Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6851 28 października 2013, 21:38

babeluniek Gotowa na wszystko
Ja wizyta 8 i wcześniej idę na badania. Też trochę ich mam choć właśnie najwieksza obawa jest przezprzed glukoza :-P

Zgłoś nadużycie #6852 28 października 2013, 21:40

babeluniek Gotowa na wszystko
Basza, zrobił na mnie dobre wrażenie, o bardzo dużo rzeczy mnie pytał przez co odniosłam wrażenie, że naprawdę się interesuje i chce mi pomóc :-)

Zgłoś nadużycie #6853 28 października 2013, 21:47

basza Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Basza, zrobił na mnie dobre wrażenie, o bardzo dużo rzeczy mnie pytał przez co odniosłam wrażenie, że naprawdę się interesuje i chce mi pomóc :-)

no to super, Ja też jak ten brzuch przestanie się stawiać będę musiała wrócić do rehabilitacji

Zgłoś nadużycie #6854 28 października 2013, 23:06

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti brzusio git! :)
Diaglab wiesz no chętnie :) ale wtedy nie wiem czy się wyrobimy na własne wesele hi hi

Ach mój malec właśnie zaczął swoje nocne figle a jestem w trakcie oglądania filmu z wesela, brat cioteczny przywiózł płytę z tego wesela co byłam we wrześniu, jeszcze nam trochę zostało :)

Zgłoś nadużycie #6855 28 października 2013, 23:07

Anett Gotowa na wszystko
Lol LIPCÓWKI 2014 już wkroczyły do akcji :)

Zgłoś nadużycie #6856 29 października 2013, 0:52

Anett Gotowa na wszystko
Skończyłam! :) muszę przyznać, że zgrabnie wyglądałam jak na ciężarną :) za 2 tyg mamy następne weselicho to już będzie 'szerzej' :)
Miłych snów :*

Zgłoś nadużycie #6857 29 października 2013, 5:47

qasha Fajna mama
Anett sliczny brzusio :)

Kirsti - domeczek super :)

co do kobiety ze styczniówek (Gatta) to mi sie w głowie nie miesci. :( jak wiecie też udzielam sie na styczniowkach, i dotkneło mnie to osobiscie bo bardzo przezylam "smierc" jej synka :( ryczałam, smutno mi strasznie było :( nie rozumiem jak mozna tak grac na czyichś uczuciach :/ jeszcze gra jak gra :/ ale jak mozna usmiercic swoje dziecko ?? ?? dla mnie to jest nie pojete :/ pozniej mowic ze jest se w ciazy i ze sie urodzilo w 26 tyg :/ ehhhhh szkoda słów...

wam mamusie milego dnia :)

co do ciuszków, to jakoś na szybko wylapalam te na allegro wczoraj :) czekam az przyjada :)

Zgłoś nadużycie #6858 29 października 2013, 6:51

diaglab Gotowa na wszystko
Witam i ja :-) przez tą zmianę czasu i burczenie w brzuchu zaczynam wcześniej wstawać :-D miłego dzionka :-) ja idę zaplanować co mam dziś porobić :-)

Zgłoś nadużycie #6859 29 października 2013, 7:08

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam Dziewczynki :) U mnie zapowiada się piękny słoneczny dzień, ale mnie obudził okropny ból gardła... :( Muszę szybko się czymś wyleczyć :)
Anett i Kirsti śliczne macie brzuszki :) ) Mój tak od tygodnia ruszył w górę, do tej pory to był taki rozlany na boki... Ale cóż wyglądu w ciąży się nie wybiera... :)
Babeluniek masz wizytę u lekarza tak jak ja 8 listopada :) No i ten sam dzień ciąży mamy :)
Ja mam w czwartek glukozę i też się bardzo "cieszę"....
Zastanawiam się czy nie wybrać się dziś do fryzjera... Zadbam trochę o siebie to i humor mi się poprawi.. :) :)

