Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6911 29 października 2013, 13:21

Dorota93 Supermama
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/znaleziona-w-bagazniku-dziewczynka-zy... ten świat schodzi na psy!

Zgłoś nadużycie #6912 29 października 2013, 13:56

ewka90 Gotowa na wszystko
Ja też mam jedne ciążowe ale mam nadzieję, że jakoś obchodzę w nich całą zimę... :) Albo kupię sobie takie legginsy ocieplane one nie są za drogie na allegro...

No Dorotka jak czytam takie wiadomości to też się zastanawiam gdzie są tacy ludzie i czy nie mają serca...

Zgłoś nadużycie #6913 29 października 2013, 14:11

diaglab Gotowa na wszystko
W końcu udało mi się dodzwonić do lekarza. Na razie kazał mi się obserwować, bo była to w sumie jedna plamka ale taka trochę wieksza. Stwierdził że może zadrapalam się jak aplikowalam luteinę dopochwowo. Gdyby się powtórzyło mam odrazu jechać do szpitala na usg. Póki co narazie nie było więcej tych plamek, żeby nie zapeszyć:'( Mały rusza się i to mnie choć trochę uspokaja. Jejku to już 3 epizod plamień w tej ciąży, już mam dość:'( niby weszłam już w ten bezpieczny czas a i tak znowu będą mnie prześladować czarne myśli że mogę urodzić przedwcześnie :-( płakać mi się chce po prostu:'(

Zgłoś nadużycie #6914 29 października 2013, 14:14

babeluniek Gotowa na wszystko
Diaglab, wszystko będzie dobrze! Wyobrażam sobie, jak się denerwujesz ale zrelaksuj się :) Przytulam mocno :)

Zgłoś nadużycie #6915 29 października 2013, 14:14

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

W końcu udało mi się dodzwonić do lekarza. Na razie kazał mi się obserwować, bo była to w sumie jedna plamka ale taka trochę wieksza. Stwierdził że może zadrapalam się jak aplikowalam luteinę dopochwowo. Gdyby się powtórzyło mam odrazu jechać do szpitala na usg. Póki co narazie nie było więcej tych plamek, żeby nie zapeszyć:'( Mały rusza się i to mnie choć trochę uspokaja. Jejku to już 3 epizod plamień w tej ciąży, już mam dość:'( niby weszłam już w ten bezpieczny czas a i tak znowu będą mnie prześladować czarne myśli że mogę urodzić przedwcześnie :-( płakać mi się chce po prostu:'(

Kochana Ja też mam co jakiś czas takie zdarzenie i poza moim wielkim niepokojem - nic się nie dzieje. Bierzemy luteinę - wszystko jest OK. Byle do stycznia - Ja też tylko czekam na ten bezpieczny czas....

Zgłoś nadużycie #6916 29 października 2013, 14:15

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/znaleziona-w-bagazniku-dziewczynka-zyla-w-nim-od-urodzenia-matka-ukryla-ja-przed-ojcem,367088.html ten świat schodzi na psy!

O Boże....

Zgłoś nadużycie #6917 29 października 2013, 14:16

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

Ja też mam jedne ciążowe ale mam nadzieję, że jakoś obchodzę w nich całą zimę... :) Albo kupię sobie takie legginsy ocieplane one nie są za drogie na allegro...

No Dorotka jak czytam takie wiadomości to też się zastanawiam gdzie są tacy ludzie i czy nie mają serca...

Ja mam 2 pary ciążowych i jedne leginsy takie niby jeansy - ale nie mam żadnych rurek, a tak mi ich brakuje.... zamówiłabym coś na allegro, ale martwię się czy trafię z rozmiarem

Zgłoś nadużycie #6918 29 października 2013, 14:17

Niutka26 Gotowa na wszystko
albo jak macie kogoś w rodzinie lub wśród znajomych kto dobrze szyje-wystarcza jeansy lub inne spodnie w ktore wejdziecie ale nie dopniecie sie w pasie,kawałek elastycznego rozciągającego się materiału i gotowe :) przeszyjecie i macie spodnie ciążowe za 120-150zł.
a do lutego już niedaleko,wiec nie warto wydawac tyle kasy na ciuch,który za troche zalegnie w szafie.

ja już po odebraniu wynikow-próba wątrobowa dobrze,krem dobrze,ale w moczu coś Pani laborantka wyniuchała,więc w poniedziałek na wizycie sie wszystkiego dowiem.
i jedna z pozytywnych wieści ostatnio-wygrałam walke z T-Mobile,gdzie w lutym podpisałam umowe na firme z abonamentem i telefonem a do tej pory przychodzą mi zaniżone o połowe rachunki.
zgłaszałam problem z 10 razy-osobiscie tam gdzie podpisywałam umowe,telefonicznie,mailowo,reklamacyjnie,w koncu na drugą skargę dostałam normalną odpowiedź i wyjaśnienie gdzie leżał błąd i kto go popełnił ( oczywiscie Pan z którym podpisywałam umowe)
wystarczyło się w końcu nie pohamować,powydzierać ryja ( brzydko mówiąc) ,postraszyc wysoką ciążą i skutkami stresu w czasie jej trwania i groźbą rozwiązania umowy z ich winy :)
hehe tyle stresu i nerwów mnie to kosztowało,że mam ochote to uczcić :)
może frytasami :) )) bo o trunkach nie ma mowy :D

