Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6831 28 października 2013, 19:29

qasha Fajna mama
Dorota mnie tez ostatnio krgosłup boli ;/ ehhh mysle ze niestety z tym musimy sie na jakiś czas pogodzić i wytrwać :(

Zgłoś nadużycie #6832 28 października 2013, 19:34

diaglab Gotowa na wszystko
Hej kobietki :-)
Qasha Ty to jak zawsze znajdziesz coś rewelacyjnego :-) aż mnie natchnełaś, też muszę poszperać na allegro ;-)
Anett gratulacje zdanej poprawki, trzeba to jakoś oblać- soczkiem chociażby :-D a tak się martwiłaś, mówiłam że zdasz :-)

Babeluniek cieszę się że przeprowadzacie się :-) nie będziesz musiała się już martwić ;-) do mężczyzn opłaca się jednak podejść sposobem :-D
Jeśli chodzi o ta kobietę ze styczniowek to o ile pamiętam pisała też na naszym forum na samym początku. Ktoś nawet zarzucił jej już po domniemanej śmierci jej synka że ona zmyśla,jak widać miała rację, ale nie sądziłam że aż tak to się dalej potoczy.
Ja niestety musiałam kupic acyklovir na moją opryszczkę bo zaczęła mi się rozlewać po wardze :-( mam nadzieję że nie zaszkodzi to mojemu szkrabowi :-( który zresztą jest dziś niesamowicie aktywny :-D

Zgłoś nadużycie #6833 28 października 2013, 19:38

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Babeluniek powiedz mi jak radzisz sobie z kręgosłupem ,bo ja znów płacze z bólu :( leżę jak kłoda a każdy ruch sprawia ogromny rwący ból...

oj Kincia :( żal mi Cię...

Zgłoś nadużycie #6834 28 października 2013, 19:39

Dorota93 Supermama

qasha napisał(a)

Dorota mnie tez ostatnio krgosłup boli ;/ ehhh mysle ze niestety z tym musimy sie na jakiś czas pogodzić i wytrwać :(

dokładnie ! Dla maleństw jest warto :) a Igor zasadził teraz kopa w notebooka, bo miałam na brzuchu. Chyba Was pozdrawia :D

Zgłoś nadużycie #6835 28 października 2013, 19:41

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Hej kobietki :-)
Qasha Ty to jak zawsze znajdziesz coś rewelacyjnego :-) aż mnie natchnełaś, też muszę poszperać na allegro ;-)
Anett gratulacje zdanej poprawki, trzeba to jakoś oblać- soczkiem chociażby :-D a tak się martwiłaś, mówiłam że zdasz :-)

Babeluniek cieszę się że przeprowadzacie się :-) nie będziesz musiała się już martwić ;-) do mężczyzn opłaca się jednak podejść sposobem :-D
Jeśli chodzi o ta kobietę ze styczniowek to o ile pamiętam pisała też na naszym forum na samym początku. Ktoś nawet zarzucił jej już po domniemanej śmierci jej synka że ona zmyśla,jak widać miała rację, ale nie sądziłam że aż tak to się dalej potoczy.
Ja niestety musiałam kupic acyklovir na moją opryszczkę bo zaczęła mi się rozlewać po wardze :-( mam nadzieję że nie zaszkodzi to mojemu szkrabowi :-( który zresztą jest dziś niesamowicie aktywny :-D

no ja jeszcze nie wierzyłam w to wszystko i jej broniłam :/ eh szkoda gadać. Szkoda dzieci.

Zgłoś nadużycie #6836 28 października 2013, 19:53

lorelei_l Fajna mama
wróciłam z zakupów, ale z kasy nie korzystałam, bo... nie było w ogóle kolejek :)

A odnośnie bólów kręgosłupa- pewnie to jakieś bardziej indywidualne, ale mi pomogła taka poduszka do spania dla ciężarnych a potem może służyć jako poduszka do karmienia. Śpię i mam ją między kolanami- plecy nie bolą a zdecydowanie trudniej się przekręcić z lewego na prawy bok.

http://www.tyimy.pl/oferta.php?typ=4&id_typ=20

Zgłoś nadużycie #6837 28 października 2013, 19:59

Dorota93 Supermama
http://www.britishshop.pl/userdata/gfx/ee6fc4aaa62778479a64d4d8c91b63a4.jpg a ja Wam smaka zrobię. To se dziś kupiłam. mmmmmmmmmmmm pycha

a odnośnie poduszki to też coraz bardziej zastanawiam się czy ją kupić...

