Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6691 26 października 2013, 18:12

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) jak Wam mija weekend? Ja odkąd wróciłam ze szpitala to tylko leżę i pachnę :) Więc dziewczynki też się oszczędzajcie :) Jeśli chodzi o zakupy to mam kupione jedne body dla mojego Malucha i nic więcej. Czekam na pieniążki z ZUS-u ale znów jakieś problemy robią zamiast wypłacać... Mam nadzieję, że wypłacą chociaż przed porodem bym zdążyła coś kupić :) Pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #6692 26 października 2013, 18:14

No i Dorotka śliczny masz brzuszek :) )

Zgłoś nadużycie #6693 26 października 2013, 18:20

Konto usunięte
Basza mnie też łapią skórcze jak idę na spacer. Ale mi zrobiłaś smaka na śmietanę,bezy ... Mmmm :D dzięki za gratki :*
Ewka dobrze że odpoczywasz ja życzę Ci powodzenia w nic nie robieniu ,bo tak na serio to nie jest łatwe nic nie robić tylko leżeć :P też czekam na kaskę z zusu, zapłaciłam wczoraj ostatnią składkę zdrowotną i mam nadzieję że jakoś ubłagam Panią w zusie aby szybciej wypłacili niż po 30 dniach... Od października jestem bez dochodów,bo jestem na zwolnieniu ,ale kogo to obchodzi :D oni mają swoje terminy... Ale jak nam wypłacą to ruszymy z zakupami :D

Zgłoś nadużycie #6694 26 października 2013, 18:21

Nie martw się Kincia ja jestem od 1 września na zwolnieniu i jeszcze kaski nie widziałam :)

Zgłoś nadużycie #6695 26 października 2013, 18:26

Konto usunięte
To jest śmiech na sali !

Zgłoś nadużycie #6696 26 października 2013, 18:35

diaglab Gotowa na wszystko
Nawet mnie nie straszcie z tym zusem :( bo ja tez juz czekam na kaske

Zgłoś nadużycie #6697 26 października 2013, 18:42

Konto usunięte
No mi powiedzieli że są płatnikami za październik w październiku ,ale na wypłatę mają 30 dni ,czyli 25 listopada pewnie dopiero kasę dostane.. :D super !

Zgłoś nadużycie #6698 26 października 2013, 18:48

Dorota93 Supermama
Hej babeczki :)
Ewka dobrze, że odpoczywasz.
Dziewczyny nie straszcie z tymi skurczami, uważajcie na siebie. Maluchy mają jeszcze czas :) !!
Ja wysprzątałam mieszkanie, umyłam okna, wyprasowałam i powiesiłam firanki i zrobiłam pranie. Ale pachnie ładnie :)
a teraz jestem głodna jak wilk i tylko czekam, aż ugotują mi się pierogi !! :)

Zgłoś nadużycie #6699 26 października 2013, 19:00

Konto usunięte
Dorota nieźle się nasprzątałaś :D też bym zjadła pierogi :D ja okien nie myję , mam to gdzieś niech są brudne :D bo słyszałam że kobiety w ciąży nie powinny myć okien :) mi lekarz mówił że skurcze to normalka ,tylko jak by były mocno bolesne i co prawie tyle samo minut i nospa nie pomoże to wtedy na pogotowie. Nawet w kalendarzu ciąży pisze że możemy w tych tyg odczówać bóle i skurcze :)

Zgłoś nadużycie #6700 26 października 2013, 19:05

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Dorota nieźle się nasprzątałaś :D też bym zjadła pierogi :D ja okien nie myję , mam to gdzieś niech są brudne :D bo słyszałam że kobiety w ciąży nie powinny myć okien :) mi lekarz mówił że skurcze to normalka ,tylko jak by były mocno bolesne i co prawie tyle samo minut i nospa nie pomoże to wtedy na pogotowie. Nawet w kalendarzu ciąży pisze że możemy w tych tyg odczówać bóle i skurcze :)

a no to nie wiedziałam, mnie jeszcze nie dopadły skurcze ;)
ja musiałam umyć okna... Kamil wczoraj wiercił non stop i dziś też, wszystko zakurzone aż mnie to wkurzało... jejuuu ale głodna jestem! się nawpieprzam :D

Zgłoś nadużycie #6701 26 października 2013, 19:11

Konto usunięte
Ja też jestem głodna :D idę coś ogarnąć do jedzenia :D

Zgłoś nadużycie #6702 26 października 2013, 19:19

Dorota93 Supermama
mi się robi, a mnie skręca ! :D

Zgłoś nadużycie #6703 26 października 2013, 19:30

KiedysMusiSieUdac Supermama
dziewczyny mogę was prosić o głosik ? : https://apps.facebook.com/brzuszki/z/188602
wchodzimy w galerię na 3 stronie jest moje zdjęcie i opcja zagłosuj z góry dziękuję
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #6704 26 października 2013, 20:47

Dorota93 Supermama
idę sie przytulić do mężusia :)
do jutra! :* :)

Zgłoś nadużycie #6705 27 października 2013, 7:56

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!

