Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6971 29 października 2013, 20:46

Niutka26 Gotowa na wszystko
muszę się pochwalić,bo nie wytrzymam :) )
takie oto cuda dziś dostaliśmy od męża kuzynki :)

Zgłoś nadużycie #6972 29 października 2013, 21:02

kirsti30 Gotowa na wszystko
Niutka rewelka sama poluje na podobne :)

Zgłoś nadużycie #6973 29 października 2013, 21:31

Anett Gotowa na wszystko
Niutka26 śliczniutkie! :) jaki rozmiar?

Zgłoś nadużycie #6974 29 października 2013, 22:42

Dorota93 Supermama
Ale humorki macie :) ja patrzalam na smierc na 1000 sposobow i spac nie umie :p

Zgłoś nadużycie #6975 29 października 2013, 23:27

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Basza-już się melduję-ale fajnie,że mąż Cię rozpieszcza-śniadanko do łóżka. A ubranka dla Ninki prześliczne,napatrzeć się nie mogę. Ale mam zaległości, ale udało mi się nadrobić Wasze posty.Internet w pracy nam padł i nieskutecznie go naprawiają,a w domu to ja padłam na sofie wczoraj wieczorem ;-) .Dziś popołudniu zebranie w szkole,małe zakupy,odrabianie lekcji z Martynką i teraz dopiero mam czas dla siebie i dla Was :-) .

Anett-gratki skończonego tygodnia i zdanego egzaminu.Brzusio rewelka :-) .Ja mam jedne leginsy ciązowe i grube sztruksy jeszcze z ciązy z Martyną-muszę je zwęzić,bo są szerokie, a ja jestem do rurek przyzwyczajona.Mam nadzieję,że wystarczą, bo szkoda inwestować na te 3 miesiące.Co do piątku to nastawiamy się na spacer bez forsowania zbędnego-wszystkie groby mamy na miejscu,więc nigdzie nie będziemy podróżować.Oby tylko pogoda dopisała.

Babeluniek-gratki skończonego tygodnia.Jak bym mogła o Was zapomnieć Kochana :-*.Śliczne imię dla córci wybraliście :-) .
Pizza-mniam-proszę kawałeczek ;-) .

Qasha-super zakupy dla Stasia :-)

Kirsti30-fajny brzusio.A z tym kardiologiem to faktycznie szybko Ci termin ustalili-polska rzeczywistość .
Mam nadzieję,że Twój kiciuś się otrząśnie,odzyska wiarę we własne siły i będzie sam chodził.
Koszulka b.fajna i funkcjonalna-myślę,że warto w nią zainwestować.

Dorotka- smutna historia z tą dziewczyną na styczniówkach,jak tak można własne dziecko uśmiercić i wprowadzać innych w błąd.Po co to wszystko?Brak słów.
Co do glukozy dziewczęta to zła wiadomość jest taka,że nie można popijac jej wodą.
Śliczny brzusio.

Ewka90-gratuluję skończonego tygodnia :-) . współczuję bólu gardła.Ja też mam z Tobą i Babeluńkiem wizytę 8.11.

Niutka26-śliczne te ciuszki na allegro,kombinezony też słodkie.Super że udało Ci się wygrać z tym telefonem.A Twój króliczek to prawdziwy słodziak.

Diaglab-trzymaj się kobietko,plamienia są stresujące,ale może to faktycznie tylko zadrapanie.Będzie dobrze :-) .

Lorelei_l-witam w klubie przerażonych wizją ściśniętych jelit-ja już odczuwam ten stan-nadkwaśność,uczucie pełności po posiłku i mdłości.
Dobry ten trening przed glukozą z krówkami :-) .

Ja odebrałam dziś wyniki glukozy-są rewelacyjne :-) .Morfologia ciut gorsza,ale nie ma powodów do paniki-jutro na obiad zarządziłam brokuły na poprawę czerwonych krwinek ;-) .Na plusie u mnie 5 kg i czuję się duża.Żyłki mam widoczne na brzuszku i na piersiach.
Zmykam,bo późno się robi-mam nadzieję,że jutro uda mi się zajrzeć do Was z pracy.Buziaki.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6976 30 października 2013, 5:30

qasha Fajna mama
czesc mamusie :)

u mnie noc koszmarna :/ od 2.30 nie mogłam spac a o 4.30 wstalam juz z lozka :/ ehhh... dobrze ze dzisiaj ostatni dzien w pracy i jutro wolne i jade do taty :)

Zgłoś nadużycie #6977 30 października 2013, 6:48

basza Fajna mama
Ece dobrze, ze sie odezwałaś. Brakuje Nam Ciebie. Super, ze wyniki z krzywej ok, a gorsza morfologia to juz chyba na tym etapie czesta przypadłość niestety. Mnie tez juz wnetrznosci uwiieraja, a Nina juz tak kopie po ,,flaczkacn" boje sie co potem bedzie... ale damy rade. No a jak Twoj Malz? Pewnie dzielny jest i walczy dla takich 3 kobiet to warto :-) .
Qasha Ja tez dzisiaj w nocy masakra, nie moglam spac, a jak juz spalam to jakies koszmary. Chyba przestane ohladac kanaly informacyjne. Dobrze, ze.zaczynasz urlopowac. do kiedy?

Zgłoś nadużycie #6978 30 października 2013, 6:52

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) Qasha współczuję takiej nocy u mnie też ostatnio coś kiepsko w nocy. Codziennie wstaję przed 6 i spać nie mogę... Ale może to minie...

