Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6771 28 października 2013, 11:21

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

no masakra. mówię Ci.
Ja się zbieram do koleżanki na herbatkę, bo kawkę już wypiłam :D nie chce mi się robić dziś obiadku :( chyba zrobię mojemu mężowi pizzę :D tzn...kupię :D z giuseppe są przeeeeeepyszne :)

poczytałam troche w styczniówkach ,szok co ona sobie myślała ? nie mam pojęcia ,szok :0

Zgłoś nadużycie #6772 28 października 2013, 11:24

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Kocyk

kocyk prześliczny !!! jejku zazdroszczę Ci tego kocyka !!! :P
fb usunełam jak w ciąże zaszłam ,nagle wszyscy zaczeli się interesować ,pisać do mnie jakieś dziwne wiadomości itp.. no i nie wspomnę co chwile widziałam jak ktoś udostępniał zdjęcia chorych dzieci...nie chciałam na to patrzeć ,w ciąży trzeba być wesołym :) wez wyślij mi zaproszenie na to konto kota :D

Zgłoś nadużycie #6773 28 października 2013, 11:24

Dorota93 Supermama
Kincia nie masz fb a Twój kot ma? :D hahahha dobre :P

Zgłoś nadużycie #6774 28 października 2013, 11:25

Konto usunięte
już masz kota w znajomych :D

Zgłoś nadużycie #6775 28 października 2013, 11:27

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

fb usunełam jak w ciąże zaszłam ,nagle wszyscy zaczeli się interesować ,pisać do mnie jakieś dziwne wiadomości itp.. no i nie wspomnę co chwile widziałam jak ktoś udostępniał zdjęcia chorych dzieci...nie chciałam na to patrzeć ,w ciąży trzeba być wesołym :) wez wyślij mi zaproszenie na to konto kota :D

posłałam :D ale mi się śmiać chce haha :D
moja kuzynka to na drutach czy szedłkiem (nie rozróżniam) nawet swetry robi itp. Czad mówię Ci :) zdolniacha :) ja narazie mykam, idę kupić coś do jedzienia Kamilowi, bo głodny z pracy wróci i co ? :D
i do apteki muszę iść, bo ma problemy z zatokami od zawsze i znów ciągle smarka :/ będę potem :)
a i jeszcze szybka herbatka u koleżanki :P P

Zgłoś nadużycie #6776 28 października 2013, 11:28

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

ludzie to zawsze zaczną się interesować, jak coś się dzieje... Do potem! ;*

Zgłoś nadużycie #6777 28 października 2013, 11:30

Dorota93 Supermama
i jeszcze jedna moja refleksja...
CHCE BYĆ ZNÓW RUDAAAA! pa:* :D

Zgłoś nadużycie #6778 28 października 2013, 11:31

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

posłałam :D ale mi się śmiać chce haha :D
moja kuzynka to na drutach czy szedłkiem (nie rozróżniam) nawet swetry robi itp. Czad mówię Ci :) zdolniacha :) ja narazie mykam, idę kupić coś do jedzienia Kamilowi, bo głodny z pracy wróci i co ? :D
i do apteki muszę iść, bo ma problemy z zatokami od zawsze i znów ciągle smarka :/ będę potem :)
a i jeszcze szybka herbatka u koleżanki :P P

okej to leć :P Bo jak wróci to jeszcze Ciebie zje :D koc przepiękny pozazdrościć talentu !!!

Zgłoś nadużycie #6779 28 października 2013, 11:33

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

i jeszcze jedna moja refleksja...
CHCE BYĆ ZNÓW RUDAAAA! pa:* :D

a wiesz co ja też myślałam nad małą zmianą z włosami :D ale ruda ? haha :D piękna jesteś ,fotki masz ładne ,zaraz Ci wszystkie polubie kotem moim :D pa:*

Zgłoś nadużycie #6780 28 października 2013, 11:45

babeluniek Gotowa na wszystko
Eeeej :P Ja też chce mieć kota w znajomych :P

Zgłoś nadużycie #6781 28 października 2013, 11:49

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Eeeej :P Ja też chce mieć kota w znajomych :P

łahahah :D

Zgłoś nadużycie #6782 28 października 2013, 11:53

Konto usunięte
i jak było w urzędzie ? obyło się bez płaczu ? :P

Zgłoś nadużycie #6783 28 października 2013, 11:56

babeluniek Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

i jak było w urzędzie ? obyło się bez płaczu ? :P

No na szczęście :) O dziwo, wyciągnęłam numerek i od razu mnie wywołano, zameldowałam się i poszłam po drugi numerek do działu dowodów, gdzie znowu nawet nie zdążyłam usiąść :P Chyba trafiłam na taką godzinę :P