Zgłoś nadużycie #6860 29 października 2013, 8:51

Konto usunięte
Lorelei chyba spróbuje jednak z tą poduszką.. mam niedługo urodziny ,to powiem mojemu że na prezent ma mi poduszkę kupić :D
Anett śliczny brzusio ! :) ładnie sobie rośniecie :) jeśli chodzi o żyły to dodam fotkę ,bo ostatnio udało mi się uwiecznić żyły na zdjęciu :)
Kristi to chyba wszystkie po koleji cierpimy na ten kręgosłup... :( Jeśli chodzi o sutki ,to moja babcia się dziwiła że ja tego nie robie tzn nie pocieram ich ręcznikiem ,bądz gąbką pod prysznicem..ale zdania są podzielone. Jedni mówią że trzeba inni że nie można ,sama nie wiem co mam zrobić :P Brzusio przepiękny ,jak ładnie widać załamanie pod żebrami :D to faktycznie pilnie Cię zapisali...ahhh służba zdrowia nasza kochana! :D .GLUKOZA dziewczyny nie ma się czego bać ! mnie kumpela nastraszyła że to takie niedobre że się po tym rzyga itd.. szłam na to jak na ścięcie głowy ,a wypiłam to z luzaka i tylko mi tak trochę słabo po tym było ,bo nagle organizm dostał tyle glukozy na raz :) będzie dobrze ! mówię Wam :)
Babeluniek dziękuje Ci Kochana z całego serca :* będę stosować się do Twych rad :) i jakoś mi tak razniej wiedzieć że nie tylko ja muszę się z tym męczyć... a ta rwa kulszowa to gdzie tak mniej więcej boli ? bo mnie wczoraj w stronę prawego biodra tak coś zabolało że się popłakałam i nie mogłam się ruszać :( a i zapomniałam Ci gratulować przeprowadzki!!! :D widzisz Kobiety zawsze dostają to co chcą :D
Basza właśnie tą poduszkę chciałam sobie kupić ,jak mówisz że polecasz to nie zastanawiam się tylko zamawiam :)
Ewka lecz gardło ! jak najszybciej :) zdrówka ! :)
Dorota  jak tam dziś Igorek ,znów pozdrawia ciotki ,czy dziś nie kopie ? :)

Zgłoś nadużycie #6861 29 października 2013, 9:14

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Hihi :-) no jakoś tak wychodzi :-P do gina mam wizytę 13.11. I mam trochę badań do zrobienia-toxo IgM, morfologia,mocz, grupa krwi no i nieszczęsna krzywa cukrowa

ja też mam wizytę 13 :P :D

Zgłoś nadużycie #6862 29 października 2013, 9:15

Dorota93 Supermama

qasha napisał(a)

Anett sliczny brzusio :)

Kirsti - domeczek super :)

co do kobiety ze styczniówek (Gatta) to mi sie w głowie nie miesci. :( jak wiecie też udzielam sie na styczniowkach, i dotkneło mnie to osobiscie bo bardzo przezylam "smierc" jej synka :( ryczałam, smutno mi strasznie było :( nie rozumiem jak mozna tak grac na czyichś uczuciach :/ jeszcze gra jak gra :/ ale jak mozna usmiercic swoje dziecko ?? ?? dla mnie to jest nie pojete :/ pozniej mowic ze jest se w ciazy i ze sie urodzilo w 26 tyg :/ ehhhhh szkoda słów...

wam mamusie milego dnia :)

co do ciuszków, to jakoś na szybko wylapalam te na allegro wczoraj :) czekam az przyjada :)

no ja jestem zła, bo i zdjęcia jej wysyłałam i w ogóle. A ona mi ! I nawet zdjęcie pokoju dla "Amelki"

