Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6671 26 października 2013, 10:11

Konto usunięte

qasha napisał(a)

jakbys była zainteresowana to smialo pisz :)

ale śliczne !!! będziesz musiała podliczyć to wszystko zapakować to w paczkę i wysłać do mnie :D oczywiście za przesyłkę też zapłacę ,wpłacę Ci na konto kaskę :) a jakie masz tego rozmiary ?

Zgłoś nadużycie #6672 26 października 2013, 10:21

qasha Fajna mama
Kincia wszystkie rozmiary to głównie 62 , kilka sztuk 56 i jedna sztuka 68 :)

a nie masz chłopięcych ciuszków? bo wtedy bysmy się wymieniły - bezgotówkowo ;)

Zgłoś nadużycie #6673 26 października 2013, 10:22

qasha Fajna mama
chyba ze masz cos typowo chlopięcego drozszego to tez chetnie odkupię ;)

Zgłoś nadużycie #6674 26 października 2013, 10:43

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej.Chcialam iść dziś na cmentarz ale pogoda paskudna więc sobie daruje.
Jakurtkę ostatnio kupiłam i jestem z niej zadowolona :-)
A jutrochyba w końcu pojedziemy poszukać wózka :-) qe

Zgłoś nadużycie #6675 26 października 2013, 10:48

A! Śniło mi się dziś że opiekowalam się malutka dziewczynką która ciągle się śmiała :-) i nagle rozchylila mi bluzkę i zaczęła ssac pierś. Lecialo mleko i to wszystko było tak realistyczne i cudowne... A potem przyszedł M i się zdziwił że mam pokarm i spytał czy przez to że karmie obce dziecko nie zabraknie go dla naszego jak się urodzi :-P Mała skończyła jeść i wtedy z piersi wypłyneła mi taka ciemna krew... Masakra! Obudzilam sie taka przerażona mimo że poza tą końcówka sen był cudny :-)

Zgłoś nadużycie #6676 26 października 2013, 10:48

Konto usunięte

qasha napisał(a)

Kincia wszystkie rozmiary to głównie 62 , kilka sztuk 56 i jedna sztuka 68 :)

a nie masz chłopięcych ciuszków? bo wtedy bysmy się wymieniły - bezgotówkowo ;)

to fajnie bo coś mi się wydaje że ta nasza dzidzia będzie duża :) nie Kochana nie mam z ciuszków prawie nic tylko bluzę białą i półśpiochy ale są beżowe ,to i dla dziewczynki mogą być :) a i mam 2 smoczki niebieskie ,ale od siostry ze sklepu także mogę wymienić na inny kolor :) a fotelik mamy ,ale to mój wybierał i w sumie on nie jest aż taki że tylko dla chłopczyka ,bo ma jakieś tam kolorowe pierdoły ponaszywane :D

Zgłoś nadużycie #6677 26 października 2013, 10:50

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Hej.Chcialam iść dziś na cmentarz ale pogoda paskudna więc sobie daruje.
Jakurtkę ostatnio kupiłam i jestem z niej zadowolona :-)
A jutrochyba w końcu pojedziemy poszukać wózka :-) qe

a gdzie dorwałaś kurtkę ? :P widzę że imię śliczne wybraliście dla malutkiej :) my mamy nadal pustkę w głowie....a takie ładne mieliśmy dla chłopczyka ,a tu psikus :P

Zgłoś nadużycie #6678 26 października 2013, 10:51

qasha Fajna mama
fotelik mamy w zestawie z wózkiem ;)

jak tak to wyślę Ci to wszystko, podaj mi tylko adres na pw i dogadamy sie co do kosztów :D

Zgłoś nadużycie #6679 26 października 2013, 10:57

Kincia, wyczailam w Gdańsku sklep dla ciężarnych gdzie są ciuchy używane i nowe znanych producentów. I znalazłam tam granatowy welniany płaszczyk Mama Licious nowy z metkami :-) Co prawda kosztował i tak więcej niż planowalam wydać ale po ciąży też będę mogła go nosić a nie mam takiego :-)

Zgłoś nadużycie #6680 26 października 2013, 11:19

Konto usunięte

qasha napisał(a)

fotelik mamy w zestawie z wózkiem ;)

jak tak to wyślę Ci to wszystko, podaj mi tylko adres na pw i dogadamy sie co do kosztów :D

oki :) tylko najpierw wpłace Ci na konto jak się dogadamy i wtedy wyślesz :)