Zgłoś nadużycie #6979 30 października 2013, 7:06

basza Fajna mama
Ewcia Ja mam wrażenie, ze z tym spaniem to b edzie juz tylko gorzej, ale co tam odespimy po porodzie hihihihihi ;-)

Zgłoś nadużycie #6980 30 października 2013, 7:08

ewka90 Gotowa na wszystko
HEHE Basza dokładnie odeśpimy po porodzie :)

Zgłoś nadużycie #6981 30 października 2013, 7:17

Niutka26 Gotowa na wszystko
witajcie z rana :)
Anett to jest rozmiar 62,ten w środku najcieplejszy to przyda się jak w lutym będziemy ze szpitala wychodzić :)
Basza masz racje-z tym spaniem bedzie już tylko gorzej :)
mnie też już Mały tak silnie kopie,wczoraj to aż zabolało :) i od kilku dni czuję też kopniaczki i wiercenie w nocy,budzę się kilka razy,spać mogę,ale co z tego jak co godzinę trzeba do toalety gonić prędko,żeby zdążyć :)
a taką miałam nadzieję,że na wolnym w końcu odpocznę :D
hehe
ale nic nie działa bez przyczyny-to organizm przygotowuje nas do nieprzespanych nocy - a skurcze do porodu,to dopiero będzie scena niczym z filmu :)
ja już po śniadanku-zabieram się zatem do pracy :)
miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #6982 30 października 2013, 7:30

basza Fajna mama
Qasha i Niutka - gratki skończonych tygodni :-) . Ja też muszę coś już zjeść, bo mnie dziecina obija ;-) no to trzeba podkarmić

Zgłoś nadużycie #6983 30 października 2013, 7:43

qasha Fajna mama
Basza - tylko jutro mam wolne :)

hehe mówicie, że nasze pociechy dadzą nam pospać po porodzie? :D nooo obyście miały rację ;)

ja już w pracy od godzinki ;)

Zgłoś nadużycie #6984 30 października 2013, 8:12

Konto usunięte
Hej !! :) co do spania w nocy ,to wydaję mi się że kobieta w ciąży ma tak "zaprogramowany" organizm żeby przyzwyczaił się i przestawił do roli matki :) przykładem tego właśnie jest wstawanie 50 razy na siku w nocy :D chyba głównie po to aby się przyzwyczaić do częstego wstawania potem do maleństwa :) a z mlekiem na początku ? siara leci ,to jest najbardziej wartościowy pokarm dla maluszka i dla kobiety która jest obolała i zmęczona po porodzie ,bo dzidziuś podobno śpi dłużej po tej siarze ,bo jest bardziej najedzony tym tłustym mlekiem ,a co za tym idzie obolała mama nie musi tyle wstawać do maleństwa i ma czas na dojście do siebie :) to jest moja teoria :P w nocy również coraz gorzej mi się śpi ,nawet czasami czuję duszności ,ale napiję się wody i jakoś tam idzie :)

Zgłoś nadużycie #6985 30 października 2013, 8:13

Konto usunięte
Dorota,Qasha, Basza, Niutka
gratki skończonych tyg!:* ale gnacie do przoooodu :)

Zgłoś nadużycie #6986 30 października 2013, 8:14

basza Fajna mama
Kincia - Ty jesteś Moją bohaterką, zawsze znajdujesz pozytywy :-) . Buziole dla Ciebie Ślicznoto :-)

Zgłoś nadużycie #6987 30 października 2013, 8:18

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Dorota,Qasha, Basza, Niutka
gratki skończonych tyg!:* ale gnacie do przoooodu :)

Już tak jak Ty pognałaś - to hmm... szans nie mamy - ale w lutym Cię dogonimy, każda w swoim terminie. Ja ost. rozmawiałam z Moim Panem dr o terminie cesarki i powiedział mi, że czekają jak najbliżej terminu - chyba, że szyjka już ma rozwarcie, skurcze są wcześniej częste, a bobo jest gotowe to do 2 tyg. przed terminem... więc może się okaże, że będę miała cięcie ok 10. Chociaż wolałabym żeby siedziała jak najdłużej :-)

Zgłoś nadużycie #6988 30 października 2013, 8:22

basza Fajna mama

qasha napisał(a)

Basza - tylko jutro mam wolne :)

hehe mówicie, że nasze pociechy dadzą nam pospać po porodzie? :D nooo obyście miały rację ;)

ja już w pracy od godzinki ;)

No to zaszalałaś z tym urlopem :-)

Zgłoś nadużycie #6989 30 października 2013, 8:42

qasha Fajna mama
Basza hahah :d nooo :D

Kincia to Ty nas wszystkie przegoniłaś a my cię gonimy ;)

Zgłoś nadużycie #6990 30 października 2013, 8:45

diaglab Gotowa na wszystko
Hej, ile tu już postów z rana, rozkrecacie się :-)
Qasha zawsze ten jeden dzień to już coś, odpoczniesz sobie i wyśpisz się
Z kolei ja spalabym dziś pewnie do 10 gdyby nie pobudki na siusu i jedzenie :-P zauważyłam że już podjadanie nocne zaczyna mi się a to dodatkowo wybija ze snu.
Ja również dołączam się do gratulacji skończonych tygodni :-)
No miałyście wczoraj niezłe poczucie humoru, poprawiłyście mi go,dziękuję :-) :-*a króliczki prześlicznie ;-)