Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #671 27 czerwca 2013, 8:17

jenny123 Zaprawiona w bojach
Gatta gratulacje!!!

Zgłoś nadużycie #672 27 czerwca 2013, 12:50

babeluniek Gotowa na wszystko
Cieszę się, że jednak Lutówki się odzywają w tym wątku. Rzeczywiście u styczniówek tyle się dzieje, że ciężko ogarnąć ;)
Ja mam jutro wizytę u lekarza i siedzę trochę jak na szpilkach, oby wszystko było dobrze.
Co do dolegliwości... Ciągle jestem głodna, dlatego staram się jeść dużo małych posiłków. Jestem ciągle zmęczona więc dużo leniuchuję. I najważniejsze: moje piersi eksplodują niebawem! Są tak nabrzmiałe, że nie mogę na nie patrzeć :(

Zgłoś nadużycie #673 27 czerwca 2013, 12:54

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Cieszę się, że jednak Lutówki się odzywają w tym wątku. Rzeczywiście u styczniówek tyle się dzieje, że ciężko ogarnąć ;)
Ja mam jutro wizytę u lekarza i siedzę trochę jak na szpilkach, oby wszystko było dobrze.
Co do dolegliwości... Ciągle jestem głodna, dlatego staram się jeść dużo małych posiłków. Jestem ciągle zmęczona więc dużo leniuchuję. I najważniejsze: moje piersi eksplodują niebawem! Są tak nabrzmiałe, że nie mogę na nie patrzeć :(

koniecznie daj znac po ginku

Zgłoś nadużycie #674 27 czerwca 2013, 13:16

Kicia Zaprawiona w bojach
U Mnie też całodniowe mdłości, ból krzyża i apetyt na kwaśne :)
Z pierwszym dzieckiem jakoś tego wszystkiego nie było :(

Zgłoś nadużycie #675 27 czerwca 2013, 14:01

Gatta napisał(a)

mie bola piersi mam mdlosci, ciagle jem :)

Uf dopiero teraz znalazłam czas żeby odpisać.
Gatta mi w poprzedniej ciąży zaczęły mdłości przechodzić tak około 10 tyg więc masz szansę, że już niedługo będzie fajnie. Trzymam za to kciukasy :-) . A dużo przytyłaś czy jeszcze nic?

Zgłoś nadużycie #676 27 czerwca 2013, 14:03

Konto usunięte

jenny123 napisał(a)

Uf dopiero teraz znalazłam czas żeby odpisać.
Gatta mi w poprzedniej ciąży zaczęły mdłości przechodzić tak około 10 tyg więc masz szansę, że już niedługo będzie fajnie. Trzymam za to kciukasy :-) . A dużo przytyłaś czy jeszcze nic?

na razie chudne :)

Zgłoś nadużycie #677 27 czerwca 2013, 14:06

Babeluniek, a Ty w którym jesteś tygodniu? A może zrób sobie suwaczka to łatwiej będzie Cię podpatrywać :-) . Masz tyle objawów, że na pewno wszystko będzie ok. A piersi w ciąży są piękne i tego się trzymaj. Popatrz na to z innej perspektywy - jak są nabrzmiałe to są jędrniejsze i bardziej powabne, a więc głowa do góry :-) . Daj znać co u ginka.
Kicia - to moja trzecia ciąża i każda jest inna więc to chyba raczej normalne :-)

Zgłoś nadużycie #678 27 czerwca 2013, 14:12

W zeszły piątek byłam u lekarza i usg pokazało pecherzyk 7,2 mm i wskazało, że to był 4 tydzień i 5 dzień. Jednak według OM to był 5 tydzień i 3 dzień. Stąd czeka mnie jutro kolejna wizyta. Jak już będę miała jaśniejszą sytuację, zrobię suwaczek :)
Co do moich piersi, to one naturalnie są baaardzo duże, więc niedługo będę wyglądać jak mutant ;)

Zgłoś nadużycie #679 27 czerwca 2013, 14:14

Konto usunięte
a moja 4 ciaza a 3 dziecko :)

Zgłoś nadużycie #680 27 czerwca 2013, 14:19

Gatta, to Ty już ekspert :)

