Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6711 27 października 2013, 12:18

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-dla mnie ten materacyk gryczano kokosowy super-jest wystarczająco twardy.Ja po każdej zmianie pościeli go obracalam i nigdzie się nie odksztalcil. Także mogę go spokojnie polecić,bo piankowe jak dla mnie są za miękkie,z kolei te lateksowe nie budzą mojego zaufania mimo,ze są najdroższe w kojarzą mi się z rekawiczkami w pracy.A gryka i Kokos wydają się bardziej naturalne.Co do wymiarów to nie wiem,my mamy standardowe.

Dorotka-zdrowka Kochana,zaaplikuj sobie malinki. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6712 27 października 2013, 14:22

Konto usunięte
Moj K. Ma chyba dzisiaj okres :D oszaleje :P

Zgłoś nadużycie #6713 27 października 2013, 15:59

diaglab Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny :-) u mnie przepiekny dzionek, sloneczny i cieply :-) my juz po obiadku i robie wlasnie tarte z masa budyniowa i owocami- wziela mnie ochota na slodkie, ze az usiedziec na miejscu nie moge hihi :-) Dorota zakatarzona a mi zrobila sie opryszczka na :( przykladam czosnek ale nie wiem ile razy trzeba bo zawsze stosowalam masci. Macie moze jakies inne domowe sposoby na opryszczke? milego popoludnia

Zgłoś nadużycie #6714 27 października 2013, 16:33

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Hej dziewczyny :-) u mnie przepiekny dzionek, sloneczny i cieply :-) my juz po obiadku i robie wlasnie tarte z masa budyniowa i owocami- wziela mnie ochota na slodkie, ze az usiedziec na miejscu nie moge hihi :-) Dorota zakatarzona a mi zrobila sie opryszczka na :( przykladam czosnek ale nie wiem ile razy trzeba bo zawsze stosowalam masci. Macie moze jakies inne domowe sposoby na opryszczke? milego popoludnia

Kochana pokrój surowego ziemniaka w plasterki i przykładaj. Mi to.zawsze pomagało.

Zgłoś nadużycie #6715 27 października 2013, 17:41

Konto usunięte
Wszystkie Mamusie chyba dziś odpoczywają :) to mi się podoba :D

Zgłoś nadużycie #6716 27 października 2013, 17:42

qasha Fajna mama
czesc mamusie :) jak tam niedziela zleciała? :) u mnie było 23.5 stopnia ;)

Zgłoś nadużycie #6717 27 października 2013, 17:44

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie mamuski. Ja tak na chwilke. Jutro do szpitala :( czekaja mnie badania, dusznosci nie daja mi spokoju, dzisiaj rano ciezko bylo znowu no ale i pod wieczor nie ciekawie...eh.
Pochwale sie ze upolowalismy wózek i wanienke takze we wtorek moj pojedzie go odebrac.
Zazdroszcze wam tych ciuszkow bo my nie wiemy na jaki kolor sie nastawic.
Pozddrawiam was kochane i dbajcie o siebie. Jestem z wami :)

Zgłoś nadużycie #6718 27 października 2013, 19:02

Dorota93 Supermama
kirsti jaki wózek wybraliście?
a my udany dzień w 100% :)

Zgłoś nadużycie #6719 27 października 2013, 19:16

Konto usunięte
Qasha no coś Ty taak ciepło ? u mnie deszcz ..
Kristi ojej :( oby jak najszybciej puściły Ci te duszności... mi dziś w nocy było tak strasznie duszno i w ogóle nie mogłam spać... dużo zdrówka ! :* właśnie jaki wózek ? :)
Dorota to opowiadaj :P co tam porabialiście :)
Dziś tak mnie zabolał krzyż że z bólu się popłakałam :( boli mnie nadal jak się ruszam ,ale jakoś daje rade ,bo musze :)

Zgłoś nadużycie #6720 27 października 2013, 19:17

lorelei_l Fajna mama
Hej :) u mnie weekend pełen wrażeń- w sobotę stwierdziłam, że ciężko być jedyną osobą trzeźwą w towarzystwie :)

A dziś się w końcu wybrałam do sklepu, żeby zobaczyć jakieś akcesoria dla dziecka i zakupiłam termometr do mierzenia temperatury wody, szczotkę do włosów, nożyczki do paznokci itp. A wieczorem dostałam prezent od dalszej znajomej w postaci termometru do wody oraz szczoteczki do włosów :D

Kirsti- zawsze lepiej zrobić badania, ale nie przejmuj się za bardzo, żebyś się nie stresowała dodatkowo. Trzymam kciuki, żeby się poprawiło.