A tak przy okazji, wczoraj oglądałam jakiś program na animal planet i mówili, jakie są oznaki, że ma się bzika na punkcie swojego zwierzaka :P I jednym z nich było posiadanie przez zwierza profilu na fb :P Hihi

Zgłoś nadużycie #6784 28 października 2013, 12:01

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

No na szczęście :) O dziwo, wyciągnęłam numerek i od razu mnie wywołano, zameldowałam się i poszłam po drugi numerek do działu dowodów, gdzie znowu nawet nie zdążyłam usiąść :P Chyba trafiłam na taką godzinę :P

A tak przy okazji, wczoraj oglądałam jakiś program na animal planet i mówili, jakie są oznaki, że ma się bzika na punkcie swojego zwierzaka :P I jednym z nich było posiadanie przez zwierza profilu na fb :P Hihi

to dobrze że nie musiałaś tam czekać i stać w kolejkach :)
ooo to o mnie ,mam profil jody od kiedy ją mam :D

Zgłoś nadużycie #6785 28 października 2013, 12:06

Konto usunięte
przyjechał siostrzeniec i idziemy z nim na spacerek :) a ja wejdę do biblioteki i zobaczę czy mają jakąś książke dla przyszłych mam :) do potem :*

Zgłoś nadużycie #6786 28 października 2013, 13:00

Dorota93 Supermama
o matko kincia ile powiadomien na fb :D haha

Zgłoś nadużycie #6787 28 października 2013, 13:02

Niutka26 Gotowa na wszystko
witajcie kochane!
siedzę od ponad godziny i wertuje cierpliwie 20 nowych stron-ile Wy tego napisałyście od czwartku! :D

u mnie piękna pogoda,weekend minął bardzo słonecznie i miło-w sobotę u rodziców na wsi,bo mąż kończy remontować mój dawny pokój,wczoraj natomiast wyciągnęłam Go i moich rodziców do siostry-80km w jedną stronę co prawda,ale ostatni raz byłam u niej w kwietniu tamtego roku.
Namówiłam Go,bo póki ładna pogoda i ciepło,później ani nie będzie sił ani chęci -bo od dłuższego siedzenia i tak kręgosłup bolał.a co będzie potem...
Ja zaplanowałam na dziś pierożki-już dawno nie jadłam swoich,aż mi ślinka cieknie i dlatego też uciekam je robić,bo mi czasu braknie-do 15tej muszę zdążyć :)
Pozdrawiam i na pewno napiszę więcej wieczorkiem :)
Buziaki!

Zgłoś nadużycie #6788 28 października 2013, 13:11

Dorota93 Supermama
i wstaw zdjęcie ;) )

Zgłoś nadużycie #6789 28 października 2013, 13:20

Dorota93 Supermama
a ja robię porządek w kuchni i przyszykuję szafkę na mleko, kaszki i inne pierdoły :)

Zgłoś nadużycie #6790 28 października 2013, 13:59

Anett Gotowa na wszystko
Jesteście niesamowite, tyle stron od piątku ale nadrobiłam :) a niedawno co wstałam, siostra śpi po nocy w pracy i mnie też tak zmorzyło, że nic nie myśląc wpakowałam się do niej pod kołdrę i tym sposobem odespałam wreszcie cały weekend :) a co do weekendu, oczywiście szkoła to nic ciekawego ale jakoś przetrwałam, najważniejsze że ZALICZYŁAM tą poprawkę, pomijając fakt że na wyniki czekałam 2 godz siedząc na korytarzu, na szczęście mój M mi dzielnie towarzyszył :) a potem zabrał mnie na randkę, zaczęliśmy od Mc bo o tym marzyłam podczas tego czekania, najedliśmy się do nieprzytomności wręcz i poszliśmy na film :) uhh..mój brzuch ciężko zniósł taką porcję jedzenia, po 2 krokach miałam straszną kolkę i do tego ten słynny pingwini marsz i to żółwim tempem, no szybciej się nie dało... Mój M był pod wrażeniem, że taka ociężała się robię haha :)

I właśnie, tak jak mówiła Qasha w naszych okolicach było naprawdę ok 24/25 stopni, gotowałam się cała wczoraj, miałam ochotę się rozebrać bo gorąco mi było w każdy centymetr ciała no ale na auli pełnej studentów nie wypada chyba :) hi hi i wczoraj dalsza część morderczego jadła, dałam się koleżance wyciągnąć na kebab amrit, oj ja głupia :) ale raz na 2 tyg można :) wieczór też spędziłam z M, cały czas gadał i szeptał czułe słówka do brzucha a mały do niego pukał :) tak zleciał weekend, dziś rano musieliśmy się rozejść każdy w swoją stronę :)

A co do 'dupy' hi hi też to mam, i bardzo się ostatnio zestresowałam że tak mnie zabolało, nie mogłam się ruszyć wręcz, uspokoiłyście mnie że chodzi tu o ten środek ciężkości ...