Zgłoś nadużycie #681 27 czerwca 2013, 14:23

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Gatta, to Ty już ekspert :)

taa ekspert :) dobre sobie :)

Zgłoś nadużycie #682 27 czerwca 2013, 14:34

Zrobiłam dzisiaj trzeci raz betę. Może to bez sensu ale jakoś tak chyba musiałam. Objawy ciążowe mi nie ustępują (wcześniej jak ciąża obumarła to wszystko mi przeszło), a dzisiaj to nawet myślałam, że się zwymiotuję mimo, że nie miewam za bardzo mdłości. Powiedziałabym, że wszystko się cały czas nasila, a beta spada... Nic z tego nie rozumiem. Szkoda, że nie chodzę do mojego poprzedniego lekarza. On na pewno wiedziałby co się dzieje.

Zgłoś nadużycie #683 27 czerwca 2013, 14:36

Och zapomniałabym o najnowszym newsie - mojemu synowi wyrósł dzisiaj PIERWSZY ZĄBEK!!! Hurra :-)

Zgłoś nadużycie #684 27 czerwca 2013, 14:39

Konto usunięte

jenny123 napisał(a)

Zrobiłam dzisiaj trzeci raz betę. Może to bez sensu ale jakoś tak chyba musiałam. Objawy ciążowe mi nie ustępują (wcześniej jak ciąża obumarła to wszystko mi przeszło), a dzisiaj to nawet myślałam, że się zwymiotuję mimo, że nie miewam za bardzo mdłości. Powiedziałabym, że wszystko się cały czas nasila, a beta spada... Nic z tego nie rozumiem. Szkoda, że nie chodzę do mojego poprzedniego lekarza. On na pewno wiedziałby co się dzieje.

beta w pozniejszych tyg ciazy podobno moze spadac nie amrtw sie na zapas!! :)

Zgłoś nadużycie #685 27 czerwca 2013, 14:40

Konto usunięte

jenny123 napisał(a)

Och zapomniałabym o najnowszym newsie - mojemu synowi wyrósł dzisiaj PIERWSZY ZĄBEK!!! Hurra :-)

GRATULACJE :) zabek stały ??

Zgłoś nadużycie #686 27 czerwca 2013, 15:01

Kiedy robiłam betę, w laboratorium dostałam spis norm wyników dla poszczególnych tygodni ciąży. Nie będę tutaj pisała tego wszystkiego, ale już w 9-10 tygodniu ciąży powinna spadać. Więc nie martw się na zapas :)

Zgłoś nadużycie #687 27 czerwca 2013, 15:44

camelkova Zaprawiona w bojach
Witam wszystkie nowe lutówki 2014 i gratulacje!!! :)
Cieszę się, że wątek odżył, mimo, że na stycznióweczkach też bardzo przyjemnie :)
Ale faktycznie dużo się dzieje, nie miałam neta 4dni i wczoraj cały dzień musiałam poświęcić żeby nadrobić wszystko co dziewczyny naskrobały :D
Będę tu do Was też zaglądać :)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #688 27 czerwca 2013, 16:18

Gatta napisał(a)

GRATULACJE :) zabek stały ??

No nie raczej :-) . Mój pierworodny ma 7 miesięcy :-)

Zgłoś nadużycie #689 27 czerwca 2013, 16:20

babeluniek napisał(a)

Kiedy robiłam betę, w laboratorium dostałam spis norm wyników dla poszczególnych tygodni ciąży. Nie będę tutaj pisała tego wszystkiego, ale już w 9-10 tygodniu ciąży powinna spadać. Więc nie martw się na zapas :)

Ale moja beta spadła w 7 tyg :-(

Zgłoś nadużycie #690 27 czerwca 2013, 16:24

jenny123, każda z nas jest indywidualna. Zainteresowałam się tym i wyczytałam na innych forach, że bywa różnie. Wiele dziewczyn pisze, że beta im spadała w 8 tygodniu, Ty właśnie weszłaś w 8 tydzień.
Wiem, że ciężko tak się nie martwić, bo sama mam ciągły strach w sercu, ale postarajmy się nie tworzyć czarnych scenariuszy :)