Ewa-dobrze,ze lezysz i pachniesz-tak trzymaj ;-) .

Kincia-biedulko,cos ten pęcherz długo Cię morduje.A może po furaginie jakieś Candida zaatakowała,bo wtedy objawy też są podobne-czesto się siusia i jest pieczenie.Może sproboj jakiegoś probiotyku.No i skarpetki na noc,choć dla mnie to rzecz awykonalna zawsze sie budzą i sciągam,bo mnie w stopy parzą.Ale w ciągu dnia pilnuje,żeby nie chodzić boso,zawsze w kapciach,bo tez jak zmarzne w stopy, to zaraz mam problem :-( .

Basza-staram się odpoczywać jak najwięcej,ale obawiam się ze na naszym etapie musimy się powoli przyzwyczaić do skurczy,bo nasze macicę zaczynają trenować do porodu.Same skurcze nie SA niebezpieczne,najważniejsze zęby się szyjka macicy nie skracala.

Dorotko-zapomnialam napisać,ze Sliczne zdjatko masz awatarze-piekny brzusio :-) .

Qasha-ale slodziaki te Twoje ubranka-Staś może żałować,ze nie będzie jednak Marysią. :-) ;-) .

Ostatnio był temat materacykow,my tez przymierzamy się do zakupu-gryczano kokosowego.Miałam taki dla Martyski i sprawdzał się bdb do czasu AZ trzeba było go wyprac-sciagane poszycie.Po wyschnięciu się skurczył i przy próbie zamknięcia zepsuł zamek.Samego pokrowca kupić nie mozna,na allegro znalazłam tylko to:http://allegro.pl/sova-antyroztoczowy-pokrowiec-na-materac-60x120-cm-i3622320315.html
Ale taniej wychodzi kupić cały nowy materacyk,tym bardziej ze ten stary przeleżał 5 lat na strychu.

Cos mnie zaczyna ssać w żoladku-chyba zaraz wstaje coś przekasić :-) .Miłej niedzieli :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6706 27 października 2013, 9:09

qasha Fajna mama
czesc mamusie :) ja juz po sniadanku :)

dzisiaj ladna pogoda a my w planach realizację prezentu urodzinowego mojego A który dostał ode mnie prawie rok temu :D bedzie jezdził Subaru ;)

Zgłoś nadużycie #6707 27 października 2013, 9:23

Konto usunięte
Hejka :) dziś miałam słabą noc :( mam nadzieje że tylko taka jedna,bo byłam strasze zmęczona a nie mogłam spać ,a jak zasnełam ,to budziłam się po kilku minutach..niewygodnie mi było i w ogóle jakoś tak duszno... Dzień może będzie lepszy :) chociaż dziś pod oczy powinnam chyba z tone korektora położyć :P
Ece tez pilnuje tego aby w dzień na boso nie chodzić ,bo jak bym się po kafelkach przeszła to pewnie w nocy z bólu bym się zwijała...a ten materac gryczano-kokosowy jest twardy ? I jeśli łóżeczko mamy długie na 156 cm a szerkie na 83 cm ,to materacyk musi mieć takie same wymiary ? Ty jesteś doświadczona w tych sprawach więc pytam :)
Qasha niezły prezent :D a u nas zimno ,szaro i ponuro

Zgłoś nadużycie #6708 27 października 2013, 10:07

Dorota93 Supermama
a my obudziliśmy się zakatarzeni... Robimy sobie dziś wycieczkę i na obiad jedziemy do karczmy góralskiej :) mój K idzie teraz do kościoła, ale ja nie.. nie umię wystać- to gdzie ja tam....

Zgłoś nadużycie #6709 27 października 2013, 10:22

basza Fajna mama
Dzień dobry Mamusie! Ja jakaś dzisiaj niewyspana, na 8:00 byliśmy w Kościółku - duszno i ciężko było, ale dałam radę. Mój W. zaraz do pracy i tak do 20... także dzionek z Mamą i pieskami, na Naszym forum weekendowy przestój, więc się wynudzę. Miłego dnia Śliczne :-)

Zgłoś nadużycie #6710 27 października 2013, 11:29

Konto usunięte
Dorota to kuruj się !! :)