Zgłoś nadużycie #6919 29 października 2013, 14:18

Niutka26 Gotowa na wszystko
miałabyć krew nie krem :D

Zgłoś nadużycie #6920 29 października 2013, 14:21

basza Fajna mama

Niutka26 napisał(a)

albo jak macie kogoś w rodzinie lub wśród znajomych kto dobrze szyje-wystarcza jeansy lub inne spodnie w ktore wejdziecie ale nie dopniecie sie w pasie,kawałek elastycznego rozciągającego się materiału i gotowe :) przeszyjecie i macie spodnie ciążowe za 120-150zł.
a do lutego już niedaleko,wiec nie warto wydawac tyle kasy na ciuch,który za troche zalegnie w szafie.

ja już po odebraniu wynikow-próba wątrobowa dobrze,krem dobrze,ale w moczu coś Pani laborantka wyniuchała,więc w poniedziałek na wizycie sie wszystkiego dowiem.
i jedna z pozytywnych wieści ostatnio-wygrałam walke z T-Mobile,gdzie w lutym podpisałam umowe na firme z abonamentem i telefonem a do tej pory przychodzą mi zaniżone o połowe rachunki.
zgłaszałam problem z 10 razy-osobiscie tam gdzie podpisywałam umowe,telefonicznie,mailowo,reklamacyjnie,w koncu na drugą skargę dostałam normalną odpowiedź i wyjaśnienie gdzie leżał błąd i kto go popełnił ( oczywiscie Pan z którym podpisywałam umowe)
wystarczyło się w końcu nie pohamować,powydzierać ryja ( brzydko mówiąc) ,postraszyc wysoką ciążą i skutkami stresu w czasie jej trwania i groźbą rozwiązania umowy z ich winy :)
hehe tyle stresu i nerwów mnie to kosztowało,że mam ochote to uczcić :)
może frytasami :) )) bo o trunkach nie ma mowy :D

no to duża porcja frytrasów dla tej Pani ;-) Gratki

Zgłoś nadużycie #6921 29 października 2013, 15:14

Anett Gotowa na wszystko
Niedawno wróciłam ze spaceru, zrobiłam inhalację i czytam troszkę o tym naszym stanie i porodzie i o wszystkim :)

Niutka26 gratuluję wygranej wojny :) taaa frytki to bombowy pomysł :)
Diaglab Kochana będzie dobrze ale rozumiem Twój stres :*

Jeśli chodzi o jeansy ciążowe to ja mam jedne i na pewno wystarczą mi do końca :) ewentualnie w jakąś bluzę muszę jeszcze zainwestować bo żadna się nie dopina...

Zgłoś nadużycie #6922 29 października 2013, 15:25

qasha Fajna mama
diaglab nic sie nie martw, na pewno to nic groznego :* przytulam kochana. a mala jak daje o sobie znac to tym bardziej dobrze :)

ja juz dzisiaj w domku :)

Zgłoś nadużycie #6923 29 października 2013, 17:06

lorelei_l Fajna mama
Witajcie Dziewczęta :)

Dialab- nie stresuj się niepotrzebnie, bo lekarz może mieć rację odnośnie długich paznokci :) skoro nie miałaś wcześniej żadnych skurczy ani bóli, a plamienie nie powraca, to warto kontrolować, ale nie ma co się nakręcać.

Kincia- ja jak zobaczyłam jelita tak wysoko, to zdecydowanie źle się poczułam :( już zaczęłam się obawiać przyszłych problemów żołądkowych. Ale może po prostu wynika to z tego, że jakoś dziś się ciężko po obiedzie czuję.

Generalnie dziś się pogoda popsuła i najchętniej już teraz wlazłabym do łóżka spać. Zobaczymy czy starczy mi motywacji, żeby tego nie zrobić.

Zgłoś nadużycie #6924 29 października 2013, 17:07

lorelei_l Fajna mama
choć w sumie próbę poprawy humoru mogę zacząć od zjedzenia krówki, lub kilku krówek

Zgłoś nadużycie #6925 29 października 2013, 17:10

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

choć w sumie próbę poprawy humoru mogę zacząć od zjedzenia krówki, lub kilku krówek

ewentualnie calej paczki :)

Zgłoś nadużycie #6926 29 października 2013, 17:14

lorelei_l Fajna mama
heheh zaczęłam od jednej ale po 3 już się zasłodziłam. Choć ewidentnie widzę poprawę humoru po większej ilości cukru,

Wiecie to co może znaczyć- jak dostanę glukozę do picia, będę nerwowo chichotać i biegać w kółko :D

Zgłoś nadużycie #6927 29 października 2013, 17:16

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

heheh zaczęłam od jednej ale po 3 już się zasłodziłam. Choć ewidentnie widzę poprawę humoru po większej ilości cukru,

Wiecie to co może znaczyć- jak dostanę glukozę do picia, będę nerwowo chichotać i biegać w kółko :D

haha :D D

Zgłoś nadużycie #6928 29 października 2013, 17:20

Konto usunięte
ja tam lubię tą glukoze :D chyba pójdę do apteki i sobie wypiję jeszcze raz :)

Zgłoś nadużycie #6929 29 października 2013, 17:24

lorelei_l Fajna mama

kincia napisał(a)

ja tam lubię tą glukoze :D chyba pójdę do apteki i sobie wypiję jeszcze raz :)

heheh w sumie może jak będę co dziennie zwiększać dawkę krówek, to 12.11 kiedy mam mieć badanie, będę prosiła jeszcze o dokładkę :)

Zgłoś nadużycie #6930 29 października 2013, 17:37

qasha Fajna mama
kincia hahahhaha :D dobre :D

kochana przeslij mi ten adresik do wysyłki :)