Zgłoś nadużycie #6863 29 października 2013, 9:17

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Lorelei chyba spróbuje jednak z tą poduszką.. mam niedługo urodziny ,to powiem mojemu że na prezent ma mi poduszkę kupić :D
Anett śliczny brzusio ! :) ładnie sobie rośniecie :) jeśli chodzi o żyły to dodam fotkę ,bo ostatnio udało mi się uwiecznić żyły na zdjęciu :)
Kristi to chyba wszystkie po koleji cierpimy na ten kręgosłup... :( Jeśli chodzi o sutki ,to moja babcia się dziwiła że ja tego nie robie tzn nie pocieram ich ręcznikiem ,bądz gąbką pod prysznicem..ale zdania są podzielone. Jedni mówią że trzeba inni że nie można ,sama nie wiem co mam zrobić :P Brzusio przepiękny ,jak ładnie widać załamanie pod żebrami :D to faktycznie pilnie Cię zapisali...ahhh służba zdrowia nasza kochana! :D .GLUKOZA dziewczyny nie ma się czego bać ! mnie kumpela nastraszyła że to takie niedobre że się po tym rzyga itd.. szłam na to jak na ścięcie głowy ,a wypiłam to z luzaka i tylko mi tak trochę słabo po tym było ,bo nagle organizm dostał tyle glukozy na raz :) będzie dobrze ! mówię Wam :)
Babeluniek dziękuje Ci Kochana z całego serca :* będę stosować się do Twych rad :) i jakoś mi tak razniej wiedzieć że nie tylko ja muszę się z tym męczyć... a ta rwa kulszowa to gdzie tak mniej więcej boli ? bo mnie wczoraj w stronę prawego biodra tak coś zabolało że się popłakałam i nie mogłam się ruszać :( a i zapomniałam Ci gratulować przeprowadzki!!! :D widzisz Kobiety zawsze dostają to co chcą :D
Basza właśnie tą poduszkę chciałam sobie kupić ,jak mówisz że polecasz to nie zastanawiam się tylko zamawiam :)
Ewka lecz gardło ! jak najszybciej :) zdrówka ! :)
Dorota  jak tam dziś Igorek ,znów pozdrawia ciotki ,czy dziś nie kopie ? :)

jeszcze zaspany jest hehe :D ale już się kręci :D

Zgłoś nadużycie #6864 29 października 2013, 9:19

Dorota93 Supermama
w ogóle dzień dobry :)
ja dzisiaj dzień spokojny, tylko trochę do prasowania, szybki obiadek i odpoczywam cały dzień :)
budzę się z katarem i bólem gardła, później po herbatce przechodzi.
Oby się nie rozkręciło! Piję malinową herbatkę ;)
Dziewczyny a na co jest żurawina ?? Na siuśki?

Zgłoś nadużycie #6865 29 października 2013, 9:23

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

w ogóle dzień dobry :)
ja dzisiaj dzień spokojny, tylko trochę do prasowania, szybki obiadek i odpoczywam cały dzień :)
budzę się z katarem i bólem gardła, później po herbatce przechodzi.
Oby się nie rozkręciło! Piję malinową herbatkę ;)
Dziewczyny a na co jest żurawina ?? Na siuśki?

to się kuruj !!! bo do tesco trzeba iść :D no żurawina na pęcherz :)

Zgłoś nadużycie #6866 29 października 2013, 9:26

basza Fajna mama
Dzień dobry Kobietki!
Kincia dziękuję za uspokojenie z tą glukozą - idę w przyszłym tygodniu. Co do poduszki to super ma te strefy twardości,myślę, że po porodzie też Nam się przyda. Masz taki śliczny okrągły brzuszek, kształtny - po prostu suoer. Kincia a wybraliście już imię bo nie wiem czy nie, czy gdzieś mi umknęło....

Dorotka szkoda Twoich nerwów - no i dobrze, że jesteśmy wrażliwe, a ta dziewczyna jest po prostu biedna i myślę, że jakaś naprawdę niezrównoważona. Chyba nikt o zdrowych zmysłach... a zresztą.... szkoda Naszych emocji.

Ewa, Anett i Babeluniek - gratki ukończonych tygodni :-) .