Zgłoś nadużycie #6838 28 października 2013, 20:02

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

dokładnie ! Dla maleństw jest warto :) a Igor zasadził teraz kopa w notebooka, bo miałam na brzuchu. Chyba Was pozdrawia :D

dzięki Igor za pozdrowienia !! ciocia też pozdrawia :D

Zgłoś nadużycie #6839 28 października 2013, 20:21

Anett Gotowa na wszystko
Hej laleczki a ja dziś muszę dzielić się komputerem z siostrą bo wróciła po tygodniu pracy w Piasecznie i dlatego tak mało jestem :)
Qasha przypominam, że weselicho 5 lipca w przyszłym roku :) brama jak najbardziej tylko salę weselną mamy jadąc w stronę Ryk/Lublina od Garwolina :) super ciuszki ale gdzie 'Kocham mamusię' ?? :)
Kincia biedactwo trzymaj się dzielnie :*
Diaglab to był cud ale opiłam opiłam i to coca colą :)

Dziś robiłam kolejne zdjęcie do swojej kolekcji, przy okazji podzielę się z Wami, słabe bo z telefonu ale co tam próbowałam jeszcze uchwycić jak mi się pępek przez bluzkę odznacza :)

Zgłoś nadużycie #6840 28 października 2013, 20:23

Dorota93 Supermama
Anett piękny brzusio i antenka jaka fajna :D

Zgłoś nadużycie #6841 28 października 2013, 20:28

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Anett piękny brzusio i antenka jaka fajna :D

Antenka hmm....czyli pępek ?? hi hi

Na zdjęciu nie widać ale po bokach brzucha mocno odznaczają mi się żyły, prześwitują... Macie podobnie?

Zgłoś nadużycie #6842 28 października 2013, 20:32

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Antenka hmm....czyli pępek ?? hi hi

Na zdjęciu nie widać ale po bokach brzucha mocno odznaczają mi się żyły, prześwitują... Macie podobnie?

tak antenka czyli pępek hihi
mi się jedna żyłka delikatnie wyłania. Oby nic więcej nie wyskoczyło :D

Zgłoś nadużycie #6843 28 października 2013, 20:52

kirsti30 Gotowa na wszystko
Normalnie nie nadążam za wami kobiety :) przy poniedziałku i tak dużo :)
Dopiero co skończyłam was wszystkie obczytywać i tak:
Qasha ty to masz normalnie oko do tych ubranek, same superowości polujesz.
Anett chatka rewelacja :) i antenka też mi się podoba mega :D
Dorota zostały ci jeszcze te czekoladki? łasuch ;) ja strasznie łakoma na słodkie :)
Lore_i ja własnie zastanawiam się na poważnie nad kupnem tej poduchy, coraz trudniej mi się ułożyć w nocy i ciężko się śpi, nie szkoda mi nawet kasy jeśli będe wiedziała że poduszka czyni cuda ;)
diaglab powodzenia z opryszka, paskudztwo jak się przyczepi :(
babeluniek no to będzie parapetówa ;)
Temat kręgosłupa, wrrr cierpie razem z wami, moge zapomnieć o dłuższym siedzeniu bez oparcia, również długa jazda samochodem zaczyna mnie irytyować i doprowadzać do szału :( .
Kochane a jak wasze piersi? I sutki? co robicie ?? Ponoć powinno się je pocierać aby były twardsze gdyż później jest problem z pokarmem dla maleństwa-tak mówi moja połozna, a koleżanka z wysp powiedziała że stymulując piersi można wywołać poród-bądź tu mąrym wrrrr.
Nie trafiłam do szpitala, zapisana jestem do kardiologa na połowe listopada, he PILNE ;) śmieszne co się dzieje w naszej służbie zdrowia.Jutro rano jade na krew....uwaga GLUKOZA, dołanczam do grona przetestowanych jutro ;) wrrr boje się smaku tego wynalazku bo nigdy tego nie piłam.
A ja też zaraz pochwale się pepusiem ;)

