. rękaw 8
- bluzka dł. rękaw 3
- bluza
- sweterek
- body kr. rękaw 2
- dres
rozm. 74
- body "po domu"
- body dł. rękaw
- pajac cienki
- śpiochy
- body kr. rękaw 2
- dres
- bluza
rozm. 86
-bluzka kr. rękaw
- bluza
kurtka wiosenna/ jesienna 18 mies. 
bluzka dł. rękaw
oprócz tego:
3 ręczniki, 4 cienkie czapki, 1 g ruba czapka, kocyk ręcznie robiony, poszewki na pościel 2, koc 3, 10 par skarpetek, 1 adidasy, 1 tenisówki, paputki 2, 1 cienkie rękawiczki, 4 śliniaki, pieluchy tetrowe, wkłądki do cycków, rożek, gąbka do mycia, 2x butelka 260ml tommee tippee, termometr do wody, olejuszka, szczotka i grzebyk do włosów, aspirator do nosa, 1 szczoteczka do dziąsełek, łańcuszek na smoczek, przewijak, wanienka, gąbka do wanienki, podgrzewacz samochodowy, 1 butelka lovi 150ml, 3 smoczki, mata do zabawy, sudocrem, nożyczki do paznokci, podkłady ceratkowe, puder do dupci, zabawki, grzechotki, misie, łóżeczko, materac, fotelik, wózek i paczka 15 ciuszków co ma dojść :D

Zgłoś nadużycie #7039 30 października 2013, 13:37

qasha Fajna mama
czesc mamusie :) mam dzisiaj kocioł w pracy ;)

Zgłoś nadużycie #7040 30 października 2013, 13:39

Ece Gotowa na wszystko
Niutka 26-Gratki skończonego tygodnia :-) .

Masz rację ja planuję w grudniu zacząć pranie,prasowanie ubranek i urządzanie pokoiku dla Ady,tak żebym w styczniu już była zwarta i gotowa,choć jak znam życie to pokulam się z brzucholem pewnie do 19 lutego jak nie dłużej.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #7041 30 października 2013, 13:42

Dorota93 napisał(a)

moja lista rzeczy, które mam. nie sugerować się ilością, bo niektóre są takie "po domu" :)
rozm. 56
- cienkie spiochy 7
- grube spiochy 2
- ogrodniczki sztruksowe
- pajac welurowy
- body dł. rękaw 7
- pajac cienki
- body kr.  rękaw 6
- bluza
- kaftanik 4
- bluzeczki 6
- półśpiochy
- ciepła bluzeczka 5
- kombinezon 56/62
rozm. 62
-  śpiochy grube
- body kr, rękaw
- sztruksy
- spodnie dresowe 2 
- półśpiochy welurowe
- ocieplane ogrodniczki
- spodnie materiałowe
- pajac cienki 3
- body dł. rękaw 14
- kaftanik
- półśpiochy 5
- bluzka dł. rękaw 5
- bluza na zamek 
- dres
rozm. 68
- pajac 2
- kombinezon polarkowy 
- ogrodniczki
- śpiochy 3
- spodnie materiałowe
- bluza gruba
- body dł. rękaw 8
- bluzka dł. rękaw 3
- bluza
- sweterek
- body kr. rękaw 2
- dres
rozm. 74
- body "po domu"
- body dł. rękaw
- pajac cienki
- śpiochy
- body kr. rękaw 2
- dres
- bluza
rozm. 86
-bluzka kr. rękaw
- bluza
bluzka dł. rękaw
oprócz tego:
3 ręczniki, 4 cienkie czapki, 1 g ruba czapka, kocyk ręcznie robiony, poszewki na pościel 2, koc 3, 10 par skarpetek, 1 adidasy, 1 tenisówki, paputki 2, 1 cienkie rękawiczki, 4 śliniaki, pieluchy tetrowe, wkłądki do cycków, rożek, gąbka do mycia, 2x butelka 260ml tommee tippee, termometr do wody, olejuszka, szczotka i grzebyk do włosów, aspirator do nosa, 1 szczoteczka do dziąsełek, łańcuszek na smoczek, przewijak, wanienka, gąbka do wanienki, podgrzewacz samochodowy, 1 butelka lovi 150ml, 3 smoczki, mata do zabawy, sudocrem, nożyczki do paznokci, podkłady ceratkowe, puder do dupci, zabawki, grzechotki, misie, łóżeczko, materac, fotelik, wózek i paczka 15 ciuszków co ma dojść :D

O Matko, Dorota ile ty tego masz.....to juz na pare miesiecy widze.