Dialab- mi na zimno zapisała zwykłą maść Hascovir, ale generalnie jako zwolenniczka Amolu, dość często przemywałam sobie rankę Amolem :) i podziałało

Zgłoś nadużycie #6721 27 października 2013, 19:22

Dorota93 Supermama
pojechaliśmy do Ustronia, najpierw na obiadek (w karczmie nas nie obsłużył nikt :P to zmieniliśmy lokal :D ), potem wjechaliśmy kolejką na Czantorię, później do Wisły na kawkę i spacerek. Ale było super :)
w drodze do domu były korki, ale podróż przyjemnie nam minęła :)
Kamil do Igorka : "I co, podobała się wycieczka? Zmęczony? Bo mama się już zmierzła zaczyna robić" :D

Zgłoś nadużycie #6722 27 października 2013, 19:23

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Hej :) u mnie weekend pełen wrażeń- w sobotę stwierdziłam, że ciężko być jedyną osobą trzeźwą w towarzystwie :)

A dziś się w końcu wybrałam do sklepu, żeby zobaczyć jakieś akcesoria dla dziecka i zakupiłam termometr do mierzenia temperatury wody, szczotkę do włosów, nożyczki do paznokci itp. A wieczorem dostałam prezent od dalszej znajomej w postaci termometru do wody oraz szczoteczki do włosów :D

Kirsti- zawsze lepiej zrobić badania, ale nie przejmuj się za bardzo, żebyś się nie stresowała dodatkowo. Trzymam kciuki, żeby się poprawiło.

Dialab- mi na zimno zapisała zwykłą maść Hascovir, ale generalnie jako zwolenniczka Amolu, dość często przemywałam sobie rankę Amolem :) i podziałało

ja tez mysle, ze ciezko byc jedyna trzezwa osoba. Ja nie umie sie dogadac z pijacymi teraz. A sama nigdy nie odmowilam :P

Zgłoś nadużycie #6723 27 października 2013, 19:30

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

pojechaliśmy do Ustronia, najpierw na obiadek (w karczmie nas nie obsłużył nikt :P to zmieniliśmy lokal :D ), potem wjechaliśmy kolejką na Czantorię, później do Wisły na kawkę i spacerek. Ale było super :)
w drodze do domu były korki, ale podróż przyjemnie nam minęła :)
Kamil do Igorka : "I co, podobała się wycieczka? Zmęczony? Bo mama się już zmierzła zaczyna robić" :D

no to faktycznie super dzionek :) dobrze że tyle na powietrzu byliście :) hahaha zmierzła :D dobre :P

Zgłoś nadużycie #6724 27 października 2013, 19:58

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

no to faktycznie super dzionek :) dobrze że tyle na powietrzu byliście :) hahaha zmierzła :D dobre :P

no, ale góry i mimo, że było 18 czy 19 stopni, to zimny wiatr wiał...
Ale mam ochotę pojechać do Zakopanego. Może się uda ! ;) a K chce mnie wziąść do hotelu Gołębiewskiego na SPA i inne pierdoły :)

Zgłoś nadużycie #6725 27 października 2013, 20:04

Dorota93 Supermama
idę patrzeć na masterchefa :)

Zgłoś nadużycie #6726 27 października 2013, 21:08

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

no, ale góry i mimo, że było 18 czy 19 stopni, to zimny wiatr wiał...
Ale mam ochotę pojechać do Zakopanego. Może się uda ! ;) a K chce mnie wziąść do hotelu Gołębiewskiego na SPA i inne pierdoły :)

to super !!! ja bym wolała spa :D haha

Zgłoś nadużycie #6727 27 października 2013, 21:08

Konto usunięte
strasznie podoba mi się ta karuzela :D http://muppetshop.pl/zabawki-i-ozdoby/karuzele/karuzela-nuages-detail.html

Zgłoś nadużycie #6728 27 października 2013, 21:09

Konto usunięte
idę spać :) do jutera :P

Zgłoś nadużycie #6729 28 października 2013, 7:20

qasha Fajna mama
kincia suuper, ale te z i cena super :)

witam mamusie :) milego dzionka :*

Zgłoś nadużycie #6730 28 października 2013, 7:49

Dorota93 Supermama
Milego dnia :) ide zjesc sniadanko :)