Zgłoś nadużycie #6844 28 października 2013, 21:05

kirsti30 Gotowa na wszystko
Mój jutro jedzie po wózek, a babcia i znajomy bardzo mnie pocieszyli mówiąc że pewnie bedą bliźniaki(bo moja mama z bliźniąt)...a ja sobie pomyślałam - wózek jest jednoosobowy ;)

Zgłoś nadużycie #6845 28 października 2013, 21:17

babeluniek Gotowa na wszystko
Kincia, jeśli chodzi o taki nagły ból kręgosłupa to musisz w miarę możliwości od razu go odciążyć. Mi dokucza rwa kulszowa z lewej strony więc pomaga jak położę się na prawym boku. Jak boli krzyż to klekam i podpieram na lokciach w ten sposób, żeby pupka była wyżej niż ramiona, wtedy nic nie uciska tylnej części i po jakimś czasie ból mija. Jak mnie to złapie np w miejscu publicznym gdzie nie mam możliwości się tak wypiac to szukam miejsca do siedzenia i siadam na krawędzi biodrami jakby wypinam się do przodu i pozwalam im swobodnie leżeć a ręce opieram z tylu i przerzucam na nie cały ciężar ciała. Wtedy kręgosłup nie musi tego dźwigać, nic go nie uciska i też po paru minutach przechodzi.
U mnie co prawda pomaga to na chwilę bo za pozno się zabralam za wzmacniania kręgosłupa ale to zawsze coś.
Te sposoby znam od fizjoterapeuty. Na pierwszej wizycie właśnie skupiliśmy się na przenoszeniu sobie ulgi w życiu codziennym. W czwartek kolejna wizyta i naucze się ćwiczeń wzmacniajacych.
Przepraszam za błędy, z telefonu mi się wymykają spod kontroli :-)

Zgłoś nadużycie #6846 28 października 2013, 21:23

Kirsti i Anett przepiękne brzusia ;-) !
Anett- mu też wystaje antenka i przeswituje przez bluzki ale bardzo mi się to podoba :-D zawsze marzył mi się wystający pępek w ciąży :-P a żył mam też bardzo dużo ale tylko po bokach no i standardowo na piersiach.
Kirsti ja wolę nie stymulować sutków, raz za bardzo zrobił to mój M. :-D i brzuch zaczął dziwnie mnie boleć, nie chce ryzykować przedwczesnego porodu. Hehe bliźniaki-dobre :-) dobrze że już niedługo pójdziesz do kardiologa- mam nadzieję że ulży Ci w tych palpitacjach i duszności.
Mnie glukoza też czeka za ponad tydzień, aż "cieszę" się na samą myśl :-D
Mi tez już coraz trudniej zasypać-chce mi się spać ale ułożyć się nie mogę- też pomyśle o kupnie tej poduchy-dobrze że można wykorzystać ja też po porodzie

Zgłoś nadużycie #6847 28 października 2013, 21:27

Anett to ja Ci chętnie zrobię bramę :-D z Lublina kieruj się na Opole Lub. :-D

Zgłoś nadużycie #6848 28 października 2013, 21:28

babeluniek Gotowa na wszystko
Diaglab. Ty znowu umwwiasz się na badania-wizyty wtedy kiedy ja :-P

Zgłoś nadużycie #6849 28 października 2013, 21:32

babeluniek napisał(a)

Diaglab. Ty znowu umwwiasz się na badania-wizyty wtedy kiedy ja :-P

Hihi :-) no jakoś tak wychodzi :-P do gina mam wizytę 13.11. I mam trochę badań do zrobienia-toxo IgM, morfologia,mocz, grupa krwi no i nieszczęsna krzywa cukrowa

Zgłoś nadużycie #6850 28 października 2013, 21:36

basza Fajna mama
Anett i Kirsti śliczne macie te brzucholki! Co do poduchy to Ja mam poofi i bardzo bardzo polecam. Co do stymulacji sutków to mogą być skurcze więc chyba lepiej nie - potem Nas bobasy tak pomęczą, że....
Qasha - śliczne te ubranka, Staś elegant będzie.
Kirsti powodzenia jutro, a o służbie zdrowia to lepiej nic nie mówić. A dalej Cię męczą te duszności ??
Babeluniek to chyba fajny ten rehabilitant, zadowolona jesteś ??