Zgłoś nadużycie #7042 30 października 2013, 13:43

Dorota93 napisał(a)

rozm. 56
- cienkie spiochy 7
- grube spiochy 2
- ogrodniczki sztruksowe
- pajac welurowy
- body dł. rękaw 7
- pajac cienki
- body kr.  rękaw 6
- bluza
- kaftanik 4
- bluzeczki 6
- półśpiochy
- ciepła bluzeczka 5
- kombinezon 56/62
rozm. 62
-  śpiochy grube
- body kr, rękaw
- sztruksy
- spodnie dresowe 2 
- półśpiochy welurowe
- ocieplane ogrodniczki
- spodnie materiałowe
- pajac cienki 3
- body dł. rękaw 14
- kaftanik
- półśpiochy 5
- bluzka dł. rękaw 5
- bluza na zamek 
- dres
rozm. 68
- pajac 2
- kombinezon polarkowy 
- ogrodniczki
- śpiochy 3
- spodnie materiałowe
- bluza gruba
- body dł. rękaw 8
- bluzka dł. rękaw 3
- bluza
- sweterek
- body kr. rękaw 2
- dres
rozm. 74
- body "po domu"
- body dł. rękaw
- pajac cienki
- śpiochy
- body kr. rękaw 2
- dres
- bluza
rozm. 86
-bluzka kr. rękaw
- bluza
bluzka dł. rękaw
oprócz tego:

o rany Dorotka :)
czy czegoś tu jeszcze brakuje ? :)

Zgłoś nadużycie #7043 30 października 2013, 13:45

qasha napisał(a)

czesc mamusie :) mam dzisiaj kocioł w pracy ;)

Jeszcze troche i dlugi weekend przed Toba :-)

Zgłoś nadużycie #7044 30 października 2013, 13:46

Dorota93 Supermama
nie wiem :D nie kupuję nic więcej bo dostajemy dużo rzeczy :D

Zgłoś nadużycie #7045 30 października 2013, 13:46

Ece dziękuje Kochana :* Ty to o wszystkich pamiętasz :)
cieszę się,że z Twoim mężem już lepiej,oby tak dalej-to malowanko to świetny pomysł-połączenie pożytecznego ( bo Martynka na pewno ucieszona) z ćwiczeniami.
trzymam kciuki żeby było coraz lepiej! i dużo sił dla Ciebie,choć i tak dzielna jestes jak nie wiem!

Zgłoś nadużycie #7046 30 października 2013, 13:47

O dzieki Ece ze poruszylas kwestie prania :-) Dziewczyny w czym bedziecie prac te ciuszki? w zwyklym proszku,, czy takim lagodnym dla niemowlat?

Zgłoś nadużycie #7047 30 października 2013, 13:48

Anett Gotowa na wszystko
Phi jak na złe to niewiele trzeba, dziś moja mami była w mieście rano i zapomniała kupić babci jednego leku bez którego się nie obejdzie, więc musiała jechać z powrotem i wcisnąć się do lekarza po receptę, to już zaproponowałam że ją zawiozę :) chcę odpalić a samochód nic, tylko alarm zaczął wyć z powodu spadku energii, ehh akumulator! mało tego na podwórku miałam drugi samochód do dyspozycji, siostra zostawiła, ale bez ważnego przeglądu i oc heh, to nie będę ryzykować Dobrze, że przed domem mamy przystanek i za 5min miał być autobus to mama wyskoczyła i na szczęście udało się pojechać a ja tym sposobem zostałam z Wami :)

Zgłoś nadużycie #7048 30 października 2013, 13:49

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Phi jak na złe to niewiele trzeba, dziś moja mami była w mieście rano i zapomniała kupić babci jednego leku bez którego się nie obejdzie, więc musiała jechać z powrotem i wcisnąć się do lekarza po receptę, to już zaproponowałam że ją zawiozę :) chcę odpalić a samochód nic, tylko alarm zaczął wyć z powodu spadku energii, ehh akumulator! mało tego na podwórku miałam drugi samochód do dyspozycji, siostra zostawiła, ale bez ważnego przeglądu i oc heh, to nie będę ryzykować Dobrze, że przed domem mamy przystanek i za 5min miał być autobus to mama wyskoczyła i na szczęście udało się pojechać a ja tym sposobem zostałam z Wami :)

ja kupię proszek Lovela

Zgłoś nadużycie #7049 30 października 2013, 13:49

Anett Gotowa na wszystko
Dorota a na widok Twojej listy otworzyła mi się dżapa samoczynnie :) aaaale wystrzeliłaś z rozmiarami i ze wszystkim...

Zgłoś nadużycie #7050 30 października 2013, 13:51

Dorota93 Supermama
miało być do diaglab :P