Ece - gdzie jesteś ?? Brakuje mi Twoich wpisów

Diaglab - Ja też się wcześniej budzę, a dziwne sny znów wróciły - dzisiaj mi się śniło, że Cezary Pazura prowadził warzywniak na moim osiedlu i trzeba było do niego wchodzić przez traktor i takie wysokie wejścia i ciasne i Ja nie mogłam sobie poradzić... a bardzo chciałam marchewkę hihihihi...No, ale dzisiaj miałam śniadanie do łóżeczka - dobrze jak Małż w domu, oj dobrze

Jakaś dzisiaj jestem taka zestresowana czy ze wszystkim zdążymy, chodzę za W. i mówię - trzeba wić gniazdo hihihihih

Zgłoś nadużycie #6867 29 października 2013, 9:36

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dzień dobry Kobietki!
Kincia dziękuję za uspokojenie z tą glukozą - idę w przyszłym tygodniu. Co do poduszki to super ma te strefy twardości,myślę, że po porodzie też Nam się przyda. Masz taki śliczny okrągły brzuszek, kształtny - po prostu suoer. Kincia a wybraliście już imię bo nie wiem czy nie, czy gdzieś mi umknęło....

Dorotka szkoda Twoich nerwów - no i dobrze, że jesteśmy wrażliwe, a ta dziewczyna jest po prostu biedna i myślę, że jakaś naprawdę niezrównoważona. Chyba nikt o zdrowych zmysłach... a zresztą.... szkoda Naszych emocji.

Diaglab - Ja też się wcześniej budzę, a dziwne sny znów wróciły - dzisiaj mi się śniło, że Cezary Pazura prowadził warzywniak na moim osiedlu i trzeba było do niego wchodzić przez traktor i takie wysokie wejścia i ciasne i Ja nie mogłam sobie poradzić... a bardzo chciałam marchewkę hihihihi...No, ale dzisiaj miałam śniadanie do łóżeczka - dobrze jak Małż w domu, oj dobrze

Jakaś dzisiaj jestem taka zestresowana czy ze wszystkim zdążymy, chodzę za W. i mówię - trzeba wić gniazdo hihihihih

ale sen buahahahaha :D !!
mi się ostatnio snilo, ze mnie i moje 2 kolezanki porwano. A skonczylo sie na tym, ze nawet porywacze nas nie chcieli.
Kamil skomentowal, ze my to "atrakcyjne" jestesmy , ze nas porywacze nie chcą hahahaha

Zgłoś nadużycie #6868 29 października 2013, 9:37

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

to się kuruj !!! bo do tesco trzeba iść :D no żurawina na pęcherz :)

twarda jestem! dam radę ! :D

Zgłoś nadużycie #6869 29 października 2013, 9:39

Konto usunięte

basza napisał(a)

Dzień dobry Kobietki!

Mi sie właśnie wydaje że mam taki jakiś śmieszny ten brzuch xD ale dziękuje :* a Ty kiedy pokarzesz swój ? czekam na fotki ! :) na glukozę naprawdę idz spokojna ,ręczę za To ze wszystko będzie dobrze :) to naprawde nie jest takie straszne jak mówią.Ja z dwoma cytrynami szłam na to badanie w kieszeni ,a nie wiem po co :P ale straszyli mnie że mam cytryną zagryzać haha :D imię mieliśmy wybrane dla chłopczyka,ale okazało się na usg ze to teraz ma być dziewczynka :D dla chłopczyka mieliśmy wybrane Gabriel z bibli ,strasznie mi sie spodobało to imię archanioł Gabriel :) a dla dziewczynki nie mamy pojęcia ,a czas goni :P jeszcze się łudzę że to jednak chłopczyk :P
a ten stres to normalka :) dopadł Cię syndrom wicia gniazda :) ja też tak miałam ,ale mój mnie uspokoił że zdążymy ze wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #6870 29 października 2013, 9:46

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

twarda jestem! dam radę ! :D

Dorota jak nie Ty dasz rade to kto ? :D