Zgłoś nadużycie #6681 26 października 2013, 11:20

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Kincia, wyczailam w Gdańsku sklep dla ciężarnych gdzie są ciuchy używane i nowe znanych producentów. I znalazłam tam granatowy welniany płaszczyk Mama Licious nowy z metkami :-) Co prawda kosztował i tak więcej niż planowalam wydać ale po ciąży też będę mogła go nosić a nie mam takiego :-)

bardzo dobra firma ! zazdroszczę !!! :P

Zgłoś nadużycie #6682 26 października 2013, 11:34

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Basza z pęcherzem niestety słabo :( mam od kilku lat zapalenie pęcherza co jakiś czas.. byłam nawet u urologa ,ale to nic nie dało... ciągłe nawroty. Tylko że jak w ciąży nie byłam to jakoś sobie radziłam :) siadałam tyłkiem na wiadro z gorącą wodą i rumiankiem i przechodziło prawie odrazu ,do tego urinal ,tony herby z żurawiny i przeważnie antybiotyk... bo i czasami gorączka przy tym była. A teraz mam zamiar brać wit c tylko że na mojej zwykłej pisze że trzeba skonsultować z lekarzem ,bo coś tam w łożysko wnika... może jak zakwaszę organizm ,to mi przejdzie? teraz chociaż postaram się pić wodę z dużą ilością cytryny :) Fajnie że macie ognisko :) uwielbiam ogniska, a jeszcze bardziej ziemniaki z ogniska :D
Ece ale pomysłowa ta kurtka :) dzięki :* to masz szczęście że się mieścisz w kurtkę ,bo to naprawdę masakra ,coraz zimniej się robi ... będę musiała coś zamówić :)

Kincia Ja z pęcherzem miałam i mam dokładnie to samo... zauważyłam, że nie można marznąć w stopy, ... także nawet na noc ciepłe skarpetki, przed "przytulaniem" opróznić pęcherz i po "przytulaniu" też niestety od razu do łazienki na siku, mało to romantyczne, ale bardzo pomaga przed nawrotem (ostatnio wyczytałam, że przy takich nawrotach jak My mamy to i partner pownien się przeleczyć) i trzeba pić ogrooomne ilości wody Ja staram się nawet 4 litry tylko ważne żeby woda nie była zimna raczej letnia (to nie zawsze mi wychodzi :-( )

Zgłoś nadużycie #6683 26 października 2013, 11:35

basza Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Ja ja chciałabym taki sklep :-)

Zgłoś nadużycie #6684 26 października 2013, 11:50

qasha Fajna mama
kincia wsłałam wiadomość na pw :)

Babeluniek super ze masz z glowy zakup kurteczki :)

Zgłoś nadużycie #6685 26 października 2013, 13:59

Konto usunięte

basza napisał(a)

Kincia Ja z pęcherzem miałam i mam dokładnie to samo... zauważyłam, że nie można marznąć w stopy, ... także nawet na noc ciepłe skarpetki, przed "przytulaniem" opróznić pęcherz i po "przytulaniu" też niestety od razu do łazienki na siku, mało to romantyczne, ale bardzo pomaga przed nawrotem (ostatnio wyczytałam, że przy takich nawrotach jak My mamy to i partner pownien się przeleczyć) i trzeba pić ogrooomne ilości wody Ja staram się nawet 4 litry tylko ważne żeby woda nie była zimna raczej letnia (to nie zawsze mi wychodzi :-( )

A ja myślałam że tylko ja muszę zawsze na noc pamiętać o skarpetkach :D mamy dokładnie tak samo :P

Zgłoś nadużycie #6686 26 października 2013, 14:09

Dziewczynki, ja od zawsze sypiam w skarpetkach, nawet latem ;) I może dlatego nie mam problemów z pęcherzem :P
Rozjaśniło się niebo, wyszło słoneczko a mnie nosi... Więc nie robię obiadu, pójdę na ten cmentarz a potem M. do Maka ciągnie... Pewnie się nie oprę :P
Miłego weekendu :*

Zgłoś nadużycie #6687 26 października 2013, 15:11

Dorota93 Supermama
babeluniek Ty mozesz do maka ! :D
ja bylam u kolegi na ogrodku, opiekowalam sie jego blizniaczkami. uwielbiam je :)
a teraz zjadłam z moim ogóreczkiem zupkę ogórkową i muszę brać się za porządki. Mój K w pracy do 20 :)

Zgłoś nadużycie #6688 26 października 2013, 16:36

Konto usunięte
Hejo pglądam porodówkę i wcinam orzechy włoskie ,ostatnio to nasz przysmak :) a co u Was ?

Zgłoś nadużycie #6689 26 października 2013, 17:06

basza Fajna mama
Ja też oglądałam porodówkę - ale jak się zaczynają komplikacje to wyłączam. Byłam na spacerku, ale krótkim bo zaraz mnie zaczęły skurcze łapać... a teraz zrobiłam z mamą bezy ze stewią i ubiję sobie śmietankę i będę zajadać hihihi,,, a tak to nudy, Małż w pracy do 20

Zgłoś nadużycie #6690 26 października 2013, 17:24

basza Fajna mama
Kincia Ty już 26 tydzień -gratki :-)